رفتن به مطلب

نظرسنجی رفتن یا نرفتن، مسئله این است :))

*atefeh*

ارسال های توصیه شده

سلام ب همه دوستان عزیز

خواستیم این هفته قراری بگذاریم و با هم به خانه سالمندان بریم ب مناسبت روز مادر.

اما ارشد گفت که قبلا دوبار همچین برنامه ای گذاشته شد و بار اول کسی شرکت نکرد و بار دوم حدود 5 نفر فقط شرکت کرده بودند.

این تاپیک زده شده تا علت عدم مشارکت در این چنین برنامه هایی رو بگید. دوری راه هست یا مسائل دیگه ای وجود داره؟

اگه یک برنامه برای همچین اموری گذاشته بشه، چند نفر می تونن شرکت کنن و کجا مایل هستن رفته شه؟

لطفا شرکت کنید چون این نظرات خیلی مهمه برای برنامه های بعدی

لینک به دیدگاه

درود

یه بارشو من یادمه که اقای ملکی خیلی دلخور شدن از عدم حضور دوستانی که قبلا اعلام امادگی نکرده بودن گویا قلبا نبود!

من دو سه با اشاره کردم که تبدیل رابطه مجازی به حقیقی خیلی متونه مفید بشه برا سایت. حتی اهداف حاشیه ای نظیر اشنای دخترا و ژسرا و ازدواج دی

دلایل خاص خودشون رو دارن که نمیان منتها دوری راه که نمیتونه دلیل باشه. چون خوده دوری یه نوع تنوع هست سفر هست..

یه سری اعتقاد دارن که تا جایی که مجبور نشیم نباید رابطه مجازی رو واقعی کنیم دوستان و روابط مجازی و لذت ها و امتیازات خاص خودش از طرفی دوستان و روابط واقعی و لذت ها و امتیازات خاص خودش. به نظرم دلیل خوبی نیست.

من بعضا به خودم میگم اگه همون اول با اسم واقعی خودم اکانت میساختم برا این برنامه ها خیلی راحت اکی میدادم و تقریبا همشون رو میومدم.حالا چه سالمندان باشه چه باغ ژرندگان باشه چه مسابقه تنیس روی میز باشه.. یه بار نمایشگاه کتاب اومدم:girlhi:اصلن خیلی شرمنده میشم وقتی یه سری ژیشنهادات رو از کاربرا و مدیران سایت میشونم و باید بگم نه:icon_gol:

یه سری جمع گریز هستن و روحیه فردگرایی شدیدی دارن و اتفاقا به همین دلیل و موارد مشابه به دنیای مجازی ژناه اوردن و از طرفی شما ازشون میخواید که دوباره برگردن به دنیای واقعی. اینم دلیل خوبی نیست

یه سری کلن خجالتی ان که خوب نیست

لینک به دیدگاه

نمایشگاه کتاب هرسال تقریبا تعداد افرادی ک میان کم نیست، همون افراد هم اگه در این برنامه ها شرکت کنند، حدود بیشتر از 20 نفر میشیم، اما نمیان.

علت این چیه؟ بی علاقگی یا مشغله؟

لینک به دیدگاه

بنظر من ازاونجايي كه بچه‌هاي انجمن از نقاط مختلف ايران و كشورهاي خارجي هستند، هر نوع گردهمايي حضوري نياز به برنامه‌ريزي و هماهنگي سختي داره و براي داشتن يك گردهمآيي موفق بايد اين شرايط رو ايجاد كرد :

1. زمان و برنامه‌ها به صورت دقيق معين شده و غيرقابل تغيير باشه (يعني درست مثل يك كارگاه يا سمينار يكي دو روزه، برنامه‌ريزي و اجرا دقيق باشه)

2. اينطور برنامه‌ها نهايتاً به سالي دوبار ختم بشه تا احتمال حضور بچه‌ها زياد بشه.

3. برنامه‌ها جذاب باشه (طوري كه من شهرستاني رو متقاعد به اين سفر كنه)

نمايشگاه كتاب هرسه اين ويژگي‌ها رو داره، هم به طور دقيق از قبل مشخص و غيرقابل تغييره، هم سالي يك بار هست و هم براي اكثر اعضا جذابه.

براي اينكه اين قبيل طرح‌ها، مثل بازديد از سراي سالمندان موفق باشه، بنظر من بهتره كه اون رو با روزهاي نمايشگاه كتاب هم‌برنامه كنيم. اگر چنين باشه، خود من يكي از افرادي هستم كه براي اين برنامه از مشهد به تهران خواهم اومد :a030:

لینک به دیدگاه
بنظر من ازاونجايي كه بچه‌هاي انجمن از نقاط مختلف ايران و كشورهاي خارجي هستند، هر نوع گردهمايي حضوري نياز به برنامه‌ريزي و هماهنگي سختي داره و براي داشتن يك گردهمآيي موفق بايد اين شرايط رو ايجاد كرد :

1. زمان و برنامه‌ها به صورت دقيق معين شده و غيرقابل تغيير باشه (يعني درست مثل يك كارگاه يا سمينار يكي دو روزه، برنامه‌ريزي و اجرا دقيق باشه)

2. اينطور برنامه‌ها نهايتاً به سالي دوبار ختم بشه تا احتمال حضور بچه‌ها زياد بشه.

3. برنامه‌ها جذاب باشه (طوري كه من شهرستاني رو متقاعد به اين سفر كنه)

نمايشگاه كتاب هرسه اين ويژگي‌ها رو داره، هم به طور دقيق از قبل مشخص و غيرقابل تغييره، هم سالي يك بار هست و هم براي اكثر اعضا جذابه.

براي اينكه اين قبيل طرح‌ها، مثل بازديد از سراي سالمندان موفق باشه، بنظر من بهتره كه اون رو با روزهاي نمايشگاه كتاب هم‌برنامه كنيم. اگر چنين باشه، خود من يكي از افرادي هستم كه براي اين برنامه از مشهد به تهران خواهم اومد :a030:

ضمن تایید حرفای استاد خودم.

خوب ی عده هم وقت ندارن واقعا، یعنی تایمشون نمیخوره. و این ی چیز کاملا طبیعی ه ک گاها دیده نمیشه :icon_pf (34):

پارسال نمایشگاه نفت هم بود، کتاب هم بود و من وقتی اومدم تهران هیچ جوره نتونستم برسم به قراره بچه ها.

امسال هم 2-3 روز اولش تهران نیستم اما هفته دومش تهرانم

حالا اگ این رخداد توالی پیدا کنه، صرفا یک اتفاق ه. احتمالش کمه، اما ممکن ه برا هر کسی پیش بیاد.

ک البته این مورد با رای گیری برای بند اولی ک قاصدک عزیز گفت، بر طرف می شه.

الان شرکت کردم، صرفا ب خاطر اینکه پست، پست می اره. مث اینکه مشتری، مشتری میاره و پول، پول میاره :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

من خودم به شخصه دوس ندارم این دو تا فضا با هم قاطی بشه....ببینید من هر مطلبی که تو سایت میذارم رو دقیقا شاید خیلی جاهای دیگه هم بگم و درس بدم....بدون هیچ کم و کاستی... اما مطالبی که اینجا میذارم به چن دلیل متفاوت از دنیای بیرون هست

اول اینکه اون چیزی که خودم دوس دارم رو مینویسم و نت برداری و برداشت دیگران از حرف من نیست...

دوم اینکه روی هر نکته ای که بخوام زوم میکنم و بیشتر روش مانور میدم اما شاید جای دیگه اینطور نتونم حرف بزنم

من به این دلایل انجمن و فعالیت تو انجمن رو انتخاب کردم وگرنه بایستی واقع بین بود من الان پنج تا رفیق دارم که ۱۴ سال با هم نون و نمک خوردیم...دوست هایی که از دوران دانشگاه با من موندن الان هفت سال به بالا هست که با منن و اتفاقا کم هم نیستن...من اگه وقتی داشته باشم بایستی به اونا برسم.. همش که خوشی و تفریح نیست خیلی مواقع دوست دچار مشکل میشه و آدم بایستی فریاد رس دوست باشه... پس اون افرادی که الان با این سابقه دور و بر من هستن (که تعدادشون بالای بیست نفر هم هست...) تو اولویت هستن....

البته اینو بگم من با آدمای اینجا مشکلی ندارم و اتفاقا خیلیل هم باهاشون رفیقم!!!:icon_pf (17):همین الان به ایمان هم میگم همیشه بیا که ببینمت اما خوب ایمان رو هم از روی شناختی که از هم داریم و اتفاقا با هم جور هم هستیم مثال زدم.... یا اینکه دوست دارم آقایون عارف و آقا سجاد رو هم حتی از نزدیک ببینم و با هم باشیم....این مثال های خاص بحثش جدا... اما این جور جمع ها که مد نظر شماست نیاز به یه وقتی داره که الان و تو این شرایط سنی شامل من نمیشه شاید اگه بیست و دو سه ساله بودم میشد برای این جور جمع ها وقت گذاشت... اما الان و مشغله فکری...:sigh:

امیدوارم همیشه شاد باشید...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

صحبتهای همه عزیزان رو تایید میکنم …

من خودم خیلی علاقه دارم به گذاشتن همچین برنامه هایی!

تا جاییک مشغله درسی و یک مساله دیگ اجازه بدن حتما شرکت میکنم

اینم بگم دختر خانوما هم یکم محدودیت بیشتری دارن نسبت به اقایون…!

لینک به دیدگاه
نمایشگاه کتاب هرسال تقریبا تعداد افرادی ک میان کم نیست، همون افراد هم اگه در این برنامه ها شرکت کنند، حدود بیشتر از 20 نفر میشیم، اما نمیان.

علت این چیه؟ بی علاقگی یا مشغله؟

سلام قاصدک درست گفت.

فکرکنم بیشتربی علاقگی هست.البته مسافت و...هم هست ولی درکل هممینه. سوالی که از خود میپرسیم برای چی برم ؟ چه فایده ای داره ؟

نمایشگاه کتاب نه، رستوران ، کافی شاپ ، چقدرمیان ؟ علتش می تونه چی باشه ؟ به نظرم تو فضای که هست و حسی که القا می کنه

لینک به دیدگاه

جمع بندی این مطالب این میشه ک

1_ برخی به این قبیل برنامه ها بی علاقه هستند و یا جذابیت آنچنانی نداره که وقت بذارن و کارهای دیگه ترجیح میدن ک انجام بدن.

2_ یه عده هم ب دلایلی دوست ندارن که روابط مجازی به واقعی تبدیل شه

3_ اینکه خانما محدودیت دارن اکثرا

اگه نکته ای از قلم افتاده اضافه کنید

لینک به دیدگاه
جمع بندی این مطالب این میشه ک

1_ برخی به این قبیل برنامه ها بی علاقه هستند و یا جذابیت آنچنانی نداره که وقت بذارن و کارهای دیگه ترجیح میدن ک انجام بدن.

2_ یه عده هم ب دلایلی دوست ندارن که روابط مجازی به واقعی تبدیل شه

3_ اینکه خانما محدودیت دارن اکثرا

اگه نکته ای از قلم افتاده اضافه کنید

سلام

دلائل دیگه ای هم داره.

همه بچه ها تو یه شهر نیستند.

میتینگ ها به روزای تعطیلی نمی افته ،(اکثرا)

بعضی ها شعار خوب میدن ولی همت شون در عمل کمه.

گاها ممکنه خود موضوع هم برا خیلی ها جذاب نباشه،

و نکته آخر هم اینه که ما ایرانی ها برای چیزای خوب جا نداریم.اگه بگن تو همون پارک قراره 5 صبح یکی رو اعدام کنن همه مون یه روز مونده موبایلامونو شارژ میکنیم و از ساعت 4 سر بزنگاهیم تا یارو رو هنگام اعدام ببینیم و فیلمشم بگیریم ولی برای دور هم بودن و جشن لاله ها سرسنگینی م .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...