رفتن به مطلب

پیشنهاد برنامه صبحانه هفتگی

تینا

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان گلم

خوبین ، خوشین سلامتین؟

عزیزان من ازتون یه کمک میخواستم ... لطفا هر کدوم با توجه به سلایقتون یه برنامه صبحانه هفتگی بمن پیشنهاد بدین ....پیشاپیش از اینکه وقت میذارید ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 55
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تو این فکر بودم که چطور شده که شما با وجود دسترسی به اینترنت و در دست داشتن منابع اطلاعاتی فراوون اینو اینجا مطرح کردید.فک کنم دلیلش مربوط به نوع خاص ذائقه شماست.بهتره شما یه تعریفی از ذائقه خودتون بکنید ، تا بشه بر اساس ذائقه تون پیشنهاد داد.

ممکن من خیلی چیزا رو نام ببرم که با ذائقه شما نسازه.

لینک به دیدگاه

درود

در کنار بحث های عمیق از این نوع بحث ها هم خوشم میاد

اما:

حلوا شکری(ارده) اگه برا اردکان باشه که عالیه+چای یا قهوه

ژنیر و گردو(هیچ کدوم تنهایی نخور هیچ وقت)+عسل و کره(مقدار کم)+ چای یا قهوه

عسل و کره(فراوان)+اب ژرتقال طبیعی+ چای یا قهوه

تخم مرغ محلی(یک یا دو عدد)+ کمی کاهو و گوجه+ چای یا قهوه

حلیم(حتما فلفلش زیاد باشه)+ کمی غوره با چای

لینک به دیدگاه
تو این فکر بودم که چطور شده که شما با وجود دسترسی به اینترنت و در دست داشتن منابع اطلاعاتی فراوون اینو اینجا مطرح کردید.فک کنم دلیلش مربوط به نوع خاص ذائقه شماست.بهتره شما یه تعریفی از ذائقه خودتون بکنید ، تا بشه بر اساس ذائقه تون پیشنهاد داد.

ممکن من خیلی چیزا رو نام ببرم که با ذائقه شما نسازه.

حقیقتش برای خودم نیست برای یه مدیر کارخونس .....از علایقش خبر ندارم ولی میدونم علاقه به آش از جمله آش عدس نداره .....خودم سرچ زیاد کردم ولی دوست داشتم از نظریات بچه ها بهره مند بشم و یه برنامه خوب تحویل بدم...پیشاپیش از همکاری شما دوستان گلم سپاسگذارم

لینک به دیدگاه
درود

در کنار بحث های عمیق از این نوع بحث ها هم خوشم میاد

اما:

حلوا شکری(ارده) اگه برا اردکان باشه که عالیه+چای یا قهوه

ژنیر و گردو(هیچ کدوم تنهایی نخور هیچ وقت)+عسل و کره(مقدار کم)+ چای یا قهوه

عسل و کره(فراوان)+اب ژرتقال طبیعی+ چای یا قهوه

تخم مرغ محلی(یک یا دو عدد)+ کمی کاهو و گوجه+ چای یا قهوه

حلیم(حتما فلفلش زیاد باشه)+ کمی غوره با چای

ممنونم از وقتی که گذاشتی....پیشنهادتون عالی و کارآمد بود:a030:

لینک به دیدگاه
حقیقتش برای خودم نیست برای یه مدیر کارخونس .....از علایقش خبر ندارم ولی میدونم علاقه به آش از جمله آش عدس نداره .....خودم سرچ زیاد کردم ولی دوست داشتم از نظریات بچه ها بهره مند بشم و یه برنامه خوب تحویل بدم...پیشاپیش از همکاری شما دوستان گلم سپاسگذارم

پس باید عرض کنم ، کار سخت شد ، چون بدون درک ذائقه ، نمیشه برنامه غذایی داد،

البته همینکه میدونین ایشون علاقه ای به آش و آش عدس نداره ، خیلی مفید فایده نیست ، چون معمولا آش عدس رو برا صبحانه کسی نمیخوره.

ما معمولا پنیر با کره و تخم مرغ آب پز و روزای تخطیل هم کله پاچه مشت میگیریم میزنیم تو رگ.

ولی بهترین صبحانه خود من کوفته تبریزی مونده از شب قبله که میذارم تو یخچال ، سرد میشه و صبح با نون سنگک و سبزی تازه میخورم.

روزایی هم که بخوام برم کوه ، یه تیکه نون با خامه میخورم که انرژی بخشه،

لینک به دیدگاه
پس باید عرض کنم ، کار سخت شد ، چون بدون درک ذائقه ، نمیشه برنامه غذایی داد،

البته همینکه میدونین ایشون علاقه ای به آش و آش عدس نداره ، خیلی مفید فایده نیست ، چون معمولا آش عدس رو برا صبحانه کسی نمیخوره.

ما معمولا پنیر با کره و تخم مرغ آب پز و روزای تخطیل هم کله پاچه مشت میگیریم میزنیم تو رگ.

ولی بهترین صبحانه خود من کوفته تبریزی مونده از شب قبله که میذارم تو یخچال ، سرد میشه و صبح با نون سنگک و سبزی تازه میخورم.

روزایی هم که بخوام برم کوه ، یه تیکه نون با خامه میخورم که انرژی بخشه،

فرمایش شما کاملا صحیح ....منم خودم صبحونه کوکو سبزی و کتلت سرد دوس دارم:a030:

لینک به دیدگاه

سلام alimec درست میکه ارده - عسل - گردو -بادام ... مفیده وخوب چون انرژی لازمه روبرای فعالیت صبحگاهی می ده ولی یه چیز دیگه هم هست واونم اینکه کالری دریافتی بایدبسوزه وگرنه به صورت چربی ذخیره می شود .

پیشنهاد بایه متخصص مطرح کن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام alimec درست میکه ارده - عسل - گردو -بادام ... مفیده وخوب چون انرژی لازمه روبرای فعالیت صبحگاهی می ده ولی یه چیز دیگه هم هست واونم اینکه کالری دریافتی بایدبسوزه وگرنه به صورت چربی ذخیره می شود .

پیشنهاد بایه متخصص مطرح کن

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ممنون خیلی لطف کردی:a030:

لینک به دیدگاه
این مدیرو دست کم نگیرید بابا.....تنوع دوست داره

خوب دیگه . همه تنوع دوست دارن. منتها باید ببینیم جایگاه خواسته هامون کجاست. اینایی که اون میخواد باس بره از همسرش بخواد نه از همکارش :ws28:

درد بزرگ مدیران اینجنینی اینه که فرهنگ سازمانی رو پاس نمیدارند و محل کار رو با خونه و آشپزخونه اشتباه میگیرن. بقیه سازمانها هم هر کدومشون یه سه چهار تا از این واگرائی ها رو دارند. به همین دلائل است که ما رشد نمیکنیم و میانگین کارمون در هفته یکساعت هم نیست. مدیران ما کجا و مدیران ژاپن و آلمان کجا. ( باپوزش فقط یه درد دل بود )

نقل قول نوشته اصلی توسط lLean

توضیح دکتر شعبانعلی در اینخصوص به اندازه کافی گویا هست

تولید علم برای ملتی که شکم خالی دارد و حتی در تولید فضولات هم مشکل دارد، بیشتر شبیه یک طنز است.

زندگی با ارضاء نیازهای اولیه انسان آغاز میشود

با تولید ثروت ادامه پیدا میکند

با تولید علم توسعه پیدا میکند

و با تکیه به معنویت، غنی می گردد.

این ترتیب را نمیشود به سادگی تغییر داد.

و امروز، بخش عمده ای از جامعه انسانی، قربانی تفکری است که میکوشد این مخروط را وارونه روی زمین قرار دهد:

با معنویت آغاز کند، با علم معنویت را تثبیت کند، با ثروت از علم و معنویت دفاع کند و در نهایت پس از مرگ، به ارضاء نیازهای اولیه خود بپردازد…

لینک به دیدگاه
خوب دیگه . همه تنوع دوست دارن. منتها باید ببینیم جایگاه خواسته هامون کجاست. اینایی که اون میخواد باس بره از همسرش بخواد نه از همکارش :ws28:

درد بزرگ مدیران اینجنینی اینه که فرهنگ سازمانی رو پاس نمیدارند و محل کار رو با خونه و آشپزخونه اشتباه میگیرن. بقیه سازمانها هم هر کدومشون یه سه چهار تا از این واگرائی ها رو دارند. به همین دلائل است که ما رشد نمیکنیم و میانگین کارمون در هفته یکساعت هم نیست. مدیران ما کجا و مدیران ژاپن و آلمان کجا. ( باپوزش فقط یه درد دل بود )

نقل قول نوشته اصلی توسط lLean

توضیح دکتر شعبانعلی در اینخصوص به اندازه کافی گویا هست

تولید علم برای ملتی که شکم خالی دارد و حتی در تولید فضولات هم مشکل دارد، بیشتر شبیه یک طنز است.

زندگی با ارضاء نیازهای اولیه انسان آغاز میشود

با تولید ثروت ادامه پیدا میکند

با تولید علم توسعه پیدا میکند

و با تکیه به معنویت، غنی می گردد.

این ترتیب را نمیشود به سادگی تغییر داد.

و امروز، بخش عمده ای از جامعه انسانی، قربانی تفکری است که میکوشد این مخروط را وارونه روی زمین قرار دهد:

با معنویت آغاز کند، با علم معنویت را تثبیت کند، با ثروت از علم و معنویت دفاع کند و در نهایت پس از مرگ، به ارضاء نیازهای اولیه خود بپردازد…

اتفاقا من خودم دلم برای این مدیر میسوزه و پیشنهاد خودم تنوع در صبحونه بود هر روز املت میخورد این مدیر بنده خدا از خانوادش زده اومده شهر غریب از ساعت 9 الی 11 یا 12 سر کاره بقیه کارا رو میبره خونه تا ساعت 3 یا 4 صبح تو خونش میزنه....به نظر من همچین مدیری لایق ستایشه....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...