رفتن به مطلب

سوالات مخابراتی

Mehdi.Aref

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز..

شما که سابقه زیادی توی این سایت دارید، کسی از بچه های مخابرات سراغ دارید که با سیستم های مخابراتی کار کرده باشه و بتونه در مورد راه اندازی یه سیستم وایرلس با فواصل بالا و امنیت بالا کمکم کنه؟

از دوستان دیگه هم اگه بتونن کمک کنن ممنون میشم..

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 4 ماه بعد...
سلام .......

عرضم به خدمتت که هیچ راهی نداره مگر اینکه اپراتوری که توی سالن سوئیچ مخابرات هست اینکارو انجام بده.........

البته میشه نا مردی کرد و از خط بقیه استفاده کرد ولی اینکار از لحاظ اخلاقی درست نیست.......

حالا مااگه بیایم سیمهارابه خط تلفن عمومی کنیم چی؟:gnugghender:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام

آیا در مورد ساخت بوستر موبایل (دستگاه تقویت آنتن موبایل) اطلاعاتی ارایه میکنید؟مثلن کریستال که باید بذارم فرکانس چند باید باشه.... آخه شنیدم اگر فرکانس اشتباه باشه ممکنه روی رادار نویز بندازه و به دلیل اشتباهی کار خرابی کنیم

اگر ممکنه راهنمایی کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من می خواهم برد مودم رازیادکنم مودمم اینه 660HN.pngحالا به نظرشمامی توانم باپیچیدن چندورسیم لاکی واستفاده ازفریت وانتقال سیم به پشت بام اینکارراانجام رهم؟

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

سلام

یه نرم افزارمی خواستم که توانایی اینوداشته باشه که توش مدارات تولیدامواج نظیرفرستنده وگیرنده ،الکترومغناطیسی و... راساخت وآزمایش کرد.(به طورواقعی شبیه سازی کنه)

لینک به دیدگاه
سلام

یه نرم افزارمی خواستم که توانایی اینوداشته باشه که توش مدارات تولیدامواج نظیرفرستنده وگیرنده ،الکترومغناطیسی و... راساخت وآزمایش کرد.(به طورواقعی شبیه سازی کنه)

سلام....:a030:

نرم افزار CST و HFSS برای طراحی انتن و ادوات ماکروویوی میتونه برای این سوالتون مناسب باشه...

البته ADS هم برای طراحی مدارات فرکانس بالا ست....

لینک به دیدگاه
سلام....:a030:

نرم افزار CST و HFSS برای طراحی انتن و ادوات ماکروویوی میتونه برای این سوالتون مناسب باشه...

البته ADS هم برای طراحی مدارات فرکانس بالا ست....

ads به نطرم بهترآمد، درسته. می خوام مثل Proteus باشه .

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام. واقعا انجمن بی نظیری دارید و جای تبریک دارد. لطفا در مورد تابش مایل با پلاریزاسیون موازی یک اثبات کامل و خوب ارایه بدهید. (درس مایکروویو).خیلی وقت کمی برای آماده سازی کنفرانسم دارم.:4564:خواهش میکنم در اسرع وقت پاسخ بدهید.

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه

سلام . میخواستم یک اثبات کامل و خوب برای تابش مایل با پلاریزاسیون موازی (درس مایکروویو) ارایه بدین . خواهش میکنم در اسرع وقت پاسخ بدین .

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
سلام. واقعا انجمن بی نظیری دارید و جای تبریک دارد. لطفا در مورد تابش مایل با پلاریزاسیون موازی یک اثبات کامل و خوب ارایه بدهید. (درس مایکروویو).خیلی وقت کمی برای آماده سازی کنفرانسم دارم.:4564:خواهش میکنم در اسرع وقت پاسخ بدهید.

با سپاس فراوان

سلام سپاس از لطفتون.....این فایلی رو براتون اتچ کردم رو مطالعه کنید....ببینید جوابگوی شما هست.....

اگر ن...باز مشکلتون رو مطرح کنید...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

باسلام - یه همسایه داریم که خونشون با ما 180 متر فاصله داره - اینا نتونستن از مخابرات خط تلفن دریافت کنن - پرتای مخابرات پر بود -

من خواستم بهشون اینترنت بدم به روش مودم روتر - یه مودم وایرلس واسشون گرفتم و روترش کردم با کابل lan از خونه ما تا خونه اونا سیم کشی کردم وصل شد . به مدت 2 ماه استفاده میکردن تا این که اینترنت من از مخابرات قط شد پیگیرشدم گفتن سیم شما داخل کابل اصلی قط شده ...

حالا سوال من اینه / این روش مودم روتر باعث این کار شد ؟؟ صاعقه رعد به سیم lan باعث سوختگی سیم من شد ؟؟؟به دلیل نداشتن سیم اتصال به زمین !!!! - اینم اضافه کنم بعد تعویض سیم اصلی نت من وصل شد - اما ارتباط من با همسایه داخل کابل lan قط شده !!!!پ

ممنون میشم یک نفر توضیحاتی بهم ارائه بده ؟

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام:icon_gol:

دستوری در متلب به شکل زیر هست جهت محاسبه سطح مقطع راداری

متغیر F تابع هست

کسی میدونه چطوری میشه تابع را در عدد ضرب یا تقسیم کرد؟

RCS(counter,1) = 10*log10((4*pi/(lambda^2))*norm(dot(H_inc(counter,:), r(counter,:)')*F - dot(F, r(counter,:)').*H_inc(counter,:))^2/(lambda^2));

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

من میخواهم سطح مقطع راداری را با نرم افزار FEKO شبیه سازی کنم...اما بلد نیستم...کسی هست فایل اموزشی داشته باشه یا بتونه بهم یاد بده؟

ممنون???

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...