رفتن به مطلب

هدف شما و بضاعت انجمن

fakur1

ارسال های توصیه شده

با سلام

سئوال که واضحه . هدف شما و بضاعت انجمن .

هدف من :

اول صحبتم میخوام قلق خودم رو بگم.

من پروفایلم رو طوری تنظیم کردم که فقط اسم کاربرا رو میبینم.نه عکس و نه امضاشون.تازه اونم هیچوقت دقت نمیکنم که اسمش چیه.صاف میرم رو نوشته ها که ببینم چی نوشته شده. یعنی فقط با خود نظراتی که داده میشه حال میکنم نه با اون کسی که اونو نوشته.

بعدیشم اینه که خنثی عمل نمیکنم که فقط بخونم و رد بشم.حداقل یه تشکری میکنم.

هر تاپیکی که باب میلم باشه توش نظر میدم . به مطلب نظر میدم نه به نویسنده . کلا ذهنم طوریه که با ذهن درگیره نه با خود طرف.

اهل دوست بازی الکی و تعارفی و اینام نیستم و کلا هم اندیشی و دگراندیشی رو دوست دارم.

هدفم کلا بازی فکری با افکاری است که اینجا نقش میبنده نه با اشخاص.چون واقعا قبول کردم که اینجا یه دنیای مجازیه.(هنوز هستند کاربرانی که ذهنشون این قلق منو برنتابیده )

از انجمن و همه کاربراش خیلی راضی ام و دلیل تداوم بودنم هم همینه.

شمام خواستین شرکت کنین.

هدف شما و بضاعت انجمن .

لینک به دیدگاه
تاپیک خوبی میتونه بشه. ولی من الان تو صحبتای خودت بضاعت انجمن رو متوجه نشدم

بضاعت یعنی دستاورد ، که تو متن حرفام عرض کردم که کلا راضی ام و برام عالی بوده.

لینک به دیدگاه
با سلام

سئوال که واضحه . هدف شما و بضاعت انجمن .

هدف من :

اول صحبتم میخوام قلق خودم رو بگم.

من پروفایلم رو طوری تنظیم کردم که فقط اسم کاربرا رو میبینم.نه عکس و نه امضاشون.تازه اونم هیچوقت دقت نمیکنم که اسمش چیه.صاف میرم رو نوشته ها که ببینم چی نوشته شده. یعنی فقط با خود نظراتی که داده میشه حال میکنم نه با اون کسی که اونو نوشته.

بعدیشم اینه که خنثی عمل نمیکنم که فقط بخونم و رد بشم.حداقل یه تشکری میکنم.

الان اینو گفتی به من که چرا همینجوری میرم ؟ :ws28::ws28: زدم آقا دو تا تشکر زدم

هر تاپیکی که باب میلم باشه توش نظر میدم . به مطلب نظر میدم نه به نویسنده . کلا ذهنم طوریه که با ذهن درگیره نه با خود طرف.

والا من هر دفعه اومدم دیدم داری با خلق الله میجنگی و شایدم اونا با تو میجنگیدن :ws28: خلاصه هر بار یخه یکی رو گرفته بودی و جفت پا رفته بودی تو پستش :ws28:

اهل دوست بازی الکی و تعارفی و اینام نیستم و کلا هم اندیشی و دگراندیشی رو دوست دارم.

این خوبه فکور جان اما یک چیزی بگم !! من کلا رک هستم و رک بهت بگم کاری ندارم چه بحثی میکنی اما باور کن هر آدمی توان هضم دگر اندیشی و هم اندیشی و دگر دیسی :w58: که میگی رو نداره !! کاری ندارم به کامنتایی که داری اما دقت کردی چرا تو بحث هایی که شرکت میکنی یهو کار به شلیک کردن به طرف هم و تند صحبت کردن میکشه ؟ من خودم از حتی انتقاد تند هم ناراحت نمیشم و توی اون انتقاد اول میگردم دنبال دیتا ولی تو میری یجا یهو یک نقل قول میگیری جفت پا میری برجک یارو رو میاری پایین و اونم پرخاش وهر چی خلاصه

فکور جان من از هر کسی نقل قول نمیگیرم حالا هر چقدر هم ببینم یا به نظرم پرت بگه

بذار بگه و خاطرت باشه هر کسی فیشر تروپش نمیشه و منم نمیتونم بیام بشینم با یک آدم که ذهنش یجور دیگه هستش در مورد فیشر تروپش صحبت کنم

یا هر بحثی مثال زدم

هدفم کلا بازی فکری با افکاری است که اینجا نقش میبنده نه با اشخاص.چون واقعا قبول کردم که اینجا یه دنیای مجازیه.(هنوز هستند کاربرانی که ذهنشون این قلق منو برنتابیده )

از انجمن و همه کاربراش خیلی راضی ام و دلیل تداوم بودنم هم همینه.

شمام خواستین شرکت کنین.

هدف شما و بضاعت انجمن .

ادامه بحثم اینجا میگم

ببین من خودمو میگم که برای بقیه سوء تفاهم نشه

من خودم آدمی هستم که به اعتقادات دیگران احترام نمیذارم !! یعنی اعتقادات بقیه برام محترم نیست و خود طرفه که برام محترمه

اگر بگم اعتقادات هر کسی محترمه پس کومونیستو داعشی هم محترم هستند و باورشون محترمه

و اجازه نمیدم کسی اعتقاداتشو به من تحمیل کنه

اگر طرفم آدم منطقی باشه سعی میکنم توضیح بدم که چرا نمیپذیرم اما اگرم نباشه کلا ایگنورش میکنم

تو بحث های اینجا یا بیرون اصلا !! فرقی نداره

به هر کسی نمیشه گفت و با هر کسی هم نمیشه بحث کرد حالا چه بحث علمی چه بحث هایی که تو میگی

قبلا هم بهت گفتم من عاشق چالش هستم ولی با هر کسی وارد گود نمیشم

یک بنده خدایی یکبار یک پیغامی فرستاد که برای یک موضوعی یک تعداد از بچه ها رو دعوت کنه که برن تو تاپیکش

8 بار اینو فرستاده بود !!! خب مدتی هم این محمد عارف خوشش میومد هر روز یک بلایی سر این سایت میاورد

منم گفتم شاید باز این سایت مشکل داره و تو پاسخش گفتم 8 بار ارسال کردید ؟ یا سایت ....... یارو یهو گرخید که وای چرا منو تحقیر میکنی لازم نبود به روم بیارید !! من از همه عذر خواهی کردم گیر میکرد و از این حرف ها !!! دیگه جوابش رو هم ندادم !! باور کن اولین باری بود که باهاش برخورد داشتم و اصلا نمیدونستم دختره یا پسر

با این سیستم فکری اصلا نمیشه یک چایی خورد چه برسه به بحث

من میگم 8 بار میگه تحقیر و..............

سیستمت هر چی که هست اینو خاطرت باشه با هر کسی وارد بحث نشو و بذار نتیجه خودشو بگیره و واقعا گاهی باید قبول کرد که نرود میخ آهنی در سنگ

من شاید تو موضوعی با تو سه نتیجه نرسم یا تو با من اما دلیلی نداره یخه هم رو بگیریم و به هم پرخاش کنیم چون همه آدم ها که مثل هم نیستن

و قرار هم نیست من افکار خودمو به تو تحمیل کنم و توجیه کنم که اینی که من میگم درسته و برعکسش

مثل همون تاپیک نقره که به سبحان گفتم آقا جان من فیلم گرفتم گذاشتم روش هم گفتم ولی باز روش همینجوری عمل نکن و سند و مدرک درست بدست بیار و وقتی خبره شدی انجام بده

اگر روشم خوب بود و راست گفته بودم بگو دمش گرم اگر هم نه هر چی دوست داری بگو

دیشب با یک فردی صحبت میکردیم که از این دوستان تندرو بود و همه چیزو با هم قاطی میکرد !! من در مورد فلان جنگنده حرف میزدم و بحث فنی بود این بابا رفته بود تو فاز شیطان بزرگو این شرو ورها !! یکبار گفتم بحث ما الان فنی و علمیه و سیاسی حرف نمیزنیم و تو نماز جمعه هم نشستیم !! وقتی بحث سیاسی شد بیا ببینم با کی کار داری

موضوع سر اتفاقی بود که 3 بار تو ایران افتاد و یکبارش زمان شاه و یکبار هم تو جنگ که برای خیلی ها سوال بود موضوع چی بوده ؟ که چند روز پیش خبرشو دیدم رونمایی کردن

30 40 سال پیش به شکل یک پروژه سری بوده و تست میشده ولی الان رونمایی شد حالا هی من میگم بابا تکنولوژی فلان اینجوریه این هی مزخرف میگفت

کار به جایی رسید که هی سوال میکردو نظر میداد من با بقیه حرف میزدم انگار این اصلا نیست

بابا اینو باید بذاری تو عالم خودش باشه و هیچ وقت نه میگیره موضوع چیه و نه مخش توان هضمشو داره و خوراکش اینه که زنده باد مرده باد کنه و تو این فازا باشه

من دارم در مورد RWR حرف میزنم با یکسری خارجی و ایرانی بعد این بابا اومده میگه شیطان بزرگو این حرفها !! مرگ بر اینو اون !! اونا فلاننو از این حرفها

آخه این مخه این بابا داره ؟ با یاکریم بشینی در مورد رادار حرف بزنی بهتر نتیجه میگری تا این بابا ...... 4 میلیون اینجوری داشته باشیم برای همه چیز کافیه که بریم تو باقالی ها سیرو سفر کنیم

اما انجمن !!! بابا همینکه هر از گاهی 4 تا اسپم برای هم میفرستیم بضاعت انجمنه دیگه :ws28:

یعنی بضاعت انجمن هم همینه دیگه جواب نمیده یک دسته آدم برن تکنولوژی دولپ کنن و ساینس و لایسنس بسازن که

الان این محمد میگه نگرفتم بضاعت چیه !!

باو میگه بسلفید دیگه چیه هی امتیاز میدید به بچه مردم :ws28: میخواد چیکار آخه ؟ مدال میدی ژنرال میشه ؟ :ws28:

این فکور حوصله اش بعد یک مدت سر میره و دوست داره هر روز اینجا یک موضوعی رو دنبال کنه و بعد از مدتی این موضوعات هم دیگه براش جذاب نیست و چیز بهتری میخواد

از الان داره بهت میگه دیگه :ws28:

شوخی میکنم باو

.....................................

لینک به دیدگاه

هدفم هم یادم رفت بگم

کلا توی این انجمن هدفی ندارم و اگر ببینم کسی گیری گوری داره و از دستم بر بیاد سعی میکنم کمکش کنم

دنبال تکنولوژی که نمیگردم اینجا جیگر :ws28:

لینک به دیدگاه
هدفم هم یادم رفت بگم

کلا توی این انجمن هدفی ندارم و اگر ببینم کسی گیری گوری داره و از دستم بر بیاد سعی میکنم کمکش کنم

دنبال تکنولوژی که نمیگردم اینجا جیگر :ws28:

هدف خوبیه.

کلا این تاپیک رو زدم که بگم و بشنوم و بگیم و بشنویم . ازاینکه باعث شدم در سایه این تاپیک همه دق دلی هاتو سرم خالی کنی و راحت بتونی سکه یه پولم کنی ، خدا رو شاکرم.:ws28:

نمیشه هدف نداشته باشی.(غیر از کمک ) راستشو بگو والا یه روز رو میشه هااااااااا:ws28:

لینک به دیدگاه
هدف خوبیه.

کلا این تاپیک رو زدم که بگم و بشنوم و بگیم و بشنویم . ازاینکه باعث شدم در سایه این تاپیک همه دق دلی هاتو سرم خالی کنی و راحت بتونی سکه یه پولم کنی ، خدا رو شاکرم.:ws28:

نمیشه هدف نداشته باشی.(غیر از کمک ) راستشو بگو والا یه روز رو میشه هااااااااا:ws28:

گفتم چایی همبیارن بشینیم بگیمو بشنویم :ws28: یکم هم سبزی واسه بقیه بیار بشینن پاک کنن بیکار نباشن خب :ws28:

آقا من چیکار دارم دق دلی خالی کنم سکه چیه آخه ؟ :icon_pf (34): اول بیا یک مشت آلبالو خشکه بهت بدم بخور:ws3: منم یک سیگاری دود کنم بعد ببینیم دنیا دست کیه

نه جدا از شوخی خب هدف که گفتم هدفی ندارم و کلا همه جا میچرخم و زیاد هم تو شلوغی نمیرم مگر بحثی جذاب باشه که جفت پا میرم توشس هدفی ندارم و بحث کمک هم دیگه حرف تو دهن من نذار :ws28: من کی گفتم هدفم از اومدن کمکه ؟ گفتم اگر ببینم یکی کاری داره و بلد باشم کمک میکنم راه نیوفتادم بیام ببینم کی کمک میخواد که:ws28:

راست چی رو بگم من هر جا حال کنم میرم و بستگی داره جو جایی که میرم چجوری باشه و چی توش به اشتراک گذاشته بشه

قبلا باشگاه بعد اینجا و فیسبوک

فیسبوک هم بین بقیه از هه بیشتر دوست دارم و جاهای دیگه نیستم که اونجا هم نه لیست دوستان پر و پیمونی برای خودم درست کردم و نه چیزی

دو سه تا گروه نظامی که متعلق به بازنسشته های یو ای نیوی هستش و یکی دو تا هم مهندسی، شبها میشینیم بازی میکنیم

اینجا هم اکثر اوقات لحظه ای ورود میکنم و سریع میرم

یجوری میگی رو میشه انگار اینجا یو اس نیوی هستش و منم از بیرون اومدم دنبال اطلاعات یا چیزی شبیه به اون :ws28:

حالا الان تو دلت نگو یک سنگ انداختم دستو پاشو گم کرد داره همه چیزو دونه دونه میگه :ws28: آمارتو دارم :ws28:

کلا فعالیت من همون ماه های اولی بود که اومدم بعدش کار خاصی نکردم و هدفی هم دنبالش نبوده

تو میگی تمرین مغزی!!! باو من خودم جایزه بگیرم تمرین مغزی کدومه :ws28:

لینک به دیدگاه
گفتم چایی همبیارن بشینیم بگیمو بشنویم :ws28: یکم هم سبزی واسه بقیه بیار بشینن پاک کنن بیکار نباشن خب :ws28:

آقا من چیکار دارم دق دلی خالی کنم سکه چیه آخه ؟ :icon_pf (34): اول بیا یک مشت آلبالو خشکه بهت بدم بخور:ws3: منم یک سیگاری دود کنم بعد ببینیم دنیا دست کیه

نه جدا از شوخی خب هدف که گفتم هدفی ندارم و کلا همه جا میچرخم و زیاد هم تو شلوغی نمیرم مگر بحثی جذاب باشه که جفت پا میرم توشس هدفی ندارم و بحث کمک هم دیگه حرف تو دهن من نذار :ws28: من کی گفتم هدفم از اومدن کمکه ؟ گفتم اگر ببینم یکی کاری داره و بلد باشم کمک میکنم راه نیوفتادم بیام ببینم کی کمک میخواد که:ws28:

راست چی رو بگم من هر جا حال کنم میرم و بستگی داره جو جایی که میرم چجوری باشه و چی توش به اشتراک گذاشته بشه

قبلا باشگاه بعد اینجا و فیسبوک

فیسبوک هم بین بقیه از هه بیشتر دوست دارم و جاهای دیگه نیستم که اونجا هم نه لیست دوستان پر و پیمونی برای خودم درست کردم و نه چیزی

دو سه تا گروه نظامی که متعلق به بازنسشته های یو ای نیوی هستش و یکی دو تا هم مهندسی، شبها میشینیم بازی میکنیم

اینجا هم اکثر اوقات لحظه ای ورود میکنم و سریع میرم

یجوری میگی رو میشه انگار اینجا یو اس نیوی هستش و منم از بیرون اومدم دنبال اطلاعات یا چیزی شبیه به اون :ws28:

حالا الان تو دلت نگو یک سنگ انداختم دستو پاشو گم کرد داره همه چیزو دونه دونه میگه :ws28: آمارتو دارم :ws28:

کلا فعالیت من همون ماه های اولی بود که اومدم بعدش کار خاصی نکردم و هدفی هم دنبالش نبوده

تو میگی تمرین مغزی!!! باو من خودم جایزه بگیرم تمرین مغزی کدومه :ws28:

:ws28:

اینا که گفتی همش قبول .ولی من هنوز تو نخ اون یقه گرفتنم که میگی ، موندم.مگه فیلمشم هست ؟ :ws28:

حالا نمیگم تیپ مبصری دارم ولی باورم اینه که اگه خیلی خنثی باشیم اینجام میشه مهندسان،الانم یکم شبیه اونجا هست .مثلا یکی یه تاپیک علمی توپ میزنه ، سه نفر و نصفی توش نظر میدن. بعد یکی دیگه یه تاپیک در مورد رنگ سال لاک ناخن میزنه ، میبینی ،شونصد نفر توش نظر میدن:ws28:

راستی در مورد اون نقل قول اولی خیلی حرفا داشتم که میخواستم بگم ، ولی ازبس شاهنامه ایش کرده بودی ، جرات نکردم نقل قول بگیرم.اما رفتم خونه ، با کامپیوتر یه کاریش میکنم.شاید همین امشب.باید دونه دونه سواشون بکنم و بهشون جواب بدم.:ws28:

لینک به دیدگاه
بضاعت یعنی دستاورد ، که تو متن حرفام عرض کردم که کلا راضی ام و برام عالی بوده.

مطمئنی بضاعت همون دستاورده؟ :ws3: :ws38:

تو ذهنم و تو پستت بیشتر دنبال سرمایه یا توانی که تو انجمن هست بودم.

اما خب حالا به نظرم بضاعت انجمن به صورت بالقوه خیلی زیاده. ولی به صورت بالفعل نه. یکی از هدفای منم همین تبدیل کردنش به بالفعل هستش.

جدای از اهدافی که تو تالار شهرسازی دارم و شناخت هم رشته ای های متخصص هست که تو آینده بتونیم تو کارهای مختلفی با هم همکاری داشته باشیم.

------------

نقل قول نگرفتم دیگه. حمید جان اصلاً تا حالا سابقه داشته من بلایی سر سایت بیارم و بترکونمش؟ :whistle: :ws3: ولی اون 8 تا پیغامو یه بار منم فرستادما :ws28: نکنه اونایی که بهم گفتن چند بار فرستادی، تحقیرم کرده باشن؟ :ws28:

لینک به دیدگاه

اما خب حالا به نظرم بضاعت انجمن به صورت بالقوه خیلی زیاده. ولی به صورت بالفعل نه. یکی از هدفای منم همین تبدیل کردنش به بالفعل هستش.

جدای از اهدافی که تو تالار شهرسازی دارم و شناخت هم رشته ای های متخصص هست که تو آینده بتونیم تو کارهای مختلفی با هم همکاری داشته باشیم.

------------

نقل قول نگرفتم دیگه. حمید جان اصلاً تا حالا سابقه داشته من بلایی سر سایت بیارم و بترکونمش؟ :whistle: :ws3: ولی اون 8 تا پیغامو یه بار منم فرستادما :ws28: نکنه اونایی که بهم گفتن چند بار فرستادی، تحقیرم کرده باشن؟ :ws28:

خوب همونی میشه که تو ذهن شمام هست . توان و سرمایه

البته بستگی داره که ما سرمایه رو از چه ابعادی بهش توجه کنیم. سرمایه مادی , سرمایه وقت و زمان , سرمایه نیروی انسانی , سرمایه علمی , سرمایه اعتباری و خیلی فاکتور های دیگه که بنظرم همش سرمایه است.

میدونی , تو هر نوع سرمایه گذاری اون صاحب سرمایه معمولا بدنبال مشتری هست که بهترین نوعش رو بهش میگن مشتری هدف.

لازمه جذب مشتری توان و همان بضاعت ماست . هر یک از اون سرمایه ها رو که بهشون اشاره کردم , در اصل متریال مورد نیاز طرح برای جذب مشتری و کسب درآمد هست. اگه همه اون قاعده های مرتبط بشکل خوبی بهبود داده شوند اونوقت میتوان به کسب درآمد خوب رسید.

تعریف کار برای کسب درآمد :

1- کسب درآمد های معمول نظیر تبلیغاتها و سایر درآمد های مشابه

2- ایجاد تیم های عملیاتی برای قبول و راه اندازی پروژه های مختلف در سطح شهر ها از بین کاربران متخصص و آماده بکار در زمینه های مهندسی و معماری و شهرسازی و سایر رشته هایی که انجمن توان علمی و عملیاتی اونا رو داره.

3- لیست کردن کاربران آماده بکار در اطراف و اکناف که واقعا بتونن کار های اجرائی و کاربردی رو عهده دار بشن و به انجام برسونن.

4- ایجاد تیم های ایده ساز و ایده پرداز از بین کاربران متخصص و تعریف کار برای آنها که بتونن هم برای انجمن و هم برا خودشون درآمد زائی کنند.

5- سر و سامان دادن به انجمن در حوزه افزایش توان علمی و اجرائی و کم کردن بخش های تفریحی و نظایر ان که انجمن فقط از کاربران هدفدار حمایت کنه و داشته های انجمن به منزله صفحات روزنامه عمل نکنه که کاربر بیاد بخونه و وقت گذرانی بکنه و اینا . ( حذف تمام بخش هایی که نقشی در درآمد زائی ندارند.)

6- سازماندهی نیرو های موثر کارآمد در انجمن و تشکیل تیم های قوی عملیاتی و اجرائی و تبدیل انجمن به بنگاه اقتصادی قوی با تکیه بر علم و عمل .

لینک به دیدگاه
خوب همونی میشه که تو ذهن شمام هست . توان و سرمایه

البته بستگی داره که ما سرمایه رو از چه ابعادی بهش توجه کنیم. سرمایه مادی , سرمایه وقت و زمان , سرمایه نیروی انسانی , سرمایه علمی , سرمایه اعتباری و خیلی فاکتور های دیگه که بنظرم همش سرمایه است.

میدونی , تو هر نوع سرمایه گذاری اون صاحب سرمایه معمولا بدنبال مشتری هست که بهترین نوعش رو بهش میگن مشتری هدف.

لازمه جذب مشتری توان و همان بضاعت ماست . هر یک از اون سرمایه ها رو که بهشون اشاره کردم , در اصل متریال مورد نیاز طرح برای جذب مشتری و کسب درآمد هست. اگه همه اون قاعده های مرتبط بشکل خوبی بهبود داده شوند اونوقت میتوان به کسب درآمد خوب رسید.

تعریف کار برای کسب درآمد :

1- کسب درآمد های معمول نظیر تبلیغاتها و سایر درآمد های مشابه

2- ایجاد تیم های عملیاتی برای قبول و راه اندازی پروژه های مختلف در سطح شهر ها از بین کاربران متخصص و آماده بکار در زمینه های مهندسی و معماری و شهرسازی و سایر رشته هایی که انجمن توان علمی و عملیاتی اونا رو داره.

3- لیست کردن کاربران آماده بکار در اطراف و اکناف که واقعا بتونن کار های اجرائی و کاربردی رو عهده دار بشن و به انجام برسونن.

4- ایجاد تیم های ایده ساز و ایده پرداز از بین کاربران متخصص و تعریف کار برای آنها که بتونن هم برای انجمن و هم برا خودشون درآمد زائی کنند.

5- سر و سامان دادن به انجمن در حوزه افزایش توان علمی و اجرائی و کم کردن بخش های تفریحی و نظایر ان که انجمن فقط از کاربران هدفدار حمایت کنه و داشته های انجمن به منزله صفحات روزنامه عمل نکنه که کاربر بیاد بخونه و وقت گذرانی بکنه و اینا . ( حذف تمام بخش هایی که نقشی در درآمد زائی ندارند.)

6- سازماندهی نیرو های موثر کارآمد در انجمن و تشکیل تیم های قوی عملیاتی و اجرائی و تبدیل انجمن به بنگاه اقتصادی قوی با تکیه بر علم و عمل .

واژه کلی سرمایه رو گفتم چون منظورم تو همه ابعادش بود :w16:

لینک به دیدگاه
واژه کلی سرمایه رو گفتم چون منظورم تو همه ابعادش بود :w16:

یه نکته مهم هم یادم رفت بگم.

اصولا هر طرحی که بخواد به بنگاه اقتصادی کارا تبدیل بشه باید برنامه ریزی استراتژیک براش نوشته و دقیقا اجرا بشه تا از طریق اون برنامه , طرح بتونه به اهداف از پیش تعیین شده برسه . آیا انجمن دارای برنامه تدوین شده استراتژیک هست ؟ اگه باشه قطعا به مقصد مورد نظر میرسه . که امیدوارم هر چه زودتر برسه .

لینک به دیدگاه

اینا که گفتی همش قبول .ولی من هنوز تو نخ اون یقه گرفتنم که میگی ، موندم.مگه فیلمشم هست ؟ :ws28:

حالا نمیگم تیپ مبصری دارم ولی باورم اینه که اگه خیلی خنثی باشیم اینجام میشه مهندسان،الانم یکم شبیه اونجا هست .مثلا یکی یه تاپیک علمی توپ میزنه ، سه نفر و نصفی توش نظر میدن. بعد یکی دیگه یه تاپیک در مورد رنگ سال لاک ناخن میزنه ، میبینی ،شونصد نفر توش نظر میدن:ws28:

راستی در مورد اون نقل قول اولی خیلی حرفا داشتم که میخواستم بگم ، ولی ازبس شاهنامه ایش کرده بودی ، جرات نکردم نقل قول بگیرم.اما رفتم خونه ، با کامپیوتر یه کاریش میکنم.شاید همین امشب.باید دونه دونه سواشون بکنم و بهشون جواب بدم.:ws28:

بله برادر من من درسته تو بحثا نیستم اما طی این نمیدونم دو سالی که اینجام گوشه به گوشه این فروم هم پدافند دارم هم ماهواره جاسوسی :ws28: درسته که تو خیلی از تاپیک ها نمیرمو اصلا کاری ندارم اما اخبارش بدون جا انداختن یک کلمه بهم میرسه :ws28: الان سه تا گل پسر تربیت کردم گذاشتم تو گروه تلگرامتون :ws28: من اصلا نه تا به حال تلگرامو از نزدیک دیدم و نه هیچی ولی تمام بحثها از صحبتهای عادی تا دعوا و.......... و اوضاع الانش برام یک نسخه میاد :ws28::ws28: تو هم همه بحثاتو دیدم استارت شده یکی دو تا خودت پست دادی یهو یکی اومده یخه همو گرفتید :ws28: تو باشگاه هم همین بود کلا تو هیچ جایی نبودم به جز تاپیک سوالات تالار شیمی ولی ریز به ریز آمار تالار مدیرا و دستیارا و............ رو داشتم :ws28: تو هم هر جا دیدم یخه یکی رو گرفتی ! حالا یا اون یک نقل قول خاص گرفته و از نظرت ناراحت کننده بوده و یا برعکسش تو یک چیزی گفتی یارو از کوره در رفته :ws28:

ولی برای خوشحال کردن محمد هم که شده برم اون سر سیستم خودم یکی دو تا از موضوعات و مطالب تالار طلاییش رو براش میذارم :ws28:

ای بابا تو همش میگی میخواستم یک چیزی بگم ولی پشیمون شدم خب بگو نترس این همه من شاه نامه نوشتم یکی هم تو :ws3:

ای بابا تو هم که همش دنبال مایه تیله هستی و از آب هم میخوای کره بگیری :ws28:

این فکوره خودش اومده اینجا یچیزی کاسب بشه بعد تو میخوای از این کاسبی کنی ؟ میخواد بدونه بضاعت انجمن (گاوصندوق انجمن) چقدر توشه :ws28:

بابا فارسی بگو عربی نگو من نفهمیدم چی میگی :ws28: بل یهدونی

------------

نقل قول نگرفتم دیگه. حمید جان اصلاً تا حالا سابقه داشته من بلایی سر سایت بیارم و بترکونمش؟ :whistle: :ws3:

چند روز پیش یکی به عنوان مهمان اومده بود داشت مطالب طراحی رو کپی میکرد (خودم بهش لینک داده بودم) بعد یهو گفت چرا از صفحه فلان یهو بحث یک چیز دیگه شد ؟ چی بگم ؟ بگم دسته گل مملی بوده بک آپ نداشت مطالب پرید ؟ :ws28:حالا این مال الان نیست ولی الان هم احتمالا مقام عظمای انجمن نمیذاره وگرنه میام پست بدم وقتی ارسال رو میزنم میبینم زده در حال حاظر داریم فیلتر روغن انجمن انجمنو عوض میکنیم و پست شما هم رفت تو باقالی ها (این اتفاق افتاده و خیلی هم دور نبوده :whistle:

ولی اون 8 تا پیغامو یه بار منم فرستادما :ws28: نکنه اونایی که بهم گفتن چند بار فرستادی، تحقیرم کرده باشن؟ :ws28:

والا این بنده خدا نمیدونم چش بود ولی یهو زد به سیم آخر که تحقیرم کردیو لازم نبود به روم بیاری و از این حرفها

بعدا آمارشو از مقام عظما گرفتم ولی نگفتم موضوع چی بوده که گفت این بنده خدا کلا همینه و حساسه ( ولی حساسیتش دیگه بیش از حد بود و فکر کنم سنسوراش مشکل دارن ) و بعدها جاسوسها گفتن این روزی سه بار قهر میکنه :ws28:

لینک به دیدگاه
ای بابا تو هم که همش دنبال مایه تیله هستی و از آب هم میخوای کره بگیری :ws28:

این فکوره خودش اومده اینجا یچیزی کاسب بشه بعد تو میخوای از این کاسبی کنی ؟ میخواد بدونه بضاعت انجمن (گاوصندوق انجمن) چقدر توشه :ws28:

بابا سرمایه مالی رو نمیگم :ws28: همه ابعاد سرمایه :ws3:

چند روز پیش یکی به عنوان مهمان اومده بود داشت مطالب طراحی رو کپی میکرد (خودم بهش لینک داده بودم) بعد یهو گفت چرا از صفحه فلان یهو بحث یک چیز دیگه شد ؟ چی بگم ؟ بگم دسته گل مملی بوده بک آپ نداشت مطالب پرید ؟ :ws28:حالا این مال الان نیست ولی الان هم احتمالا مقام عظمای انجمن نمیذاره وگرنه میام پست بدم وقتی ارسال رو میزنم میبینم زده در حال حاظر داریم فیلتر روغن انجمن انجمنو عوض میکنیم و پست شما هم رفت تو باقالی ها (این اتفاق افتاده و خیلی هم دور نبوده :whistle:

خب زیاد نبوده که. فقط 7، 8، 10، 20 بار :ws28:

لینک به دیدگاه

باو این دو تا دلیل داره

یکی اینکه خب اکثرا خلق الله علاقه به این چیزا دارن

و دومی این که قمپز (اینجوری نوشته میشه ؟ :ws52:) میدونی چیه ؟ اولش لوقوز (اینم نمیدونم اینجوری نوشته میشه یا نه ) میان بعدشم قمپز در میکنن که آی ما مکدانلیمو از این حرف ها !! بعدش که میری تو گود علمی اولش ریپ میزن و بعدشم الفرار و دیگه هم تو این بحث ها وارد نمیشن چون دیگه حناشون رنگی نداره

پس ترجیح میدن برن تو تاپیک اتنخاب رنگ شورت بروسلی شرکت کنن که یکسری فاز میگیرن شلوارک باشه و گل گلی و یکسری هم میگن شلوار کردی باشه

دیگه انتخاب شرت بروسلی که تخصص نمیخواد و راحت توش قمپز در میکنن و در مقام مکدانل ظاهر میشن :ws28:

یکی دو تا هم مثل قاصدک دنبال انتخاب رکابی برای مصدق هستن :ws28:

شوخی میکنم . قاصدک بنده خدا :ws28:

لینک به دیدگاه
بابا سرمایه مالی رو نمیگم :ws28: همه ابعاد سرمایه :ws3:

این مالی نبوده رو همیشه اولش میگی زیاد دیدم ولی آخرش به مالی ختم میشه

بعدشم یک مدت بعد میای میگی 20 تومن مایه دستمه به نظرتون باهاش چیکار کنم :ws28::ws28:

خب زیاد نبوده که. فقط 7، 8، 10، 20 بار :ws28:

اشتباه میکنیا

فقط بالای 20 بارش رو خودم شاهد بودم :ws28:

لینک به دیدگاه

باو این دو تا دلیل داره

یکی اینکه خب اکثرا خلق الله علاقه به این چیزا دارن

و دومی این که قمپز (اینجوری نوشته میشه ؟ :ws52:) میدونی چیه ؟ اولش لوقوز (اینم نمیدونم اینجوری نوشته میشه یا نه ) میان بعدشم قمپز در میکنن که آی ما مکدانلیمو از این حرف ها !! بعدش که میری تو گود علمی اولش ریپ میزن و بعدشم الفرار و دیگه هم تو این بحث ها وارد نمیشن چون دیگه حناشون رنگی نداره

پس ترجیح میدن برن تو تاپیک اتنخاب رنگ شورت بروسلی شرکت کنن که یکسری فاز میگیرن شلوارک باشه و گل گلی و یکسری هم میگن شلوار کردی باشه

دیگه انتخاب شرت بروسلی که تخصص نمیخواد و راحت توش قمپز در میکنن و در مقام مکدانل ظاهر میشن :ws28:

یکی دو تا هم مثل قاصدک دنبال انتخاب رکابی برای مصدق هستن :ws28:

شوخی میکنم . قاصدک بنده خدا :ws28:

خوب , پیشنهاد منم اینه که این قسمتها کلا حذف بشه و انجمن بره به سمت اهداف عالی علمی و اجرائی . فک نکم دیگه برا زیاد بودن کاربر امتیازی هم بدن.

هیچ جای دنیا مرسوم نیست که در کنار اینهمه تالار تخصصی , انجمن هایی هم فعال باشن که هیچ ثمری برای کسی از نظر اقتصادی و دانش فنی نداشته باشه. من پیشنهادم اینه که انجمن کلا تبدیل بشه به یه مرجع علمی و کاربردی .

لینک به دیدگاه

خوب , پیشنهاد منم اینه که این قسمتها کلا حذف بشه و انجمن بره به سمت اهداف عالی علمی و اجرائی . فک نکم دیگه برا زیاد بودن کاربر امتیازی هم بدن.

هیچ جای دنیا مرسوم نیست که در کنار اینهمه تالار تخصصی , انجمن هایی هم فعال باشن که هیچ ثمری برای کسی از نظر اقتصادی و دانش فنی نداشته باشه. من پیشنهادم اینه که انجمن کلا تبدیل بشه به یه مرجع علمی و کاربردی .

خب باو این ممد پیر شد تا کاربر گرفت الان این بحثارو تعطیل کنه که پرنده هم دیگه اینجا پر نمیزنه :ws28:

یک تلگرام زد (درسته الان یکم خلوت شده ) ولی از کرده خودش پشیمون شد چون همه ریختن اونجا :ws28:

میگه بذار بیان اسپم کنن :ws28:

بعدشم خودت داری میگی هیچ جای دنیا!!! اینجا چه دخلی به دنیا داره ؟ چیمون شبیه دنیاست آخه :ws28:

من خودم فروم خارجی داشتم تو توش یدونه بحث بیهوده نمیدیدی

کسی میتونست بیاد لینک بذاره ؟ رو سرش خراب میشدن مدیرام

کی جرات داشت بیاد تاپیک بزنه الان داری چه آهنگی گوش میکنی یا همین الان بگو رکابیت چه رنگیه ...... :ws28:

لینک به دیدگاه

تازه ممد میدونی چقدر پول تلفن داده تا به اینجا رسیده انجمن ؟ اینا تا شماره مادر بزرگای اعضا به همراه فکو فامیل هم دارن :ws28: صبح تا شب هم نقشه تهران جلوشه دنبال یک جایی میگرده میتینگ برگذار کنه

اصلا همون اول ثبت نام میگه شماره بده :ws28:

لینک به دیدگاه
خب باو این ممد پیر شد تا کاربر گرفت الان این بحثارو تعطیل کنه که پرنده هم دیگه اینجا پر نمیزنه :ws28:

یک تلگرام زد (درسته الان یکم خلوت شده ) ولی از کرده خودش پشیمون شد چون همه ریختن اونجا :ws28:

میگه بذار بیان اسپم کنن :ws28:

بعدشم خودت داری میگی هیچ جای دنیا!!! اینجا چه دخلی به دنیا داره ؟ چیمون شبیه دنیاست آخه :ws28:

من خودم فروم خارجی داشتم تو توش یدونه بحث بیهوده نمیدیدی

کسی میتونست بیاد لینک بذاره ؟ رو سرش خراب میشدن مدیرام

کی جرات داشت بیاد تاپیک بزنه الان داری چه آهنگی گوش میکنی یا همین الان بگو رکابیت چه رنگیه ...... :ws28:

یعنی به نظر شما واگن ها دارن لوکوموتیو رو میکشن ؟ ( که در اینصورت قطار عقب عقب میره که )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...