رفتن به مطلب

چگونه مقاله در سایت Siencedirect پیدا کنم؟

ارسال های توصیه شده

این ترم که درس طراحی موتورهای احتراق داخلی برداشتم ، استادمون گفت برید از سایت siencedirect یک مقاله پیدا کنید بعد بیاین ارائه بدید. در مورد موتور ماشین حتما جامداتی

من رفتم تو سایت sciencedirect گشتم چن تا مقاله پیدا کردم براش فرستادم گفتش اینا بخشی از یک کتاب هستند! باید مقاله باشه!

من نفهمیدم چطوری مقاله پیدا کنم تو اون سایت ، میگردم هم چیزی زیاد نداره :ws52:

شما دانشجو ها از هر رشته ای که هستید ، چطوری مقاله پیدا میکنید؟ یک چیزی که مقاله معتبر علمی باشه ، به صورت کتاب نباشه ؟

:ws52::ws52::ws52:

لینک به دیدگاه

خدا کند که بیایی..

خدا کند که فقط دانشجوی ارشد نباشی..

حتمن هم گفته برا 2016 باشه

از سایت دانشگاتون میتونید رایگان بگیرذین و گرنه با گوگل اسکولار هم میشه حالا ساینس دایرکت اسکوپوس..

ولی باید کلمات کلیدی رو سرچ کنی

لینک به دیدگاه
خدا کند که بیایی..

خدا کند که فقط دانشجوی ارشد نباشی..

حتمن هم گفته برا 2016 باشه

از سایت دانشگاتون میتونید رایگان بگیرذین و گرنه با گوگل اسکولار هم میشه حالا ساینس دایرکت اسکوپوس..

ولی باید کلمات کلیدی رو سرچ کنی

ببین به عنوان مثال:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

, 1997, Pages 97–112Fatigue Design of Components

که بخشی از یک کتابه

لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک می تونه مفید باشه:

درخواست اموزش نحوه سرچ در ژورنال های معتبر

شخصا از Google Scholar استفاده می کنم، ولی برای ScienceDirect وارد جستجوی پیشرفته بشین، تیک Books رو بردارین. برای مقالات معمولا از Journals (یا مثل IEEE کنارش Magazines هم میاره) استفاده میشه.:a030:

لینک به دیدگاه
ببین به عنوان مثال:

, 1997, Pages 97–112Fatigue Design of Components

که بخشی از یک کتابه

/

همین درسته و بررسی خستگی در شاتون..و یه پیپر هست (مجموعه چند تا مقاله میشه یه نوع کتاب)ولی استادت نگفت 2015 2016 باشه؟

همین که مهندس ایمان اشاره کردن رو انجام بده و یاد بگیر. کلمات کلیدی رو در پناه خدا نذار. من همین الان چند تا در مورد خستگی و شاتون اونم 2015 ئ 16 پیدا کردم

لینک به دیدگاه
/

همین درسته و بررسی خستگی در شاتون..و یه پیپر هست (مجموعه چند تا مقاله میشه یه نوع کتاب)ولی استادت نگفت 2015 2016 باشه؟

همین که مهندس ایمان اشاره کردن رو انجام بده و یاد بگیر. کلمات کلیدی رو در پناه خدا نذار. من همین الان چند تا در مورد خستگی و شاتون اونم 2015 ئ 16 پیدا کردم

نه بابا ما کارشناسی ایم :ws3:

مال قرن 19 هم باشه کفایت میکنه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...