رفتن به مطلب

نظر سنجی انتخاباتی

Lean

آیا در انتخابات 7 اسفند شرکت میکنید  

15 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا در انتخابات 7 اسفند شرکت میکنید

• 8
    • 7

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 94
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود :/

آری ولی با برگه خالی:/

فقط بخاطر مهرش که بخوره به شناسنامه.والا بخدا راس میگم :ws3:

دوستان تعرفه سفید هیچوقت در صندوق نندازید اگر قصد رای دادن به کسی رو ندارید حتما قسمت اسم و کد نامزد رو خط خطی کنید

لینک به دیدگاه
دوستان تعرفه سفید هیچوقت در صندوق نندازید اگر قصد رای دادن به کسی رو ندارید حتما قسمت اسم و کد نامزد رو خط خطی کنید

بله بله.

چون سر صندوق هرکس بخوان اسمش مینویسن تو برگمون.

لینک به دیدگاه

بد نیست چند توصیه انتخاباتی به دوستانی که میخوان رای بدن بکنم

1- کارت ملی و شناسنامه حتما همراه داشته باشید - دوستانی که کارت ملی الکترونیکی درخواست دادن و احتمالا کارت ندارند رسید پستی کفایت میکنه

2- قبل از رفتن به سر صندوق در یک برگ کاغذ نام و نام خانوادگی و کد نامزدی افراد مورد نظر رو یادداشت کنید و همراه داشته باشید اگهی نامزد ها در سطح شهر و در پورتال فرمانداری هر شهرستان درج شده دقت کنید به پرتال فرمانداری ها مراجعه کنید نه استانداری و وزارت کشور

3- از نوشتن نام خانوادگی تنها خودداری کنید در هر شعبه اخذ رای آگهی نامزدها نصب شده برای افرادی که نام خانوادگی مشابه دارند حتما اسم و کد نامزدی درج بشه

4- در حوزه هایی که تعداد نامزدها زیاد هست بخصوص تهران که 30 نفر هست اگر به کمتر از 30 نفر رای دادین حتما جاهای خالی رو مخدوش کنید مثلا خط بکشید

پ ن: دوستانی که در تهران میخوان به اصلاح طلب ها رای بدن حتما 30 نفر رو تکمیل کنند زمان زیادی از شما نخواهد گرفت.

لینک به دیدگاه

بیخیال...

حیف زمان نیست که تلفش کنیم؟؟!؟!!؟:banel_smiley_4:

من یه فنجون قهوه رو بیشتر ترجیح میدم.:icon_razz:

تو زندگیم تو هیچ انتخاباتی شرکت نکردم.

هربار خوردن قهوه رو ترجیح دادم:ws28:

لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان شرکت نمیکنم..

چراباید شرکت کنم. برای روحجانی هم شرکت نکردم.. چیکار کردن برامون؟

هیچی جامعمون بیشتر به کثافتو بیکاری و هرچیز منفی که فکر کنید کشیده.. این چاشهارو کی میخواد پرکنه.. ماشالله امار خیانتم که رفته بالا...

سرتو میچرخونی امار طلاق خیانت بیداد میکنه..

خودشونو با انتخابات گیر اوردن..

انتخابات به نظر من الکی خودشون انتخاب میکنن.. مردم هیچ دخالتی در رای ها نداره.. فقط بگن جامعه به دست مردمون ساخته میشه کوووووووووووووو

لینک به دیدگاه

هیچی جامعمون بیشتر به کثافتو بیکاری و هرچیز منفی که فکر کنید کشیده.. این چاشهارو کی میخواد پرکنه.. ماشالله امار خیانتم که رفته بالا...

انتخابات به نظر من الکی خودشون انتخاب میکنن.. مردم هیچ دخالتی در رای ها نداره.. فقط بگن جامعه به دست مردمون ساخته میشه کوووووووووووووو

خیانت و فلان و فلان معصومه عزیزم امری سیاسی نیست در ابتدا...

اینکه روحانی چه کرد برامون؟؟؟خیلی به نظر حرفی عامیانه هستش...تو 3 سال نمیشه کاری کرد که هم عوام راضی باشن هم خواص..هرچند بله پول نون و گوجه و فلان و فلان ارزون نشد به چشم عوام..اما خیلی کارای بزرگی کرده به چشم خواص...

مردم اتفاقا خیلی دخالت دارن به خصوص توی این انتخابات...و از نظر من باید باااااااید همه توی این انتخابات شرکت کنن..

به خصوص تهرانی ها:a030:

لینک به دیدگاه

خب وقتی در انتخاب روحانی یا هر کس دیگری نقشی نداشتی پس منطقی به نظر نمیرسه انتظاری هم داشته باشی

لینک به دیدگاه
این حرف یکم عجیب نیست؟

هر شهروندی حق داره از دولتش انتظار داشته باشه.آیا افرادی که هنوز به سن انتخاباتی نرسیدن حق ندارن از دولت انتظار داشته باشن.؟

تو اروپا همه مردم تو انتخابات شرکت نمیکنند.فقط کسانی شرکت میکنند که صاحب نظر هستند و اکثرشون هم در قالب هواداران حزبی فعالند.

مثه کشور ما نیست که بقال سرکوچه هم بتونه تو سرنوشت من تاثیر بذاره.اینهمه افراد بی کفایت که انتخاب میشن هیچکدومشون با رای نخبه های قوم برگزیده نمیشن.

آما هیچ کدوم از اینا باعث نمیشه تو انتخابات شرکت نکنیم:w16:

هرچی بیشتر کناره گیری شه تاثیر بغال سر کوچتون بُلد تر میشه

بعد هم شما حرف مهدی عزیز رو بد فهمیدی

کسی که براش فرقی نداشته آقای ایکس بیاد روی کار یا y نباید بگه روحانی برامون چ کرد چون اون انتخابش نکرده...

میتونه بگه مثلا اوضاع مثل قبله نه اینکه جوری صحبت کنه که انگار در انتخاب شدنش سهمی داشته و الان حقش رو میخواد....

بله اینه نه اونی ک شما برداشت کردی برادر من

لینک به دیدگاه
این حرف یکم عجیب نیست؟

هر شهروندی حق داره از دولتش انتظار داشته باشه.آیا افرادی که هنوز به سن انتخاباتی نرسیدن حق ندارن از دولت انتظار داشته باشن.؟

تو اروپا همه مردم تو انتخابات شرکت نمیکنند.فقط کسانی شرکت میکنند که صاحب نظر هستند و اکثرشون هم در قالب هواداران حزبی فعالند.

مثه کشور ما نیست که بقال سرکوچه هم بتونه تو سرنوشت من تاثیر بذاره.اینهمه افراد بی کفایت که انتخاب میشن هیچکدومشون با رای نخبه های قوم برگزیده نمیشن.

کسی به سن قانونی نرسیده انتظاری هم نیست در آینده سیاسی کشور مداخله کنه همچنین این مورد در خصوص کسانی که از قوای عقلی کافی برخوردار نیستند هم صدق میکنه اما کسی که این توانایی رو داره اما برای تغییر شرایطش حرکتی نمیکنه چطور انتظار داره شرایط بر وفق مرادش هم باشه آیا کسی که کار نمیکنه میتونه انتظار درآمد داشته باشه ؟ کسی که با عدم حضورش فرصت رو برای مخالفین فکریش مهیا میکنه پس قاعدتا باید شرایط بعدش رو هم بپذیره

لینک به دیدگاه
تغییر شرایط موقعی اتفاق میافته که یه تشکیلاتی نیاد تعیین صلاحیت بکنه و فقط به کاندیدهایی اجازه شرکت بده که تو گروه فکری خودشونن.اگه این مهم هم بعهده خود مردم باشه اونوقت حرف شما مصداق پیدا میکنه.

کشور ما یک کشور دموکراتیک نیست کما اینکه دموکراسی واقعی هیچ جا وجود نداره ، حتی در ایالات متحده مردم بین دو تفکر دارند انتخاب میکنند و انتخاب سومی ندارند ، ما در حال تمرین دموکراسی هستیم و دموکراسی یک فرایند تدریجی هست علی رغم تمام حذف ها و فشار ها در یک فرایند بلند مدت قادر به استحاله شرایط موجود هستیم من اعتقاد ندارم با نشستن و دست رو دست گذاشتن شرایط تغییر خواهد کرد همونطور که معتقد نیستم شرایط رو بایک فرایند خشونت آمیز میشه تغییر داد. من اگر در تغییر شرایط حرکتی کردم اونوقت میتونم انتظار داشته باشم ، خوشحال باشم یا غر بزنم اما وقتی به قول یکی از دوستان بشینم و از قهوم لذت ببرم اگر شرایط بر وفق مرادم بود که بیشتر شبیه کسی هستم که از دست رنج دیگران میخورم و اگر بر وفق مرادم نبود حقی برای غر زدن نخواهم داشت چون حرکتی نکردم

لینک به دیدگاه
خیانت و فلان و فلان معصومه عزیزم امری سیاسی نیست در ابتدا...

اینکه روحانی چه کرد برامون؟؟؟خیلی به نظر حرفی عامیانه هستش...تو 3 سال نمیشه کاری کرد که هم عوام راضی باشن هم خواص..هرچند بله پول نون و گوجه و فلان و فلان ارزون نشد به چشم عوام..اما خیلی کارای بزرگی کرده به چشم خواص...

مردم اتفاقا خیلی دخالت دارن به خصوص توی این انتخابات...و از نظر من باید باااااااید همه توی این انتخابات شرکت کنن..

به خصوص تهرانی ها:a030:

نه من مادی نگاه نمیکنم به این نوع کارکردها.. فقط میدونم هرسال بدتر از سال دیگه اس..

میدونم ارتباط نداره ولی حساب کنید یه جوری ارتباط داره وقتی مردم در انتخابات باید شرکت کنن یعنی ارتباط..

من چه درست چه غلط انتخابات دیگه شرکت نمیکنم.. حتی به عنوان اینکه برگه سفید یا خط خطی بدم..

لینک به دیدگاه
محض اطلاع عرض میکنم که همین دولت الانه چیزی حدود پنج هزار میلیارد تومان بدهی داره . تنها کاری که تو این سه سال اتفاق افتاده همین موضوع هست. پس هیچکدومشون فرقی با هم ندارن.

این حرف از اونجا ناشی میشه در بطن قضایا نیستید تفاوت از زمین تا آسمان هست همونقدر که بین یک کودک شرور غیر قابل تحمل با یک انسان بالغ تفاوت هست

لینک به دیدگاه
من چه تو بطن قضایا باشم و چه نباشم به هر حال دولت اون مبلغ رو بدهکار هست. برخلاف دوره شاه که به کل کشور های اروپائی وام میدادیم.

دولت تنها مشکل بدهی رو نداره مشکلات موجود پیش رو به قدری زیاد هست از شماره خارجه پاسخ من در خصوص جمله آخر و نتیجه غلط از یک گزاره درست بود اینکه دولت بدهی داره گزاره درستی برای نتیجه فرق نداشتن نیست

لینک به دیدگاه
دولت تنها مشکل بدهی رو نداره مشکلات موجود پیش رو به قدری زیاد هست از شماره خارجه پاسخ من در خصوص جمله آخر و نتیجه غلط از یک گزاره درست بود اینکه دولت بدهی داره گزاره درستی برای نتیجه فرق نداشتن نیست

قبول دارم. میدونی که تو موضوع نقد یه اتفاقی که ریشه در گذشته ها داره و به اینده هم مربوط میشه معمولا واکنش های ناخودآگاه بر رفتار انسان مستولی میشه. این جمله خوب رو همیشه بخاطر دارم که دوستی میگفت : به دلايل عديده انسان نمي‌تواند در اظهار نظر خود خالي از ارزش و داوري باشد (به‌جهت زماني و مكاني بودن ما آدميان و تأثير جامعه، طبيعت، تاريخ، جنسيت، ژن و ... بر انسان)، ناقد خواه ناخواه متأثر از پيش‌فرض‌هاي متعدد قهري و قطعي است.در روابط ما آدميان،‌ حيطة نقد و انتقاد تنها به نقد زباني، كلامي و قلمي انديشه و عمل خود و يا ديگران محدود است و كنش، كار و عمل عليه ديگران به طور ذاتي در حيطة نقادي و نقدپذيري، و همزمان با نقد قرار نمي‌گيرند؛ و چون نقد با غايت صلاح، اصلاح و رشد صورت مي‌گيرد و ديدن محاسن در كنار معايب در نقد، از لوازم قطعي آن است، ضمن اينكه نقد از عمل و اقدام متمايز است

لینک به دیدگاه
محض اطلاع عرض میکنم که همین دولت الانه چیزی حدود پنج هزار میلیارد تومان بدهی داره . تنها کاری که تو این سه سال اتفاق افتاده همین موضوع هست. پس هیچکدومشون فرقی با هم ندارن.

ممنون از اطلاع رسانیتون

اما شما دنبال ریشه این بدهی باش:w16:

دولتی به دست اینا داده شد که بمب اتم داخلش منجر شده بود...پس همین که الان سرپاس با این همه پیشرفت شما خدارو هم شکر کن:w16:

بعد مگه دلیل خوبی و بدیه یک دولت فقط بدهیشه؟؟

الله اکبر

لینک به دیدگاه

:hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
ممنون از اطلاع رسانیتون

اما شما دنبال ریشه این بدهی باش:w16:

دولتی به دست اینا داده شد که بمب اتم داخلش منجر شده بود...پس همین که الان سرپاس با این همه پیشرفت شما خدارو هم شکر کن:w16:

بعد مگه دلیل خوبی و بدیه یک دولت فقط بدهیشه؟؟

الله اکبر

من اصن روی دولت ها بحث نمیکنم. نقد من به ناکارآمدی مدیران در این نظام در بخش رفاه مردم هستش که نمره منفی داره.

بحث سر اینه که هر کسی که رای بیاره , من به عملکردش اعتماد ندارم. هر سال ارزش پول ما در دنیا کم میشه و الان به صفر رسیده. بحث اصلاح طلب و اصول گرائی نیست. بحث بی کفایتی انتخاب شوندگان است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...