رفتن به مطلب

هدف شما و بضاعت انجمن

fakur1

ارسال های توصیه شده

یعنی به نظر شما واگن ها دارن لوکوموتیو رو میکشن ؟ ( که در اینصورت قطار عقب عقب میره که )

باو چرا بحثو فلسفی میکنی سر قرارداد ترکمن چای که نیستیم میخوای از من امتیاز بگیری :ws28: من فقط میدونم ممد صبح تا شب داره زغال میریزه تو لوکوموتیو تا از حرکت نیوفته

لینک به دیدگاه
فعلا موضوع نرمش قهرمانانه انجمنه !! :ws28: لوکوموتیو بره فقط مهم نیست واکن با خودش میبره یا مصدقو

فقط بره از این پیچ خطرناک بگذره :ws28:

:ws28:

لوکوموتیو همون انجمن هست و واگن ها هم سلیقه کاربران. یعنی اگه انجمن برنامه داشته باشه ( لوکوموتیو ) واگن ها هم ( کاربرا ) دنبالش میان . ولی اگه اینجوری نباشه , این واگن ها هستند که لوکومتیو رو یا عقب میکشن , یا هر جا که خواستن میبرن. (فلسفی که نبود شکر خدا )

لینک به دیدگاه
:ws28:

لوکوموتیو همون انجمن هست و واگن ها هم سلیقه کاربران. یعنی اگه انجمن برنامه داشته باشه ( لوکوموتیو ) واگن ها هم ( کاربرا ) دنبالش میان . ولی اگه اینجوری نباشه , این واگن ها هستند که لوکومتیو رو یا عقب میکشن , یا هر جا که خواستن میبرن. (فلسفی که نبود شکر خدا )

الانم موضوع همینه دیگه لوکوموتیو بره حالا مهم نیست کی پشت رول نشسته :ws28:

کاربرا بکشن یا انجمن بکشه !! مهم اینه که کش باشه و از کش دور نشیم

عقب بره جلو بره اصلا روی آب بره ! فقط بره :ws28:

لینک به دیدگاه

قبلا دوس داشتم بحث کنم تا همه رو ب چیزی ک بنظرم درسته برسونم

ولی الان دیگه دنبال بحث نیستم

قبلا از انجام هر کاری ترس داشتم ک نکنه نشه یا مشکل پیش بیاد، بعد درختکاری تجربه خوبی بدست اوردم و الان هدفم اینه کارای محیط زیستی رو بیشتر کنم

اگه تنبلیم و کم روییم رو کنار بذارم، بنظرم میتونم جز موفقترینها باشم توی رشته خودم و انجمن هم میتونه پیشرفت خوبی کنه و بشه محلی برای تبادل اطلاعات مهندسین همه رشته ها تو زمینه محیط زیست

لینک به دیدگاه

بیشتر تعریف از خودتونه.. و اینکه خوب خودتو تفسیر نکردی.. یه مقدار از خوب زیاد از حد تعریف شدی..

هدفت من فکر میکنم. سوژه جمع کردنه.. و جنگ کردن با دیگران و در چهار چوب خودت البته بی احتارمی.. کاملا هم به پروفایل دیگران و به دنبال گرفتن اینکه طرف د رکجاها فعالیت میکنه دقت میکنی.. یه جورایی حس کارتون کاراگاه گجت گرفتت که دوست داری همه کاره باشی ولی هیچ کاره ای.. تلاشتتو کن شاید یه عنوان کارگاه گجت انجمن معرفی بشی/

هدفم تبادل اطلاعاته.. و گوشه ای از علمتو دراختیار دیگران قراردادنه (اینجارو گفتم که ربط به تاپیکت داشته باشه .. یه ذره شاد بشی.. حال کنی که بهت توجه کردم)

لینک به دیدگاه
قبلا دوس داشتم بحث کنم تا همه رو ب چیزی ک بنظرم درسته برسونم

ولی الان دیگه دنبال بحث نیستم

قبلا از انجام هر کاری ترس داشتم ک نکنه نشه یا مشکل پیش بیاد، بعد درختکاری تجربه خوبی بدست اوردم و الان هدفم اینه کارای محیط زیستی رو بیشتر کنم

اگه تنبلیم و کم روییم رو کنار بذارم، بنظرم میتونم جز موفقترینها باشم توی رشته خودم و انجمن هم میتونه پیشرفت خوبی کنه و بشه محلی برای تبادل اطلاعات مهندسین همه رشته ها تو زمینه محیط زیست

آورین

تبادل اطلاعات برای مهندسین تو محیط زیست !!! اتفاقا توی این موضوع کار کردم و حرکت هایی هم زدم

ولی جدا از اینا امضات خیلی مشته

من هر وقت میبینم نا خود آگاه یک تصویری میاد تو ذهنم که توی این امضاء یکی دو تا شماره رستورانو پیتزا و آژانسی چیزی هم بذارم :hapydancsmil:

شوخی میکنم عزیز امیدوارم ناراحت نشی از حرفام . چون برام محترم هستی یکم شوخی کردم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آورین

تبادل اطلاعات برای مهندسین تو محیط زیست !!! اتفاقا توی این موضوع کار کردم و حرکت هایی هم زدم

ولی جدا از اینا امضات خیلی مشته

من هر وقت میبینم نا خود آگاه یک تصویری میاد تو ذهنم که توی این امضاء یکی دو تا شماره رستورانو پیتزا و آژانسی چیزی هم بذارم :hapydancsmil:

شوخی میکنم عزیز امیدوارم ناراحت نشی از حرفام . چون برام محترم هستی یکم شوخی کردم

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

اگه تونستید تاپیک بحث و گفتگوی محیط زیستیا بیشتر توضیح بدید برامون

اینجا اسپم نشه

( معذرت از جناب فکور ک اینجا نقل قول خارج از بحث گرفتم )

لینک به دیدگاه
یه نکته مهم هم یادم رفت بگم.

اصولا هر طرحی که بخواد به بنگاه اقتصادی کارا تبدیل بشه باید برنامه ریزی استراتژیک براش نوشته و دقیقا اجرا بشه تا از طریق اون برنامه , طرح بتونه به اهداف از پیش تعیین شده برسه . آیا انجمن دارای برنامه تدوین شده استراتژیک هست ؟ اگه باشه قطعا به مقصد مورد نظر میرسه . که امیدوارم هر چه زودتر برسه .

بله برنامه ریزی شده بود و هدف و برنامه هایی داشته که به صورت 5 ساله بوده و در پایان 5 سال میشه گفت به 70 درصد نتایجی که دنبالش بود رسید :w16:

ولی خب تو این یه سال میشه گفت برنامه خاصی نداشته متأسفانه :icon_pf (34):

ولی خب باز هم برنامه ریزی انجام شده به صورت 5 ساله که از سال بعد ایشالا بتونیم در راستای اون برنامه ها پیش بریم. و البته قطعاً بدون در نظر گرفتن همکاری های دوستان رسیدن به 10 درصد اون برنامه ها هم میسر نیست به نظرم.

ماهیت یه انجمن همینه. به قول خودت قطاری که داره میره، هرکس مقصدش اگه تو مسیر قطار هست، میتونه باهاش بره و با بقیه همسفر بشه.:a030:

لینک به دیدگاه
بله برنامه ریزی شده بود و هدف و برنامه هایی داشته که به صورت 5 ساله بوده و در پایان 5 سال میشه گفت به 70 درصد نتایجی که دنبالش بود رسید :w16:

ولی خب تو این یه سال میشه گفت برنامه خاصی نداشته متأسفانه :icon_pf (34):

ولی خب باز هم برنامه ریزی انجام شده به صورت 5 ساله که از سال بعد ایشالا بتونیم در راستای اون برنامه ها پیش بریم. و البته قطعاً بدون در نظر گرفتن همکاری های دوستان رسیدن به 10 درصد اون برنامه ها هم میسر نیست به نظرم.

ماهیت یه انجمن همینه. به قول خودت قطاری که داره میره، هرکس مقصدش اگه تو مسیر قطار هست، میتونه باهاش بره و با بقیه همسفر بشه.:a030:

به نظر شما این همکاری دوستان که بهش اشاره کردی ، تعریف خاصی داره یا همین مدلی است که تا بحال دیدیم؟

سئوال بعدی هم اینه که لیست اون 30 درصدی که هنوز بهش نرسیدین معلوم و مشخص هست ،یا مبنای اقتصادیشو گفتین...؟

برای اون 30 درصد لازمه که استراتژی عوض بشه یا باید تلاش رو با همین منوال بیشتر کنیم؟

لینک به دیدگاه
به نظر شما این همکاری دوستان که بهش اشاره کردی ، تعریف خاصی داره یا همین مدلی است که تا بحال دیدیم؟

سئوال بعدی هم اینه که لیست اون 30 درصدی که هنوز بهش نرسیدین معلوم و مشخص هست ،یا مبنای اقتصادیشو گفتین...؟

برای اون 30 درصد لازمه که استراتژی عوض بشه یا باید تلاش رو با همین منوال بیشتر کنیم؟

نه اصلاً مبنا اقتصادی نبوده.

اون 30 درصد اجرایی نشد چون برنامه ریزی انجام شده آرمانگرایانه بود و بعضی مواردش شاید توان و نیروش نبود یا بسترش فراهم نشد. البته با وجود اون 70 درصد به چشم انداز نهایی و اصلی رسید.

برنامه ریزی های جدید هم آرمانگرایانه هستش. ولی فقط غیرممکنه که غیرممکنه.

در مورد همکاری، مثالش تو برنامه های قبلی، اگه انجمن رو قرار بود من تنها یا 4 نفر بیایم بگردونیم مگه به جایی که هست میرسید؟ قطعاً همکاری بچه ها تو بخش های مختلف انجمن رو به اونجا رسوند. یا اصلاً حتی فقط واسه یه اقدام خاصش مثل مجله، مگه تنهایی میشه؟ اونم به این تعداد و خیلی مسائل دیگه.

حالا تو برنامه های جدید این همکاری های موضوعی خیلی بیشتر نیازه.

لینک به دیدگاه
نه اصلاً مبنا اقتصادی نبوده.

اون 30 درصد اجرایی نشد چون برنامه ریزی انجام شده آرمانگرایانه بود و بعضی مواردش شاید توان و نیروش نبود یا بسترش فراهم نشد. البته با وجود اون 70 درصد به چشم انداز نهایی و اصلی رسید.

برنامه ریزی های جدید هم آرمانگرایانه هستش. ولی فقط غیرممکنه که غیرممکنه.

در مورد همکاری، مثالش تو برنامه های قبلی، اگه انجمن رو قرار بود من تنها یا 4 نفر بیایم بگردونیم مگه به جایی که هست میرسید؟ قطعاً همکاری بچه ها تو بخش های مختلف انجمن رو به اونجا رسوند. یا اصلاً حتی فقط واسه یه اقدام خاصش مثل مجله، مگه تنهایی میشه؟ اونم به این تعداد و خیلی مسائل دیگه.

حالا تو برنامه های جدید این همکاری های موضوعی خیلی بیشتر نیازه.

بسیار عالی و راضی کننده است. بقول شاعر : رهرو آنست که آهسته و پیوسه رود.

یه سئوال هم دارم که بی مناسبت با این ایام عید نیست.

اگه یه روز تصمیم گرفتید که یه خونه تکونی انجمنی انجام بدید , کدوم بخش ها ممکنه از این خونه تکونی متاثر بشن؟

لینک به دیدگاه
بسیار عالی و راضی کننده است. بقول شاعر : رهرو آنست که آهسته و پیوسه رود.

یه سئوال هم دارم که بی مناسبت با این ایام عید نیست.

اگه یه روز تصمیم گرفتید که یه خونه تکونی انجمنی انجام بدید , کدوم بخش ها ممکنه از این خونه تکونی متاثر بشن؟

خونه تکونی که همیشه واسه همه بخشا لازمه. منظورم از خونه تکونی، سازماندهی مطالب تالارو زیربخشها و .... هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...