رفتن به مطلب

شستن موبا مایه دستشویی

ارسال های توصیه شده

اگرموی خودرابا مایع دستشویی یاریکا یا ...بشوریم چه می شود؟

مومگرحس داره ؟

پوست سرمگرباپوست دست و... فرق می کند؟

من امتحان کردم چیزی نشد ! اتفاقا بیشترهم تمیزمی کند :ws3:و لطیف ترمی کنه! مخصوصا پرتقالیش!

لینک به دیدگاه

تفاوت مو با ظرف خیلی زیاده....

همینطور پوست دست با پوست سر....

برای همین هم شوینده های متفاوتی هم دارند....

اما اینی ک امتحان کردید...شاید برای اینکه یکبار بوده این نتیجه رو دریافت کردید...و در دراز مدت مشکل بوجود بیاره....

لینک به دیدگاه

اما اینی ک امتحان کردید...شاید برای اینکه یکبار بوده این نتیجه رو دریافت کردید...و در دراز مدت مشکل بوجود بیاره....

بله ، ولی دیگه بااسکاج که نمی شورم

چه فرقی می کند ،

سر یا دست ، خب چرامثلاموهای پشت درست نمی ریزه ؟

نه ، چندبارامتحان کردم

لینک به دیدگاه

بله ، ولی دیگه بااسکاج که نمی شورم

چه فرقی می کند ،

سر یا دست ، خب چرامثلاموهای پشت درست نمی ریزه ؟

نه ، چندبارامتحان کردم

منظورم این نبود ک با اسکاج میشورید....منظورم این هست ک ظروف با مو متفاوتن....پس مواد شیمیایی ک برای پاک سازی اونها استفاده میشه هم باید متفاوت باشن...مثل مواد شوینده لباس ک متفاوتِ

تفاوت عمده و قابل مشاهده ایی دارن..ینی از لحاظ بصری تفاوت قابل مشاهدست..پس باهم متفاوتن

سر و دست شوینده های متفاوتی دارند....خب دلیلش شاید بخاطره همون تفاوت در نوع پوست سر و دست هست

لینک به دیدگاه

باور کنید اونقدر فرقی نمیکنه اینا فقط با برندهای مختلف به فکر دلخوش کردن مردم , همش ی جو رقابتی ,تبلیغاتی - تازه ممکنه اثرات بدتر هم بزاره این محصولات بهداشتی

به قدری درگیر ظاهرمون هستیم , دستی دستی داریم خودمون نابود میکنیم با انواع مواد شیمیایی روزمره

مگه پدر بزرگ ها یا مادر بزرگهای ما غیر از این صابون قالبی سنتی یا صابونهای گیاهی مثل زیتون برای سر , صورت و دست استفاده می کردند!!!!!

0RE382B5E383B3E38380E383AB201007.jpg?c=a0

blacksalt.jpg

وجدانا هم مقایسه کنید پوستشون شاداب تر, موی سرشون پرمو تر از جوانترهای الان

تا می تونید تغذیه تون صحیح و متعادل کنید و از مواد طبیعی بیشتر استفاده کنید اگر میخواهید سالم تندرست باشید

لینک به دیدگاه
یکی میگفت اگه سرتو با پودر لباسشویی بشوری ریزش موهات قطع میشه .. یه لطف کن تستش کن اگه کچل نشدی بگو ما هم بزنیم :w02:

قدیما هرکی موهاش شوره می زد می گفتن باپودربشور.

ولی الان دانشمندان ایرانی فهمیدن مایع دستشویی اونم ازنوع پرتقالی مناسبتره :ws3:

لینک به دیدگاه
قدیما هرکی موهاش شوره می زد می گفتن باپودربشور.

ولی الان دانشمندان ایرانی فهمیدن مایع دستشویی اونم ازنوع پرتقالی مناسبتره :ws3:

نکن همچین. بنده خدا نیوتن هم تصمیم گرفت ی بار سزن بکنه تو چشم خودش ک ببینه کور بودن جطوره. ب دنبال مفهوم نور بود. خدا رو هزار بار شکر، منشور پیدا کرد؛ یکم سرش گرم بازی با منشور شد. والا اخه.

ب جاش هزار تا ازمایش غیر مخرب هست، برو اونا رو تست کن :w16:

البت من با دوستان موافقم.

مواد شیمیایی ش متفاوت ه. داستان داره. وارد شیمی نشدم هنوز. بی سوادم :icon_pf (34):

اما بعیده یکی باشه، اگ اینطوره (ی مغلطه بزنم:ws3:) بریم وایتکس بریزیم رو خودمون :w02:

نتیجتا من با مهناز خانم موافق ترم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
نکن همچین. بنده خدا نیوتن هم تصمیم گرفت ی بار سزن بکنه تو چشم خودش ک ببینه کور بودن جطوره. ب دنبال مفهوم نور بود. خدا رو هزار بار شکر، منشور پیدا کرد؛ یکم سرش گرم بازی با منشور شد. والا اخه.

مواد شیمیایی ش متفاوت ه. داستان داره. وارد شیمی نشدم هنوز. بی سوادم :icon_pf (34):

اما بعیده یکی باشه، اگ اینطوره (ی مغلطه بزنم:ws3:) بریم وایتکس بریزیم رو خودمون :w02:

مشکلات شوینده ها بیشتر از محسنات ,همین وایتکس گفتی چه بلاهایی سر خانمای خانه دار نیاورده :icon_pf (34):

یکی از همسایه هامون چشم پزشک رفته بود علت پرسیدن,گفته داشتم وایتکس با پودر لباسشویی مخلوط می کردم برای نظافت یک آن دیگه چیزی ندیدم فقط چشمام میسوخت دکتر گفته بود بهش شانس آوری به قرنیه ات آسیب نرسیده وگرنه .........!!!!حالا وایتکس روی سر ریختن داستان خودشه داره :whistle:تا دلت بخواد از این موارد زیاد دیدیم

من نمیگم استفاده نکنیم اما مقدار کمتر هرچی کمتر استفاده بشه برای خودمون بهتره

لینک به دیدگاه
مشکلات شوینده ها بیشتر از محسنات ,همین وایتکس گفتی چه بلاهایی سر خانمای خانه دار نیاورده :icon_pf (34):

یکی از همسایه هامون چشم پزشک رفته بود علت پرسیدن,گفته داشتم وایتکس با پودر لباسشویی مخلوط می کردم برای نظافت یک آن دیگه چیزی ندیدم فقط چشمام میسوخت دکتر گفته بود بهش شانس آوری به قرنیه ات آسیب نرسیده وگرنه .........!!!!حالا وایتکس روی سر ریختن داستان خودشه داره :whistle:تا دلت بخواد از این موارد زیاد دیدیم

وایتکس که بله دست ادمم داغون می کنه .البته اینارونبایدباهم قاطی کرد روخودشونم نوشته.

مثلا جرم گیر خب همراه با این کفی که تولیدمی کنه گازهم تولید می کنه.

خودم امروزبااین جرم گیر، رخشا ، مایع دستشویی راباهم قاطی کردم اینقدرقشنگ شده بود انگاری همجابرف امده بود:ws3: ولی دستم شده مثل چوب:ws3:

میگم خیلی سخت مینویسیها:ws3:

نه دیگه تا اون حدسوزن.

لینک به دیدگاه
وایتکس که بله دست ادمم داغون می کنه .البته اینارونبایدباهم قاطی کرد روخودشونم نوشته.

مثلا جرم گیر خب همراه با این کفی که تولیدمی کنه گازهم تولید می کنه.

خودم امروزبااین جرم گیر، رخشا ، مایع دستشویی راباهم قاطی کردم اینقدرقشنگ شده بود انگاری همجابرف امده بود:ws3: ولی دستم شده مثل چوب:ws3:

رفیق میخوای هر شیطنتی که تو زندگی انجام ندادی , انجام بدی ......... دست , سر , چشماتم گذاشتی حراج !!! :w02:

لینک به دیدگاه

اره مهندس.

منم معتقدم هر چیزی طبیعیش خوبه.

باید چ کار کرد؟

مثلا عسل، من خودم قدتش رو در درمان زخم دیدم. ولی زیاد رایج نیست بین مردم.

ب نظرم باید وارد خانواده ها کرد، و این ک در دسترس باشن موارد طبیعی. از گوشت مرغ ش رو بگیر تا شوینده ها.

لینک به دیدگاه
اره مهندس.

منم معتقدم هر چیزی طبیعیش خوبه.

باید چ کار کرد؟

مثلا عسل، من خودم قدتش رو در درمان زخم دیدم. ولی زیاد رایج نیست بین مردم.

ب نظرم باید وارد خانواده ها کرد، و این ک در دسترس باشن موارد طبیعی. از گوشت مرغ ش رو بگیر تا شوینده ها.

دقیقا مواد طبیعی و بکر :a030:

باید جهت بدیم به مردم البته در سطح بزرگی مثل رسانه , متخصصان : طب سنتی , تغذیه , بهداشت (عمومی-محیط-مواد غذایی) بهشون بیشتر بها بدن ,متخصصان این بخش راهنمای خوبی میتونند باشند چون نقش پیشگیری بیماری ها و آسیب ها رو برعهده دارند (البته سنگ اندازی ها پزشکان اگه کم بشه)

خیلی از بیماری ها درمان ساده ای داره ولی با داروهای تجویزی پزشکان بعدا اثرات بدتری می بینیم

لینک به دیدگاه
چرا رخت شویی؟

چرا روغن زیتون؟

پودر رختشویی برای پوست سر بی ضرر تره و همه چربیها رو میشوره که لازمه خوب آبکشی بشه . روغن زیتون هم برای خنثی کردن اثر پودر و تقویت موست.

لینک به دیدگاه
پودر رختشویی برای پوست سر بی ضرر تره و همه چربیها رو میشوره که لازمه خوب آبکشی بشه . روغن زیتون هم برای خنثی کردن اثر پودر و تقویت موست.

خب/ تفاوت پوست سربادست درچیه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...