رفتن به مطلب

قابل توجه کاربران جدید

fakur1

ارسال های توصیه شده

ما هنوز اول راه هستیم و خیلی مسائل رو نمیدونیم و اینکه من به طور مثال گفتم نه اینکه این مسئله خیلی هم مهم باشه نه

به عنوان مثال عرض کردم وگرنه مسائل بزرگ تر رو مهم تر زیاد هست

که باید تو خودمون اصلاح اش کنیم

لینک به دیدگاه

گفتگو آن هم از نوع نوشته اینترنتی باعث رشد افکار انسان می شود. این نوع گفتگو باعث می شود تا انسانها در یک کشور و شاید در سطح بین الملل نظرات و افکار یکدیگر را فهمیده و از آن آگاه شوند. این نوع گفتگو نوعی تعامل گفتاری و فکری بین کاربران صفحات اینترنتی است که می تواند جنبه درون مرزی یا بین المللی داشته باشد. هر گاه این نوع گفتگو با نقادی و بررسی موضوعی و محتوایی همراه باشد باعث مشخص شدن اشکالات و نقایص نظریات و افکار افراد شده و به کامل تر شدن افکار و نظریات افراد کمک می کند.

لینک به دیدگاه
آهان شما منظورت ون از مسائل اجتماعی تا آون حد بزرگ بود :ws38:

گفتیم اول از خودمون شروع کنیم کم کم بزرگ اش می کنیم

نازک نارنجی:w58:

نه این ها ربطی به نازک نارنجی بودن نداره بالاخره یه عامل مهم تو صحبت کردن باید از مسائل کوچک و ساده رسید به عوامل مهم .

با شما موافقم.

باشه از همون موضوعی که شما پیشنهاد کردید ، شروع میکنیم.

به نظر من وقتی طرف مقابل بقول شما تو لحن کلام و یا نحوه بیانش دقت نمیکنه ، باعث رخداد احساس منفی تو شنونده می شه.بله این اتفاق می افته.به نظر من یکی از راه حل هاش اینه که همان لحظه به طرف تذکر بدیم که روش بیانش رو اصلاح کنه . اگر قبول کرد ، ادامه بدیم و ا گباز با همان ادبیات گفتگو کرد ، میتونیم باهاش ادامه ندیم.

اگر طرف یکی از کسانی باشه که مثلا اهل خونه باشه ، آنوقت میتونیم بطور صمیمی ولی با جدیت بهش بفهمانیم که روشش صحیح نیست.

لینک به دیدگاه
گفتگو آن هم از نوع نوشته اینترنتی باعث رشد افکار انسان می شود. این نوع گفتگو باعث می شود تا انسانها در یک کشور و شاید در سطح بین الملل نظرات و افکار یکدیگر را فهمیده و از آن آگاه شوند. این نوع گفتگو نوعی تعامل گفتاری و فکری بین کاربران صفحات اینترنتی است که می تواند جنبه درون مرزی یا بین المللی داشته باشد. هر گاه این نوع گفتگو با نقادی و بررسی موضوعی و محتوایی همراه باشد باعث مشخص شدن اشکالات و نقایص نظریات و افکار افراد شده و به کامل تر شدن افکار و نظریات افراد کمک می کند.

بسیار عالی گفتید.لطفا سعی کنید که تو مباحث و تاپیکهای تالار گفتگو شرکت موثر داشته باشید تا از دیدگاههای شما بیشتر بیاموزیم.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
اگر دوست دارید که طبیعت خود را بازیابید و بشناسید ، لازم است گفتگو کنید و در گفتگو ها سهیم باشید.مبادله افکار به شما کمک میکند که بتوانید در درک همه جانبه فرهنگ انسانها مهارت کسب کنید و این مهارت به شما کمک میکند که با دیگران بهتر معاشرت کنید.

اگر بخواهید در گفتار های عمیق جامعه سهمی داشته باشید ، باید تسلط بر گویش را فرا بگیرید و این مکان بهترین محل برای کسب این مهم هست.

اگر میخواهید براحتی به پاسخ سئوال ها و کنجکاوی های خود برسید ، باید در گفتگو ها شرکت کنید و دانش و مهارت و قدرت کلامتان را از این طریق ارتقاء دهید.

با تشکر

من منظور این تاپیکو نفهمیدم!!! :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...