رفتن به مطلب

با چه موضوعی بیشتر حال می کنید!

با چه موضوعی بیشتر حال می کنید  

55 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با چه موضوعی بیشتر حال می کنید

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهتر از اين نميشه.راه پول در آوردنش رو بلدي. به ما هم ياد ميدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فعلن که راه نویی پیدا نکردم غیر از اینکه ساعت رو کوک کنی رو 5.5 صبح و بیدار شی و 7 برسی سر کار و شب خسته و کوفته برسی خونه و شام رو نخورده بخوابی که فرداش خواب نمونی ساعت 5.5 صبح.

خب من دوس داشتم تو بگی این رو.. تویی که ازمون رای گیری کردی.:167:

لینک به دیدگاه
فعلن که راه نویی پیدا نکردم غیر از اینکه ساعت رو کوک کنی رو 5.5 صبح و بیدار شی و 7 برسی سر کار و شب خسته و کوفته برسی خونه و شام رو نخورده بخوابی که فرداش خواب نمونی ساعت 5.5 صبح.

خب من دوس داشتم تو بگی این رو.. تویی که ازمون رای گیری کردی.:167:

خوب منم تجربش رو ندارم. ولي تمام تلاشم رو ميكنم قبل از اينكه البته به نظر خودم تو چاه ازدواج بيافتم حتما يه طناب محكم براي خودم دست وپا كنم .كه شايد پول در آوردن هم يكي از اونها باشه:ws37::JC_thinking::JC_thinking:

لینک به دیدگاه
كي گفته ما ميخوايم ازدفاچ كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟:w00:

پس چرا دوست داری در موردش بحرفی آخه ؟

ولی خوب راستش رو بگو دیگه... شما خانوما از ازدواج خوشتون میاد...

من نمیفهمم چرا... خودتون رو گیر یکی از این پسرا میندازید بیچاره میشید... این کجاش جذابه آخه... :shame:

ما پسرام یه زمانی از ازدواج خوشمون میومد ها... ولی الان دیگه میترسیم... :ws3:

وقتی مدرک تحصیلی و کار اونطوری... ماشین اینطوری... خونه چطوری و پول درست و حسابی نداشته باشی از ازدواج بدت میاد... :icon_razz: شما خانوما که مارو درک نمیکنید... :hanghead:

اصلا من چرا دارم اینا رو میگم ؟ :w58::w58::w58:

لینک به دیدگاه
خوب منم تجربش رو ندارم. ولي تمام تلاشم رو ميكنم قبل از اينكه البته به نظر خودم تو چاه ازدواج بيافتم حتما يه طناب محكم براي خودم دست وپا كنم .كه شايد پول در آوردن هم يكي از اونها باشه:ws37::JC_thinking::JC_thinking:

ازدواج چاه نیست جلای موطن تجرد به سوی وادی تاهل اونم به اجبار حاکم طبیعت.

ولی واقعیتش رو بخوای با روده راست توی شکم نمیشه به این سرعت پولدار شد. فکر میکنی با حقوق یک میلیون تومن در ماه میشه هم ازدواج کرد هم صاحب ماشین مزدا تری شد و هم صاحب خونه؟ (از صفر شروع کن)اونم در عرض سه سال!! حتمن که طرف یک سری امداد غیبی هم بهش رسیده یا...

این رو خودت هم میدونی ولی بازم میگم با همون روش سنتی ای که گفتم و اونم در عرض بیست سال میشه صاحب اون چیزایی که عرض گردید شد.

رایمنکو:ws46:

لینک به دیدگاه
پس چرا دوست داری در موردش بحرفی آخه ؟

ولی خوب راستش رو بگو دیگه... شما خانوما از ازدواج خوشتون میاد...

من نمیفهمم چرا... خودتون رو گیر یکی از این پسرا میندازید بیچاره میشید... این کجاش جذابه آخه... :shame:

ما پسرام یه زمانی از ازدواج خوشمون میومد ها... ولی الان دیگه میترسیم... :ws3:

وقتی مدرک تحصیلی و کار اونطوری... ماشین اینطوری... خونه چطوری و پول درست و حسابی نداشته باشی از ازدواج بدت میاد... :icon_razz: شما خانوما که مارو درک نمیکنید... :hanghead:

اصلا من چرا دارم اینا رو میگم ؟ :w58::w58::w58:

من ميدونم چرا؟رفتي خواستگاليش ردت كردند؟؟؟؟؟؟؟كي گفته ما خانما از ازدواج خوشمون مياد.؟ لابد ميخواي بگي ما ميريم خواستگاري و التماس كنون؟

لینک به دیدگاه
ازدواج چاه نیست جلای موطن تجرد به سوی وادی تاهل اونم به اجبار حاکم طبیعت.

ولی واقعیتش رو بخوای با روده راست توی شکم نمیشه به این سرعت پولدار شد. فکر میکنی با حقوق یک میلیون تومن در ماه میشه هم ازدواج کرد هم صاحب ماشین مزدا تری شد و هم صاحب خونه؟ (از صفر شروع کن)اونم در عرض سه سال!! حتمن که طرف یک سری امداد غیبی هم بهش رسیده یا...

این رو خودت هم میدونی ولی بازم میگم با همون روش سنتی ای که گفتم و اونم در عرض بیست سال میشه صاحب اون چیزایی که عرض گردید شد.

رایمنکو:ws46:

ياد يه يارو افتادم اومده بود خواستگاري اونم با چه اعتماد بنفسي.؟؟؟؟؟فكر ميكرد همه ي اينها رو ميتونه يه شبه به دست بياره

لینک به دیدگاه
ياد يه يارو افتادم اومده بود خواستگاري اونم با چه اعتماد بنفسي.؟؟؟؟؟فكر ميكرد همه ي اينها رو ميتونه يه شبه به دست بياره

منم یاد یه نفر افتادم که با همون حرفای کذایی گول من رو خورد.. شاید هم میدونست چیکار میکنه:ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...