رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

بله میشه بشرط اینکه افراط نشه.. اگر قهوه میخورید بعداز یک فنجان قهوه حتمن یه لیوان اب بنوشید .. قهوه ویتامین ب رو از مهده میگیره و خشکی پوست و ترک خوردن لب رو به همراه داره..

اگه افراط نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد..

من مخالف نوشابه هستم.. نوشابه قندکاذب داره و از قند بدتره ودر کبد شما تولید چربی میکنه.. و باعث میشه کبدتون نه تنها چرب بشه بلکه باعث اضطراب و استرس در بدن شما بشه..

سعی کنید به جای نوشابه دوغ مصرف کنید اونم زیاد نه.. در حد اینکه در هفته یه لیوان دوغ بنوشید کافیه..

نوشابه ، یه بارامدم ترک کنم دو سه هفته که نخورم داشم غش می کردم یه جوری شده بودم .

بردارم گفت برونوشابه بخورشایدمال اونه نوشابه که خوردم خوب شدم .

بهترین جایگزین برای نوشابه چیست؟

لینک به دیدگاه
نوشابه ، یه بارامدم ترک کنم دو سه هفته که نخورم داشم غش می کردم یه جوری شده بودم .

بردارم گفت برونوشابه بخورشایدمال اونه نوشابه که خوردم خوب شدم .

بهترین جایگزین برای نوشابه چیست؟

سرکه شیره انگور...

من یکساله بیشتر نوشابه نخوردم

لینک به دیدگاه
مابلد نیستیم مطالعه کنیم. افرین به شما که مطالعه میکنی تو هواجواب میدید..:ws3:سعی کن درحد خودتون صحبت کنید....

من برای گفته هام میتونم سند طبی ارائه کنم. شما هم برای اون توصیه هاتون سند علمی و مستندات پزشکی ضمیمه کنید , ( حد هر نظریه ای در ارائه مدرک سنجیده میشه ) و الا همون جواب دادن تو هوا میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...