رفتن به مطلب

سردرد -----> کمک

maryamrahimibio1

ارسال های توصیه شده

آقا چن وقته من تمام 24 ساعت رو سردرد دارم ... از صب که چشمم رو باز میکنم تا وقتی میخوابم. .. کل روز رو سردرد دارم ... البته خفیف عه و کارهامو مختل نمیکنه ولی تا حالا فقط سعی میکردم توجه نکنم ولی کم کم داره آزار دهنده میشه... لطفا کمک...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه
آقا چن وقته من تمام 24 ساعت رو سردرد دارم ... از صب که چشمم رو باز میکنم تا وقتی میخوابم. .. کل روز رو سردرد دارم ... البته خفیف عه و کارهامو مختل نمیکنه ولی تا حالا فقط سعی میکردم توجه نکنم ولی کم کم داره آزار دهنده میشه... لطفا کمک...

آره میشه لباس بپوشید به خیابان رفته اولین بیمارستان انتهای راهرو سمت چپ دکتر:ws3:

پ.ن سردرد مداوم کمی خطرناک است

لینک به دیدگاه
آره میشه لباس بپوشید به خیابان رفته اولین بیمارستان انتهای راهرو سمت چپ دکتر:ws3:

پ.ن سردرد مداوم کمی خطرناک است

جدی!!!! وای دده یازیخ اولدوم ... من همیشه به این جمله که "بادمجون بم آفت نداره" اکتفا میکنم و دکتر نمیرم. .. پس باید از استراحت هام بزنم و دکتر برم ... چه بد

لینک به دیدگاه

درود:ws37::icon_gol:

عوامل سر درد زیادن

ساده ترینش بوی عطر خاص هست که میتونه باعث سر درد بشه، چنانچه توی اتاقتون عطر خاصی هست اون رو حذف کنید تا نتیجه رو ببینید

مشکل چشمی هم میتونه باعث این مورد بشه

شما از صبح تا شب از چشم هاتون استفاده میکنین... ضعیف بودن اونا باعث میشه که سردرد هم دنبالش بیاد

بعد از اون میتونه سردرد های میگرنی باشه که کلا زیاد چیزای خوبی نیستن! اما خب راه درمانش پیشگیره! با نخوردن سردی ها نبودن توی صدا یا نور شدید و الی آخر

بعد از چک کردن این عوامل حتما سراغ دکتر برید! چون به قول دوستمون خطرناک میتونه بشه

با آرزوی سلامتی:icon_gol::ws37:

لینک به دیدگاه
درود:ws37::icon_gol:

عوامل سر درد زیادن

ساده ترینش بوی عطر خاص هست که میتونه باعث سر درد بشه، چنانچه توی اتاقتون عطر خاصی هست اون رو حذف کنید تا نتیجه رو ببینید

مشکل چشمی هم میتونه باعث این مورد بشه

شما از صبح تا شب از چشم هاتون استفاده میکنین... ضعیف بودن اونا باعث میشه که سردرد هم دنبالش بیاد

بعد از اون میتونه سردرد های میگرنی باشه که کلا زیاد چیزای خوبی نیستن! اما خب راه درمانش پیشگیره! با نخوردن سردی ها نبودن توی صدا یا نور شدید و الی آخر

بعد از چک کردن این عوامل حتما سراغ دکتر برید! چون به قول دوستمون خطرناک میتونه بشه

با آرزوی سلامتی:icon_gol::ws37:

اره چشم هام تازگیا به نور حساس شدن فقط دلم میخواد تو تاریکی باشم ... شاید واسه همون باشه ... مرسی از راهنمایی تون

لینک به دیدگاه
اره چشم هام تازگیا به نور حساس شدن فقط دلم میخواد تو تاریکی باشم ... شاید واسه همون باشه ... مرسی از راهنمایی تون

با این حال دکتر رفتن بد نیست!

اما اینا رو عرض کردم که زیاد هم نگران نشید!

ولی این ها رو اول تست کنید

چون دکتر توی اولین حرکت یه سری سوالات اینچنینی میپرسه و بعد هم شما رو به سی تی اسکن میفرسته که مسلما ضرر داره

مسلما اگه این عوامل نبودن حتما بایستی دکتر برید

اما چک کردن این موارد زیاد سخت نیست:ws37:

لینک به دیدگاه
با این حال دکتر رفتن بد نیست!

اما اینا رو عرض کردم که زیاد هم نگران نشید!

ولی این ها رو اول تست کنید

چون دکتر توی اولین حرکت یه سری سوالات اینچنینی میپرسه و بعد هم شما رو به سی تی اسکن میفرسته که مسلما ضرر داره

مسلما اگه این عوامل نبودن حتما بایستی دکتر برید

اما چک کردن این موارد زیاد سخت نیست:ws37:

اره همین جور آزمایش هاست که دکتر رفتن رو سخت میکنه ولی با این حال حتما باید برم. .. چون این روزا رو اخلاقم هم تاثیر گذاشته فقط دعوا میکنم ... بدجور اذیت میکنه

لینک به دیدگاه

گاهی آدم احساس میکنه قلبو گذاشتن جای مغز !

پس کله یا پیشونی درد میگیره

یک وقتهایی هم نبض داره کله هه ! بعضیا پس کلشون و بعضی بالای گوششون و افراد کمی هم پیشونیشون !

حتی گاهی چشم هم کنار اینا هست ولی دردش اینشکلیه که تخم چشم تحت فشاره و شدیدتر یک انقلابیه تو چشم و انگار رگشو میکشن . مثل جالتی که بدون چرخوندن سر بخوای به یک سمت نگاه کنی! ده دقیقه زور بزنی شبیه این میشه

و آخرشم اینکه گاهی باد داغ سشوار خیلی لذت بخش میشه ئ انگار یک چیزی تو گله تکون میخوره

لینک به دیدگاه
گاهی آدم احساس میکنه قلبو گذاشتن جای مغز !

پس کله یا پیشونی درد میگیره

یک وقتهایی هم نبض داره کله هه ! بعضیا پس کلشون و بعضی بالای گوششون و افراد کمی هم پیشونیشون !

حتی گاهی چشم هم کنار اینا هست ولی دردش اینشکلیه که تخم چشم تحت فشاره و شدیدتر یک انقلابیه تو چشم و انگار رگشو میکشن . مثل جالتی که بدون چرخوندن سر بخوای به یک سمت نگاه کنی! ده دقیقه زور بزنی شبیه این میشه

و آخرشم اینکه گاهی باد داغ سشوار خیلی لذت بخش میشه ئ انگار یک چیزی تو گله تکون میخوره

اره پیشونی م درد میکنه ولی نه همیشه .... میدونید درست وسط مغزم درد میکنه ... کمی بالاتر از پیشونی بالای سرم بعد از اونجا بخوای بری به عمق اونجا درد میکنه... چشم هم کل ش درد میکنه تخم نه خوده چشم ... نبض نداره سردرد هام ... هیچوقت فقط دردمیکنه ملایم.... بعد سشوار هم قبل تر ها اینجوری بود ولی الان توجه نکردم

لینک به دیدگاه
اره پیشونی م درد میکنه ولی نه همیشه .... میدونید درست وسط مغزم درد میکنه ... کمی بالاتر از پیشونی بالای سرم بعد از اونجا بخوای بری به عمق اونجا درد میکنه... چشم هم کل ش درد میکنه تخم نه خوده چشم ... نبض نداره سردرد هام ... هیچوقت فقط دردمیکنه ملایم.... بعد سشوار هم قبل تر ها اینجوری بود ولی الان توجه نکردم

همونطوری که گفتم سر درد عوامل زیادی داره

اون چند تا مورد ساده رو حتما چک کنید

بعدش حتما دکتر برید

حتما

لینک به دیدگاه
همونطوری که گفتم سر درد عوامل زیادی داره

اون چند تا مورد ساده رو حتما چک کنید

بعدش حتما دکتر برید

حتما

باچه ?

لینک به دیدگاه

نفس عمیق بکشید ! احیانا ته یکی از بینی ها و شاید هم هر دو کمی کیپ نیست ؟ نمظورم کیپ عین سرما خورده ها نیستا ولی انگشت دستتونو بذاریز روی سوراخ چپ بینی و نفس بکشید و بر عکس . صدای خس خس یا گرفتگی ته بینی ، بازم بگم با گرفتگی مثل زمانی که زکام میشه آدم اشتباه نگیری اون کلا گرفته من اینجا گفتم ته بینی کمی کیپه . در مورد سشوار اشتباه گرفتید مطابو منظکرم اینه وقتی سردرده یکم زیاد میشه باد سشوارو گرم بگیرید روش ! احساس آرامش میده و گاهی همانگار یک مایع تو سر دنبال گرما میره

لینک به دیدگاه
نفس عمیق بکشید ! احیانا ته یکی از بینی ها و شاید هم هر دو کمی کیپ نیست ؟ نمظورم کیپ عین سرما خورده ها نیستا ولی انگشت دستتونو بذاریز روی سوراخ چپ بینی و نفس بکشید و بر عکس . صدای خس خس یا گرفتگی ته بینی ، بازم بگم با گرفتگی مثل زمانی که زکام میشه آدم اشتباه نگیری اون کلا گرفته من اینجا گفتم ته بینی کمی کیپه . در مورد سشوار اشتباه گرفتید مطابو منظکرم اینه وقتی سردرده یکم زیاد میشه باد سشوارو گرم بگیرید روش ! احساس آرامش میده و گاهی همانگار یک مایع تو سر دنبال گرما میره

سوراخ راست یکم تنگ تره بنظر چون سوراخ چپ اینجوری نیس ولی صدا خس خس نمیده ولی وقت نفس عمیق قشنگ مشخصه راستیه تنگ تره

لینک به دیدگاه
حالا سردرد دارید حرفی نیست :whistle:

برام سواله چرا تو بخش مهندسی برق پرسیدید؟:w58::w58::w58::w58::w58:

مگه اونجا پرسیدم؟!!!! عاخه من زدم بخش زیست شناسی!!!! آقا اینجا من رشته رو واسه پروفایلم سایر رشته ها زده بودم واسم مهندسی مکانیک نشون میده !!!!! نمیدونم چه اصراری داره منو وارد مهندسی کنه این برنامه !!!!!

لینک به دیدگاه
مگه اونجا پرسیدم؟!!!! عاخه من زدم بخش زیست شناسی!!!! آقا اینجا من رشته رو واسه پروفایلم سایر رشته ها زده بودم واسم مهندسی مکانیک نشون میده !!!!! نمیدونم چه اصراری داره منو وارد مهندسی کنه این برنامه !!!!!

ببین عزیزم اونجا که یه خونه کوچولو هست بخون نشون میده دقیق کجا گذاشتید تاپیک رو حالا اشکال نداره اولش فکر کردم من گیج میزنم....بعد دیدم واقعا اونجاست...سایت تو کروم امتحان کن ببین باز رشته رو همون میزنه شاید درست شد

7lkduq5zi02azxzq20ws.jpg

لینک به دیدگاه
ببین عزیزم اونجا که یه خونه کوچولو هست بخون نشون میده دقیق کجا گذاشتید تاپیک رو حالا اشکال نداره اولش فکر کردم من گیج میزنم....بعد دیدم واقعا اونجاست...سایت تو کروم امتحان کن ببین باز رشته رو همون میزنه شاید درست شد

7lkduq5zi02azxzq20ws.jpg

والا بخدا من زیست شناسی زدم ... چه میدونم!!!! سواد خوندن دارم باور کن!!!!

لینک به دیدگاه
والا بخدا من زیست شناسی زدم ... چه میدونم!!!! سواد خوندن دارم باور کن!!!!

نه میدونم مشکل میگم شاید با گوشی میایید از اونه....من با گوشی چن بار پیغام دادم به داداش مدیر در حد بچه 4 ساله بود همش ازدم غلط
لینک به دیدگاه
نه میدونم مشکل میگم شاید با گوشی میایید از اونه....من با گوشی چن بار پیغام دادم به داداش مدیر در حد بچه 4 ساله بود همش ازدم غلط

اره با گوشی میام ... اپلیکیشن tapatalk

لینک به دیدگاه
اره با گوشی میام ... اپلیکیشن tapatalk

مشكل از گوشي اومدن نيست.من٢ساله با گوشي ميام

مشكل tapatalk كه زياد حرفه ايي نيست

اگه ميخواييد با گوشي بيايد همون نوانديشان گوگل بزنيد

وارد كه شديد

بيايد پايين صفحه

گزينه سايت كامل بزنيد

اينطوري عين سيستم ميشه و راحت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...