رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

مدتی هست که ریزش موهام زیادشده طوری که داره کنارمو(خط فرق مو) داره میره بالا ! البته کارهای چون عدم استفاده ازژل، شانه محکم ، بازکردن فرق شدید ، بازکردن فرق همیشه ازیک طرف و...رارعایت می کنم چندوقتی هم هست دوباره دارم ازروغن بادام برای مرطوب تگه داشتن پوست سراستفاده می کنم که بادام فکرکنم یه مقدارتاثیرداشت :hapydancsmil:توی آرایشگاه یکی بهم گفت از تونیک سینره استفاده کنم خیلی خوبه وباعث جلوگیری از ریزش مومی شود رفتم تواینترنت سایتشوپیداکرم که هیچ

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یه چیزای دیگهی هم بود که مثلا یه نفرگفت تنها درمان محلول ماینوکسیدل است و........... شما چه می گویید؟

فقط توروبخدا کچلم نکنید:ws36:

لینک به دیدگاه

سلام برای جلوگیری از ریزش مو

اولا سنتونو بگید.. دوما چه مدته که ریزش مو دارید؟

یه دستور گیاهی میدم بهتون ببینید اثر میکنه.. منتهی باید رعایت کنید و مستمر بزنید.. اینکه یه روز بزنید یه روز نزنید فایده نداره...

روغن زیتون و روغن اکالیپتوس به مقدار مساوی مخلوط کنید و محکم بر سر ببندید از ریزش مو و طاسی جلوگیری میکنه.. هرروز به مدت بیست دقیقه اینکاررو کنید

با جوشانده اویشن هم سرتونو بشورید.

لینک به دیدگاه

یه دستور گیاهی میدم بهتون ببینید اثر میکنه.. منتهی باید رعایت کنید و مستمر بزنید.. اینکه یه روز بزنید یه روز نزنید فایده نداره...

روغن زیتون و روغن اکالیپتوس به مقدار مساوی مخلوط کنید و محکم بر سر ببندید از ریزش مو و طاسی جلوگیری میکنه.. هرروز به مدت بیست دقیقه اینکاررو کنید

29.

موهام زیادبود و این آخرا که دقت کردم دیدم دیگه ازاون توده موخبری نیست وشدت ریزش بیشترشده.

خودم فکرکنم علتش می تونه ازفشارعصبی باشه که بعضی مواقع هست :sigh:

لینک به دیدگاه
29.

موهام زیادبود و این آخرا که دقت کردم دیدم دیگه ازاون توده موخبری نیست وشدت ریزش بیشترشده.

خودم فکرکنم علتش می تونه ازفشارعصبی باشه که بعضی مواقع هست :sigh:

همین روشی که گفتمو اجرا کنید حله..

لینک به دیدگاه

سپاس ازکمکتان

پس از20دقیقه بایدشسته شود ؟

جوشانده آویشن روش دیگریست یا پس ازاینکارهاباجوشانده آویشن شسته شود؟

مدت مصرف چقدراست؟

ویک سوال دیگه (برای کنجکاوی ) این تونیک سینره چی هست؟

لینک به دیدگاه
سپاس ازکمکتان

پس از20دقیقه بایدشسته شود ؟

جوشانده آویشن روش دیگریست یا پس ازاینکارهاباجوشانده آویشن شسته شود؟

مدت مصرف چقدراست؟

ویک سوال دیگه (برای کنجکاوی ) این تونیک سینره چی هست؟

خواهش میکنم وطیفه اس

بله بعداز 20دقبقه بشورید و بعد جوشانده اویشن رو استفاده کنید

تا یک ماه در هفته سه مرتبه

تونیک سیاره هم عالیه منتهی بعداز اتمام حمام باید اسپری کنید اونم خوبه

لینک به دیدگاه

علت ریزش مو انباشته شدن چربی زیر پوست سر هستش . سعی کن یه مدت چربی نخوری . هیچ رقم.

معالجه ریزش مو باید از ریشه انجام بگیره . چربی و روغن نخوری , مشکل حل میشه. مرسی

لینک به دیدگاه
علت ریزش مو انباشته شدن چربی زیر پوست سر هستش . سعی کن یه مدت چربی نخوری . هیچ رقم.

معالجه ریزش مو باید از ریشه انجام بگیره . چربی و روغن نخوری , مشکل حل میشه. مرسی

سلام

خب می تونه ازحشکیهم باشه /درسته

لینک به دیدگاه
سلام

خب می تونه ازحشکیهم باشه /درسته

آره درسته. ولی خشکی مو ربطی به ریزش مو نداره. چربی زیر پوست سر آقایان باعث میشه فشار روی ریشه مو زیاد بشه و غذا هم بهش کم برسه که کم کم پیاز مو کوچیک میشه و ساقه مو هم نازک میشه و رشدش متوقف میشه.

لینک به دیدگاه

اگر مو بیش از حد در معرض نور خورشید قرار بگیرد خشک و کدر میشه. این کدری را می‌توان با مالیدن مخلوطی از دو قاشق غذاخوری عسل و دو پیمانه آب ولرم به مو از بین برد.‌

لینک به دیدگاه

میزان چربی خون با ریزش مو ارتباط تنگاتنگ داره. شما تا بحال یه معتاد کچل دیدین؟ همه معتاد ها موهاشون پرپشت هست. چون اعتیاد چربی سوز هست .

لینک به دیدگاه

برای داشتن مو های سالم لازمه برنامه غذایی سالمی را اتخاذ کنید، به عنوان مثال، میوه‌های تازه، انواع سبزی، مغز، جوانه، شیر، غلات سبوس دار، سویا و ماهی را که مصرف آن نه‌تنها برای مو، بلکه برای سلامت بدن نیز مفید است، در برنامه غذایی خود بگنجانید.

لینک به دیدگاه
ارتباطی به چربی خوردن نداره...

از استرس و اضطراب و فکرای زیاده ... که موجب چربی شدن پوست سر میشه سعی کنید چای سیاه زیاد نخورید...

چای سیاه ! می تونم بپرسم چه رابطه ای هست ؟

لینک به دیدگاه
چای سیاه ! می تونم بپرسم چه رابطه ای هست ؟

چای سیاه اضطراب و استرس رو زیاد میکنه.. به علت کافیین کاذبی که داره باعث دلهره و استرس شما میشه ولی بلعکس تمام کسانی که چایی میخورن موقع اعصبانیت فکر میکنن مقداری از اعصبانیتشون فروکش میکنه ..

مثل خرما که همه فکر میکنن فشارو میبره بالا درصورتی که به علت داشتن قند ازادی که داره فشار رو میاره پایین و شیرینی اون موقته برای اینکه ضعف شما رو کمی کنترل کنه..

لینک به دیدگاه
ارتباطی به چربی خوردن نداره...

از استرس و اضطراب و فکرای زیاده ... که موجب چربی شدن پوست سر میشه سعی کنید چای سیاه زیاد نخورید...

خواستی نظر بدی , سعی کن یه مقدار تو اون مورد مطالعه کنی بعد نظر بده. میتونی سرچ کنی.(:ws3: نقش چربی بالای خون و مصرف چربی زیاد )

تفکر در خلأ صورت نمی‌گیرد و مطالعه موثر حد فکر و تفکر را مشخص می‌کند.

لینک به دیدگاه
چای سیاه اضطراب و استرس رو زیاد میکنه.. به علت کافیین کاذبی که داره باعث دلهره و استرس شما میشه ولی بلعکس تمام کسانی که چایی میخورن موقع اعصبانیت فکر میکنن مقداری از اعصبانیتشون فروکش میکنه ..

مثل خرما که همه فکر میکنن فشارو میبره بالا درصورتی که به علت داشتن قند ازادی که داره فشار رو میاره پایین و شیرینی اون موقته برای اینکه ضعف شما رو کمی کنترل کنه..

سلام ، چه جالب نمی دونستم / سپاس گذارم ازاطلاع رسانیتان

بااین تفاسیرمی شود قهوه - نسکافه - محصولاتش راجایگزین چای کنیم.

یک سوال دیگر نوشابه بداست یاخوبه .

لینک به دیدگاه
خواستی نظر بدی , سعی کن یه مقدار تو اون مورد مطالعه کنی بعد نظر بده. میتونی سرچ کنی.(:ws3: نقش چربی بالای خون و مصرف چربی زیاد )

تفکر در خلأ صورت نمی‌گیرد و مطالعه موثر حد فکر و تفکر را مشخص می‌کند.

مابلد نیستیم مطالعه کنیم. افرین به شما که مطالعه میکنی تو هواجواب میدید..:ws3:سعی کن درحد خودتون صحبت کنید....

لینک به دیدگاه
سلام ، چه جالب نمی دونستم / سپاس گذارم ازاطلاع رسانیتان

بااین تفاسیرمی شود قهوه - نسکافه - محصولاتش راجایگزین چای کنیم.

یک سوال دیگر نوشابه بداست یاخوبه .

بله میشه بشرط اینکه افراط نشه.. اگر قهوه میخورید بعداز یک فنجان قهوه حتمن یه لیوان اب بنوشید .. قهوه ویتامین ب رو از مهده میگیره و خشکی پوست و ترک خوردن لب رو به همراه داره..

اگه افراط نکنید مشکلی براتون پیش نمیاد..

من مخالف نوشابه هستم.. نوشابه قندکاذب داره و از قند بدتره ودر کبد شما تولید چربی میکنه.. و باعث میشه کبدتون نه تنها چرب بشه بلکه باعث اضطراب و استرس در بدن شما بشه..

سعی کنید به جای نوشابه دوغ مصرف کنید اونم زیاد نه.. در حد اینکه در هفته یه لیوان دوغ بنوشید کافیه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...