رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

سلام من به یه مشکلی بر خوردم برای اندازه گذاری.اندازه گذاری که میکنم اعدادم برعکسه مثلا از اخر به اول باید بخونم چیکار کنم درست بشه........راهنماااییی

سلام این مسیر رو برید

dmension style>>>>modify>>>>text>>>> text placment >>>>viwe direction >>>right to left or left to right

اگه این مسیر رو برید میتونید از چپ به راست یا از راست به چپ اندازه گذاریهاتون رو انتخاب کنید

بقیه تنظیمات دلخواهتون رو هم میتونید در سایر آپشن ها انجام بدید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 421
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.

من برای نقشه کشی در صفحه دوبعدی ایزومتریک با این که قسمت sitting گزینه display grid beyound limits رو غیر فعال کردم ولی مبدا صفرو صفرو مبدا انتخاب میکنم قسمت منفی گراید ندارم برای رسم شکل . چرا ؟

لینک به دیدگاه

سلام.

وقتی با روش ترسیم ایزومتریک کار میکنم شکلم که مابین دو تا پرش قرار میگیره نمیتونم انتخاب کنم چه باید چه کنم ؟

لینک به دیدگاه
سلام.

وقتی با روش ترسیم ایزومتریک کار میکنم شکلم که مابین دو تا پرش قرار میگیره نمیتونم انتخاب کنم چه باید چه کنم ؟

من مطمئن نیستم ولی فک کنم کلید F3روشنه.خاموشش کن درست میشه:ws38:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخوام مربع زرد روی مسیر آبی که یک آرک هستش با فاصله های دلخواه یا یکسان چیده بشه بشکلی که زاویه مربع بر طبق مسیر تغییر کنه

توضیات تکمیلی: در واقع مربع زرد ستون چوبی است و آرک آبی روکشی است که قرار روی ستون های چوبی نصب بشه و در نهای که حالت خمیده بده به دیوار مورد نظر

ممنونم

sample.jpg

لینک به دیدگاه
سلام.

برای کشیدن کنالا ها(کانال هواساز)تغییر زوایه هاشو چه جوری باید کشید؟با Arcنمیتونم درست درش بیارم

چقدر هم اینجا رفع اشکال میشه:banel_smiley_4:

سلام دوست عزیز

ناراحت نشو خوب قرار نیست همه همه چیر رو بلد باشن

اما در مورد سوالتون بهتره سوالتون با تصویر باشه تا کسی که میخواد جواب بده بدونه دقیقا چه مشکلی دارید

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من میخوام مربع زرد روی مسیر آبی که یک آرک هستش با فاصله های دلخواه یا یکسان چیده بشه بشکلی که زاویه مربع بر طبق مسیر تغییر کنه

توضیات تکمیلی: در واقع مربع زرد ستون چوبی است و آرک آبی روکشی است که قرار روی ستون های چوبی نصب بشه و در نهای که حالت خمیده بده به دیوار مورد نظر

ممنونم

sample.jpg

با دستور Path Array در منوی Modify

لینک به دیدگاه

سلام

بچه ها من دستور باندری قبلا انجام میدادم میشد...اما الان نه؟

برای سه بعدی کردن کارم احتیاج دارم میشه هر کسی بلده یه توضیح بده در موردش.ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

برای سه بعدی کردن کارم احتیاج دارم میشه هر کسی بلده یه توضیح بده در موردش.ممنون:a030:

بعضی مواقع ممکنه خطا در ترسیم باعث بشه دستور اجرا نشه! یکبار سعی کنین خیلی روی اون محدوده زوم نکنین بعد دستور رو اجرا کنین ببینید اوکی میشه؟

اگر نشد کامل زوم کنید و اتصالات رو چک کنید و اینکه چک کنید که خطی روی خطهای ترسیمیتون قرار نگرفته باشه

لینک به دیدگاه
سلام

سلام برای یکپارچه شدن خطوط 3راه وجود داره :

1دستور BO

2 دستور PL

3 دستور PE

1که خودت انجام دادی میگی نمیشه از 2مورد دیگه استفاده کن:a030:

2: PL

enter

دور تا دور خطوط رو میکشی تا به جای اول برسی

enter

3: pe

enter

انتخاب یکی از خطوط

enter

تایپ j

enter

انتخاب تمام خطوط

2 enter

لینک به دیدگاه
بعضی مواقع ممکنه خطا در ترسیم باعث بشه دستور اجرا نشه! یکبار سعی کنین خیلی روی اون محدوده زوم نکنین بعد دستور رو اجرا کنین ببینید اوکی میشه؟

اگر نشد کامل زوم کنید و اتصالات رو چک کنید و اینکه چک کنید که خطی روی خطهای ترسیمیتون قرار نگرفته باشه

ممنووون:a030:

سلام برای یکپارچه شدن خطوط 3راه وجود داره :

1دستور BO

2 دستور PL

3 دستور PE

1که خودت انجام دادی میگی نمیشه از 2مورد دیگه استفاده کن:a030:

2: PL

enter

دور تا دور خطوط رو میکشی تا به جای اول برسی

enter

3: pe

enter

انتخاب یکی از خطوط

enter

تایپ j

enter

انتخاب تمام خطوط

2 enter

مرسی مینایی...:w16:با bo شد بلاخره با pl متاسفانه نمیشد....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنووون:a030:

مرسی مینایی...:w16:با bo شد بلاخره با pl متاسفانه نمیشد....:icon_gol:

خواهش عزیزم...خوبه حالا درست شد..

3مورد کلا برای هر شکلی جواب میده تکا باندری بعضی اوقات اذیت میکنه:w16:

لینک به دیدگاه
نوشته هام تو کد ریخته بهم

چطوری درست میشن

؟

سلام

نوشته هارو خودتون نوشتین یا اینکه فایله دیگه ای رو روی سیستمتون باز کردی و فونتاش بهم ریخته؟

لینک به دیدگاه
اره نصب کردم

قبلا که همش علامت سوال بود

اونایی که شما دادین نصب کردم

حالا بهم ریخته است

یک قسمت از نوشته رو انتخاب کنین توی نوار دستورات style رو تایپ کنید و اینتر کنین. پنجره text style باز میشه حالا توی همین قسمت ببینید کنار فونت انتخابیتون یک مثلث زرد وجود داره یا نه اگر باشه یعنی اون فونت روی سیستمتون نصب نیست. توی همین پنجره یک فمیلی دیگه از فونتهارو انتخاب کنین و بعد apply کنین. یک دور برنامه رو ببندید و دوباره باز کنین ببینید مشکلتون حل میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...