رفتن به مطلب

آقایون و خانوم ها بشتابید

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان محترم خانواده نواندیشانی

چن وقته میبینم حضورتون کمرنگ شده ..:sigh: اصلا نفرمایید وقتتون کمه اگه کمه پس چرا تلگرام و اینستاتون سریع چک میکنید...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

خب کاری به اعضای دیگه ندارم ولی شما قدیمی ها چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این تاپیک زدم برای اینکه لطف کنید وقت بزارید هر هفته سر یه موضوعی بحث کنیم کنار هم باشیم یک ساعتی...ناسلامتی

خیلی وقته همدیگرو میشناسیم دلمون تنگ میشه...قدیما چقد باهم بودیم...خدا بگم چیکار کنه فضای مجازی رو....

خب بسم الله اونایی که قول میدن حضور بهم برسونن اعلام کنن تا از هفته دیگه ساعت و موضوع مشخص بشه

با تشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

دقیقا این مطلبی هست که بهش فکر می کردم ومی خواستم یه موضوع ایجادکنم ولی منصرف شدم .............

بارها شده میام ولی 8یا 9 شایدهم کمتر آنلاینند اینی که گفتم منظورم کل افراد آنلاین بود .

دقت کنیم تلگرام جای انجمنو نمی گیره چون بارآموزش انجمن بیشتره ....

اما چرا تلگرام بهترشده چون آزادی داره . می تونی تابی نهایت گروه بسازی ، کانال بسازی ، ربات ، سرعت تبادل درتلگرام بیشتره و...... مثلا من خودم بیشتر برای راهنمایی وپرسش و ارتباط سریع ازش استفاده می کنم .

آزادی هست : می تونیم درانجمن این امکان راداشته باشیم نه

اخبار متفرقه واخباری که بعضا فیل است ولی درانجمن میشه استفاده کرد نه.

انواع کانالها که یکی ازپرمخاطب ترینش جک هست ولی در انجمن میشود نه.

درسته باید علم باشه ولی تفریح هم باید باشه . تلگرام این امکان رامی دهد.

امنیت مناسب ........

و......... پس باید حق هم بدیم.

ولی کلا باشما موافقم به نظرم تلگرام به کمک خودمون ، خودمون را به عقب هدایت می کنه.

درسته نواندیشان مثل زمانی که ثبت نام کردم نیست ! نه کسی توبحث شرکت میکنه ........ هرچی هم موضوع جنجالی یکی یه چیزی بگه فایده ای نداره

لینک به دیدگاه
سلام

دقیقا این مطلبی هست که بهش فکر می کردم ومی خواستم یه موضوع ایجادکنم ولی منصرف شدم .............

بارها شده میام ولی 8یا 9 شایدهم کمتر آنلاینند اینی که گفتم منظورم کل افراد آنلاین بود .

دقت کنیم تلگرام جای انجمنو نمی گیره چون بارآموزش انجمن بیشتره ....

اما چرا تلگرام بهترشده چون آزادی داره . می تونی تابی نهایت گروه بسازی ، کانال بسازی ، ربات ، سرعت تبادل درتلگرام بیشتره و...... مثلا من خودم بیشتر برای راهنمایی وپرسش و ارتباط سریع ازش استفاده می کنم .

آزادی هست : می تونیم درانجمن این امکان راداشته باشیم نه

اخبار متفرقه واخباری که بعضا فیل است ولی درانجمن میشه استفاده کرد نه.

انواع کانالها که یکی ازپرمخاطب ترینش جک هست ولی در انجمن میشود نه.

درسته باید علم باشه ولی تفریح هم باید باشه . تلگرام این امکان رامی دهد.

امنیت مناسب ........

و......... پس باید حق هم بدیم.

ولی کلا باشما موافقم به نظرم تلگرام به کمک خودمون ، خودمون را به عقب هدایت می کنه.

درسته نواندیشان مثل زمانی که ثبت نام کردم نیست ! نه کسی توبحث شرکت میکنه ........ هرچی هم موضوع جنجالی یکی یه چیزی بگه فایده ای نداره

من مخالف تلگرام نیستم ولی میگن هر چیزی جای خودش..چرا باید هر مدیر بازنشسته میشه بزاره بره؟؟؟؟؟؟یا بچه های قدیمی دیگه نیان خب دلیل بگن ماهم بفهمیم
لینک به دیدگاه

بحث حضور با بحث دیده شدن کمی متفاوت ه.

خود من، از خدامه ک یک سری بحث های خوب شکل بگیره ( حتی فقط یک پست، سوالش مطرح بشه) تا بشینیم روش صحبت کنیم.

این ک ی عده کمتر دیده میشن. بیشتر شاید ب خاطر این باشه ک دلیلی برای شرکت کردن نمیبینن.

البته ک این متفاوته و ی جورایی ب شخصیت، سن، موقعیت اجتماعی، پاسخ های متفاوتی هست.

لینک به دیدگاه
سلام خاله:ws3:شتافتیم:ws3:

ممنون از دعوتت.

چندجایی مشغول به کار شدم و درس و دانشگاهم دارم.اما قول میدم بیام منم:whistle:

سلام خواهرزاده مرسی..همه کار دارن ولی حضور داشته باشید:sad0:
لینک به دیدگاه
بحث حضور با بحث دیده شدن کمی متفاوت ه.

خود من، از خدامه ک یک سری بحث های خوب شکل بگیره ( حتی فقط یک پست، سوالش مطرح بشه) تا بشینیم روش صحبت کنیم.

این ک ی عده کمتر دیده میشن. بیشتر شاید ب خاطر این باشه ک دلیلی برای شرکت کردن نمیبینن.

البته ک این متفاوته و ی جورایی ب شخصیت، سن، موقعیت اجتماعی، پاسخ های متفاوتی هست.

خب موافقم بسم الله موضوع بگید همه بتونن شرکت کنن
لینک به دیدگاه
خب موافقم بسم الله موضوع بگید همه بتونن شرکت کنن

nrdrh la

دقیقا مشکل همین جاست.

تمرکز کافی برای بسم ا.. گفتن ندارم. می تونم صرفا همراهی کنم:a030: استارت نه.

لینک به دیدگاه

سلام من زیاد اعضا رو نمیشناسم

اما میدونم همه فرهیخته و با شخصیت هستین:icon_gol: ... به مدیریت پیشنهاد دادم که یه گروه تلگرامی راه اندازی کنیم اونجا دور هم باشیم:5c6ipag2mnshmsf5ju3 اما گفتن نمیشه :icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

(اینستا + تل) گرام ، با گوشی موبایلن .. ولی سایت با گوشی سخت باز میشه خوب:ws38:

ولی من که تقریبا هر روز ، یا یروز ، دوروز در میون میام سر میزنم ایشالا صعی میکنم فعالیت هم داشته باشم که دیده بشم :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...