رفتن به مطلب

ایجاد درآمد برای اعضای نواندیشان(اپلیکیشن آموزشی)

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

فرمت سوال :ws3:

آهان

خب حالا اهمیت زیادی هم نداره بابا

کل موضوع این بود که قطعات صرفا برای اون کاربردی که ساخته شدن نیستن و گاهی هم برای پیچوندن کاربرد دارن

و از این حرفها

این بحث رو چند روز پیش تو یک جایی داشتیم در مورد رادار میکردیم

نمیدونم ولی وقتی یک ارتباط بین عملکرد یک ترانزیستور ساده با یک ترکیب شیمیایی پیدا کنی از این قبیل تغییرات زیاد میبینی

خب این مدل بحثها هم چیزی نیست که بشه به سادگی به اشتراک گذاشت و برای همین سوالم پیچیده شد

ولی یک گریز میزنم و میرم دنبال کارم و اگر دوست داشتی این آزمایش رو انجام بده و هر چی دیدی! رو یاد داشت کن و بعد میتونی اگر دوست داشتی پتنت و به اسم خودت ثبتش کنی

برات سر فرصت یک چیزی ارسال میکنم شگفت زده میشی :ws28:

لینک به دیدگاه
آهان

خب حالا اهمیت زیادی هم نداره بابا

کل موضوع این بود که قطعات صرفا برای اون کاربردی که ساخته شدن نیستن و گاهی هم برای پیچوندن کاربرد دارن

و از این حرفها

این بحث رو چند روز پیش تو یک جایی داشتیم در مورد رادار میکردیم

نمیدونم ولی وقتی یک ارتباط بین عملکرد یک ترانزیستور ساده با یک ترکیب شیمیایی پیدا کنی از این قبیل تغییرات زیاد میبینی

خب این مدل بحثها هم چیزی نیست که بشه به سادگی به اشتراک گذاشت و برای همین سوالم پیچیده شد

ولی یک گریز میزنم و میرم دنبال کارم و اگر دوست داشتی این آزمایش رو انجام بده و هر چی دیدی! رو یاد داشت کن و بعد میتونی اگر دوست داشتی پتنت و به اسم خودت ثبتش کنی

برات سر فرصت یک چیزی ارسال میکنم شگفت زده میشی :ws28:

این مغز شگفت انگیز شما واقعا جالبه...قدر بدونید من چن بار متن میخونم متوجه میشم چقد عالمانه حرف میزنید حرف شما درسته و من دقیقا میدونم تمام این قطعات همینطوری ابداع شدع ولی خب چند وقته خیلی درگیرم به هیچ کاری نمیرسه ..پتنت همون یه دونه اشکمو درآورده واقعا دلم میخواد ولی انقد دنگ و فنگ داره انقد اذیت میکنن سراغش نمیرم وگرنه سرم درد میکنه برای اینکار :hanghead:
لینک به دیدگاه
این مغز شگفت انگیز شما واقعا جالبه...قدر بدونید من چن بار متن میخونم متوجه میشم چقد عالمانه حرف میزنید حرف شما درسته و من دقیقا میدونم تمام این قطعات همینطوری ابداع شدع ولی خب چند وقته خیلی درگیرم به هیچ کاری نمیرسه ..پتنت همون یه دونه اشکمو درآورده واقعا دلم میخواد ولی انقد دنگ و فنگ داره انقد اذیت میکنن سراغش نمیرم وگرنه سرم درد میکنه برای اینکار :hanghead:

متاسفانه متنام طولانی میشه و برای همین اکثر موضوعات رو ایگنور میکنم

تو جلسات کاری هم دوستان لطف دارن و کلی برنامه میریزن و فقط یک کلام میگم نمیدونم :icon_pf (34):

نه حوصله و کله خرابی قدیمو دارم نه ................ زمانی هیچ قانونی رو کاملا قبول نداشتم

توضیح همه چیز خوب نیست سرکار خانم

و چند ماهی هست دارم به شدت مقاومت میکنم که در هیچ کاری و با هیچ شرکتی وارد نشم و این خوبه که فقط برای تفریح بری عباس آباد نه برای سروکله زدن با واحدها:ws3: با یک کلمه "چه جالب " یا "نمیدونم " موضوع رو جمع میکنم و در مورد توضیح هم باید کنترل کنم که نه طولانی بشه و نه خارج از دایره مباحث مرسوم..... فقط برای تفریح نوشته های قدیم رو در فروم همسایه میخونمو میخندم :ws3:

حالا تاپیک بچه مردمو اسپم کده نکنم

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

متاسفانه متنام طولانی میشه و برای همین اکثر موضوعات رو ایگنور میکنم

تو جلسات کاری هم دوستان لطف دارن و کلی برنامه میریزن و فقط یک کلام میگم نمیدونم :icon_pf (34):

نه حوصله و کله خرابی قدیمو دارم نه ................ زمانی هیچ قانونی رو کاملا قبول نداشتم

توضیح همه چیز خوب نیست سرکار خانم

و چند ماهی هست دارم به شدت مقاومت میکنم که در هیچ کاری و با هیچ شرکتی وارد نشم و این خوبه که فقط برای تفریح بری عباس آباد نه برای سروکله زدن با واحدها:ws3: با یک کلمه "چه جالب " یا "نمیدونم " موضوع رو جمع میکنم و در مورد توضیح هم باید کنترل کنم که نه طولانی بشه و نه خارج از دایره مباحث مرسوم..... فقط برای تفریح نوشته های قدیم رو در فروم همسایه میخونمو میخندم :ws3:

حالا تاپیک بچه مردمو اسپم کده نکنم

:icon_gol:

راحت باش دارم استفاده می کنم (اگه دوباره بحث هندونه رانکشی وسط)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...