رفتن به مطلب

sahand

کاربر محروم
 • تعداد ارسال ها

  75
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی مطالب نوشته شده توسط sahand

 1. همش تو ارشیو موجوده. به اداره مربوطه شکایت بکنم میان و همشو در میارن حالا میبینی .
 2. اگه مخاصب من مدیر بوده پس حتمآ ایشون هم نظرشو داده. پس شما به کار خودت برس در ضمن من با جمع اوری همه توهین های تو به ادیان , خدا , قرآن و نظام و دولت و رهبر و انتقال اون به جایی که باید باشه , بهت ثابت میکنم که توهین چیه و جوابش چی میشه. هم همه توهین های تو و هم همه توهین های اون گروه ویژه رو . ببینیم یه من ماست چقدر کره خواهد داد. با هر اسمی که به این موارد توهین کردی همه رو جمع خواهم کرد تا ببینی معنی توهین چیه.هم اینجا و هم تو باشگاه
 3. نمیخوام قفل کنی ولی این انتظار را دارم که اگر کسی حرف ناحق زد , برابر قانون باهاش برخورد کنی. اگر اینطوری بشه خوبه.
 4. مثل اینکه یک حرف رو باید ده بار بگم تا جا بیفته؟
 5. این جواب من به سهیل نبود. اون موقع سهیل مدیر نبود. شاید عضو هم نشده بود. این جواب من به مدیری است که تاپیکهای منو منتقل کرده بود. چیزی رو که ازش اطلاع نداری بیخودی به دیگران نسبت نده.
 6. من چنین قصدی ندارم. اگر این گروه ویژه بیان و تو تاپیکهای من نظر بدهند من هر جوری شده میام و جواب میدم. اگه کاری به کار تاپیکهای من نداشته باشند. من کاری ندارم. وقتی من امکان دفاع از خودم رو نداشته باشم , اینام نباید بطور یکطرفه بیان و در مورد من حرف بزنند. اگر چنین حقی رو به خودشون بدهند. من هم تحت هر شرایطی جوابشونو خواهم داد. این حق هر کسی است که بتونه از خودش دفاع کنه.
 7. سهیل جان من دارم میرم. برای همیشه. شرطش اینه که کسی نبش قبر نکنه و در غیاب من بهم توهین نکنه. در صورت تکرار توهین به من , بر میگردم و از خودم دفاع میکنم. تحت هر شرایطی که به من بد و بیرا بگن , برمیگردم و از خودم دفاع میکنم. اینا دچار عذاب وجدان شده اند.
 8. اگه حرف ناحقی از من زده نشه و تو تاپیکهام بهم توهین نشه. میرم در غیر اینصورت تا قیامت اینجام. در ضمن اون عذاب وجدان رو جدی بگیری برات خوبه.
 9. sahand

  شما معنی عشق رو میدونید؟

  مرسی گل گفتی
 10. هر موقع شخصی بیاد تو تاپیکهای من نظر بده. تحت هر شرایطی میام و جوابشو میدم. اگه میخوای منو نبینی , تو تاپیکهای من نیا. این تذکر شامل بقیه همدستانت هم میشه.
 11. من دارم از سهند حرف میزنم. با باشگاه کاری ندارم. هر چند که اون مطلب هم جواب به توهین های اون شخص به مردم شهرستانها بود. از دست من خلاص شدی ولی از عذاب وجدان هیچوقت خلاص نخواهید شد . هم تو و هم بقیه همدستانت. عذاب وجدان خیلی درد بدی است. خدا به دادت برسه.
 12. همه کاربران رو حلالشون میکنم. برای اونایی هم که با من دشمنی کردند , از خداوند طلب عفو میکنم. خدانگهدار برای همیشه
 13. این تاپیکها نشون میده که سهند به کسی توهین نمیکرده. اگه راست میگید یه نمونه توهین توش پیدا کنید و اکران کنید.
 14. sahand

  دوست داشتید برره ای بخونید.

  شکایت از همه ی دنیا ...آدم ها ... حتی خودم همیشه می خواستم دیگران جوری که می خواستم باشند اما تا کی؟ مگر خودم جوری هستم که از دیگران انتظار دارم؟! شما هم همین طور هستید نیستید؟ ای کاش دنیا اینقدر بدی نداشت آدم های بد نداشت واقعا یه ریفرش حسابی لازم داره داره نداره؟ فکر کنم تقریبا همه بخواهند که یه چند سالی یه جای خلوت و خوش آب و هوا تنها زندگی کنند . همه از هم خسته شده ایم! نشده ایم؟ پس چرا همیشه از دیگران توقع داریم؟ پس مقصر خودمان هستیم . نیستیم؟ چرا لج می کنی؟ یعنی تو هیچ تقصیری نداری؟ ولی به نظر تو نمی شد که از اول دنیا بهتر پیش می رفت؟ من که آرزومه.. حالا که نیست . پس چی
 15. sahand

  شما معنی عشق رو میدونید؟

  اگه با دلت چیزی یا کسی رو دوست داری زیاد جدی نگیرش،چون کار دل دوست داشتنه،مثل کار چشم که دیدنه،اما اگه یه روز با عقلت کسی رو دوست داشتی بدون که داری عشق واقعی تجربه میکنی
 16. sahand

  معنی خوشبختی از نظر شما چیه؟

  نظر سهند:خوشبختی توپی است که به دنبال آن می دویم و وقتی توقف می کند به آن لگد می زنیم .
 17. sahand

  دوست داشتید برره ای بخونید.

  بگید راستشو خوندین یا برره ایشو .
 18. sahand

  شما معنی عشق رو میدونید؟

  عشق مرگ نيست زندگي است. سخت نيست عين سادگي است. عشق عاشقانه هاي باد وگندم است . اولين پناهگاه کودکي آخرين پناهگاه آدم است. زندگي زيباست حتي اگر کور باشي ؟ خوش آهنگ است حتي اگر کر باشي مسحور کننده است حتي اگر فلج باشي؟ اما بي ارزش است اگرثانيه اي عاشق نباشي اگر مي دانستي دل ترک خورده ي من با ياد چشمان باراني ات شکسته تر مي شود هيچ گاه به من پشت نمي کردي اگر مي بيني کسي به روي تو لبخند نمي زند علت را در لبان فرو بسته خودت جستجو کن. معنی عشق چیه؟
 19. sahand

  دوست داشتید برره ای بخونید.

  زندگی یک بازی درد آور است زندگی یک اول بی آخر است زندگی کردیم اما باختیم کاخ خود را روی دریا ساختیم لمس باید کرد این اندوه را بر کمر باید کشید این کوه را زندگی را با همین غمهاخوش است؟ با همین بیش و همین کم ها خوش است؟ باختیم و هیچ شاکی نیستیم بر زمین خوردیم وخاکی نیستی بگید راستشو خوندین یا برره ایشو .
 20. sahand

  سختی واسه چیه؟

  اینطور نیست. حاضرم قسم بخورم.
 21. sahand

  سختی واسه چیه؟

  این مثال من برای گشنگی و تشنگی نبود. این مثل میگه که کسی که از همه بدن مرغ فقط بالش رو خورده لابد فک میکنه که فقط بال مرغ خوردنیه. اما کسی که از همه جای بدن مرغ غذا درست کرده و خورده تو انتخابش راههای زیادی داره که بتونه انتخاب کنه. یعنی این گفته شما برای ما که جز سختی چیزی از این دنیا نصیب نداشتیم واقعی به نظر میاد ولی برای یک جوان سویسی این تشبیه میتونه بی معنی باشه. چون با علم و دانش به موفقیت رسیده نه با سختی و مرارت .
 22. sahand

  سختی واسه چیه؟

  اگه درسامونو از پایه درست بخونیم مجبور نیستیم تو شبای کنکور یا شبای امتحان سختی بکشیم. من اینو نمیتونم قبول کنم. سختی باعث احساس درد میشه . همین و بس. وای من چقده یکدنده ام. :167:
×
×
 • اضافه کردن...