رفتن به مطلب

مدل مو!مسئله اینست!

ارسال های توصیه شده

خیلی وقته دنبال یه مدل مومیگردم.چندتای پیداکردم ولی اکثرشونرومن دوست ندارم مثل این

spot4-260x400.jpg

چی این مدل موولی بایداحترام گذاشت شایدیکنفردوست داره.فرض کن این مدل بزنی باباهِ یامامانهِ چکارت می کنند؟من که ترورمیشم.:ws3:

یادم رفت اصلاموضوع چی بود؟

خب اصلا چندنوع مدل موداریم؟

شماکدوم رامی پسندیدواستفاده می کنید؟

مدل موی مناسب چیست؟

اگربچه شمااین مدلهای مثل این عکسه بزنه یایچیزی عجیبترچکاری می کنید؟

یه سوال تخصصی دوست داری همسرت چه مدلی موهاش رادرست کنه؟

---

حالاایناراگفتم که بگم یه مدل بگیدبابادیونه شدم ازبس آلمانی زدم.:ws27::ws36:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدل مو مثل مدل ارایش یا لباس باید حتما مناسب سن,جایگاه اجتماعی و چهره و اندام فرد باشه.

یه خانوم با پیشونی بلند بهتر و زیباتره موهاشو جوری درست کنه که روی پیشونیشو یکم بپوشونه مثل فرق کج یا مدلای دیگه.

یه اقا با صورت کشیده نباید دو طرف موهاشو خالی کنه وسطشم بلند کنه بده بالا.خب اینجوری خیلی کشیده میشه.

خودمم موهام بیشتر وقتا فرق کجه.كه از نظر ارایشگر و خودم مناسبترین مدل برای منه.

همسرمم دوس دارم موهاش ساده باشه از این مدلای عجیب غریب خوشم نمیاد,ساده و مردونه شکیل تره به نظرم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

فرزندمم تا زمانی که من براش مدل مو انتخاب میکنم مدلیو انتخاب میکنم که موهاش جلوی چشمشو نگیره بچم اذيت شه,برای شاخ شمشادم مدلای دخترونه انتخاب نمیکنم که موهاشو بلند کنم,گل دخترمم ترجیح میدم موهاش با توجه به فصول سال کوتاه یا یکمی بلندتر باشه.

زمانیم که بزرگ شدن دیگه حق انتخابی ندارم فقط اگه نظرمو پرسیدن نظر میدم و با توجه به اخلاقش سعی میکنم از مدلای مو و ارایش و لباس عجق وجق دورش کنم.اما اگه انتخاب کرد دیگه سر لج نمیندازمش چون این چیزا یه سنی داره وقتی رد شن دیگه عادی تر میشن.

از همین تریبونم فدای شاخ شمشاد و گل دخترم میشم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شما هم یه اطلاعاتی از چهرتون بدین براتون مدل مو پیشنهاد بدیم.

لینک به دیدگاه
مدل مو مثل مدل ارایش یا لباس باید حتما مناسب سن,جایگاه اجتماعی و چهره و اندام فرد باشه.

یه خانوم با پیشونی بلند بهتر و زیباتره موهاشو جوری درست کنه که روی پیشونیشو یکم بپوشونه مثل فرق کج یا مدلای دیگه.

یه اقا با صورت کشیده نباید دو طرف موهاشو خالی کنه وسطشم بلند کنه بده بالا.خب اینجوری خیلی کشیده میشه.

خودمم موهام بیشتر وقتا فرق کجه.كه از نظر ارایشگر و خودم مناسبترین مدل برای منه.

همسرمم دوس دارم موهاش ساده باشه از این مدلای عجیب غریب خوشم نمیاد,ساده و مردونه شکیل تره به نظرم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

فرزندمم تا زمانی که من براش مدل مو انتخاب میکنم مدلیو انتخاب میکنم که موهاش جلوی چشمشو نگیره بچم اذيت شه,برای شاخ شمشادم مدلای دخترونه انتخاب نمیکنم که موهاشو بلند کنم,گل دخترمم ترجیح میدم موهاش با توجه به فصول سال کوتاه یا یکمی بلندتر باشه.

زمانیم که بزرگ شدن دیگه حق انتخابی ندارم فقط اگه نظرمو پرسیدن نظر میدم و با توجه به اخلاقش سعی میکنم از مدلای مو و ارایش و لباس عجق وجق دورش کنم.اما اگه انتخاب کرد دیگه سر لج نمیندازمش چون این چیزا یه سنی داره وقتی رد شن دیگه عادی تر میشن.

از همین تریبونم فدای شاخ شمشاد و گل دخترم میشم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شما هم یه اطلاعاتی از چهرتون بدین براتون مدل مو پیشنهاد بدیم.

تبریک دخترخیلی خوبه مخصوصاخودشولوس که می کنه..:girl_in_dreams:

http://www.noandishaan.com/forums/customprofilepics/profilepic211197_8.gif

لینک به دیدگاه
خب تو هوای گرم نو میخوای چیکار کن

اصا بلند کن دم اسبی ببند:ws3:

اتفاقادم اسببی خیلی دوست دارم ولی دم اسبی باعث می شودبه مرورازجلو کچل بشی:ws3:بشم

لینک به دیدگاه
اتفاقادم اسببی خیلی دوست دارم ولی دم اسبی باعث می شودبه مرورازجلو کچل بشی:ws3:بشم

بی شوخی...مردونه بزن بزار هر کسی میبینتت بگه وای این یه مرده واقعیه:a030:

لینک به دیدگاه
عجیب و غریب نباشه دیگه..

منهم موافقم ولی چون می خوام موضوع بحث یک حالت راهنماو..هم پیداکنه می پرسم چه مدلی های راشمامدلهای سنگین می دانیدوچه مدلهای راعجیب وغریب می دانید؟میتوانیدباشکل توضیح دهید.

لینک به دیدگاه
منهم موافقم ولی چون می خوام موضوع بحث یک حالت راهنماو..هم پیداکنه می پرسم چه مدلی های راشمامدلهای سنگین می دانیدوچه مدلهای راعجیب وغریب می دانید؟میتوانیدباشکل توضیح دهید.

اجازه بدید فکر کنم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...