رفتن به مطلب

ایجاد درآمد برای اعضای نواندیشان(اپلیکیشن آموزشی)

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

درکل طراحی یک اپلیکیشن آموزشیok

تواین پلیکیشن قسمت های مختلفی آموزشی و... هستok

میریم داخل قسمت آموزشیok

تواین قسمت دورهای است مانند رباتیک ، آموزش تابلو ، آموزش شیمی و......ok

مثلا رباتیک کلیک می کنیم اموزش باز میشه "شروع کلاس ....... ساعت ..... مدرس : یمنا... ok

موارد اضافی تماس با مربی ، ارسال سوال ، درخواست راهنمایی یا کاربیشتر و...ok

البته با انتخاب کلاس ودرس فاکتوری داده می شود که متصل به درگاه پرداختok

درآخرشروع می کنید به آموزش و...ok

جای لذیذ البته بعداز آموزش پولش است واینکه خودمون برای خودمون کارکردیم بدون هیچ !ok

حالا یه چیزیهم برای نواندیشان که از بسترنواندیشان استفاده کردیم ok

این ایده قابل اجراست فقط پشتکارمی خواد چون تواناییش در نواندیشان هست!

لینک به دیدگاه
خب بسم الله الرحمن الرحیم

من هستم

چند روزی کار دارم

بعدش بفرمائید چیکار کنم :ws3::a030:

مگه انشامی نویسی:ws28:

ابتدا به نظرم یک طرح بدیم یه اپلیکیشن رایگان بسازیم واونم تست کنیم / نظرشماچیه؟

لینک به دیدگاه
مگه انشامی نویسی:ws28:

ابتدا به نظرم یک طرح بدیم یه اپلیکیشن رایگان بسازیم واونم تست کنیم / نظرشماچیه؟

آره بعد ببریم به اسم نواندیشان تو بازار بزاریم یه پولی دربیاریم :ws3:
لینک به دیدگاه
آره بعد ببریم به اسم نواندیشان تو بازار بزاریم یه پولی دربیاریم :ws3:

سرعت میخوایم زیاد باشه چون تجربه نشون داده همش بحث میشه وآخرشم هیچ پس یه وبسایتکه اینکارو رایگان انجام بده باید پیداکرد.

من یدونه چند روز پیش ساختم .. البته درمورد یه چیزدیگه بود.

لینک به دیدگاه
سرعت میخوایم زیاد باشه چون تجربه نشون داده همش بحث میشه وآخرشم هیچ پس یه وبسایتکه اینکارو رایگان انجام بده باید پیداکرد.

من یدونه چند روز پیش ساختم .. البته درمورد یه چیزدیگه بود.

بخدا من چن روزی درگیرم ولی بعدش دربست خدمت شما هستم چون باید رباتم برای انجمن به سرانجام برسونیم چند روز به من فرضت بدید...:ws44:
لینک به دیدگاه
الان که آموزش رایگانه کسی نمیاد واسه یادگیری واقعا فکر میکنین با یه اپ معمولی بتونین درامد داشته باشین؟

رایگان کسی نمیاد بعضی ها برعکسند:ws3:

خب تو جامعه افراد خیلی زیادی با فکرها وسلیقه های مختلفی هستند. اینم یک راهیست !

پس نباید معمولی باشه !

لینک به دیدگاه
الان که آموزش رایگانه کسی نمیاد واسه یادگیری واقعا فکر میکنین با یه اپ معمولی بتونین درامد داشته باشین؟
والله من موندم من التماس میکنم کسی بهم یاد بده با من باشه همه نرم افزارهای برق و نرم افزارهای جذاب میرم یاد میگیرم نسل جدید چرا اینطوریه :icon_pf (34):
لینک به دیدگاه
رایگان کسی نمیاد بعضی ها برعکسند:ws3:

خب تو جامعه افراد خیلی زیادی با فکرها وسلیقه های مختلفی هستند. اینم یک راهیست !

پس نباید معمولی باشه !

اوکی پس امتحانش کنین

لینک به دیدگاه
اینو نگاه کنید
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
خب برای اپلیکیشن آی سی لازم داریم :w58: یه خط ترجمه میکنم یه خط اینجام اشتباه بنویسم ترجمه رو باید برم قطب زندگی کنم :sad0:
لینک به دیدگاه

آقا من اولین شاگردم هر وقت راه افتاد به درگاه پرداخت هدایتم کنید

من پول میدم چرا ندم .......

موضوع و قصه بازی رو روشن کنید چیه و آموزش چه شکلیه

:hanghead:

لینک به دیدگاه

شکست نفسی می کنید.شما استادین

موضوع اینه که می خواهیم یه اپلیکیشن آموزشی درست کنیم وتعدادی هم مدرس مثل شما بخش درامدشم فکرکنم راضی کننده میشه

لینک به دیدگاه

من یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده تاپیک آشنایی با قطعات سوال گذاشتید من اصلا متوجه نمیشم میشه خودتون خورد خورد برام بنویسید ببینم متوجه میشم یا نه؟..حس میکنم سواد شما خیلی بالاست من خیلی ازش دورم :icon_pf (34):
لینک به دیدگاه
شکست نفسی می کنید.شما استادین

موضوع اینه که می خواهیم یه اپلیکیشن آموزشی درست کنیم وتعدادی هم مدرس مثل شما بخش درامدشم فکرکنم راضی کننده میشه

شکست نفسی چیه عزیز من ...... استاده چی ؟

نه این خبرا نیست عزیز اتفاقا میخوام یاد بگیرم

خب مشخص کردید چه مواردی برای آموزش دارید ؟ سطح اینا چیه ؟

ببین چند ماه پیش بود مقام عظمای انجمن گفت یک جایی شرکتی (اصلا یادم نیست اسمو رسمشونو) میخواد برای پرسنلشون یکسری آموزشهای عملیاتی بذاره

بعد یک بابایی از طرفشون زنگ زد دوبار پیچوندم ولی خلاصه جواب دادم ، کلید کرد جلسه بذاریم و خلاصه گفتم باشه

رفتیم دیدم اصلا موضوع پرسنل نیست ! یهو اون شرکت مربوط شد به یک هلدینگ گردن کلفت و اون یارو هم غیب شد :ws28: پای یک ارگانی یهو اومد وسط با خواسته های وسیع و اشتهای بالا :icon_pf (34): دو تا شاخه برام باز کردن که یکی آموزش بود و یکی اجرا

آموزش هم برای فرد نه گروه یا پرسنل ! خیلی کلان بود و هر مدلی نیگاه کردم دیدم اصلا نمیشه به این فروم ربطش داد و در آخر خودم گیر میکنم .......چرا گیر ؟ چون اگر میخواستم به اسم این فروم وارد عملیات بشم عملا کسی نبود که معرفی کنم :icon_pf (34): همون جلسه دوم هم یارو مدیرعامله گفت ! گفت موضوع رو خودت انفرادی کن یا اگر تیم شخصی داری بردار بیا ول کن مجازی رو

خب این فروم نه دفتری داشت ، نه گروهی که چار تا فرد عملیاتی توش داره و نه هیچی.یارو هم کل موضوعاتی که نوشته بودمو پیرینت گرفته بود هی گیر داده بود به اونا

بحث هم از صنایع پتروشیمی شروع شد و وارد موضوعات دیگه هم شدن که ...........

این سطح که میگم واسه همینه ، سطح کار رو مشخص کنید که افراد یا گروه هایی مثل این هلدینگه یهو اشتباه نگیرن ! اونا ذهنیتشون این بود که اینجا چند نفر تیم هستند و یک لیدر دارن که قادرن از تو خشتکشون راکتور فلودایز در بیارن بدن اینا ببرن خارک بکارن تو زمین :ws28: و داشت شر میشد واقعا چون موضوع جنبه بد و مافیایی گرفته بود که پاس دادیم به یک شرکت خارجی و اینجور مواقع هم اسم و فامیل و تابعیتم عوض میشه :ws28:

دیگه بی خیال شدن و فاصله گرفتن ، مدیرشون که اسم نمیبرم زده بود به سرش یقه عارف رو بگیره :ws28:

حرفشم این بود که عه ؟ شما تکنولوژی داریدو هرز میپرید ؟ یا بیاید وسط کلان کار کنیم یا خشتکتون پس معرکس

باید رو کنید

وقتی دارید موضوعی رو آموزشی میکنید خیلی دقت کنید تو عنوانا که یهو اشتباه نشه

سطحش رو درجا مشخص کنید

سر همون موضوع یک سمت پرتی به نوشته هایی که چند سال پیش داشتیم دادم رها شد

من یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده تاپیک آشنایی با قطعات سوال گذاشتید من اصلا متوجه نمیشم میشه خودتون خورد خورد برام بنویسید ببینم متوجه میشم یا نه؟..حس میکنم سواد شما خیلی بالاست من خیلی ازش دورم :icon_pf (34):

حستون اشتباهه من سوادی ندارم :icon_pf (34):

منم الان متوجه نشدم که فرمت سوال منو متوجه نشدید یا موضوعی که پرسیدم رو ؟

لینک به دیدگاه

با خود محمدعلی صحبت کردم.

اینکه هنوز هیچ بیس و پایه و داده ای نیست، یه راست بریم سراغ ساخت اپلیکیشن جالب نیست. معرفی اول هرچیزی خیلی مهمه. اگه بد معرفی بشه، تو ذهن بد میمونه و سخت برچسبش برداشته میشه. اگه خوب معرفی بشه، برعکس. پس اگه قراره اپلیکیشنی طراحی بشه باید اول دیتا و محتوای نسبتا قوی رو داشته باشه.

اینکار میتونه از طریق ارائه آموزش های مولتی مدیای پولی (نه رایگان) از داخل آموزشگاه سایت با بستری که قبلا براش مهیا شده و امکانات کامل یه آموزشگاه مجازی رو داره شروع بشه و بعدش با دست پر رفت سراغ طراحی اپلیکیشن.

آموزشای رایگانی که تو انجمن هست، الان خیلیییییییا دارن استفاده میکنن و استفاده کردن.

یه مسئله مهمی هم که هست، نمونه کار مدرس و سابقش و شیوه آموزش خیلی تأثیرگذاره و از همه اینا مهمتر محتوایی هست که آموزش داده میشه. هرچی محتوای تخصصی تر و خاص تر باشه، بازخورد بیشتری هم داره.

پس نمیشه گفت کسی استفاده نمیکنه. درصدشون پایین هست، ولی صفر نیست.

لینک به دیدگاه
شکست نفسی چیه عزیز من ...... استاده چی ؟

نه این خبرا نیست عزیز اتفاقا میخوام یاد بگیرم

خب مشخص کردید چه مواردی برای آموزش دارید ؟ سطح اینا چیه ؟

ببین چند ماه پیش بود مقام عظمای انجمن گفت یک جایی شرکتی (اصلا یادم نیست اسمو رسمشونو) میخواد برای پرسنلشون یکسری آموزشهای عملیاتی بذاره

بعد یک بابایی از طرفشون زنگ زد دوبار پیچوندم ولی خلاصه جواب دادم ، کلید کرد جلسه بذاریم و خلاصه گفتم باشه

رفتیم دیدم اصلا موضوع پرسنل نیست ! یهو اون شرکت مربوط شد به یک هلدینگ گردن کلفت و اون یارو هم غیب شد :ws28: پای یک ارگانی یهو اومد وسط با خواسته های وسیع و اشتهای بالا :icon_pf (34): دو تا شاخه برام باز کردن که یکی آموزش بود و یکی اجرا

آموزش هم برای فرد نه گروه یا پرسنل ! خیلی کلان بود و هر مدلی نیگاه کردم دیدم اصلا نمیشه به این فروم ربطش داد و در آخر خودم گیر میکنم .......چرا گیر ؟ چون اگر میخواستم به اسم این فروم وارد عملیات بشم عملا کسی نبود که معرفی کنم :icon_pf (34): همون جلسه دوم هم یارو مدیرعامله گفت ! گفت موضوع رو خودت انفرادی کن یا اگر تیم شخصی داری بردار بیا ول کن مجازی رو

خب این فروم نه دفتری داشت ، نه گروهی که چار تا فرد عملیاتی توش داره و نه هیچی.یارو هم کل موضوعاتی که نوشته بودمو پیرینت گرفته بود هی گیر داده بود به اونا

بحث هم از صنایع پتروشیمی شروع شد و وارد موضوعات دیگه هم شدن که ...........

این سطح که میگم واسه همینه ، سطح کار رو مشخص کنید که افراد یا گروه هایی مثل این هلدینگه یهو اشتباه نگیرن ! اونا ذهنیتشون این بود که اینجا چند نفر تیم هستند و یک لیدر دارن که قادرن از تو خشتکشون راکتور فلودایز در بیارن بدن اینا ببرن خارک بکارن تو زمین :ws28: و داشت شر میشد واقعا چون موضوع جنبه بد و مافیایی گرفته بود که پاس دادیم به یک شرکت خارجی و اینجور مواقع هم اسم و فامیل و تابعیتم عوض میشه :ws28:

دیگه بی خیال شدن و فاصله گرفتن ، مدیرشون که اسم نمیبرم زده بود به سرش یقه عارف رو بگیره :ws28:

حرفشم این بود که عه ؟ شما تکنولوژی داریدو هرز میپرید ؟ یا بیاید وسط کلان کار کنیم یا خشتکتون پس معرکس

باید رو کنید

وقتی دارید موضوعی رو آموزشی میکنید خیلی دقت کنید تو عنوانا که یهو اشتباه نشه

سطحش رو درجا مشخص کنید

سر همون موضوع یک سمت پرتی به نوشته هایی که چند سال پیش داشتیم دادم رها شد

حستون اشتباهه من سوادی ندارم :icon_pf (34):

منم الان متوجه نشدم که فرمت سوال منو متوجه نشدید یا موضوعی که پرسیدم رو ؟

فرمت سوال :ws3:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...