رفتن به مطلب

جنینی توليد شده نصف ادم نصف گاو !!! علم یا اخلاق ؟؟

Doctor_Shovan مهمان

ارسال های توصیه شده

من نمیدونم نقل قول این پست من چه ربطی به موضوع داشت دوست من اگه نفرستادن لینک یه موضوع به پرفایل ها مشکلی داره وانتقادی رو باعث میشه لطفا ار طریق نامه های پروفایل یا خصوصی در خدمت شما هستم ..ممنونم از توجه ت :icon_gol:

راستش حوصله اطلاع رسانی و فرستادن لینک به پروفایل ها رو ندارم

امیدوارم این جواب من بحث زیبای دوستان رو خدشه دارنکنه. فقط همینقدر میگم که : خود شما تا بحال چندین سئوال از حوزه شخصی من هم پرسیده اید که من در کمال ادب و احترام جواب داده ام. حالا چرا با این لحن برخورد میکنید. این لحن خشن شما با متن امضاتون تناقض داره.

جوابش اینه: این نوشته شما در اول بحث منو شوکه کرد و من هم همینو باز نویسی کردم تا ببینید اصلآ نوشتنش لازم بود یا نه. اونو که دیدم جواب تاپیک یادم رفت و صفحه را بستم. همین. یه جورایی فک کردم که منت سر ما میذارید که تاپیک میزنید.

لطفآ دیگه ادامه ندین تا تاپیک منحرف نشه. مرسی

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
واقعا نمیشه باو کرد که این ازمایش ها و این جنین ها در ازمایشات مخفیانه بوجود نیومده باشد.

یعنی مطمئن باشید دانشمندان خیلی جلوتر از این جنین های 3 روزه رفتند و لی هنوز مخفیانه هست.

نه کلا این برنامه ها بسیار بزرگ و هزینه اور هست تقریبا در همه جای دنیا ثبت شده قانونی و با هزینه دولت هاست موسساست خصوصی هم اگه این کار رو بکنن بازم از جانب دولت ها هم از نظر کنترل و هم از نظر مالی ساپورت میشن کلا مخفی است ولی باید برا ی افکار عمومی اعلامش کنند جون هزینه بردار است اما چقدرش اعلام میشه که شما جواب دادین

در ایران هم ما پژوهشکده ی رویان رو داریم که خیلی هم کاراش در سطح بین المللی علمی است . حرف شما هم درسته هم بعضی هاش اعلام میشه وخیلیش سری باقی میمونه .

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
چه ربطی داره؟:jawdrop:

خوب هر کشوری در یه زمینه ای پیشرفته ست حالا اسرائیل هم در زمینه ی ژنتیک پیشرفته است

همین آزمایش های بظاهر غیر انسانی تا الان کمک های زیادی به پیشرفت علم و درمان بیماری ها کرده همین صهیونیست های از خدا بی خبر نمی دونم چرا دوست دارید یه بحث علمیو به سیاست ربط بدید

اوکی فریحه جان حالا این دفعه رضا رو ببخش . جون بحث تاپیک قاطی میشه .:icon_gol: :ws3:

لینک به دیدگاه

ممنونم نادر جان...........

به نظر من این جماعت اصلاً به فکر پیشرفت علمی نیستند. از شدت بیکاری و همچنین برای از پیش بردن سیاستهای صهیونیست ها این کارها رو میکنند و بس.

نمونه اون رو هم میتونیم توی درآوردن اعضای بدن فلسطینی ها و لبنانی ها و بعد آتش زدن جنازه اونها دید......

6a0111685b4b71970c0120a56fff00970c-800wi

لطفا از این صحنه های وحشتناک نفرستین

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من پست ابتدايي و همين طور پستهاي دوستان رو خواندم

در ابتدا نظرم در ارتباط با موضوع مطرح شده توسط نادر عزيز اينه كه من معتقدم از هر چيزي مي توان در راه خير و خوب استفاده كرد و هم راه بد و به قولي از مسير اصلي و هدفي كه براي ان تعيين شده منحرف شد

الان اينجا هم همين شرايط رو داره اين ادغام اين دو ژن و تولد موجوداتي دوگونه هم مي تواند بد باشه و خطر ساز و هم خوب

خوب بودنش به جهت اينه كه علم بشر به اين حد رسيده كه اين نوع ابتكاراتي رو در علم پزشكي بده .براي نجات انسانها و حيوات ولي آيا اگر اين موجودات رشد كامل داشته باشند مگر داري روح نيستند؟ايا اين عدالته كه زجرشان بديم؟آيا اين موجودات احساس ندارند؟

سئوال در اين باره زياده و عقل ادمي ناقص....

اما تا به امروز تمام اين آزمايشات به نتايج روشني نرسيدن كه قابل نشان دادن باشه و هميشه تا حدي پيش مي روند و بعد به بن بست مي رسن

لینک به دیدگاه

ممنونم نادر جان...........

به نظر من این جماعت اصلاً به فکر پیشرفت علمی نیستند. از شدت بیکاری و همچنین برای از پیش بردن سیاستهای صهیونیست ها این کارها رو میکنند و بس.

نمونه اون رو هم میتونیم توی درآوردن اعضای بدن فلسطینی ها و لبنانی ها و بعد آتش زدن جنازه اونها دید......

6a0111685b4b71970c0120a56fff00970c-800wi

میشه بگی چه ربطی داشت؟:w58:

لینک به دیدگاه
واقعا چرا این کارارو می کنن؟:ws52:

برای اثبات اینکه توانایی های انسان محدود نیست و این جملات حکیمانه زیر ....:w16:...آره

يا ايها الناس ضرب لكم مثل فاستمعوا له وان الذين تدعون من دون الله لن يخلقوا ذبابا و ان يسلبهم الذباب شيئا لا يستنقذوه منه ضعف الطالب و المطلوب »[xi] [اي مردم، مثلي زده شد. پس بدان گوش فرا دهيد: كساني را كه جز خدا مي خوانيد هرگز[حتي]مگسي نمي آفرينند،هر چند براي آفريدن آن اجتماع كنند، و اگر آن مگس چيزي از آنان بربايد نمي توانند آن را باز پس گيرند. طالب و مطلوب هر دو ناتوانند.]
لینک به دیدگاه

امکان ترکیب دو ژن از دو موجود کاملا متفاوت از نظر علوم از مایشگاهی /پزشکی "بخودی خود یک امتیاز محسوب میشود

میتوان این را تصور کرد که با رفع اشکالات در مسیر تست های بعدی امکان باروری و حیات این موجود به مرحله واقعیت بپیوندد اما واقعا نمیتوان تصور کرد که کیفیت زیست و جایگاه موجودی که نیمی از خصوصیات انسان و نیم دیگرمشخصات حیوانی دارد چگونه خواهد بود؟

نتایج و ثمرات ازمایشات موفق و یا حتی ناموفق همیشه مهم است" مثلا ازمایش فریز انسان ها چون با حیات طولانی مدت ادمی سروکارداردبسیار سروصداکرد بدین ترتیب که یک شخص 30 ساله هم اکنون منجمد میشود مثلا 50 سال بعد با همین فیریولوژیکی امروزاز فریز درامده وبه زندگی ادامه میدهد وصرفا برعمرش 50 سال افزوده شده درحالی که هنوز همان جوان 30 ساله است اینکه ایا زندگی 50 سال بعد درحالی که کسی از اشنایان باقی نمانده و این ادم غریبه محسوب میشود "لذتی دارد یا نه بحث دیگری است "

بنظر میرسد هدف از ازمایش ترکیب انسان و حیوان استفاده بیشتر از حیوانات بعنوان پادزهر امراض صعب العلاج و ناشناخته انسانی باشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...