رفتن به مطلب

تهاجم فرهنگی چینی پشت مرزهای ایران

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

بله حرفتون حقه اما اول باید ریشه رو درست کرد بعد رسید به تنه درخت و شاخه های زرد شده اس

شما هرچی شاخ و برگ خشکیده رو بکنید بازم همون میشه چون مشکلش تو ریشه ی درخته باید فکر اون باشید وقتی حل شد شاخ و برگ اضافه رو تمیز کنید

بله صد در صد. همه چی تابع این قضیه است که هر کاری رو باید ار بنیانیش شروع کرد. ولی وقتی که توانایی تغییر بن رو نداریم باید دست رو دست بذاریم تا این آفت و پوسیدگی به همه ی برگ های دیگه هم برسه.

هرکس به نظرم باید از خودش شروع کنه و منتظر تغییرات بنیادی نباشه. چون این شکلی به فنا میریم

درون ما رو که نمیتونن تغییر بدن . وقتی خودمون نخوایم. پس خودمون باید به فکر نجات جامعه باشیم. یعنی هر کس در حد وسع خودش

این تاپیک منو خیلی ناراحت کرد:sigh:. یعنی باورم نمیشه که وضع زندگی و جامعه انقد اسفناک باشه.

چقد از یه جامعه اسلامی واقعی دور شدیم:sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سهند جان این جدید نیست و در ایران هم موجوده!! پشت مرز کجا بوده

خیلی ببخشید عذرخواهی میکنم اما هم این عروسک ها تو ایران موجوده و هم آلات و ادوات مصنوعی :icon_pf (34):

تازه هم نیست و چند ساله هست

تو خیلی از داروخانه ها لوازم ................. رو دیدم

حتی یکی از داروخانه های آشنا بود و هر وقت میرفتم پیشش واسه خودم تو قفسه های دارو فر میخوردم و هر چی میخواستم بر میداشتم

یکبار یک سر ظهر پیش این دکتر رفیقمون بودم و کارمندای داروخانه هم نبودن و فقط منو اون بودیمو یک پسر جوون که نسخه پیچه و داشت نهار میخورد

داشتم دنبال یکی دو مدل دارو میگشتم اونم با تلفن داشت با یک پزشک سر یک دارو ترکیبی میجنگید

یک خانمی اومد تو این دکتر هم با دست اشاره کرد گفت ببین چی میخواد

از خانمه پرسیدم بفرمائید چی میخواید من بهتون میدم

و اون هم یهو گفت ................ میخوام و خیلی هم رک و بی پرده گفت :ws28:

راستش جا خوردم . میدونستم در ایرانم هست اما داروخانه رو فکر نمیکردم

به صورت کاملا قفل رفتم پیش این دکیه در گوشش گفتم جریان اینه

اونم گفت برو اون بالای قفسه کنار ترازو هاست :w58::ws28: کپ کردم گفتم بیا خودت ببین این چی میخواد بابا

اونم تلفنش رو قطع کرد اومد تازه سر مدلها داشت ازش میپرسید :sigh:

هیچی دیگه خرید رفت ! 75 هزار تومن هم خرید:icon_pf (34):

بعدش به دکتره گفتم این دیگه چی بود ؟ گفت غیر قانونی نیست

و تعریف میکرد یکسریش اصلا تو همین ایران تولید میشه

و این کارگاه های تزریق پلاستیک میزنن ! یعنی بهشون سفارش میدن میزنن

میگفت یک بابایی (همسایه اون کارگاهه که دکتره هم میشناستش ) شاکی شده بوده رفته شکایت کنه بهش گفته بودن جرم نیست به تو چه ! و شاکی خصوصی هم در صورتی میتونه شکایت که این محصول آسیبی از لحاظ بدنی ایجاد کنه ! یعنی خریده باشه و دردسری ایجاد کرده باشه

خلاصه خورده بود تو پره شاکی دیگه

الان چند تا داروخانه که آشنا هستن میدونم انواعشو دارن بقیه جاها رو نمیدونم

کادو میدن تازه به هم :icon_pf (34)::ws28:دیدم که میگما!!

اما خب چیزای بدتر از عروسکو ابزارهایی که گفته شد هم هست که جالا جاش نیست بگم و غیر قانونی هم نیست

چی بگم ................

فقط هم چین نیست خب چینم اومده ارزون ترشو داره میزنه دیگه

برندهای اروپاییش هم هست ! برندهایی که اکثرا تو صنعت لوازم آرایش میشناسنشون

ابزار هم همینجا بعضی ها میسازنو پخش میکنن

فقط احتمالا طبق شرایط خاصی عرضه میشنو به فروش میره که بماند

لینک به دیدگاه
بله صد در صد. همه چی تابع این قضیه است که هر کاری رو باید ار بنیانیش شروع کرد. ولی وقتی که توانایی تغییر بن رو نداریم باید دست رو دست بذاریم تا این آفت و پوسیدگی به همه ی برگ های دیگه هم برسه.

هرکس به نظرم باید از خودش شروع کنه و منتظر تغییرات بنیادی نباشه. چون این شکلی به فنا میریم

درون ما رو که نمیتونن تغییر بدن . وقتی خودمون نخوایم. پس خودمون باید به فکر نجات جامعه باشیم. یعنی هر کس در حد وسع خودش

این تاپیک منو خیلی ناراحت کرد:sigh:. یعنی باورم نمیشه که وضع زندگی و جامعه انقد اسفناک باشه.

چقد از یه جامعه اسلامی واقعی دور شدیم:sigh:

آدمی اگر به خود شناسی واقعی برسه راحت میتونه کنترل خیلی چیزارو تو دستش بگیره

وقتی کسی به فکر نیست باید به فکر بود اما نه فکر سطحی نه درمان سطحی

واقعا هم ناراحت کننده هست

اشتباه نکنید ما جامعه ی اسلامی نداریم تو ذهن ما معنی جامعه ی اسلامی تعریف شده نیست چون واقعیت امر رو هیچ وقت ندیدم چیزی رو دیدم که اسمش اسلام بود چرا که اگر نبود 90درصد جونا الان زده نشده بودن... اسم هست ااما رسم غلط

لینک به دیدگاه

اشتباه نکنید ما جامعه ی اسلامی نداریم تو ذهن ما معنی جامعه ی اسلامی تعریف شده نیست چون واقعیت امر رو هیچ وقت ندیدم چیزی رو دیدم که اسمش اسلام بود چرا که اگر نبود 90درصد جونا الان زده نشده بودن... اسم هست ااما رسم غلط

همه ی حرفا درسته. اما کی بها میده:sigh:

تنها کاری که میشه کرد اینکه لااقل مواظب اعمال و رفتار خودمون باشیم. هرکی انسانیت براش مهمه شرمنده خودش نباشه

:4564::4564:

لینک به دیدگاه
سهند جان این جدید نیست و در ایران هم موجوده!! پشت مرز کجا بوده

خیلی ببخشید عذرخواهی میکنم اما هم این عروسک ها تو ایران موجوده و هم آلات و ادوات مصنوعی :icon_pf (34):

تازه هم نیست و چند ساله هست

تو خیلی از داروخانه ها لوازم ................. رو دیدم

حتی یکی از داروخانه های آشنا بود و هر وقت میرفتم پیشش واسه خودم تو قفسه های دارو فر میخوردم و هر چی میخواستم بر میداشتم

یکبار یک سر ظهر پیش این دکتر رفیقمون بودم و کارمندای داروخانه هم نبودن و فقط منو اون بودیمو یک پسر جوون که نسخه پیچه و داشت نهار میخورد

داشتم دنبال یکی دو مدل دارو میگشتم اونم با تلفن داشت با یک پزشک سر یک دارو ترکیبی میجنگید

یک خانمی اومد تو این دکتر هم با دست اشاره کرد گفت ببین چی میخواد

از خانمه پرسیدم بفرمائید چی میخواید من بهتون میدم

و اون هم یهو گفت ................ میخوام و خیلی هم رک و بی پرده گفت :ws28:

راستش جا خوردم . میدونستم در ایرانم هست اما داروخانه رو فکر نمیکردم

به صورت کاملا قفل رفتم پیش این دکیه در گوشش گفتم جریان اینه

اونم گفت برو اون بالای قفسه کنار ترازو هاست :w58::ws28: کپ کردم گفتم بیا خودت ببین این چی میخواد بابا

اونم تلفنش رو قطع کرد اومد تازه سر مدلها داشت ازش میپرسید :sigh:

هیچی دیگه خرید رفت ! 75 هزار تومن هم خرید:icon_pf (34):

بعدش به دکتره گفتم این دیگه چی بود ؟ گفت غیر قانونی نیست

و تعریف میکرد یکسریش اصلا تو همین ایران تولید میشه

و این کارگاه های تزریق پلاستیک میزنن ! یعنی بهشون سفارش میدن میزنن

میگفت یک بابایی (همسایه اون کارگاهه که دکتره هم میشناستش ) شاکی شده بوده رفته شکایت کنه بهش گفته بودن جرم نیست به تو چه ! و شاکی خصوصی هم در صورتی میتونه شکایت که این محصول آسیبی از لحاظ بدنی ایجاد کنه ! یعنی خریده باشه و دردسری ایجاد کرده باشه

خلاصه خورده بود تو پره شاکی دیگه

الان چند تا داروخانه که آشنا هستن میدونم انواعشو دارن بقیه جاها رو نمیدونم

کادو میدن تازه به هم :icon_pf (34)::ws28:دیدم که میگما!!

اما خب چیزای بدتر از عروسکو ابزارهایی که گفته شد هم هست که جالا جاش نیست بگم و غیر قانونی هم نیست

چی بگم ................

فقط هم چین نیست خب چینم اومده ارزون ترشو داره میزنه دیگه

برندهای اروپاییش هم هست ! برندهایی که اکثرا تو صنعت لوازم آرایش میشناسنشون

ابزار هم همینجا بعضی ها میسازنو پخش میکنن

فقط احتمالا طبق شرایط خاصی عرضه میشنو به فروش میره که بماند

:w58::w58::jawdrop::jawdrop:

چقد من از وضعیتمون بیخبر بودم

وای برما:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:w58::w58::jawdrop::jawdrop:

چقد من از وضعیتمون بیخبر بودم

وای برما:icon_pf (34):

بله

منم اصلا فکر نمیکردم تو داروخانه هم باشه و یا اصلا کارگاه های تزریق پلاستیک در خود ایران سفارش بگیرنو بزنن

خودمم شاخ در آوردم

و همونجوری که گفتم بعدا دیدم بابا کادو هم به هم میدن

چی بگم...............

لینک به دیدگاه
خب هدف چینی هاکجاست؟

درست درهمان اهداف ماکمبودداریم .

همینجورکه مهندس قرمودندچینی هافقط به پول اهمیت می دهند.

خودم به شخصه اینقدرازاین چینیهابدم میاد که حاضرنیستم بهترین محصولشون هم بخرم . ولی چاره ای نیست .

به نطرم راه محصولات برندرابایدبازکرد مثل ماشینهای خارجی اینجوری تولیدکننده داخلی درفشارقرارمی گیره تارقابت کنه هم دست این چینیها درجه 3 کوتاه می شود.دولت بایدفقط ناظرباشه که متعصفانه اینهاتوانایی اینکارراندارند.:icon_razz:

اینوباورکنید دشمن داخلی خیلی بدترازبیگانه است.:w16:

حالا کسی هم ایناروخریده، جیجوریند خوبند،خوش اخلاقندیابداخلاق،قدشون چقدره ......:hanghead:

:w58:

معیارات تو حلقم

لینک به دیدگاه

سه چهار سال پیش منم مثل شما فکر میکردم

بزارید رک بگم گاهی من به هم نسلیای خودم حق میدم

تو سی سالگی نتونی ازدواج کنی

هزار جور قسط داشته باشی و ..

کسی رو نداشته باشی کنارش اروم باشی(اروم روحی منظورمه) خب از بعد دیگه انسان یه سری غرایز داره

ببخشید تا کی میتونه خودشو سرکوب کنه

من اصلا این عروسکا رو تایید نمیکنمااا

اما گاهی ادما تو شرایط دست به همچین کارایی میزنن

لینک به دیدگاه
سه چهار سال پیش منم مثل شما فکر میکردم

بزارید رک بگم گاهی من به هم نسلیای خودم حق میدم

تو سی سالگی نتونی ازدواج کنی

هزار جور قسط داشته باشی و ..

کسی رو نداشته باشی کنارش اروم باشی(اروم روحی منظورمه) خب از بعد دیگه انسان یه سری غرایز داره

ببخشید تا کی میتونه خودشو سرکوب کنه

من اصلا این عروسکا رو تایید نمیکنمااا

اما گاهی ادما تو شرایط دست به همچین کارایی میزنن

پیشنهاد میکنم شما تمامی پستهای بنده رو بخونید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اینهای که این وسایل راخریداری می کنند(عروسکها) به نوعی بیمارروانی هستند ، یک نوع کمبوددارند!

وخودش بازهم دلایلی داره مثل ضعف شخصیتی ، نامیدی ،و...

به نظرم اگه دوستانی که روانشناسی خوندندوارد شوند بهتربرسسی می شود.

ولی درکل اینم خودش یک راه برای درآمد ! درامدشم فکرکنم خوب بایدباشه !

لینک به دیدگاه
اینهای که این وسایل راخریداری می کنند(عروسکها) به نوعی بیمارروانی هستند ، یک نوع کمبوددارند!

عزیزم بابا بیخیال

در مودر کسی قضاوت نکن

چون بحثش طولانیه نمیگم

اما مسئله شخصیه و به خود اون فرد مربوط میشه

لینک به دیدگاه
عزیزم بابا بیخیال

در مودر کسی قضاوت نکن

چون بحثش طولانیه نمیگم

اما مسئله شخصیه و به خود اون فرد مربوط میشه

درسته ازبعدشخصیتی کاملاحق باشماست وکسی حق دخالت هم نداره.ولی وقتی یه چیزاسمش تهاجم فرهنگی میشه دیگه کم کم بعدشخصی راازدست می دهد وعمومی می شود.واین بعضی وقتهاخوبه وبعضی مواقع بد.

اینم شایدحکایت همون بزگرباشه:ws3:

لینک به دیدگاه
درسته ازبعدشخصیتی کاملاحق باشماست وکسی حق دخالت هم نداره.ولی وقتی یه چیزاسمش تهاجم فرهنگی میشه دیگه کم کم بعدشخصی راازدست می دهد وعمومی می شود.واین بعضی وقتهاخوبه وبعضی مواقع بد.

اینم شایدحکایت همون بزگرباشه:ws3:

عزیز گلم

ببین الان خودتو ببین !! با این چیزا مخالفی و هیچ تمایلی نداری درگیرش بشی

خب حتی اگر این موضوع یکمم بیشتر جا بیوفته بازم دنبالش نمیری و همچنان نظر مثبتی نداری و مخالفی

پس نمیشه تهاجم!! چون قانونی یا اجباری براش نمیاد که iranpg (اسمتم نمیدونم) حتما باید از اینا استفاده کنه!! وجود داره و iranpg دوست داشته باشه میره میخره و اگرم نداشته باشه زندگی خودشو میکنه و طرفشم نمیره

افرادی که مخالف هستند دنبالش نمیرن و هیچ چیزی متوجشون نمیشه

کسی هم به این چیزا علاقه داشته باشه پیدا و خریداری میکنه حالا چه داخل موجود باشه چه نباشه

مثل خیلی چیزای دیگه که نیست ولی طرف پیدا میکنه

برای همین زیاد فکرشو نکن ذهن خودت درگیر میشه الکی

لینک به دیدگاه
پیشنهاد میکنم شما تمامی پستهای بنده رو بخونید:icon_gol:

اتفاقا خیلی از پستاتون خوندم و با توجه به روحیه خوتون میگم

وقتی همه چی زندگی خوبه و همه چیز سرجاشه و ادم قویه ؛ میگه من هرگز

اما اگه روزگار اون روشو نشون ادم بده ادم میفهمه چی میشه

بی خیال

امیدوارم 4سال دیگه الان من نباشید

دقیقااااا

لینک به دیدگاه

عزیز گلم

ببین الان خودتو ببین !! با این چیزا مخالفی و هیچ تمایلی نداری درگیرش بشی

خب حتی اگر این موضوع یکمم بیشتر جا بیوفته بازم دنبالش نمیری و همچنان نظر مثبتی نداری و مخالفی

پس نمیشه تهاجم!! چون قانونی یا اجباری براش نمیاد که iranpg (اسمتم نمیدونم) حتما باید از اینا استفاده کنه!! وجود داره و iranpg دوست داشته باشه میره میخره و اگرم نداشته باشه زندگی خودشو میکنه و طرفشم نمیره

افرادی که مخالف هستند دنبالش نمیرن و هیچ چیزی متوجشون نمیشه

کسی هم به این چیزا علاقه داشته باشه پیدا و خریداری میکنه حالا چه داخل موجود باشه چه نباشه

مثل خیلی چیزای دیگه که نیست ولی طرف پیدا میکنه

برای همین زیاد فکرشو نکن ذهن خودت درگیر میشه الکی

صحبت شماکاملادرسته یجای یه چیزی خوندم نوشته بودانسان به هرچیزعلاقه داره وفکرمی کنه جلوش سبزمی شه (دقیق یادم نیست )

ولی بحث سر افرادی هستند که رفتاری تضاددارند وکنترلشون دست خودشون نیست که بایدمدیریت شوند.

یه چیزی گفتی توپست قبلیت که گفتی توایرانهم هست و....

یادیه چیزی افتادم یه فیلم ازیه سخنرانی داشتم می دیدم سخنران گرم حرف زدن بود یکی هم .............مصنوعی بسته بودبه این هلکوپترها توسالن پروازمی کرد یارومیگه می تونست دیگه حرف بزنه :ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28: بی ادب:vahidrk:

لینک به دیدگاه
صحبت شماکاملادرسته یجای یه چیزی خوندم نوشته بودانسان به هرچیزعلاقه داره وفکرمی کنه جلوش سبزمی شه (دقیق یادم نیست )

ولی بحث سر افرادی هستند که رفتاری تضاددارند وکنترلشون دست خودشون نیست که بایدمدیریت شوند.

یه چیزی گفتی توپست قبلیت که گفتی توایرانهم هست و....

یادیه چیزی افتادم یه فیلم ازیه سخنرانی داشتم می دیدم سخنران گرم حرف زدن بود یکی هم .............مصنوعی بسته بودبه این هلکوپترها توسالن پروازمی کرد یارومیگه می تونست دیگه حرف بزنه :ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28: بی ادب:vahidrk:

خب این درسته اما باید تربیت بشن نه مدیریت

چون اگر قرار باشه برای هر بحثی یکسری افراد از اونطرف بوم بیوفتن میشه در مسجدو به خاطر یک نفر بستن

البته من کلی گفتم و در مورد این ادوات صحبت نمیکنمو دفاع نمکنم

یک چیز کلی در مورد خیلی از موارد که انتقاد در موردش بی جاست و گاهی سلیقه ای میشه و به خاطر افرادی بقیه هم مجبورن بی خیالش بشن

حالا شاید باورت نشه ولی چیزای ساده هم داستان دار میشه

بابا بارو یک چیزی میخره به خودش مربوطه به من چه برم کنکاش کنم چرا اینکارو میکنه و 4 تا لقب روش بذارم آخه

جان من اگر نگاه کنی فقط تو این چیزا صاحب نظریم اساسی

اگر بگیم بابا یارو رپتور زده 40 سال پیش تامکت زد اونیکی هوش مصنوعی رو فلان کرد اصلا جذابیتی نداره و صاحب نظری نداریم !! تازه میگیم آدم نیستن که کافرا :ws28: اما یکی نیست بگه خودمون چه خدمتی تو بحث علمی میکنیم ؟ :ws28: اساتید هم افتخارشون شده داستان نوشتنو مقاله نوشتنو ISI این چرتو پرتا !!! تو بحث ساخت وقتی باهاشون حرف میزنی الفرار :ws28: به پیر به پیغمبر اسم نمیبرم اما خفن ترین جایی که فکرشو بکنی و مدعی هستش رو از نزدیک دیدم پارسال هی Develpo دولوپ میکردنو میگفتن شل ؟ آدم نیست لورگی ؟ هیچی نیست خلاصه گفتیم خب خفنا شما چی تو چنته دارید بگید ؟ گفتن میخوایم فلان تکنولوژی رو بترکونیم گفتم دمتون خیار چنبر !!!بسم الله . میخواستن یک پایلوت بسازن شل رو دعوت کنن نمایندش بیاد تهران به قول خودشون لهش کنن(خدا خرش رو شناخت بهش شاخ نداد) رفتیم تو گود خلاصه !! یک سیلندر هیدروژن تهیه کردیم بریم برای تست !! یک هیات از اساتیدو خفنا هم اومده بودنو هی پز میدادن که من 60 تا مقاله فلان دادم اونیکی میگفت 80 تا و ..........

سیلندر که اومد همه ساکت شدن !! وقتی سیلندر وصل شد به سیستم که گاز پرج بشه تا شیر رو یکم باز کردیم صدای فیسسسسس اومد همه اون آقایونو خانمها مثل مور و ملخ یهو در رفتن !! هنوز اتفاقی نیوفتاده بودا !! به خداوندی خدا یهو برگشتیم دیدیم رفتن بیرون محوطه از دور داد میزنن آقا بی خیال خطر داره هیدروژنه ها!!:ws28: :ws28::ws28::ws28: باورت نمیشه بی خیال کار شدن اصلا طرح بسته شد رفت !!! و گفتن بریم مذاکره کنیم فلان شرکت بیاد یدونه بزنه :ws28:بعد میگن شل آدم نیست یکی هم نیست بگه بابا مرتیکه اون شل اندازه سن خودتو پدرت این واحد ها رو تو اسکیل خرکی زده کارنامش روشنه هر کی حرف بزنه 50 تا واحد رو میکنه که تو سراسر دنیا زده تو چی داری آخه ؟ لگد زیر دم گربه هم نزدی بعد اومدی میگی شل آدم نیست ؟ یا اصلا چرا راه دور !! تو همین انجمن یک بحثی راه بیوفته تخصصی از این همه کاربر چند نفر مشارکت میکنن ؟ اما الان تاپیک بزن فلانی برهنه رفت تو خیابون ببین میترکه تاپیک :ws28: . افراد باهوش و کاردرست هم یا میرن یا میسوزن

همسایه آمار میگیره کی میره خونه همسایش کی میاد خب آخه چیکار داری ؟:ws28:

الان بگن یکی اومده یک چیزی ساخته و نشونم بدن برای کسی جذابیت نداره ولی فقط کافیه یهو بگن 6 تا کوچه بالاتر یکی لخت شده اومده تو خیابون همه جمع میشن و پیگیری میکننو با سرعت نور هم فیلمو کلیپش درمیاد

تو این بحث ها ماشاالله:ws28:

الان جان من ازت یک سوال دارم :ws28: خفن ترین چیز علمی که تا حالا یاد گرفتی رو مثل اون فیلمه که میگی جز به جز تو ذهنت به خاطر داری ؟:ws28: ای شیطون :ws28::ws28:

همه دنیا اگر به این حرکت ها رو دارن یا اصلا کانالی برای پخش فیلم پورن دارن (این دیگه آخرشه دیگه ) در کنارش یا به موقش تو چیزای دیگه هم رو به جلو حرکت میکنن

یک نگاه به کشورهایی مثل آلمان یا همون بلاد کفر بندازید

پورن استار دارن اما گرومن هم دارن

رقاص دارن مکدانل هم دارن

بارو کاباره دارن لورگی ولینده و بی ام دبلیو و مرسدسو و.......... هم دارن

البته ما کاباره و پورن استار نداریم ولی عوضش گرومنو مرسدس هم نداریم

اما با همه این حرفها مرک بر کل جهان :ws28:

شرمنده پستام طولانی میشه

منتظر شلیک ها و توپخانه دوستان نیز هستیم :ws28:

لینک به دیدگاه
اتفاقا خیلی از پستاتون خوندم و با توجه به روحیه خوتون میگم

وقتی همه چی زندگی خوبه و همه چیز سرجاشه و ادم قویه ؛ میگه من هرگز

اما اگه روزگار اون روشو نشون ادم بده ادم میفهمه چی میشه

بی خیال

امیدوارم 4سال دیگه الان من نباشید

دقیقااااا

من عرض کردم باید ریشه رو درست کرد و تاکید کردم عوامل زیادی تاثیر گذار هست بر اینجور افکار بین جوانان و من کسی رو شماتت نکردم(کاملا برعکس متوجه شدید تاکید کردم که مشکل جای دیگریست)

من جوون 20 ساله نیستم که 4سال دیگه متوجه باشم شما چی فرمودید اتفاقا کاملا واقفم بر این مسئله و عوامل زیادی رو مقصر میدونم نه فقط خود طرف رو

قوی بودن وقتی همه چی اوکی هست که کار سختی نیست منم مثل همه هستم اگر همه چی زندگیم درست باشه و قوی باشم کار شاقی نکردم :icon_gol:

امیدوارم مثل چندسال قبلتون باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب این درسته اما باید تربیت بشن نه مدیریت

چون اگر قرار باشه برای هر بحثی یکسری افراد از اونطرف بوم بیوفتن میشه در مسجدو به خاطر یک نفر بستن

البته من کلی گفتم و در مورد این ادوات صحبت نمیکنمو دفاع نمکنم

یک چیز کلی در مورد خیلی از موارد که انتقاد در موردش بی جاست و گاهی سلیقه ای میشه و به خاطر افرادی بقیه هم مجبورن بی خیالش بشن

حالا شاید باورت نشه ولی چیزای ساده هم داستان دار میشه

بابا بارو یک چیزی میخره به خودش مربوطه به من چه برم کنکاش کنم چرا اینکارو میکنه و 4 تا لقب روش بذارم آخه

جان من اگر نگاه کنی فقط تو این چیزا صاحب نظریم اساسی

اگر بگیم بابا یارو رپتور زده 40 سال پیش تامکت زد اونیکی هوش مصنوعی رو فلان کرد اصلا جذابیتی نداره و صاحب نظری نداریم !! تازه میگیم آدم نیستن که کافرا :ws28: اما یکی نیست بگه خودمون چه خدمتی تو بحث علمی میکنیم ؟ :ws28: اساتید هم افتخارشون شده داستان نوشتنو مقاله نوشتنو ISI این چرتو پرتا !!! تو بحث ساخت وقتی باهاشون حرف میزنی الفرار :ws28: به پیر به پیغمبر اسم نمیبرم اما خفن ترین جایی که فکرشو بکنی و مدعی هستش رو از نزدیک دیدم پارسال هی Develpo دولوپ میکردنو میگفتن شل ؟ آدم نیست لورگی ؟ هیچی نیست خلاصه گفتیم خب خفنا شما چی تو چنته دارید بگید ؟ گفتن میخوایم فلان تکنولوژی رو بترکونیم گفتم دمتون خیار چنبر !!!بسم الله . میخواستن یک پایلوت بسازن شل رو دعوت کنن نمایندش بیاد تهران به قول خودشون لهش کنن(خدا خرش رو شناخت بهش شاخ نداد) رفتیم تو گود خلاصه !! یک سیلندر هیدروژن تهیه کردیم بریم برای تست !! یک هیات از اساتیدو خفنا هم اومده بودنو هی پز میدادن که من 60 تا مقاله فلان دادم اونیکی میگفت 80 تا و ..........

سیلندر که اومد همه ساکت شدن !! وقتی سیلندر وصل شد به سیستم که گاز پرج بشه تا شیر رو یکم باز کردیم صدای فیسسسسس اومد همه اون آقایونو خانمها مثل مور و ملخ یهو در رفتن !! هنوز اتفاقی نیوفتاده بودا !! به خداوندی خدا یهو برگشتیم دیدیم رفتن بیرون محوطه از دور داد میزنن آقا بی خیال خطر داره هیدروژنه ها!!:ws28: :ws28::ws28::ws28: باورت نمیشه بی خیال کار شدن اصلا طرح بسته شد رفت !!! و گفتن بریم مذاکره کنیم فلان شرکت بیاد یدونه بزنه :ws28:بعد میگن شل آدم نیست یکی هم نیست بگه بابا مرتیکه اون شل اندازه سن خودتو پدرت این واحد ها رو تو اسکیل خرکی زده کارنامش روشنه هر کی حرف بزنه 50 تا واحد رو میکنه که تو سراسر دنیا زده تو چی داری آخه ؟ لگد زیر دم گربه هم نزدی بعد اومدی میگی شل آدم نیست ؟ یا اصلا چرا راه دور !! تو همین انجمن یک بحثی راه بیوفته تخصصی از این همه کاربر چند نفر مشارکت میکنن ؟ اما الان تاپیک بزن فلانی برهنه رفت تو خیابون ببین میترکه تاپیک :ws28: . افراد باهوش و کاردرست هم یا میرن یا میسوزن

همسایه آمار میگیره کی میره خونه همسایش کی میاد خب آخه چیکار داری ؟:ws28:

الان بگن یکی اومده یک چیزی ساخته و نشونم بدن برای کسی جذابیت نداره ولی فقط کافیه یهو بگن 6 تا کوچه بالاتر یکی لخت شده اومده تو خیابون همه جمع میشن و پیگیری میکننو با سرعت نور هم فیلمو کلیپش درمیاد

تو این بحث ها ماشاالله:ws28:

الان جان من ازت یک سوال دارم :ws28: خفن ترین چیز علمی که تا حالا یاد گرفتی رو مثل اون فیلمه که میگی جز به جز تو ذهنت به خاطر داری ؟:ws28: ای شیطون :ws28::ws28:

همه دنیا اگر به این حرکت ها رو دارن یا اصلا کانالی برای پخش فیلم پورن دارن (این دیگه آخرشه دیگه ) در کنارش یا به موقش تو چیزای دیگه هم رو به جلو حرکت میکنن

یک نگاه به کشورهایی مثل آلمان یا همون بلاد کفر بندازید

پورن استار دارن اما گرومن هم دارن

رقاص دارن مکدانل هم دارن

بارو کاباره دارن لورگی ولینده و بی ام دبلیو و مرسدسو و.......... هم دارن

البته ما کاباره و پورن استار نداریم ولی عوضش گرومنو مرسدس هم نداریم

اما با همه این حرفها مرک بر کل جهان :ws28:

شرمنده پستام طولانی میشه

منتظر شلیک ها و توپخانه دوستان نیز هستیم :ws28:

سلام ....... درست می گی ، تاییددمی کنم .

یه وبلاگی داشتیم مطالب علمی،دانستنیهاو... میذاشتم یه روزامد چندتا موسیقی ازفکرکنم معین بوداضافه کردم دیدم امتیاز و نظردادند درصورتی که به مطالب قبلی نمی دادند .....!

دراین چندسالی که وبلاگ داشتم باورت می شه فقط ا نفرازخود مطلب تشکرکرد............

اصلاچراراه دورمی روید خودهمین انجمن بحث های علمیش رانگاه کن، بحث های متفرقشم نگاه کن، انجمن برق والکترونیک بحث هامال قدیمه

حتما امضای من خوندی (شرکت وارسال نوشته دربخش دانستنیها 5,000$ واستفاده ازمطالب 4000$) یه نوع کنایه است . چراکسی شرکت نمی کنه آخه تعجب داره همه هم مهندس به بالاهستند غیرازمن :5c6ipag2mnshmsf5ju3 توهمین موضوع خودت (یک نیروگاه همیشگی :دی)

بگذریم ،نگذریم

منتظر شلیک ها و توپخانه دوستان نیز هستیم برای چی ؟ واقعیت تلخه ولی بایدبپذیریم اکثرماهامثل یه طبل توخالی هستیم

لینک به دیدگاه

یک چیزه ساده این همه بحث داره ایا

بیکاری زیاده درست ازدواج کمه درست ولی امیزه های اسلامی که هست توی احکام اسلام امده هر گونه رفتاری خارج از چهار چوب خوانواده حرام هست چه خود ارضایی باشه چه با کس دیگه اگه میگین توی داروخانه ها پخش میکنند این مشکل دولت و دولت مردا هست که یک الت خلاف رو میگذارن به فروش بره خلاف البته با نگاه شرع اسلام اسلام راهکارهایی داده برای اینگونه مسائل که متاسفانه اونها توی نگاه عموم زشت هست ولی راه علاجه واقعی هستند

اگه ازدواج کمه چرا پس توی ازدواج معیار میشه معامله چرا نمیشه برای رضای خدا خانمهای گرامی توقع شون رو وقتی بیارن پایین و اقا پسرها هم همینطور همه چیز درست میشه

ببخشید من دخالت کردما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...