رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام.

تعریف این کتاب رو قبلاً شنیده بودم ولی خب نخونده بودم. شاید زمان مناسبی کتاب رو خوندم، شایدم دیر.

به فرصت هایی که شاید به دلیل ترس و به خاطر دیر خوندن کتاب از دست دادم، کاری ندارم.

اما الان هم مدتی بود برای کاری، که تو یه دو دلی مونده بودم و همون ترسی که «ها» واسه شروع حرکت داشت، منم داشتم و نمی تونستم تصمیم بگیرم. واسه همین میگم شاید زمان مناسبی کتاب رو خوندم تا بتونه تو تصمیم گرفتن بهم کمک کنه.

مرسی واسه معرفی کتاب :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه چیزی رو یادم رفت بگم درباره کتاب، اومدم بیرون یادم افتاد دیگه حسش نبود بیام ویرایش کنم :ws28:

یه مسئله ای که شاید تو ایران نمود پررنگ تری رو داشته باشه، اینه که بقیه مانع اون حرکت میشن.

لینک به دیدگاه
یه چیزی رو یادم رفت بگم درباره کتاب، اومدم بیرون یادم افتاد دیگه حسش نبود بیام ویرایش کنم :ws28:

یه مسئله ای که شاید تو ایران نمود پررنگ تری رو داشته باشه، اینه که بقیه مانع اون حرکت میشن.

سلام.

واقعا زدی تو خال!!!!!

درصدی از مملکت مثل ها میمونن درصد هنگفتی مثل هم میمونن!!!

یه وقتم آدم جوگیر میشه و عزمشو جمع میکنه کاری رو شروع کنه میریزن سرش خفش میکنن!

نتیجه گیری: برای اقدام به هر عملی یا ایجاد هر تغییری دو چیز لازم است.

یکم: جنگ با نفس! :w58:دوم: جنگ تن به تن با بقیه! :banel_smiley_4:

این مواقع یه گوشو در میکنم یه گوشو دروازه :whistle:

لینک به دیدگاه
بله، همونطور که مدیر عزیز گفتند تاپیک تا همیشه باز و مشتاق درج نظرات و برداشت‌های شما درباره این کتابه.

اینجا یک تشکر ویژه از نظراتی که همه دوستان نوشتند، خاطراتی که گفتند و خصوصاً دوتا پست زیبای عادل عزیز دارم.:icon_pf (17):

راستی یکی از نکاتی که بنظرم جالب توجه بود، مثبت نگری موش‌ها ست.

در واقع یک موش همیشه در حالی که سرش رو میاره بالا، با خودش میگه : حتما یه جایی همین دور و بر پنیر «وجود داره». فقط باید بو بکشم و اونو «پیدا کنم.»

امیدوارم ما هم حس بویاییمون برای کشف چیزهای خوب همیشه قوی باشه و هر روز قوی تر بشه که بقول شما اینطوری حتما هم بهشون خواهیم رسید.:w72:

سپاسگزارم ایلیای عزیز.

مثبت اندیشی تو جامعمون خیلی کمه. بی برنامگی و بی هدفی خیلی شدیده.

بنظر من شرایط اقتصادی و استرس و دغدغه های ذهنی خیلی تاثیر داشتن...

ولی عدم تربیت و آموزش و سیستم آموزشی مناسب که از کودکی با هدف و با برنامه و خلاق و مثبت اندیش بار بیارن بچه ها رو هم هست.

کاش در دوره دبستان بیشتر کار می شد. و در دوران دبیرستان کلاس های مدیریت و شخصیت سازی و ارتقای مهارت و توانایی میذاشتن.

خیلی بده تا 18 سالگی جوونا فقط درس میخونن ولی بی هدفن. بعدشم میرن دانشگاه درس میخونن و باز بی هدف. بعد میان بیرون تازه میگن حالا چی گننیم؟ از کجا شروع کنیم؟ چه مهارت هایی لازم داریم؟ اصلا مهارت هم داریم باید چطور استفاده کنیم؟

:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...