رفتن به مطلب

اتاق شیشه ای شماره 15: hamid_hisystem

ارسال های توصیه شده

چه موقع هايي احساس تنهايي ميكني ؟موقعی که زندگی تکراری میشه برام

چه دعايي رو بيشتر ميكني ؟سلامتی پدر و مادرم

دانشجوي كجا بودي ؟بابلسر

چرا شب سياهه روز سفيده ؟تا بتونیم از هم تفکیکشون کنیم هر کدوم زیبایی خودش رو داشته باشه

با فست فود موافقي يا چلو كباب ؟چلو کباب

دوست داري كجاها بري كه نرفتي ؟فقط آذربایجان شرقی و کردستان رو از اون جاهایی که می خوام ببینم نرفتم

برق چه جور رشتيه اي ؟ بهترین دوست من برق می خونه رشته ای که با هدایت برق موجزه میکنه

چند بار برق گرفتت ؟1بار

چرا پارسال تصادف كردي ؟مگر راننده خوبي نيستي ؟2 بار ، مقصر من نبودم به ماشینم زدند

چند بار امتحان گواهينامه دادي ؟2 بار یک بار برای ماشین ،یکی هم برای موتور

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 71
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• اگر بری مسجد در بیایی ببینی کفشت رو دزدیدن چه کار میکنی /
  • چه مواقعی عصبانی میشی ؟
  • اگر تصادف بکنی چکار میکنی ؟
  • اگر خواستی بلند شی و ببینی دوستات بند کفشات رو به هم گره زدن چی می کنی ؟
  • بچه چندمی ؟
  • من فضولم ؟
  • نظرت در مورد من چیه ؟
  • اگر بگن بیا ادم بکش بهت پول میدیم چه کار میکنی ؟
  • اگر خواب بد ببینی صبح چه کار میکنی ؟
  • کدوم شعر ابتدایی یادت مونده ؟

یه نصیحت به من کن ؟

چرا اینقدر طول میکشه تا جواب بدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

• Like 3
لینک به دیدگاه
خدا چرا زن رو آفريد ؟گفت نمیشه که مرد با هیچ مشکلی روبرو نباشه

خونه دانشجويي چه معني ميده ؟خونه پسرها بهم ریخته و یخچال ها خالی و................

چند بار قر آن رو تا آخر خوندي ؟5یا6بار کلا زیاد قرآن می خونم ولی نه به قصد ختمش

غروبا كجا ميري ؟میرم سمت جاده دریا توی شهرمون

عروسي خوبه ....................آره بدیش چیه؟

مدل گوشيت چيه ؟قبلا n73 داشتم ولی توی تصادف از کمر تا شد و خوردوخمیر شد الان با اجازه تون 11 10

شب امتحان يعني ..........................تا صبح بیدار ماندن

چرا اسمون قرمز نيست ؟چون آدم احساس گرما نکنه خدایش بهترین رنگی بود که می شد آسمون رو باهاش رنگ کرد

پرسپوليسي يا استقلالي ؟پرسپولیسی

علي دايي يعني .........................

تلاش و رسیدن به هرآنچه که می خواهی:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
1 crazy frog میشناسی؟سازنده اش چجوری به فکرش رسیده اینو درست کنه؟:ws28:اگه منظورت اون بازیه ست که آره ولی خیلی باحال بود

2 نظرت در مورد جام جهانی امسال ؟ یکم یخ نیست؟:banel_smiley_4:آره فقط بازی دیشب برزیل و امروز پرتغال یکم قابل دیدن بود

3 چرا مسلمونا دروغ گو ان؟همه دروغ میگن ربطی به دین نداره مربوط به فرهنگ دروغه که ما ایرانی ها توش سرآمدیم

4 چرا مسلمونا نسبت به بقیه ی ادیان ضعف فرهنگی دارن؟

با حرفت کاملا مخالفم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام خوبی؟سلام تو خوبی عزیز

دوست داری رشتتو؟اول که واردش شدم نه ولی الان خیلی دوسش دارم

استاداتو چی؟یکی دوتا شون رو خیلی دوست دارم

بهترین دانشگاه تو رشتت؟دانشگاه تهران ولی اولین بار این رشته رو دانشگاه تبریز اورد الان خیلی معروفه

بهترین استاد تو رشتت؟خدابیامرزدش دکتر حسین شکویی بود

بهترین نظریه پرداز از نظر تو تو رشتت؟همون دکتر شکویی ، دکتر کریم حسین زاده دلیر هم خوبه

بهترین و قشنگترین درس رشتت؟دوتا گارگاه برنامه ریزی شهری

تفاوت جغرافیا و برنامه ریزی شهری با برنامه ریزی شهری؟جغرافیا و برنامه ریزی شهری شهر رو با توجه به بیس جغرافیایی مورد بررسی قرار میده و از آنجایی که شهر روی محیط جغرافیایی بنا شده درجه اهمیت زیادی رو به این محیط میده

نظرت در مورد دکتر پور محمدی و دکتر بنی فاطمه؟دکتر محمدرضا پورمحمدی رو با کتاب برنامه ریزی مسکنش می شناسم و دکتر بنی فاطمه هم فکر کنم جامعه شناسه توی دانشگاه تبریز جفتشون از قدرت ها توی رشته شون هستن

اگه دوس داشتی تو یه دانشگاه خارجی درس میخوندی کدوم دانشگاه میرفتی؟از دانشگاه تورنتو خوشم میاد

توی ایران چطور؟دانشگاه تبریز

بدترین نمره ای که گرفتی تو کدوم درس بود چند چرا؟7 توی اکولوژی شهری البته روز قبلش مسابقات کشتی لیگ بودم

بهترین نمره ای که گرفتی تو کدوم درس بود چند چرا؟به غیر عمومی نمره ای که خیلی بهم حال داد 18.75 توی کارگاه برنامه ریزی شهری 1 بود که 15 نفر افتادن

منابع کنکور ارشد رشتتو بهم میگی؟ واسه یکی از دوستام لطفا! جامع و کامل لطفا!!! برات می فرستم

نظرت درباره طراحی شهری؟طراحی ساختن از پایه و اصلاح وضعیت هایی که با برنامه ریزی قابل حل نباشه

ببخشید دیگه:icon_pf (44):

خواهش می کنم با سولات خیلی حال کردم عزیز بازم بیا

• Like 3
لینک به دیدگاه

- شبها قبل خواب به چی فکر میکنی؟

به اینکه باید فردا ساعت چند پاشم و چه کارهایی دارم

2- نوشیدنی مورد علاقت قبل خواب چیه؟

آب مخصوص اگه تشنه باشم فقط آب تشنگیم رو برطرف میکنه

3- چرا به خرگوش میگن خر گوش یعنی گوشاش شبیه خره؟

یعنی تو میگی نیست :ws52: فکر کنم شبیه خر باشه

4- چرا توهر تاپیکی من میرم محمد ناپدید میشه؟

دو حالت بیشتر نداره یا تو خیلی جذبه داری به قول شاعر که میگه:

سر هر سفره که نهادی پای * شیر از وی شدی گریزانا :banel_smiley_52::banel_smiley_52:

یا اینکه اصلا باهات حال نمی کنه:ws28::ws28:

5- به نظرت از من میترسه؟(نمیخوام بکشمش که فقط میخوام خونه نشینش کنم)

جوابتو دادم من میگم گزینه دوم:ws3::ws28::ws28::ws3:

6- فکر میکنی شب اول قبر چه شکلیه؟

اوج تنهایی

7- قشنگ ترین گلی که تاحالا چیدی؟(حالا خریدی؟)

توی حیاطمون یک گل رز داشت خیلی خوشم میومد خیلی خوشگل بود (خرید؟:jawdrop:مگه آدم برای گل هم پول میده)

8- به کی هدیش دادی؟

به یکی که خیلی دوسش دارم

9- بهترین کادویی که گرفتی؟از کی؟

شاهنامه فردوسی از دایی

100- دوست داشتنی ترین کادویی که هدیه دادی؟به کی؟

کلیات سیمین بهبهانی

• Like 1
لینک به دیدگاه
خدا رو چقدر ميشناسي؟

به اندازه ای که درکش کردم

شب موقع خواب چه دعايي ميكني؟

قبلا هیچی ولی بعد از تصادفم همیشه دعای شفای بیماران همیشه ورد زبونم شده

چقدر زود رنجي ؟

زیاد نیستم سعی میکنم اگه از کسی رنجیدم بهش زیاد اهمیت ندم

به استخاره اعتقاد داري ؟

آره ولی امور زندگیم رو دستش نمی دم

بهشت و جهنم وجود داره ؟

آره اگه وجود نداشته باشه پاداش و جزا بیهوده ست

انسان چند بعد داره ؟

والله نشمردم

چند بار هوس خودكشي كردي ؟

هیچ بار

اگر با زنت حرفت بشه اونو با چي ميزني ؟

بابا زن رو زدن نداره.....................

خوبه خانم ها كارمند باشند يا نه؟محيط مردونه چه چطور ؟

مشکلی با این قضیه ندارم بستگی داره به رفتار زن بین دیگران

وقتي با دوستانت هستي چي به هم ميگيد؟

از خاطرات گذشته صحبت می کنیم

سمانه معنيش چيه ؟

فکر کنم بشه آسمان ترکی هم به بلدرچین می گن

چرا اين اسم رو برات گذاشتند؟چرا دوران نوزاديت گريه ميكردي ؟

عمه ام این اسم رو برام انتخاب کرد ، خوب گشنه م بود ، تشنه م بود ،جا م رو ................

اگر ابي نبود کلی تصورات زیبای انسان بهم می ریخت

دريا چندبار رفتي ؟من بچه دریا هستم از بچگی کنار دریا بزرگ شدم

زيباترين كتابي كه خوندي ؟ خداوند علم وشمشیر (زندگینامه حضرت علی (ع)

اين جمله ها رو كامل كن

دختر بايد زیبا و با حجاب باشد

پسر بايد سر به زیر باشد

دانشگاه بايد مهد علم آموزی باشد

مدرك بايد اعتبار داشته باشد

زندگي بايد زیبا باشد

عشق بايد گرم و پرحرارت باشد

چقدر به زن ذليلي اعتقاد داري ؟

خیلی نمونه ش داداش خودم

تو خونتون پدر سالاريه يا مادر سالاري ؟

پدر سالاریه ولی نه مثل قدیم

چرا امروز غيبت داشتي ؟

شرمنده شرکت کار داشتم

با كله پاچه رابطه ات چطوره ؟

خیلی خوبه ولی صبح ساعت 5 یا 6

• Like 2
لینک به دیدگاه
این دفعه دیگه با پک 10تاییم نیومدم. این دفعه فقط یه سوال دارم چرا این رویا انقدر به من گیر داده؟ :ws44:

نمی دونم ببین محمد جان منو وارد دعواتون نکنین :ws28:

اصلا بیاین با هم دوئل کنین یا کشته میشی یا میکشیش از دستش خلاص میشی دیگه:ws3:

چرا انقدر ریز مینویسه. کور شد چشمون :icon_pf (34):

چشم منم کور شد نگاه کن :putertired:

خودت چرا نمیای جواب بدی سوالا رو :w00:

پس کی سوالا رو جواب میده

ااا ببخشید قرار بود یه سوال باشه :ws3:

خواهش میکنم این حرف ها چیه:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اگر بری مسجد در بیایی ببینی کفشت رو دزدیدن چه کار میکنی /این اتفاق افتاده ، کاری نتونستم بکنم فقط صبر کردم همه که رفتن کفش پاره پوره ی طرفی ککفش منو پوشیده بود رو پوشیدم اومدم خونه
  • چه مواقعی عصبانی میشی ؟ مواقعی که طرف احساس زرنگی بهش دست بده
  • اگر تصادف بکنی چکار میکنی ؟ تصادف کردم تنها کاری که تونستم بکنم این بود که دوستم رو به پهلو بخوابونم تا خون توی نای و گلوش نره و راه نفسش رو نبنده و جلوی مردم رو گرفتم تا بهمون کمک کنن
  • اگر خواستی بلند شی و ببینی دوستات بند کفشات رو به هم گره زدن چی می کنی ؟هیچی این مدل کارها مخصوصا توی خوابگاه زیاد پیش میاد فقط می خندم
  • بچه چندمی ؟دوم
  • من فضولم ؟نه بابا این حرف ها چیه :ws28::ws28::ws28:
  • نظرت در مورد من چیه ؟دختر خیلی خوبی هستی
  • اگر بگن بیا ادم بکش بهت پول میدیم چه کار میکنی ؟میگم اول پول رو بدین بعد ببینم چی میشه
  • اگر خواب بد ببینی صبح چه کار میکنی ؟صدقه میندازم
  • کدوم شعر ابتدایی یادت مونده ؟خیلی هاش رو فصل پاییز رو خیلی دوست داشتم مطلعش این بود: فصل پاییز چوآغاز شود *** همه جا مدرسه ها باز شود

یه نصیحت به من کن ؟

چرا اینقدر طول میکشه تا جواب بدیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

اینقدر عجله نکن گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

felan nemitonam farsi tayp konam pas soal nemikonam

vali heyfam omad ino nagam khob shod yohana nist roya jon hast jasho por kone onam havas karde daste jami befrestimesh to atagh shishei

bara inke espam nashe

dost dashti yohana jonam bod otagheto miterekond???????????????????????????????????:ws44:

• Like 2
لینک به دیدگاه
felan nemitonam farsi tayp konam pas soal nemikonam

vali heyfam omad ino nagam khob shod yohana nist roya jon hast jasho por kone onam havas karde daste jami befrestimesh to atagh shishei

bara inke espam nashe

dost dashti yohana jonam bod otagheto miterekond???????????????????????????????????:ws44:

آره یاد یوحنا به خیر خدا :ws44:

همین رویا از سر ما هم زیادیه یوحنا آمار سولاتش خیلی بالا بود ما توی اتاق نفس کم می آوردیم

البته رویا و سمانه هم جاش رو پر کردن

ولی اگه یوحنا بود دیگه :jawdrop::jawdrop::ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوب بازم اومدم

:ws3:

1- به نظرت چرا شهرسازا تو تاپیکایی علمی و عملی فعالیتشون کم شده و فعالیت نمیکنن؟

2- اگه بگن میتونی حال یه نفر رو تو انجمن بگیری حال کیو میگیری؟ (بگو رویا یه کمی حال کنیم :ws3: )

3- به نظرت مشکلات تالار شهرسازی چیه؟

4- هر کدوم از این بچه ها رو حداکثر تو 3 کلمه تعریف کن:

حمید (خودت):

ابوذر:

محمدمهدی (هری پاتر):

محمدحسین:

مرتضی:

3تا دیگه از بچه های شهرسازی به انتخاب خودت.

خودم:

رویا:

سمانه:

یوحنا:

مهسا:

4- اهل فیلم هستی؟ چه نوع فیلمی؟

5- فوتبالیم هستی؟ چه تیمی؟ امسال جام جهانی کی قهرمان میشه به نظرت؟

6- کدوم شهرهای ایران رو دیدی؟ از کدومش بیشتر خوشت اومده؟ به غیر از بهشهر یا بابلسر

7- بزرگترین مشکل شهرهای ایران به نظرت چیه؟

8- نظرت درباره اتاق شیشه ای چیه؟

9- نظرت درباره بخش ویژه شهرسازی و کارایی که قراره بعد از امتحانای بچه ها شروع بشه چیه؟

10- چرا واسه اتاق شیشه ایت تبلیغ نکردی؟ ترسیدی سوالا زیاد بشه :ws2:

• Like 2
لینک به دیدگاه

تیپ خودت رو شرح بده ؟کامل

اهل ورزش هستی ؟چه ورزشی ؟

چند ترمه تموم کردی ؟

دو چند تا شماره تلفن همراه رو حفظ هستی ؟

دوست دخترت رو چند تا دوست داری ؟:ws3:

نظرت در مورد دوستیهای اینتر نتی چیه ؟

قبض موبایلت معمولا چقدر میشه ؟

چند بار به دخترا متلک انداختی ؟

اگر یکدفعه بفهمی که 800 میلیون پول بهت رسیده چطور خرجش میکنی ؟

اگر بارون بیاد چتر میبری با خودت یا ترجیح میدی نری بیرون ؟

چرا شمال هواش مرطوبه آدم رو خفه میکنه ؟

اگر روزی بمیری (البته دور از جون )بخوای بیایی این دنیا از خدا چی میخوای ؟

تا الان نماز شب خوندی ؟

پسرا از چه تیپ دخترایی خوششون میاد ؟دخترا از چه تیپ پسرایی خوششون میاد ؟

اگر من الان به شما زنگ بزنم جمله اولت چیه که میپرسی ؟>

ایرانسل داری یا دائمی ؟

وقتی تصادف کردی رفتار بقیه با تو چطور بود ؟

به نظرت روزی شهر های ما اباد میشه ؟

ایران قشنگه چون ...........................

زندگی قشنگه چون .......................

اگر جای خدا بودی و ظلم رو میدیدی چه کار میکردی ؟

معدل دیپلمت چنده ؟

نگفتی خواهر داری یا نه ؟

چرا تیپ های فشن و خفن مد شده ؟

رپ گوش میدی یا نه

دیگه فعلا سوالی ندارم :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوب بازم اومدم

:ws3:خوش اومدی عزیز

1- به نظرت چرا شهرسازا تو تاپیکایی علمی و عملی فعالیتشون کم شده و فعالیت نمیکنن؟من هم همین نظر رو دام بنظر مشکلشون این که بیشترشون اومدن استفاده کنن تا استفاده و منفعتی برسونن (البته تعداد معدودی هم هستند که خیلی خوب کار میکنن)

2- اگه بگن میتونی حال یه نفر رو تو انجمن بگیری حال کیو میگیری؟ (بگوزیاد با کسی مشکل ندارم ولی اگه حال گیری رو به شوخی بگیریم می خوام حال قاصدک رو بگیرم:167::167: رویا یه کمی حال کنیم :ws3: )

3- به نظرت مشکلات تالار شهرسازی چیه؟ببین میشه گفت شهرسازی یک رشته میلان رشته ای هستش و یک کم این تداخل های موضوعات به هم تفکیک موضوعات رو توی این بخش زیاد کرده و یک کم شلوغ و بی نظم به نظر میرسه

4- هر کدوم از این بچه ها رو حداکثر تو 3 کلمه تعریف کن:

حمید (خودت):یاد جی آی اس میوفتم

ابوذر:مدیر سرباز انجمن:w410:

محمدمهدی (هری پاتر):از شخصیتش خوشم میاد :a030:

محمدحسین:حال گیر معمارهای انجمن بچه شوخیه:ws28:

مرتضی:بچه خوبی به نظر می رسه :icon_gol:

3تا دیگه از بچه های شهرسازی به انتخاب خودت.تک ستاره ، وحید هیپوداموس،مهدی 7070

خودم:قبلا هم گفتم صمیمی و گرم

رویا:دشمن مدیر:167:

سمانه:آسمان را گرفته تنگ در آغوش ( نمی دونم چرا هر موقع کاربری سمانه رو می بینم یاد این میوفتم)

یوحنا:فقط منتظرم اتاق شیشه ایش شروع بشه

مهسا:ورجک انجمن

4- اهل فیلم هستی؟ چه نوع فیلمی؟نه زیاد یه پسر دایی دارم که هر از چندگاهی برام چندتا فیلم خوب میاره و باهم میبینیم

5- فوتبالیم هستی؟ چه تیمی؟ امسال جام جهانی کی قهرمان میشه به نظرت؟آره فوتبالم هم بد نیست ایران تیم پرسپولیس و جهان بارسا ، امید وارم برزیل و آرژانتین بیان فینال و آرژانتین قهرمان بشه

6- کدوم شهرهای ایران رو دیدی؟ از کدومش بیشتر خوشت اومده؟ به غیر از بهشهر یا بابلسرخیلی از شمال شرقی تا مشهد رفتم، از شمال غربی تا اردبیل و از جنوب هم تا خوزستان و بوشهر رفتم و از شیراز و اصفهان به شمال برگشتم ، ولی خیلی دلم می خواد توی تبریز زندگی کنم شیراز هم شهر زیبایی ست

7- بزرگترین مشکل شهرهای ایران به نظرت چیه؟عدم رعایت قوانین شهری

8- نظرت درباره اتاق شیشه ای چیه؟بد نیست فقط قربون دستت یکی دو تا پنجره هم براش بزاری دیگه توپ توپ میشه

9- نظرت درباره بخش ویژه شهرسازی و کارایی که قراره بعد از امتحانای بچه ها شروع بشه چیه؟خوبه باید ببینیم با چه کیفیتی اجرا میشه و بچه ها چقدر فعالیت می کنن

10- چرا واسه اتاق شیشه ایت تبلیغ نکردی؟ ترسیدی سوالا زیاد بشه :ws2:

به جان محمد وقت نکردم این دو سه روزی برای یک کاری رفته بودم رشت تازه اومدم خونه :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
تیپ خودت رو شرح بده ؟کامل قیافه ام رو اگه می خوای برو مسابقه تشخیص هویت شماره 7 ببین ولی در مجموع قیافه ی متغییری دارم زمانی که سیبیل می زارم با زمانی که کاملا ریش و سیبیلم رو میزنم ، با زمانی که ریش پروفسوری میزارم کاملا باههم فرق میکنه

اهل ورزش هستی ؟چه ورزشی ؟آره ، کشتی اونم در سطح حرفه ای

چند ترمه تموم کردی ؟8ترمه البته ترم هفتم رو مجبور شدم به خاطر کنکور 12 واحد بردارمچون هر کاری کردیم مرخصی ندادند

دو چند تا شماره تلفن همراه رو حفظ هستی ؟حافظه ی عددیم خیلی ضعیفه جز شماره خانواده ام فقط شماره سه نفر از دوستام رو حفظ هستم

دوست دخترت رو چند تا دوست داری ؟:ws3:دوست دختر چیه کی دوست گفت دوس دختر داره

نظرت در مورد دوستیهای اینتر نتی چیه ؟باید با شناخت کاملی صورت بگیره

قبض موبایلت معمولا چقدر میشه ؟30 هزار تومان

چند بار به دخترا متلک انداختی ؟تا دلت بخواد

اگر یکدفعه بفهمی که 800 میلیون پول بهت رسیده چطور خرجش میکنی ؟اول میشمارمش تا کم نداده باشند بعد کم کم خرجش می کنم البته پول باشه فکر اقتصادیم خوب کارمیکنه

اگر بارون بیاد چتر میبری با خودت یا ترجیح میدی نری بیرون ؟چتر میبرم

چرا شمال هواش مرطوبه آدم رو خفه میکنه ؟همین رطوبت باعث شده که این همه سرسبزی بوجود بیاد خلاصه هیچ گلی بدون خار نمیشه

اگر روزی بمیری (البته دور از جون )بخوای بیایی این دنیا از خدا چی میخوای ؟خدایا اجازه هست برم اون دنیا:ws3:

تا الان نماز شب خوندی ؟یکی دو بار

پسرا از چه تیپ دخترایی خوششون میاد ؟دخترا از چه تیپ پسرایی خوششون میاد ؟والله سوال خیلی سختی پرسیدی من خودم از قیافه ی ترک ها خیلی خوشم میاد ولی دخترها رو نمی دونم

اگر من الان به شما زنگ بزنم جمله اولت چیه که میپرسی ؟>ببخشید شما؟:w00:

ایرانسل داری یا دائمی ؟دائمی

وقتی تصادف کردی رفتار بقیه با تو چطور بود ؟هیچی اطرافیانم شوکه شده بودند بیشتر به فکر دوستم بودند چون وضعیتش خیلی خراب بود من خودم بیشتر از اینکه به فکر خودم باشم به فکر اون بودم

به نظرت روزی شهر های ما اباد میشه ؟من که چشمم آب نمی خوره

ایران قشنگه چون همه ی فصول و انواع مناطق رو توی خودش جای داده

زندگی قشنگه چون همیشه در همه جا قابل تغییره

اگر جای خدا بودی و ظلم رو میدیدی چه کار میکردی ؟همان یک لحظه ی اول که اول ظلم را میدیدم از مخلوق بی وجدان ، زمین و آسمان را سربه سر ویرانه می کردم

معدل دیپلمت چنده ؟16 و خورده ای

نگفتی خواهر داری یا نه ؟من از دار دنیا یک خواهر دارم یک برادر

چرا تیپ های فشن و خفن مد شده ؟ولله همه ش زیر سر تقلیده که خودشون هم نمی دونم معنیش چیه

رپ گوش میدی یا نه آره همه مدل گوش میدم

دیگه فعلا سوالی ندارم :ws3:

فعلا :ws52: باشه :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من يه سوال ميپرسم

چرا وقتي از بچه هاي جغرافيا گرايش برنامه ريزي شهري ميپرسن رشتتون چيه ميگن برنامه ريزي شهري در حالي كه برنامه ريزي شهري اصلا جغرافيا نيست. شايد 1 دهم برنامه ريزي شهري هم نباشه؟ ( خودشون به برنامه ريز شهري ميچسبونن؟ )

• Like 3
لینک به دیدگاه
من يه سوال ميپرسم

چرا وقتي از بچه هاي جغرافيا گرايش برنامه ريزي شهري ميپرسن رشتتون چيه ميگن برنامه ريزي شهري در حالي كه برنامه ريزي شهري اصلا جغرافيا نيست. شايد 1 دهم برنامه ريزي شهري هم نباشه؟ ( خودشون به برنامه ريز شهري ميچسبونن؟ )

شدیدا تایید میشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
من يه سوال ميپرسم

ابوذر جان اینکه می گی یک دهم برنامه ریزی شهری نیست رو اصلا قبول ندارم

بچچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری هم مشکلی با جغرافیا ندارند مشکل اصلی دید مردم نسبت به جغرافیاست اولین چیزی که از جغرافیا به ذهن مردم می رسه اسامی فلان رود و دریا و ......... در صورتی که این ها همه جزء معلومات عمومی جغرافیاست که ربطی به یک جغرافیدان نداره

من برای کارشناسی 135 واحد پاس کردم که در مجموع از این تعداد تقریبا 7یا8 واحد مربوط به طبیعی ها بوده مثل ژئومورفولوژی و آب و هوا شناسی و بقیه به غیر از دروس پایه و عمومی مربوط بوده به شهر مثل جامعه شناسی شهری ، اصول و تکنیک های برنامه ریزی شهری ، جغرافیای شهری ایران(طرح های شهری ) ، نقشه برداری ، اکولوژی شهری ، هیدرولوژی شهری ، برنامه ریزی مسکن ، گارگاه برنامه ریزی شهری 1 و 2 و........ تقریبا هرچیزی که ما می خوندیم مربوط میشد به شهر فکر نکنم برای برنامه ریزی شهری چیزی کم داشته باشیم بچه های رشته ما اگه بدونن طرف مقابل درک درستی از رشته شون داره مطمئن باش هیچ موقع اسم جغرافیا رو از اول رشته شون حذف نمی کنند

درضمن ما درس می خونیم که کار پیدا کنیم به غیر از بخش طراحی شهری فکر نمی کنم جایی باشه که بروبچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری نتونن توش کار پیدا کنند فکر کنم این رسته های شغلی رو که برای استخدام شهرداری ها زده بودند رو خونده باشی جغرافیا و برنامه ریزی شهری رو توی رسته فنی مهندسی توی زیرشاخه کارشناس شهرسازی آورده

ببین می تونی بگی این جی آی اس که میگی مخفف چیه ؟:ws52: که یک بخش جداگانه روتوی بخش شهرسازی براش ایجاد کردین

فکر نمی کنین زیر شاخه جغرافیا باشه

فکر بهتر باشه برای گرفتن جواب سوالت اون دفاعیه ای که توی بخش جغرافیا گذاشتم رو بخونی

• Like 2
لینک به دیدگاه
ابوذر جان اینکه می گی یک دهم برنامه ریزی شهری نیست رو اصلا قبول ندارم

بچچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری هم مشکلی با جغرافیا ندارند مشکل اصلی دید مردم نسبت به جغرافیاست اولین چیزی که از جغرافیا به ذهن مردم می رسه اسامی فلان رود و دریا و ......... در صورتی که این ها همه جزء معلومات عمومی جغرافیاست که ربطی به یک جغرافیدان نداره

من برای کارشناسی 135 واحد پاس کردم که در مجموع از این تعداد تقریبا 7یا8 واحد مربوط به طبیعی ها بوده مثل ژئومورفولوژی و آب و هوا شناسی و بقیه به غیر از دروس پایه و عمومی مربوط بوده به شهر مثل جامعه شناسی شهری ، اصول و تکنیک های برنامه ریزی شهری ، جغرافیای شهری ایران(طرح های شهری ) ، نقشه برداری ، اکولوژی شهری ، هیدرولوژی شهری ، برنامه ریزی مسکن ، گارگاه برنامه ریزی شهری 1 و 2 و........ تقریبا هرچیزی که ما می خوندیم مربوط میشد به شهر فکر نکنم برای برنامه ریزی شهری چیزی کم داشته باشیم بچه های رشته ما اگه بدونن طرف مقابل درک درستی از رشته شون داره مطمئن باش هیچ موقع اسم جغرافیا رو از اول رشته شون حذف نمی کنند

درضمن ما درس می خونیم که کار پیدا کنیم به غیر از بخش طراحی شهری فکر نمی کنم جایی باشه که بروبچه های جغرافیا و برنامه ریزی شهری نتونن توش کار پیدا کنند فکر کنم این رسته های شغلی رو که برای استخدام شهرداری ها زده بودند رو خونده باشی جغرافیا و برنامه ریزی شهری رو توی رسته فنی مهندسی توی زیرشاخه کارشناس شهرسازی آورده

ببین می تونی بگی این جی آی اس که میگی مخفف چیه ؟:ws52: که یک بخش جداگانه روتوی بخش شهرسازی براش ایجاد کردین

فکر نمی کنین زیر شاخه جغرافیا باشه

فکر بهتر باشه برای گرفتن جواب سوالت اون دفاعیه ای که توی بخش جغرافیا گذاشتم رو بخونی

من كه نگفتم شما دروسش رو نخونديد. من گفتم بهتر هست بگن جغرافيا تا برنامه ريزي شهري.

شهرداري ها رو اصلا حرقشو نزن كه اگه سواد داشتن و ميفهميدن چي به چيه اين وضع شهرهاي ما نبود. لارمه كه بدونيد كمتر از 6 درصد افرادي كه تو شهرداري كار ميكنن مدرك بالاتر از ليسانس دارن.

من منكر نقش جغرافيا نيستم. جغرافيا هم يكي از پايه هاي برنامه ريزي هستش .

ولي اين برام جالبه كه كسي اسم از جغرافيا نميبره. سوال من اينجاس. يكي از مهمترين مسائل شهرسازي همين بحث جغرافيايي و مكان يابي هست .

سوال من چيز ديگه اي بود كه شما اينجور جواب داديد:ws3:من به شخصه وقتي بهم ميگن مهندسي شهرسازي خوندي ميگم نه كارشناسي شهرسازي خوندم. تفاوت اين 2 تا فقط تو رياضي و معادلات هستش ولي من خودم رو مهندس نميدونم.

محمد هم مهندس نيست:ws28::ws28::ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
من كه نگفتم شما دروسش رو نخونديد. من گفتم بهتر هست بگن جغرافيا تا برنامه ريزي شهري.

شهرداري ها رو اصلا حرقشو نزن كه اگه سواد داشتن و ميفهميدن چي به چيه اين وضع شهرهاي ما نبود. لارمه كه بدونيد كمتر از 6 درصد افرادي كه تو شهرداري كار ميكنن مدرك بالاتر از ليسانس دارن.

من منكر نقش جغرافيا نيستم. جغرافيا هم يكي از پايه هاي برنامه ريزي هستش .

ولي اين برام جالبه كه كسي اسم از جغرافيا نميبره. سوال من اينجاس. يكي از مهمترين مسائل شهرسازي همين بحث جغرافيايي و مكان يابي هست .

سوال من چيز ديگه اي بود كه شما اينجور جواب داديد:ws3:من به شخصه وقتي بهم ميگن مهندسي شهرسازي خوندي ميگم نه كارشناسي شهرسازي خوندم. تفاوت اين 2 تا فقط تو رياضي و معادلات هستش ولي من خودم رو مهندس نميدونم.

محمد هم مهندس نيست:ws28::ws28::ws28:

بهتره بگین جغرافیا و برنامه ریزی شهری

اگه اول مطلب رو بخونی گفتم که چرا جغرافیا رو حذف میکنن

منظور من هم خود شهرداری ها نبود آزمونش بود که از طرف وزارت کشور گرفته میشه من خودم کارورزی رو توی شهرداری گذروندم و می دونم چه وضعی داره

رشته ی جغرافیا و برنامه ریزی شهری گرایش جغرافیا نیست گرایش جغرافیا اسمش هست جغرافیای شهری

این یک رشته ی میان رشته ایه به نام جغرافیا و برنامه ریزی شهری

بابت اون مهندسی که گفتی استادمون که الان داریم باهاش طرح جامع گردشگری پارک جنگلی رویان رو کار میکنیم همیشه یک حرف قشنگ میزنه ، میگه : مهم نیست مهندس باشی یا نه کار باید مهندسی باشه والله چیزی که توی ایران زیاده مهندس از بقال سر کوچه گرفته تا قصاب کوچه بغلی :ws28::ws28::ws28::ws28: همه مهندسن

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...