رفتن به مطلب

شب نشيني""شب يلدا""

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 125
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سرتو از سجده بر ندار :))))

خوبيم همه، شكر :)

تقبل الله اعمالکم:w02:

فترکم الله:w000:(خداوند بترکاندتان:ws3:)

لینک به دیدگاه

سلام به همه

اولین صبح زمستون 95 بخیر...

انشالله هممون زمستون شادی در پیش داشته باشیم...

یه چیز بگم؟

توی دی و بهمن هیچ تعطیلی نداریم...:icon_razz::4564:

یه چیز دیگه هم بگم؟

الان وارد دی ماه شدیم..

ینی امتحانات در راهه...

از ما گفتن بود..:ws3:

راستی لازم به ذکره که دوماه دیگه آغاز خونه تکونی هاست...

من دیگه حرفی ندارم:whistle::whistle:

راستی بذارید از همین جا یه تبریک حـسابـی به متولدین زمستون بگم...

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:دیی ها... بهمنی ها... اسفندی ها... تولدتون مبارک.:hapydancsmil::w16:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااام

یلدای همتون با یه کوچولو تاخیر مبارک.امیدوارم همیشهه شااااااااااااااااااد و موفق باشید.

خوشحالم که خیلیاااا اومدن.همه ی اونایی که فکر میکنم خیلی وقته به انجمن سر نمیزنن.یلدا بهونه خوبی بود که بازم کنار هم باشیم.که متاسفانه من دیر رسیدم.:icon_pf (34):

انتظار داشتم تاپیک حداقل یه 30 صفحه ای جلو بره.:icon_pf (34):واقعا 11 صفحه اسپم یا به قول مدیر آموزشمون گفتگو :w888:خیلییییییییی کمه.:banel_smiley_4:دوستان قبول کنید که کم کاری کردید:whistle:

و در آخر سعی کنیم آغاز فصل جدید ، تلنگر و بهونه ای برای گرفتن تصمیمات قشنگ زندگیمون باشه.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

شب یلدا قسمت دوم مبارک....شما رو نمیدونم ولی دیشب خیلی از خوردنی ها جا موند...خدا یاری کنه امشب تمومشون میکنیم:gnugghender::ws3:

راستی شب یلدا بازپخش نداره؟:ws38:.....آخه چجوری امشب همه رو تموم کنم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز امیدوارم یلداتون به خوبی گذشته باشه

دوستان روزی که جمله زیر رو خوندم ، از فرداش میخواستم هر روز به پدر و مادر و خواهرم اینو بگم ، ولی همون فرداش پدرمو از دست دادم، بیش از ده سال شده و همیشه با حسرت بهش فک میکنم.

ازتون خواهشنمندم تو این شبای دورهمی به پدر بزرگ مادر بزرگ بابا و مامان اگه در قید حیات هستند و فرصتش هست بگید چقدر دوستشون دارید.

بازم با تاخیر یلداتون مبارک.جمله زیرم بخونید.

به کسي که دوستش داري بگو که چقدر بهش علاقه داري

و چقدر در زندگي براش ارزش قائل هستي

چون زماني که از دستش بدي

مهم نيست که چقدر بلند فرياد بزني

اون ديگر صدايت را نخواهد شنيد

پابلو نرودا

لینک به دیدگاه

دوستان روزی که جمله زیر رو خوندم ، از فرداش میخواستم هر روز به پدر و مادر و خواهرم اینو بگم ، ولی همون فرداش پدرمو از دست دادم، بیش از ده سال شده و همیشه با حسرت بهش فک میکنم.

ازتون خواهشنمندم تو این شبای دورهمی به پدر بزرگ مادر بزرگ بابا و مامان اگه در قید حیات هستند و فرصتش هست بگید چقدر دوستشون دارید.

چون زماني که از دستش بدي

پابلو نرودا

واقعا متاسف شدم...

جمله ی زیبایی بود...

انشالله خداوند پدر شما و تمام پدر مادر های اسیر خاک رو رحمت کنه...

لینک به دیدگاه

چون زماني که از دستش بدي

پابلو نرودا

خدابیامرزد پدرتون را و ما که زنده ایم !

جمله زیبای بود وهست . یلدا ، عید ، و..... اینها صرفا برای خوردن نیست هدف نزدیکی و به هم ورسیدن به آرامش هست .

ای کاش ما قدر بدانیم تمام داشته هامون را زمان زود می گذرد و زمان گذشته دیگه برنمی گرده .

پس یکمقدار غرور رابزاریم کنارباهم باشیم :sigh: متعصفانه بعضی از ما داشتها من که از دست میدیم انوقت قدرمی دانیم میگیم (آه) ولی .......

لینک به دیدگاه

یلداتون مبارک :whistle:

میگم یاد جناب کومار و شیخ قدیم نه جدید و شقایق و چند تای دیگه مثل علی فاطمی بخیر و البته مستر عزیز اینا هر تاپیکی باهم گرد میومدند در عرض دو ساعت تعدد برگهای صفحات به سه چهل میرسید یادش بخیر

عجب دست به نوشته ای داشتند یادشون گرامی و خدا رحمتشون کنه این شب شنبه ای به یاد دوستان ذکر شده الفاتحه :ws28:

لینک به دیدگاه

چون زماني که از دستش بدي

پابلو نرودا

خدا بیامرزدشون:icon_gol:

به طرز شدیدی به این جمله جادویی اعتقاد دارم:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...