رفتن به مطلب

نظرات اعضای معماری

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 58
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 ماه بعد...

منم اومدم...:icon_pf (44):

به نظر من ایده ها یا کلا نکات کوچیکی رو که تو این رشته بعضی وقتا یاد میگیریم..رو بهم بگیم...چیزای خاص(مثلا کانسپت هامون برا طرح های مختلف)

البته اگه جالب باشه براتون....:w16:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام من اومدممممممممممممممممممممممممممممممممم:banel_smiley_52:

اگر کسی دوست داشت میتونم توی کاراش در حد خودم کمک کنم............

تازه میتونم توی پایان نامه هم کمک کنم اگر خواستین پایان نامم میفروشم نمره A شدم:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام به همه:a030:

به نظر من بهتره بچه ها چندتا موضوع پیشنهاد بدن، یکی از موضوعات رو انتخاب کنیم و در موردش حرف بزنیم. من پیشنهاد می کنم در مورد یه موضوعی باشه که ممکنه هر کدوم باهاش مشکل داشته باشیم!!! ممکنه سازه باشه، Landscape، طراحی با یه موضوع خاص یا....

حالا کی چه پیشنهادی داره؟:banel_smiley_4::icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

2 هفته پیش

solmaz.golrokh

بنظر من آتلیه تشکیل بدیم بعضی وقتها کنفرانس بزاریم یا تور دسته جمعی بریم که بتونیمبهم کمک کنیم.......

پیشنهاد شما خیلی خوبه اما در ضمن خیلی هم رویایی به نظر می رسه

شاید بشه چند نفر رو که تو یه شهرن با هم جمع کرد یا کسایی که برنامشون با هم میخوره اما هرگز اونطوری که بایسته و شایستست جواب نمیده (بدلیل مسائلی که من تو همچین کارایی که قبل از این انجام دادم باهاشون برخورد کردم.) درضمن من فک کنم این گروه و حتی این انجمن تشکیل شده تا ما توی اون فعالیت کنیم نه اینکه فقط قرار مدار بذاریم ...

همون طوری که قبل از این پیشنهاد دادم بهتره بحثهای آزاد با موضوع خاص مورد توافق اکثریت برقرار بشه.

منتظر نظر همگی دوستان هستم....

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

تازه عضو شدم.اون چیزی که بیشتر ماها یعنی بچه های معماری دنبالش میگردیم این که نیاز آنی مون رو تو سایت ها برطرف کنیم ،با اینکه موافق نیستم ولی خوب یک عده ای زیادی اینجورین دیگه،از جمله خودم!

ولی سعی کنیم با اشتراک گذاشتن دستاوردامون از اساتیدی که پیششون یاد گرفتیم باهم یک بانک اطلاعاتی ایجاد کنیم .یک کلاس درس مجازی.تهش هم کل کله چون نظرهای مختلف میاد هم بین این کل کلها یک چیزی دست بچه ها رو میگیره که از آماده خوری بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام.

کم و بیش با نظرات دوستان موافق هستم. اما اون خواسته همیشگی که تو فکر من هست یه انجمن معماری ایده آل. یه جایی که بشه همدیگرو ببینیم و رو در رو صحبت کنیم. میز گرد تشکیل بدیم، سفر بریم، همایش برگزار کنیم و ... من خودم به شخصه دنبال تاسیس یه مدرسه معماری هسنم. وضع معماری کشور نا بسامانه،همینطور وضع آموزش.باید فکر ها رو رو هم بگذاریم تا چاره ای پیدا کنیم.

لیسانسم رو گرفتم الان منتظرم تا ببینم ارشد چیکار می کنم. اگه خدا بخواد و قبول بشم. مطمئن باشید تحولات زیادی تو راه. هر کسی با من موافق هست، ضمن توضیح در رابطه با مدارج تحصیلی یه پیام برام بفرسته. متشکرم.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...

سلام بچه ها منم تازه اومدم .

با این چیزی که من از این گروه دیدم بهتره که حذفش کنید .:hanghead:

بچه های معمار به این بی بخاری ندیده بودیم که دیدیم .!!!

اگه یه فکر اساسی کردین به منم خبر بدین شاید به دردتون بخورم .!!!

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

• اضافه کردن...