رفتن به مطلب

نظر سنجی انتخاباتی

Lean

آیا در انتخابات 7 اسفند شرکت میکنید  

15 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا در انتخابات 7 اسفند شرکت میکنید

• 8
    • 7

ارسال های توصیه شده

حکایت ما مثل کسی که بایدبین کاربد وبدتر ، یکی راانتخاب کنه - رای بدیم برفرض رای هم آوردند کدام اختیاررادارند؟ من فکرنکنم تصمیمات اصلی مملکت ازمجلس باشه!اصلا فکرنکنم حکومت الان ما اختیارشو به تعدادی نماینده بده .هرچند جملات آقا مهدی بدجورقل قلک می کنه :ws3:

به نظرت اینکه کامران دانشجو وزیر علوم باشه یا فرجی دانا فرقی با هم ندارند ؟اینکه یک وزیر فرهیخته استیضاح بشه مشکل عمده ای نیست؟ اینکه نجفی نتونه وزیر آموزش و پرورش بشه اتفاق بدی نیست؟ اینکه بسیاری از دانشجوهای ما دیگه نخواهند تونست جو دانشگاهی جعفر توفیقی رو تجربه کنند ایرادی نداره؟ و یا اینکه هیچوقت ما یک مهاجرانی در راس فرهنگ این کشور نخواهیم داشت؟ مجلس نهم رو همین مردم ساختند مجلس نهمی که ظریف بیشتر ازینکه دغدغه مذاکره داشته باشه باید دغدغه زبونفهم های این مجلس رو میداشت؟ فکر کردن خیلی خوبه اما خیلی خوبتر اینه که یک انسان فکور همه جوانب امر رو بسنجه

ولی نکته ای که اول آقا مهدی گفت رای سفیدنندازید ، درسته سفید احتمال تقلب داردخط خطی کنیدیااسم منوبنویسید :ws28: ای بابا اینا تو تلگرام م امدند ( معاون ..... در سال 1382-قائم مقام .......در سال 1384-مدیر عامل شرکت بین المللی .....) زرنگی اسمتوپاک می کنم:ws3:

یابرید و واقع رای بدین یا اصلا بیرون نرید تا الکی شلوغ نشه تا بگن دوباره ملت حماسه ساختند :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من مواظبم ببینم کدوم کاندیدا در تبلیغاتش رعایت حقوق شهروندی رو میکنه ، که اگه پیداش کردم بهش رای میدم.

تا این لحظه اکثریت قریب به اتفاق کاندیدا ها تو شهر ما نتونستن در تبلیغاتشون به حقوق مردم احترام بذارن.روی اکثر تابلو های راهنمایی و رانندگی و باجه های پستی و تابلو های بدق و مخابرات و هر جایی که نصب پوستر منع قانونی داره ، پوستر تبلیغاتی چسبوندن و همین رفتارشون میزان پایبندی اونا به قانون رو نشون میده.اینا با این دید هیچگاه نمیتونن فرد شایسته ای برای کرسی های مجلس باشند.

چرا شما فک میکنی کاندیدا خودش میاد اونارو میچسبونن؟؟؟

اونی که اینکارو میکنه چارتا جوونن که فقط میخوان تبلیغارو بچسبون..

من خودم توی ستاد کسی که میخوام بهش رای بدم فعالم میبینم با توجه به تذکراتی که میده اما بازم اونایی که قراره تبلیغ کنن کار خودشونو میکنن

فقط به خاطر اینکه تبلیغا تموم شه پولوشونو بگیرن

شما دیدت رو نسبت به این چیزا گسترده تر کنید...ملاک انتخابتون واقعا ناپخته میباشد:w16:

لینک به دیدگاه
چرا شما فک میکنی کاندیدا خودش میاد اونارو میچسبونن؟؟؟

اونی که اینکارو میکنه چارتا جوونن که فقط میخوان تبلیغارو بچسبون..

من خودم توی ستاد کسی که میخوام بهش رای بدم فعالم میبینم با توجه به تذکراتی که میده اما بازم اونایی که قراره تبلیغ کنن کار خودشونو میکنن

فقط به خاطر اینکه تبلیغا تموم شه پولوشونو بگیرن

شما دیدت رو نسبت به این چیزا گسترده تر کنید...ملاک انتخابتون واقعا ناپخته میباشد:w16:

اگر دید من گسترده نبود , این موارد رو متوجه نمیشدم.

تخصص و رشته تحصیلی من بخوبی کمکم میکنه که بتونم از عملکرد هر انسانی به ذات درونیش واقف بشم. وقتی کاندیدایی از مدیریت تبلیغاتی خودشم عاجز باشه و کار رو بدست کسانی انجام بده که بصورت نادرست انتخاب شدن , میشه فهمید که مدیریت چنین فردی در سطح گسترده تر بسیار بد و ناشایست خواهد بود. کشور من نیازمند کسانی است که هم قدرت مدیریت و هم نبوغ و خلاقیت داشته باشند تا بتوانند جلو سقوط ارکان کلی کشور رو بگیرند و این انسانها رو فعلا کم داریم. در بین کاندیدا ها هم با این وضعیتی که من میبینم هیچ نداریم.

لینک به دیدگاه

من راستش شرکت نمی کنم و عقیده ام این نیست برام کاری انجام بدن یا در حد اسفالت و زمین فوتبالو و غیره بسازن .

متاسفانه این نهاد کارشان قانون گذاریست که هر چی قانون تصویب کردن بر ضد مردم وحقوق بشر بود .

یه مجلسو اگه قبول داشته باشم مجلس ششم بود که غلام حلقه به گوش کد خدا نبودن.

لینک به دیدگاه
اگر دید من گسترده نبود , این موارد رو متوجه نمیشدم.

تخصص و رشته تحصیلی من بخوبی کمکم میکنه که بتونم از عملکرد هر انسانی به ذات درونیش واقف بشم. وقتی کاندیدایی از مدیریت تبلیغاتی خودشم عاجز باشه و کار رو بدست کسانی انجام بده که بصورت نادرست انتخاب شدن , میشه فهمید که مدیریت چنین فردی در سطح گسترده تر بسیار بد و ناشایست خواهد بود. کشور من نیازمند کسانی است که هم قدرت مدیریت و هم نبوغ و خلاقیت داشته باشند تا بتوانند جلو سقوط ارکان کلی کشور رو بگیرند و این انسانها رو فعلا کم داریم. در بین کاندیدا ها هم با این وضعیتی که من میبینم هیچ نداریم.

ببخشیداااااااااا

تبلیغات فقط در مدت محدوده 7 روز مجازه

هر جوونی بر اساس علاقش میره التماس میکنه میگه بدین من برم براتون تبلیغ کنم

یعنی به نظر شما اون کاندید انقد بیکاره بره ببینه اون پسره اخلاقش چیه؟در موردش تحقیقات محلی بکنه بعد اجازه بده بگه اوکی تو خوبی برو تبلیغ کن

الان فقط میتونم بخندم

از ته دل:ws28:

لینک به دیدگاه
ببخشیداااااااااا

تبلیغات فقط در مدت محدوده 7 روز مجازه

هر جوونی بر اساس علاقش میره التماس میکنه میگه بدین من برم براتون تبلیغ کنم

یعنی به نظر شما اون کاندید انقد بیکاره بره ببینه اون پسره اخلاقش چیه؟در موردش تحقیقات محلی بکنه بعد اجازه بده بگه اوکی تو خوبی برو تبلیغ کن

الان فقط میتونم بخندم

از ته دل:ws28:

رفتار های جزئی از تجربه هدفهای کلی بدست می آیند و مراحل رسیدن به هدفهای کلی را مشخص میکنند. نوع و شکل رفتارهای انتخاباتی و تبلیغاتی نتیجه کلی رفتار های شناختی، روانی - حرکتی (عملی)، عاطفی و قابلیتها و مهارتهایی را که انتظار داریم در پایان یک دوره مجلس از سوی کاندیدا ایجاد شود را به دقّت بیان می کنند.

لینک به دیدگاه
رفتار های جزئی از تجربه هدفهای کلی بدست می آیند و مراحل رسیدن به هدفهای کلی را مشخص میکنند. نوع و شکل رفتارهای انتخاباتی و تبلیغاتی نتیجه کلی رفتار های شناختی، روانی - حرکتی (عملی)، عاطفی و قابلیتها و مهارتهایی را که انتظار داریم در پایان یک دوره مجلس از سوی کاندیدا ایجاد شود را به دقّت بیان می کنند.

اصلا ابدا و هرگز اینطوری نیس:ws37:

من نمیدونم چرا نمیخواین متوجه بشین ک دارین اشتباه میکنید

با کپی کردن مطالب ادبی از اینور اونور فقط میخواین حرف خودتونو به کرسی بنشونید

واقعا بحث کردن با شما بی فایدس

واقعا

لینک به دیدگاه
اصلا ابدا و هرگز اینطوری نیس:ws37:

من نمیدونم چرا نمیخواین متوجه بشین ک دارین اشتباه میکنید

با کپی کردن مطالب ادبی از اینور اونور فقط میخواین حرف خودتونو به کرسی بنشونید

واقعا بحث کردن با شما بی فایدس

واقعا

این مطالب رو شما ادبی می بینید؟

شاید به همین دلیل هست که به معانیشون بی توجهی میکنید؟

در هر صورت : مهم نیست به چی فکر میکنی . مهم اینه که چگونه فکر میکنی.

لینک به دیدگاه

از انجا که کاندیدای اصلی در انتخابات نیافتیم.ولی به فرمان عظمای ولایت مقام معظم رهبری عمل کرده و به پای صندوق های رای خواهیم رفت و نام حضرت آقا را خواهیم نوشت تا درس عبرتی باشد برای استکبار صیونیستی

لینک به دیدگاه

آقا من بعد بحثای خیلی خیلی گسترده نظرم عوض شد و میخوام برای اولین بار رای بدم.

چون دوس دارم بین بد و بدتر ، بد انتخاب شه.

ترجیح میدم امور کشور دست امثال روحانی و ظریف باشه تا دست امثال احمدی نژاد و جلیلی!!

به اصلاح طلبان رای خواهم داد.

u6sza7sbv8qc2clhhwy.jpg

لینک به دیدگاه
آقا من بعد بحثای خیلی خیلی گسترده نظرم عوض شد و میخوام برای اولین بار رای بدم.

چون دوس دارم بین بد و بدتر ، بد انتخاب شه.

ترجیح میدم امور کشور دست امثال روحانی و ظریف باشه تا دست امثال احمدی نژاد و جلیلی!!

به اصلاح طلبان رای خواهم داد.

u6sza7sbv8qc2clhhwy.jpg

احسنت:a030:

چقد خوبه که شماهم رای دادن رو به خوردن قهوه ارجح دونستین...:a030:

لینک به دیدگاه

پس از کش و قوس های فراوون تصمیم گرفتم رای بدم.

هرکیو هم که میشناختم دعوت به رای به لیست اصلاحات کردم.

چون وضعیت جامعه و فرهنگ و کار و محیط زیست و هیچی خوب نیست.

همه اونایی که رای نمیدن بیایید آخرین فرصت رو به اصلاح طلبان بدیم و امروز جمعه هفت اسفند همه اصولگراهارو رد صلاحیت گستره کنیم تا نتونن هزینه تقلب دیگری بدن که اگر بدن خیلی براشون سنگین تموم میشه

لینک به دیدگاه
با دای دادن اینا خوب میشن؟کی گفته؟

رای دادن بهبود صد در صدی همه چیز نیست.

من وقتی زمان خاتمی و احمدی نژاد رو مقایسه میکنم، تفاوت اوضاع زندگی رو کاملا متوجه میشم، مخصوصا تو فرهنگ و اقتصاد.

رای امروز من هم اصلاحات هست چون به نظرم تنها آلترناتیو منطقیه.

شما هم سعی کن به جای حرف و شعار و پاشیدن بذر نا امیدی تو دل جوان ها، حرکت عملی انجام بدی.

در ضمن همونطور که در یک تاپیک دیگه گفتم، مثل ترول رفتار میکنین و مطمئنم خودت هم میدونی ترول هستی، چون ترول یک تخریب گر آگاه هست که برای برهم زدن تعادل روانی طرف مقابلش و به چالش کشیدن تصنعی خودش و دیگران، پشت نقاب های فراوان مخفی میشه.

برای آدمی به سن من تشخیص این چیزا دیگه راحت شده :w16:

پس لطفا اگر راه حل عملی دیگری جز انتخابات و اصلاح تدریجی میشناسید عمل کنید:a030:

لینک به دیدگاه

من وقتی زمان خاتمی و احمدی نژاد رو مقایسه میکنم، تفاوت اوضاع زندگی رو کاملا متوجه میشم، مخصوصا تو فرهنگ و اقتصاد.

شما هم سعی کن به جای حرف و شعار و پاشیدن بذر نا امیدی تو دل جوان ها، حرکت عملی انجام بدی.

در ضمن همونطور که در یک تاپیک دیگه گفتم، مثل ترول رفتار میکنین و مطمئنم خودت هم میدونی ترول هستی، چون ترول یک تخریب گر آگاه هست که برای برهم زدن تعادل روانی طرف مقابلش و به چالش کشیدن تصنعی خودش و دیگران، پشت نقاب های فراوان مخفی میشه.

پس لطفا اگر راه حل عملی دیگری جز انتخابات و اصلاح تدریجی میشناسید عمل کنید:a030:

احسنت مرضیه بانو

من رفتن رای دادم..خدارو شکر بالای پنجاه درصد اونایی که اطرافم بودن به اصلاح طلبا رای دادن

خبرای خوبی در راه است به امید خدا:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

نمونه کامل از الگوی انسانی که مثلا آگاهی داره و میخواد به جامعه خدمت کنه.نیت شما از رای دادن اگه اینا باشه مطمئنم که هیچی تغییر نمیکنه.این جامعه نیازمند انسان است نه جنگجویی که فقط به منافع خودش فکر میکنه و از امکانات مملکت فقط برای رسیدن به مطامع خودش بهره میبره.برای شما ها امیال شخصی خودتون مهم هست نه مصالح مملکت.

رای دادن فقط برای پیروزی جناحی نیست ، برا اینه که کشور ترقی کنه.

این کاندیدا هایی هم که من میبینم فقط میخوان خر خودشون از پل بگذره.حالا باش تا ببینی چی گفتم.تهمت هم نزن.

لینک به دیدگاه

رفتار ادماهارو میشه تشبیه کرد به کسی که وقتی یک گیاه نحیف میبینه آبی کنارش میریزه تا این گیاه نحیف جون بگیره بعضی هم با پا فشار میدن رو این گیاه نحیف تا از ریشه در بیاد به شخصه گاهی حرف زدنم شبیه مورد دوم هست اما خوبیش اینه ناخودآگاه این اتفاق میفته همیشه سعیم این بوده حرف زدنم مورد اول باشه

ریشه امید مردم رو نخشکونید لطفا به اندازه کافی جامعه رنگ سیاهی گرفته روی صحبتم با دوست عزیزم فکور هست

لینک به دیدگاه
پس از کش و قوس های فراوون تصمیم گرفتم رای بدم.

هرکیو هم که میشناختم دعوت به رای به لیست اصلاحات کردم.

چون وضعیت جامعه و فرهنگ و کار و محیط زیست و هیچی خوب نیست.

همه اونایی که رای نمیدن بیایید آخرین فرصت رو به اصلاح طلبان بدیم و امروز جمعه هفت اسفند همه اصولگراهارو رد صلاحیت گستره کنیم تا نتونن هزینه تقلب دیگری بدن که اگر بدن خیلی براشون سنگین تموم میشه

نتیجه هرچی باشه این این تلاش برای تغییر ارزشمنده:a030:

لینک به دیدگاه
با دای دادن اینا خوب میشن؟کی گفته؟

ممکنه خوب نشه اما قطعا ویران هم نمیشه کما اینکه در 8 سال سیاه دولت سابق ویران شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...