رفتن به مطلب

بازدید علمی و تفریحی از باغ ملی گیاهشناسی ایران

ارسال های توصیه شده

جدا منم از این استقبال بی نظیر دوستان شگفت زده شدم:ws3:، البته شگفتی بیشترش حضور پر تعداد بچه های کشاورزی، محیط زیست و رشته های مرتبط بود.:ws3:

به ما که خیلی خوش گذشت، دست محمد و مهدی هم درد نکنه که نهارشون هم باهامون قسمت کردن. :a030::icon_gol:

حمیدم که توی میتینگ های قبلی ندیده بودم، خیلی از آشنایی باهاش خوشحال شدم.:w16::icon_gol:

همکارای آقا مهدی هم خیلی خوب و صمیمی بودن.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 68
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حالا هی تعریف کنید من بسوزمااااا:4564:

الان به مامانم میگم میگه میگفتی خانوادگی میرفتیم:banel_smiley_4:

به جان خودم قبلا میگفتم میگفت نه مریضی حالت خوب نیست و تنها نچچچچ:banel_smiley_4:

خوش بحالتون:hanghead:

عکساش عالیه خودش معرکه بوده دیگه:ws37:

آقا حمید خسته نباشید بابت عکسا:icon_gol:

آقامهدی و محمد و ایمانم شرمندشونیم چیزی ندارم بگم:icon_pf (34):خسته نباشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

از روز اول برنامه های انجمن گفته بودم 5شنبه ها من نمیتونم تو برنامه ها شرکت کنم.....:sigh:

جای بسیار زیباییِ......من ک قسمت نشد بیام.....در عوض جاتون خالی مورد حملات اساتید دانشگاه قرار گرفتیم.........:ws3:

لینک به دیدگاه
تو حرف زدن خسیسه چه برسه سور:banel_smiley_4:

اینو خوب اومدی:banel_smiley_4:

چه جای با صفایی بوده

حیف که من موفق نشدم خودم رو برسونم

امیدوارم به همه دوستان خوش گذشته باشه:w16:

لینک به دیدگاه
:ws28:

خدایی راس میگی

هر دفعه هم همینو میگیا ولی کو گوش شنوا:whistle:

کسی اعلام نمیکنه میاد یهو بیاد بقیه سورپرایز شن:ws3:

حالا تو پخ یه آمار بده کیا میان:whistle:

من تا جايي كه يادمه اين آقا حميد شهرساز از روز ازل انجمن نوانديشان تو همه ميتينگها سرصف بوده

انگاري خيلي علاقه منده همه بچه ها رو از نزديك بشناسه :w02::w02:

لینک به دیدگاه
من تا جايي كه يادمه اين آقا حميد شهرساز از روز ازل انجمن نوانديشان تو همه ميتينگها سرصف بوده

انگاري خيلي علاقه منده همه بچه ها رو از نزديك بشناسه :w02::w02:

والا اگه کار و مشغله اجازه بده از دیدن دوستان خوشحال میشم

لینک به دیدگاه
دستت درد نکنه حمیدجان بابت عکسا :a030:

کیفیت عکسا انقدر خوبه که دیگه من عکسای گوشیو نمیذارم :whistle:

خواهش میکنم

بزار بابا قشنگه عکاسی گوشی هم برا خودش دنیایی داره!

راستی اون هواپیماهه که عکسشو گرفتم برای ایران ایر بود تو کامپیوتر معلومه:ws28:

لینک به دیدگاه
اینو خوب اومدی:banel_smiley_4:

چه جای با صفایی بوده

حیف که من موفق نشدم خودم رو برسونم

امیدوارم به همه دوستان خوش گذشته باشه:w16:

من همیشه خوب میام:((((((()))))))))))

:ws3:

غیبتش نکنا خیلی ام پسره خووووووبیه:vahidrk:

لینک به دیدگاه
حمید جان عکسا خیلی عالیه حیف که من دیر دیدم تقصیر محمد عارفه که به من زنگ نزد:sigh:

زنگ چی بزنم خب. از چند روز قبلش اطلاع رسانی کردم دیگه تو انجمن :banel_smiley_4: تو تلگرامم، کسایی که عضو کانال نواندیشان بودن، تو اونجا هم اطلاع دادم.

لینک به دیدگاه
زنگ چی بزنم خب. از چند روز قبلش اطلاع رسانی کردم دیگه تو انجمن :banel_smiley_4: تو تلگرامم، کسایی که عضو کانال نواندیشان بودن، تو اونجا هم اطلاع دادم.

نه خدایی این سری اطلاع رسانب تکمیل بود

به من نیم ساعت بعد از شروع هم اس دادی خخخخ

به همه بخوای زنگ بزنی دیگه باید سر ماه یه چک برا قبض موبایلت بدی

لینک به دیدگاه

:4564:

محمد از دست این میتینگ ها و گردش های بی موقعت من سرمو کوجا بکوبممممممم؟؟؟؟؟:ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27:

لینک به دیدگاه
:4564:

محمد از دست این میتینگ ها و گردش های بی موقعت من سرمو کوجا بکوبممممممم؟؟؟؟؟:ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27::ws27:

بی موقع؟ :banel_smiley_4: اصلاً تو خودت موقع داری؟ :banel_smiley_4:

ماهی یه بار میای میری بعد میگی بی موقع :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

محمد اخه من روز 5شنبه از سر کار اونم از شهرستان بخوام بیام تازه ساعت 9 صبح مگه میشه مگه داریم برنامه ها رو سعی کن برای جمعه بزاری خوب مگه چی میشه نامزدم که نیستی بگیم خونه پدر خانمتی روزای جمعه:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
محمد اخه من روز 5شنبه از سر کار اونم از شهرستان بخوام بیام تازه ساعت 9 صبح مگه میشه مگه داریم برنامه ها رو سعی کن برای جمعه بزاری خوب مگه چی میشه نامزدم که نیستی بگیم خونه پدر خانمتی روزای جمعه:ws3::ws28:

محمد خبریه به نظرم:whistle:

لینک به دیدگاه
محمد خبریه به نظرم:whistle:

حمید جان ترو خدا شر درست نکن :ws28:یه بار توی یک گروه تلگرام امدم یه شوخی بکنم دیدم چه خبره کم مونده بود منو بکشن :ws28:

لینک به دیدگاه

اوه مای گاد :whistle:فک کنم فقط بیلبورد تبلیغاتی تو اتوبان تهران کرج نزدی؟:ws28:الان تو تلگرام میجورمت لینک کانال رو میگیرم ازت:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...