رفتن به مطلب

من چی ببینم ؟ (در نقد رسانه ملی)

ارسال های توصیه شده

ازسرکا میای حسته خیلی قشنگ بایه ظرف میوه ، شربت خاکشیر ، چای خیلی ریلکس با خودت میگی تلوزیون رو روشن کنم فیلم داره بشینم ببینم ، روشن میکنیم 1 بووووووووووق داره صحبت می کنه ماشالله 20 ساعت - بریم 2 اوخ داعش فرار به 3 ورزش گرم دیدنی یبارتصویرقطع میشه گزارشگر میگه اشکال ازمبدا حالا باورمی کنیم دوباره ....... وسط بازی میبینی دوباره ازاول داره نشون میده خود گزارشگرم گیج میشه 93 وبازی تمام بعدبازی کارشناس پیشونی بلندمیاد که اگه محمدبود بهترتحلیل می کردبریم 4 ولش کن کوفتم شد میوه داره سوسک نشون میده بریم 5 یارومرد بردنش بهشت زهرا گریه فراربه 6 اخبار همش دروغ مردم بگید مرگ برامریکا که چی؟بریم 7خالها امدن به من چه میگه همسن من هستن!بریک 8 عبداباسط دادمیزنن کی مرده بابا هیچی این کانال قرانه بریم سلامت یه برنامه آناتومیه مال اهدتیرکمان -آهان ای فیلم نمایش نسیم تهران حتما چیزی دارن -آیفیلم میرزا قلی خان داره تبلیغ می کنه برای اولین بار باکیفیتی باورنکردنی فیلمهای آرنولد این تبلیغونداره بریم نمایش خانواده کیم چی شبکه نسیم برنامه 1000 سال پیش داره نشون میده تهران به به ولی نوشته 10 صبح منتظرتون هستیم سرود ایران ومنم خاموش میکنم میگم عیبی نداره ولی بازفردا فیلم نمایش تهران داره نشون میده فیلم شبکه ای 2 رو ای فیلم ، تکرارفیلم میرزا قلی خان شبکه آی فیلم و........ اینجاست که کنترل رامیزنم زمین میگم چکارکنم؟ چی ببینم؟

لینک به دیدگاه
ازسرکا میای حسته خیلی قشنگ بایه ظرف میوه ، شربت خاکشیر ، چای خیلی ریلکس با خودت میگی تلوزیون رو روشن کنم فیلم داره بشینم ببینم ، روشن میکنیم 1 بووووووووووق داره صحبت می کنه ماشالله 20 ساعت - بریم 2 اوخ داعش فرار به 3 ورزش گرم دیدنی یبارتصویرقطع میشه گزارگر میگه اشکال ازمبدا حالا باورمی کنیم دوباره ....... وسط بازی میبینی دوباره ازاول داره نشون میده خود گزارشگرم گیج میشه 93 وبازی تمام بعدبازی کارشناس پیشونی بلندمیاد که اگه محمدبود بهترتحلیل می کردبریم 4 ولش کن کوفتم شد میوه داره سوسک نشون میده بریم 5 یارومرد بردنش بهشت زهرا گریه فراربه 6 اخبار همش دروغ مردم بگید مرگ برامریکا که چی؟بریم 7خالها امدن به من چه میگه همسن من هستن!بریک 8 عبداباسط دادمیزنن کی مرده بابا هیچی این کانال قرانه بریم سلامت یه برنامه آناتومیه مال اهدتیرکمان -آهان ای فیلم نمایش نسیم تهران حتما چیزی دارن -آیفیلم میرزا قلی خوان داره تبلیغ می کنه برای اولین بار باکیفیتی باورنکردنی فیلمهای آرنولد این تبلیغوندارهبریم نمایش خانواده کیم چی شبکه نسیم برنامه 1000 سال پیش داره نشون میده تهران به به ولی نوشته 10 صبح منتظرتون هستیم سرود ایران ومنم خاموش میکنم میگم عیبی نداره ولی بازفردا فیلم نمایش تهران داره نشون میده فیلم شبکه ای 2 رو ای فیلم ، تکرارفیلم میرزا قلی خوان شبکه آیفیلمو........ اینجاست که کنترل رامیزنم زمین میگم چکارکنم؟ چی ببینم؟

ب عنوان کسی ک حدود 10 سال شده تی وی نمیبینم. چ این ور چ اون ور :ws3: پیشنهاد میکنم. اول، هدف گذاری کنی. مثلا بدونی ک الان دلت می خواد بخندی یا دلت می خاد گریه کنی :w02: و غیره . اگر از شاخه سرگرمی خارج بشیم. وارد شاخه ی دوم میشه. آموزش! نه صرفا مستند. ک فیلمهای معناگرا! این معناگرا ک من میگم با اونی ک منتقدا و اهل سینما میگن فرق داره. الان باز یکی میاد میکه اقاااااا سینما معنا گرا نمیدونم ازبین رفته و غیره :icon_pf (34): من ب نهایت ساده سازی معتقدم و برای همین، اینطوری مینویسم. بگذریم.

تو این فاز، شما بهتره یک لیست تهیه کنی ک هر کدوم رو براساس نوع فیلم 1- سرگرم کننده 2- اموزنده جدا کنی. بعد باز هر کدوم رو ب چندین دسته تقسیم کن.

مثلا اولی: خنده دار. گریه دار. فیلمهای زرد (اکثر فیلمهای ایرانی امروزی :banel_smiley_4:) و ....

دومی: مستند. آموزش های سایت لیندا!، فیلمهایی ک به توضیح روباط درون فردی می پردازن، فیلمهایی ک تو ضیح روابط فرد-فرد می پردازن.

لینک به دیدگاه

من تلویزیون ایران رو تعطیل کردم.فیلم هم بخوام ببینم یا میخرم و یا دانلود میکنم.

کلا اجازه نمیدم کسی برای ذهنم میهمانی تدارک ببینه.

لینک به دیدگاه
من تلویزیون ایران رو تعطیل کردم.فیلم هم بخوام ببینم یا میخرم و یا دانلود میکنم.

کلا اجازه نمیدم کسی برای ذهنم میهمانی تدارک ببینه.

تا حدی با شما موافقم، و تا حدی مخالف!

اگر همواره فقط به مطالب آشنا بپردازیم، فرصتی برای آشنا شدن با مطالب جدید نخواهیم داشت.

البته اینکه تلوزیون ما، تا چه حد به مطالب جدید می‌پردازه، و تماشای اون می‌تونه مفید باشه، بحث جداگانه‌ای هست.

خود من، یک سری برنامه‌ها در شبکه 4 رو دنبال می‌کنم. همچنین در کانال تلگرام این شبکه عضو هستم، و اونجا هم هر روز مهم‌ترین برنامه‌های شبکه (بهمراه اطلاعاتی از برنامه) اعلام می‌شه؛ که اگر برام جذاب باشهٰ، حتما در ساعت مشخص شده پای اون برنامه می‌نشینم. و از همین طریق تا امروز، با مطالب تازه و حوزه‌های تازه‌ و افراد تازه‌ای آشنا شدم که برام بسیار خوب بوده. (سخنرانی‌های دکتر قمشه‌ای، سخنرانی‌های TEDٰ، بعضی برنامه‌های گفتگو محور از جمله برنامه «سیم و زر»، «زمرد» و... )

در آخر اینکه، من هم معتقدم، اگر دوست دارید از این رسانه استفاده‌ی مفید‌تری بکنید، باید اول حوزه‌های مورد علاقه‌تون رو مشخص کنید. و بعد همون حوزه رو دنبال کنید. :w16: درغیراینصورت علاوه بر نرسیدن به مطلوب، زمان زیادی رو از دست خواهید داد. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...