رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

کسی اطلاعات درباره طراحی خونه کویری داره

سلام دوست عزیز متاسفانه اون لینک ناگهان خراب شد اما این هم اطلاعات خوبی در ختیارتون قرار میده...باز هم اگه مطلب مفیدی پیدا کردم حتما قرار میدم.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

موفق باشید:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلااام.من برای اولین بار میخوام ماکت بسازم.دوس دارم با چوب بالسا باشه

اگه کسی یه طرح خونه ی ویلایی داره واسم بذاره ممنون میشم

سلام دوست عزیز؛

از لینک زیر دیدن کنید....نقشه های ویلایی مناسبی درش گنجونده شده.

موفق باشید:icon_gol:

http://www.noandishaan.com/forums/thread3297-2.html

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان.یک سوال داشتم.ممنوم میشم کمکم کنید.چطوری میتونم از قاب پاور برای شیت بندی استفاده کنم.؟؟مثلا وقتی میخوام توی یک صفحه از پاورم پلان کشیده شده با اتوکد و یه سری تصویر و جدول راهنماو....باشن باید چیکار کنم یعنی پلانمو چجوری بذارم توش که پس از پلات گرفتن وضوح کافی داشته باشه؟؟؟؟:ws52:(کارها باید در قطع 50 در 70 یا 100 در 70 باشه) امیدوارم منظورمو رسونده باشم.:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

ســلام به همه . . .wavesmile.gif

دوستان من دنبال یه پلان مسکونی با حیاط مرکزی میخوام واسه مناطق گرم و خشک

اگه برش و نما و پرسپکتیوم داشته باشه ممنون میشم

خیلی توی گوگل سرچ کردم اما متاسفانه چیزی که میخوام نبودsigh.gif

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام بر دوستان.یک سوال داشتم.ممنوم میشم کمکم کنید.چطوری میتونم از قاب پاور برای شیت بندی استفاده کنم.؟؟مثلا وقتی میخوام توی یک صفحه از پاورم پلان کشیده شده با اتوکد و یه سری تصویر و جدول راهنماو....باشن باید چیکار کنم یعنی پلانمو چجوری بذارم توش که پس از پلات گرفتن وضوح کافی داشته باشه؟؟؟؟:ws52:(کارها باید در قطع 50 در 70 یا 100 در 70 باشه) امیدوارم منظورمو رسونده باشم.:ws3:

از پاور منظورتون پاورپوینته ؟! اگه منظورتون پاورپوینت هست ، خوب چرا با اون میخواهید شیت ببندید ؟ فتوشاپ که بهتره که !

• Like 2
لینک به دیدگاه
gingulak مهمان

بچه ها استاد مرمتمون گفته ماکت پنجره عمارت مسعودیه رو بسازم. بنظره شما کدوم یکی بهتره؟؟؟

با چی بسازم خوب میشه؟

(ببخشید اگه کیفیت عکسا پایینه)

aok0fx4eyqiym608gt9a.png

4topl6w0xoywzkmd7uo9.png

لینک به دیدگاه
بچه ها استاد مرمتمون گفته ماکت پنجره عمارت مسعودیه رو بسازم. بنظره شما کدوم یکی بهتره؟؟؟

با چی بسازم خوب میشه؟

(ببخشید اگه کیفیت عکسا پایینه)

سلام .

اگه با گچ راحتی با گچ کار کن.....اگه غیر اینه با چوب و کاغذ

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام...

پاور نرم افزار خوبیه ... ولی برا شیت بندی فتوشاپ بهتره .....قابلیتای زیادی داره...

اگه اسرار داری که با پاور شیت بندی کنی ....با مسنجر یاهو بیا راهنماییت کنم..:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ســلام به همه . . .wavesmile.gif

دوستان من دنبال یه پلان مسکونی با حیاط مرکزی میخوام واسه مناطق گرم و خشک

اگه برش و نما و پرسپکتیوم داشته باشه ممنون میشم

خیلی توی گوگل سرچ کردم اما متاسفانه چیزی که میخوام نبودsigh.gif

سلام...

ایمیل تو برام بزار میفرستم .....(البته فایل اتوکد ندارم فقط عکسن )

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با کلی جون کندن بلاخره تونستم تیریدی پروژه ی خودمو بزنم اما زیاد از متریال دادن سر در نمیارم و لپ تابم هم جواب نمیده .

میخاستم ببینم کسی هست بتونه یه متریال ساده به کارم بده ؟؟

اگه کس هست خبرم کنه و ایمیلش رو هم بفرسته تا فایل تیریدی رو براش بفرستم .

8 تیر هم تحویلمه حسابی تو دردسر افتادم .

اینم کل توانم از تیریدی :

djvu1lhz715nzh7j8m40.jpg

• Like 6
لینک به دیدگاه

استادمون گفته برش طولی از سایت بزنین کسی میدونه با نرم افزاری میشه اینکارو کرد؟با اسکچاپ چی؟ کسی vray 2013 داره 32 بیتی

• Like 3
لینک به دیدگاه
استادمون گفته برش طولی از سایت بزنین کسی میدونه با نرم افزاری میشه اینکارو کرد؟با اسکچاپ چی؟ کسی vray 2013 داره 32 بیتی

سلام

تو اتو کد با sectione plan میشه از سه بعدی زد

• Like 2
لینک به دیدگاه

باید اول سایتتون رو سه بعدی کنید با نرم افزارهایی مثل رویت و یا اتوکد ، بعد برش بزنید از کارتون :ws37: با اسکچاپ میشه برش زد ولی برای پلات و .. مناسب نیست ، بیشتر مناسب برش پرسپکتیو هست :w02:

رویت برای این کار راحت تر و بهتر هست ، بعد میتونید از برش خروجی کد بگیرید و یا پی دی اف کنید و پلات بگیرید :a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام بچه ها. پلان و پرسپکتیو و ...یه مجتمع تجاری تفریحی یا مثلا دانشگاه (یا هر چیزی مثل اینا) میخوام

سرچ کردم اما اونایی که پیدا کردم فقط یه ساختمون بودن و همین

من میخوام اطرافش فضای سبز و اینا داشته باشه

میتونین کمک کنین چون لازم دارم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

b9o1r4n3verqf97fbql.jpg

این یه هتل 4 ستاره است.

اینم فایل کدش

این کار از پروژه های دوستم در طرح 2 بود

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...