رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

دوستان سزار پلی معمار آرژانتینی در چه زمینه یا سبکهایی معماری کرده؟؟؟؟

شما در مورد سزار پلی تحقیقی دارین؟:sad0:

در مورد خودش و آثارش و اینکه تو آثاراش از چه چیزایی ایده گرفت ...

من هرچی گشتم تو نواندیشان چیزی در موردش پیدا نکردم ...:no:

کسی نمیدونه که سبک سزار پلی چی بوده و از چه چیزایی الهام میگرفته؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

4wrjssv6guwb0qq0won.jpg

سلام/

دوستان عزیز ممنون میشم با من هم فکری کنید . قراره در شلوغ ترین جای شهر جایی که رفت آمد زیاد و دارای بافت قدیمی است و در مجاورت زمینی که قرار ه شما طراحی کنید زیارتگاهی هم وجود داره .

البته اون رنگ کرم که سایت مورد نظز هست تماما برای طراحی نیست شما فکر کنید وسط اون رو کار میکنید و در اطراف هم مغازه ها هست.

چند نکته: اگه بغیر از مکان تجاری ، فرهنگی ، یا مکانی برای استراحت زائرین طراحی دیگه ای بشه بهتر میشه و دارای نتیجه بهتر .خواهش میکنم سریع بهم جواب بدید.ممنون.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
4wrjssv6guwb0qq0won.jpg

سلام/

دوستان عزیز ممنون میشم با من هم فکری کنید . قراره در شلوغ ترین جای شهر جایی که رفت آمد زیاد و دارای بافت قدیمی است و در مجاورت زمینی که قرار ه شما طراحی کنید زیارتگاهی هم وجود داره .

البته اون رنگ کرم که سایت مورد نظز هست تماما برای طراحی نیست شما فکر کنید وسط اون رو کار میکنید و در اطراف هم مغازه ها هست.

چند نکته: اگه بغیر از مکان تجاری ، فرهنگی ، یا مکانی برای استراحت زائرین طراحی دیگه ای بشه بهتر میشه و دارای نتیجه بهتر .خواهش میکنم سریع بهم جواب بدید.ممنون.:icon_gol:

سلام.

محل گذر واستراحت بازارچه ای کوچک متناسب با بافت به شیوه ای جدید...

چون خودتون گفتید شلوغه اون منطقه و زیارتگاه هست پس به نظرم برای اینکه توی اون شلوغی آرامش زیارتگاهو القا کنه نیاز به محیطی آروم هست.:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام ....دوستان من دنبال سوالات اسکیس ارشد معماری هستم کسی می تونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

در زمینه طراحی المان هم اگه میشه چن نمونه می خوام ....

ممنون :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام...

بچه ها من در مورد قدم گاه صالحیه در میدان تجریش تهران مطلب نیاز دارممممممممم

کسی می تونه کمک کنهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام...

بچه ها من در مورد قدم گاه صالحیه در میدان تجریش تهران مطلب نیاز دارممممممممم

کسی می تونه کمک کنهههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52::ws52:

سلام .

برای این موضوع بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که برید اونجا هم اینکه مکان را از نزدیک میبینید و هم اینکه معمولا بناهای قدیمی قسمت ورودیشون یک سری توضیحات داره.

• Like 4
لینک به دیدگاه
اخه اصلا نمیدونم قدم گاه صالحیه چیههه

شما میدونی؟

به هر حال یک مکانی هستش دیگه ! و توی شهر خودتون هم هست و راحت میتونین برید اونجا رو از نزدیک ببینید که چی هست

کلا قدمگاه به جایی میگن که رد پای یک شخص بزرگ اونجا باشه . مثل قدمگاه نیشابور و اینگونه بناها معمولا مذهبی هم هستند .

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام ، آيا در مورد استاندارد جهاني برنامه فيزيكي بانك مطلبي داريد؟؟؟ يا اينكه به كدوم سايت ميتونم مراجعه كنم؟

براي درس برنامه ريزي كالبدي ام به آنها نياز دارم، بايد بعد عيد ارائه بدم.

سال نوتون پيش پيش مبارك.

با تشكر فراوان از گروه معماري

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام ، آيا در مورد استاندارد جهاني برنامه فيزيكي بانك مطلبي داريد؟؟؟ يا اينكه به كدوم سايت ميتونم مراجعه كنم؟

براي درس برنامه ريزي كالبدي ام به آنها نياز دارم، بايد بعد عيد ارائه بدم.

سال نوتون پيش پيش مبارك.

با تشكر فراوان از گروه معماري

سلام دوست عزیز

به انجمن نواندیشان خوش امدید:icon_gol:

برای سوال و درخواستهای درسی تو این تاپبک مطرح کنید ، تاپیکتون اینجا منتقل شد. :a030:

این مطالب از کتاب نویفرت بودن .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسین عزیز....:ws37:

بچه ها ممنون میشم هر کسی عکس در ورودی داره برام بزاره !!!ورودی خیلی شیک برای نمای رومی مانند با سنگ شیری یا سفید تراش خورده ...

ممنون میشم کمک کنید !!!چیز خاصی تا الان پیدا نکردم :a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

فک کنم تاپیک اشتباه باز کردم...:ws3:خوب حواسم نبود!!!:w58:

ولی مشکلم اینجاهم میگم !!!مهندسین گرامی من دنبال در ورودی شیک هستم برای یه نمای نسبتا رومی با سنگ سفید یا شیری تراش خورده.ممنون میشم یاریم کنید..با سپاس:ws37:منتظر یاری شما هستم

• Like 2
لینک به دیدگاه
فک کنم تاپیک اشتباه باز کردم...:ws3:خوب حواسم نبود!!!:w58:

ولی مشکلم اینجاهم میگم !!!مهندسین گرامی من دنبال در ورودی شیک هستم برای یه نمای نسبتا رومی با سنگ سفید یا شیری تراش خورده.ممنون میشم یاریم کنید..با سپاس:ws37:منتظر یاری شما هستم

اشکال نداره ، منتقل میکنم اینجا :ws3:

من چند تا عکس دارم ، ولی سرعتم خیلی پایینه، icon_pf%20(34).gif

سرعتم بهتر بشه براتون میزارم :w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اشکال نداره ، منتقل میکنم اینجا :ws3:

من چند تا عکس دارم ، ولی سرعتم خیلی پایینه، icon_pf%20(34).gif

سرعتم بهتر بشه براتون میزارم :w16:

خیلی ممنون،سرعتا که:icon_pf (34):....منتظرم.لطف میکنی:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها آی بچه ها:ws3:

یه پلانی که تاسیسات داشته باشه میخوام.ینی واسه درس تاسیسات باهاش کار کردینو همه چیزشو دارین:ws21:لطفــــــــــا

منبع: ایران شهرساز

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسین عزیز....:ws37:

بچه ها ممنون میشم هر کسی عکس در ورودی داره برام بزاره !!!ورودی خیلی شیک برای نمای رومی مانند با سنگ شیری یا سفید تراش خورده ...

ممنون میشم کمک کنید !!!چیز خاصی تا الان پیدا نکردم :a030:

توی گوگل بزن entrance بعد برو قسمت image

اون جزیات رو هم می تونی بهش اضافه کنی

• Like 4
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام بچه ها ...

کسی پلان و پرسپکتیو یه خونه ویلایی تو شمال داره؟؟؟؟

خیلیییییییی فوری لازم دارم.....:4564:

سلام عزیزم؛ من پلان و نما خونه ویلایی زیاد دارم؛ اما پرسپکتیو ندارن، دو تاشو میدم بهت ؛اگه میتونی خودت از رو نماها پرسپکتیو رو بزن :ws3:

Plan02.dwg

Plan07.dwg

لینک به دیدگاه

سلام.بچه ها کسی کتابی سراغ داره که پلانها وجزئیات سازه ای برج مسکونی داخلش باشه؟؟؟؟؟؟؟

یا سی دی؟

لطفا اسمشو بگید:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...