رفتن به مطلب

رقم شما چقدر است؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

به نطرم چون بعضی افرادبه دلیلی دستشون به پول نمی رسه یاندارند ی..... میگن پول چرک کف دسته که این گفته باواقیعیت جوردرنمی یاد .اگه بری درنانوای پول نداشته باشی یه نون بهت نمیی ده اینه واقعیت!

ازاون طرف هم هست چه انسانهایی که بخاطرپول انسانیت خودشون راازدست می دهند .

لینک به دیدگاه

بهتر بود میپرسیدید با چه پولی در ماه میتونید زندگی کنید، برای خوشحال و شاد زندگی کردن سقفی وجود نداره مثلا با مقدار مشخصی پول میشه از انواع تفریحات استفاده کرد و خوشحال بود اگر بیشتر بشه میشه به نقاط دیدنی دنیا سفر کرد و خوشحال تر بود یا اگر کسی با کمک کردن به دیگران خوشحال میشه این مقدار پول دیگه سقفی نخواهد داشت ، خودم به شخصه اگر حادثه غیر قابل پیش بینی پیش نیاد با 200 تومن در ماه هم میتونم زندگی کنم(البته به تنهایی)

لینک به دیدگاه
بهتر بود میپرسیدید با چه پولی در ماه میتونید زندگی کنید، برای خوشحال و شاد زندگی کردن سقفی وجود نداره مثلا با مقدار مشخصی پول میشه از انواع تفریحات استفاده کرد و خوشحال بود اگر بیشتر بشه میشه به نقاط دیدنی دنیا سفر کرد و خوشحال تر بود یا اگر کسی با کمک کردن به دیگران خوشحال میشه این مقدار پول دیگه سقفی نخواهد داشت ، خودم به شخصه اگر حادثه غیر قابل پیش بینی پیش نیاد با 200 تومن در ماه هم میتونم زندگی کنم(البته به تنهایی)

خوب این یه مهارته که میشه به دیگران هم یاد داد.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
با چه مقدار پول در ماه میتونید خوشحال و راضی زندگی کنید ؟

بی گمان هر چه بیشتر بهتر

برای رسیدن به این رقم برنامه تون چیه؟

:whistle:هنوز دارم روش فکر میکنم که چطوری.

"وصف العیش نصف العیش"،پس من نیمی از راهو رفتم...

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...