رفتن به مطلب

یک تست آنلاین جالب / سطح انرژی شما امروز چقدر است ؟

Mahnaazz

ارسال های توصیه شده

در اين قسمت شما می توانيد از سطح انرژی جسمانی، ميزان احساسات، قوه تفکر و حس ششم امروز خود با وارد کردن تاريخ دقيق تولدتان باخبر شويد؛ و اين گزارش بر مبنای علم بيوريتم جسم شما از بدو تولد می باشد.....

* بیوریتم چیست ؟

شاید شما هم مثل ما تجربه کرده باشید که بعضی روزها از قدرت و انرژی زیادی برخورداریم و قادر به انجام هر کاری هستیم و بعضی وقتها آنقدر خسته و بی رمق هستیم که از انجام کارهای ساده خود نیز رنجور می شویم، گاهی اوقات سرحال و شاداب هستیم و برعکس بعضی روزها بی دلیل کسل و بی حوصله هستیم و نیز در مورد قدرت ذهن ما نیز چنین است بعضی روزها خوب یاد می گیریم و حافظه خوبی داریم و اما در برخی مواقع کندذهن و تنبل می شویم ، براستی چرا چنین حالتی در ما رخ می دهد؟

جواب: به خاطر وجود بیوریتم در سیستم بدن ماست که ما تغییر حالت می دهیم، در واقع انرژی فیزیکی، حالات روحی و وضعیت احساسات ما و نیز توان فکری و قدرت یادگیری و حتی حس ششم ما همه به شکل دوره ای کم و زیاد می شوند و در وجود انسان سطوح انرژیهای مختلفی وجود دارد که از بدو تولد فرد شروع به زیاد شدن و سپس کم شدن و تکرار این دوره ادامه می یابد و تغییر این سیکل ها باعث تغییر حالات مختلفی در انسان می شود. واژه بیوریتم در واژه نامه آکسفورد به صورت زیر تعریف شده است: «هر الگوی مکرری از فعالیتهای فیزیکی، احساسی و اداراکی که بر رفتار انسان اثر می گذارد» و معادل فارسی آن زیست آهنگ نامیده می شود.....

مراجعه کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:icon_gol::icon_gol:

دوستان میتونید نمودارهاتون رو قرار بدید رو تاپیک....:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نفهمیدم چی به چیه....سبز رو به بالا چیه؟؟قرمز رو به پایین چیه؟؟

دقیقا مثل موج sin ه.....زیر نمودار نشون داده ک هر رنگ مربوط به چی هست....سبز نمودار احساسات....قرمز قدرت فیزیکی ه...:w16:.....ک توی پیک منفی ه یا تو پیک مثبت

مدیرجان شماهم شرکت کردید.....نمودارتون رو نمیذارید...:ws3:

لینک به دیدگاه
دقیقا مثل موج sin ه.....زیر نمودار نشون داده ک هر رنگ مربوط به چی هست....سبز نمودار احساسات....قرمز قدرت فیزیکی ه...:w16:.....ک توی پیک منفی ه یا تو پیک مثبت

مدیرجان شماهم شرکت کردید.....نمودارتون رو نمیذارید...:ws3:

ینی الان شما فقط احساساتتون مثبت بود و قدرت فیزیکیتون منفی و نیکروی تفکر و اینا نداشتی؟؟؟!

میزارم....اول ببینم چی به چیه بعد:ws3:

لینک به دیدگاه

بر چه اساس ازتاریخ تولد افراد همچین اطلاعاتی میشه به دست آورد؟

یعنی الان تمام کسایی که با من در یک روز و ماه و سال به دنیا اومدن همچین الگویی دارن؟:ws38:

لینک به دیدگاه
ینی الان شما فقط احساساتتون مثبت بود و قدرت فیزیکیتون منفی و نیکروی تفکر و اینا نداشتی؟؟؟!

میزارم....اول ببینم چی به چیه بعد:ws3:

نمودارها روی تقویم رسم شدن.....ک روزها بصورت ستونی قرار گرفتن.....باید محل تلاقی نمودارو با روز رو پیدا کنید....

الان روی نمودار من.....امروز....من کلا احساسات و تفکرو الهمات درونیم.....تو پیکه منفیه.....و فقط نیروی فیزیکیم خوبه....

iranpg دقیقا امروز برعکس من بوده.....

هر روز میتونی چک کنی ک در چ وضعیتی هستی....

بعد جدای از اون روی این تست توضیحات اضافه ایی هم هست ک وقتی روش کلیک کنی برات باز میشه.....

:ws3:

لینک به دیدگاه
بر چه اساس ازتاریخ تولد افراد همچین اطلاعاتی میشه به دست آورد؟

یعنی الان تمام کسایی که با من در یک روز و ماه و سال به دنیا اومدن همچین الگویی دارن؟:ws38:

سلام عزیزم...

توی سایت ویدئوهایی هست ک جوابگو سوالت هست....

نوشتنش گیج کنندست....:ws3:

لینک به دیدگاه
نمودارها روی تقویم رسم شدن.....ک روزها بصورت ستونی قرار گرفتن.....باید محل تلاقی نمودارو با روز رو پیدا کنید....

الان روی نمودار من.....امروز....من کلا احساسات و تفکرو الهمات درونیم.....تو پیکه منفیه.....و فقط نیروی فیزیکیم خوبه....

iranpg دقیقا امروز برعکس من بوده.....

هر روز میتونی چک کنی ک در چ وضعیتی هستی....

بعد جدای از اون روی این تست توضیحات اضافه ایی هم هست ک وقتی روش کلیک کنی برات باز میشه.....

:ws3:

الان گرفتم چیشد...... اون سینوسیاس اصلش...

پس اون نمودارا چیه؟!

سختم اومد عکس بزارمicon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
الان گرفتم چیشد...... اون سینوسیاس اصلش...

پس اون نمودارا چیه؟!

سختم اومد عکس بزارمicon_pf%20%2834%29.gif

کدوم نمودارا....:ws3:

لینک به دیدگاه
امروز از لحاظ فیزیکی نسبت به احساسات و ادراک و تفکر.....در سطح پایین تری بودید.....:ws3:

ممنوننن گرفتم چی شد روی نمودار کلیک کردم توضیحات اومد

ممنوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

لینک به دیدگاه
تو بازار همین برنامه هست.واسه هرروزتونم میتونید ببینید...خوبه...

اسم برنامه به فارسی تو بازار "دوستانه":a030:

بله همه جا این برنامه هست....:w16:

هدف بودن بچه ها تو انجمن....و شیر کردن موضوعه.....:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...