رفتن به مطلب

یه سئوال بی پرده

fakur1

ارسال های توصیه شده

دیگه مثه قدیما زیاد تو نخ خیلی چیزا نمیرم. :ws38:با اینحال دورا دور بعضی از رفتار ها و نظرات رو که میبینم , با خودم ( تو خلوت خودم ) یه سئوالهایی برام پیش میاد که نقطه اوج این نوع پرسش های خود به خودی ام تو اون برنامه قهوه خونه سمندون به اوج غلیان رسید . :w000:

اون موردی که برام جای سئوال داره رو تو همین تاپیک میپرسم. باشد که ( شایدم که ) به یه جوابی برسم. ( نرسم هم زیاد مهم نیست ) چون قرار نیست که همه سئوالاتمون جواب داشته باشه. :a030:

و اما سئوال : شما خودتونو بدهکار انجمن میدونید یا فکر میکنید انجمن بدهکار شماست؟ ( صمیمانه پرسیدمااااا) لطفا اگه خواستین جواب بدین شمام صمیمانه جواب بدین. متشکرم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام، نمیدونم چطور شده که توی اون تاپیک به چنین سوالی برخوردی؛ ولی بهرحال سوال قابل تأملی‌ه :ws3:

من خودم رو مدیون انجمن می‌دونم. از این جهت که اوقاتی که اینجا بودم، خیلی چیزها آموختم. از تک تک بحث‌هایی که کردیم، حرف‌هایی که شنیدیم یا زدیم، مسائل جدیدی که با اونها آشنا شدم، و از همه مهم‌تر : آدم‌های جدید و جالبی که پیدا کردم و بعضی از دوستان دلخواه که به زندگی بیرون از انجمن من وارد شدند.

البته سعی کردم به نوبه‌ی خودم من هم خدمتی به این جامعه بکنم، حتی همین الان که بعد از یک دوره چند ساله دوباره به انجمن برگشتم، سعی میکنم به پیشرفت و ارتقای اون کمک کنم. از شرکت در بحث‌ها، تا طرح ایده‌های نو، و هم‌فکری و ارائه راه‌کار برای بهتر شدن وضع این جامعه کوچیک.

لینک به دیدگاه

چه سوال قشنگی...

از نظر علمی خب تو رشته خودم خیلی خوب تونستم خودم به جایی برسونم که اطلاعات کافی یا حداقل کمی از چیزی داشته باشم...

از نظر سرگرمی خب عالی هرنوع سرگرمی و تفریح هست...مسابقه ها...بحث ها...گفتگوها..

از نظر دوست شاید قابل توصیف نباشه....دوستام تو زندگیم فقط بچه های انجمنن..

اون اطلاعاتی که تو رشته خودم کسب کردم هیچوقت تو دانشگاه کسب نمیکردم...امیدوارم بتونم در حد خودم مفید باشم واس انجمن...

حضور خیلیا باعث موندن من شد تو انجمن...

حتی چند ماهی هست با کسی آشنا شدم که شده الگو برام...بهترین کسی که بازم خیلی چیزا یاد گرفتم ازش....

ممنونم نواندیشان...

لینک به دیدگاه
دیگه مثه قدیما زیاد تو نخ خیلی چیزا نمیرم. :ws38:با اینحال دورا دور بعضی از رفتار ها و نظرات رو که میبینم , با خودم ( تو خلوت خودم ) یه سئوالهایی برام پیش میاد که نقطه اوج این نوع پرسش های خود به خودی ام تو اون برنامه قهوه خونه سمندون به اوج غلیان رسید . :w000:

اون موردی که برام جای سئوال داره رو تو همین تاپیک میپرسم. باشد که ( شایدم که ) به یه جوابی برسم. ( نرسم هم زیاد مهم نیست ) چون قرار نیست که همه سئوالاتمون جواب داشته باشه. :a030:

و اما سئوال : شما خودتونو بدهکار انجمن میدونید یا فکر میکنید انجمن بدهکار شماست؟ ( صمیمانه پرسیدمااااا) لطفا اگه خواستین جواب بدین شمام صمیمانه جواب بدین. متشکرم :icon_gol:

خخخخخ بدهکاری و بستانکاری نداریم ما بجز وقت و عمر که صرف کردیم ولی کلا انجمن و فروم ها جای گذره تو یه سنی واردش شدیم و با هم دوره هامون خارج شدیم البته نه بخاطر انجمن بخاطر بلا رفتن سن و مشغله که معمول سنمون میشه ولی دوران خوبی رو اینجا داشتم

لینک به دیدگاه

من عیسی نامی را میشناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت .

من خدائی میشاسم که ابر رحمتش به زمین و زمان باریده , اما یکی از هزاران سپاسش میگوید و مابقی کفر.

من عیسی نامی را می شناسم که ده بیمار را در

یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت !

من خدایی می شناسم که ابر رحمتش به زمین

و زمان باریده یکی سپاسش می گوید و هزاران

نفر کفر !

پس مپنداربهترازآنچه عیسی و خدایش را سپاس

گفتند از تو برای مهربانیت قدردانی می کنند !

پس از ناسپاسی هایشان مرنج و در شاد کردن

دلهایشان بکوش که این روح توست که با

مهربانی آرام می گیرد !

لینک به دیدگاه

راستش مدیون بودن درصدش برای هرکی فرق میکنه.

من حس خوبی نسبت یه انجمن دارم چون یادمه روحیه ام تاثیر خوبی داشت و داره

چیزی های خوبی یاد گرفتم و دوستان خوب.

لینک به دیدگاه
سلام، نمیدونم چطور شده که توی اون تاپیک به چنین سوالی برخوردی؛ ولی بهرحال سوال قابل تأملی‌ه :ws3:

با توجه به شناختی که از خیلی هاشون داشتم , انتظار یه سری حرفا و خاطره ها و ارائه تجربیات جدید رو ازشون داشتم که هیچکدوم اجابت نشد و تصمیم گرفتم سئوال ذهنی مو با شما در میون بذارم. فقط همین :a030:

لینک به دیدگاه
خخخخخ بدهکاری و بستانکاری نداریم ما بجز وقت و عمر که صرف کردیم ولی کلا انجمن و فروم ها جای گذره تو یه سنی واردش شدیم و با هم دوره هامون خارج شدیم البته نه بخاطر انجمن بخاطر بلا رفتن سن و مشغله که معمول سنمون میشه ولی دوران خوبی رو اینجا داشتم

ما هم با حضور شما دوران خوبی رو در اینجا داشتیم. هر جا هستید موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ایکاش علت هاشم میگفتی.

راستشو بخوای اصلا الان حوصله جواب دادن و فکر کردن ندارم به اینکه دلیلشو بگم.

از اونور چون دیدم شما نقل و قول گرفتید و پرسیدید.. نخواستم بی احترامی بشه و جوابی ندم و از پست شما بگذرم..

ولی چشم یاداوری کنید میام دلیلشم میگم..

لینک به دیدگاه
راستشو بخوای اصلا الان حوصله جواب دادن و فکر کردن ندارم به اینکه دلیلشو بگم.

از اونور چون دیدم شما نقل و قول گرفتید و پرسیدید.. نخواستم بی احترامی بشه و جوابی ندم و از پست شما بگذرم..

ولی چشم یاداوری کنید میام دلیلشم میگم..

از لطف و عنایت شما ممنونم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

یه سریال خوب ژاپنی اخیرا تو سیما نشون میداد بنام تشکر

مبنای اون فیلم قدرشناسی بود که بسیار عالی کار شده بود.اگه انسان با گفتمان و دیدگاه اون فیلم موافق باشه لزوما از هر واقعه ای که اونو بنوعی متاثر میکنه ، قدرشناسی میکنه و احساس دین.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...