رفتن به مطلب

پیشنهاد برنامه صبحانه هفتگی

تینا

ارسال های توصیه شده

اتفاقا من خودم دلم برای این مدیر میسوزه و پیشنهاد خودم تنوع در صبحونه بود هر روز املت میخورد این مدیر بنده خدا از خانوادش زده اومده شهر غریب از ساعت 9 الی 11 یا 12 سر کاره بقیه کارا رو میبره خونه تا ساعت 3 یا 4 صبح تو خونش میزنه....به نظر من همچین مدیری لایق ستایشه....

نظر شما قابل احترامه.

میدونی , اگه من بحث صبحانه رو یکم به سمت حاشیه بحث کش دادم , علتش این بود که بگم. مشکلات عمده جوانان ما که بیکار موندن , نبود کار نیست. مدل سنتی مدیریت مدیرانی است که بجای تقسیم کار , خودشان همه امور رو تو دستشون نگه میدارند و فکر و ذکرشان دائم مشغول کار های روزمره میشه و خلاقیت در مدیریت رو فراموش میکنند. مدیر قوی و توانا کسی است که روی دفتر کارش حتی یک برگ کاغذ هم وجود نداشته باشه و همه کار های تحت مدیریت خود را بین نیرو ها تقسیم بکنه و خودش فقط نظارت بکنه. یعنی مدیر واقعی کار یدی ( دستی ) نمیکنه بلکه صرفا کارش ذهنی و کنترل و مشاهده است. کلا مدیریت در این دور و زمونه سنتی شده و دلیل پسرفت کار هم همین نوع مدیریت است.

البته من کاری به ایشون و کارشون ندارم , فقط خواستم به همین بهانه شمه ای از رفتار های صحیح مدیریت را باهم به هم اندیشی بذاریم. مرسی

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظر شما قابل احترامه.

میدونی , اگه من بحث صبحانه رو یکم به سمت حاشیه بحث کش دادم , علتش این بود که بگم. مشکلات عمده جوانان ما که بیکار موندن , نبود کار نیست. مدل سنتی مدیریت مدیرانی است که بجای تقسیم کار , خودشان همه امور رو تو دستشون نگه میدارند و فکر و ذکرشان دائم مشغول کار های روزمره میشه و خلاقیت در مدیریت رو فراموش میکنند. مدیر قوی و توانا کسی است که روی دفتر کارش حتی یک برگ کاغذ هم وجود نداشته باشه و همه کار های تحت مدیریت خود را بین نیرو ها تقسیم بکنه و خودش فقط نظارت بکنه. یعنی مدیر واقعی کار یدی ( دستی ) نمیکنه بلکه صرفا کارش ذهنی و کنترل و مشاهده است. کلا مدیریت در این دور و زمونه سنتی شده و دلیل پسرفت کار هم همین نوع مدیریت است.

البته من کاری به ایشون و کارشون ندارم , فقط خواستم به همین بهانه شمه ای از رفتار های صحیح مدیریت را باهم به هم اندیشی بذاریم. مرسی

دقیقا موافقم حرفتون کاملا صحیحه

لینک به دیدگاه

قهوه تلخ و کیک خیس

مربای گل سرخ و کره و یه لیوان پرتغال البته با سنگک خشخاشی

تخم مرغ نیم بند و خیار و گوجه

ارده بادوم زمینی با نون تست و یه لیوان فول چایی کیسه ای ..... تبلیغات نشه با عطر گل سرخ ....

فقط قهوه تلخ با یه نخ سیگار :ws3:

لینک به دیدگاه
قهوه تلخ و کیک خیس

ارده بادوم زمینی با نون تست و یه لیوان فول چایی کیسه ای ..... تبلیغات نشه با عطر گل سرخ ....

همینا رو میخوری که خپل شدی و نمیتونی از جات جم بخوری , ما رو هم یتیم و تنها رهامون کردی :ws28:

لینک به دیدگاه
همینا رو میخوری که خپل شدی و نمیتونی از جات جم بخوری , ما رو هم یتیم و تنها رهامون کردی :ws28:

:ws28::ws28: دقیقا یاد باغ جعفری یه کارتنی بود یه گربه بود تو باغ اسمش خپل بود یاد اون افتادم

لینک به دیدگاه
قهوه تلخ و کیک خیس

عالی بود:a030:

بجز ززززززززززززززززززززززززززززز:vahidrk:اون اخرش

لینک به دیدگاه
بگو کی اقفالت کرده جنازش کنم....پسر خوب اول صبح از جون بدن بیچاره چی میخوای:vahidrk:

بابا دروغ میگه . این خودش ام الالغفاله. یعنی همه رو خود خودش اغفال میکنه. :ws28:

لینک به دیدگاه
بگو کی اقفالت کرده جنازش کنم....پسر خوب اول صبح از جون بدن بیچاره چی میخوای:vahidrk:

یه لیوان اب سرد کنارش تسکین میده

باشه ادرش رو میدم تحویلش بده شما :whistle:

لینک به دیدگاه
یه لیوان اب سرد کنارش تسکین میده

باشه ادرش رو میدم تحویلش بده شما :whistle:

لیوان حال نمیده . بگو یه آفتابه . الته آفتابه تازه از بازار اومده نه کهنه ش :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...