رفتن به مطلب

شیر گرسنه گلوی دختر 22 ساله را درید + تصاویر

masi eng

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
یک زن 22 ساله آمریکایی پس از باز کردن پنجره خودرو در طول سفر اکتشافی در آفریقای جنوبی به منظور عکس گرفتن از گربه سانان مورد علاقه اش مورد حمله یکی از آنان قرار گرفت و کشته شد.

بنا بر این گزارش این زن جوان در حالی که شیر مقابل خود را سوژه عکس کرده بود،متوجه شیری که در کنار خودرو کمین گرفته بود نشد و در یک فرصت مناسب شیر به وی حمله کرد.

3240542_351.jpg

این شیر در حالی که دست زن جوان را گرفته بود وی را با نیروی خود از پنجره خارج و بر روی زمین میکشید.

راهنما و جنگلبان به قصد نجات زن جوان از ماشین خارج و با شلیک چند تیر هوایی موفق به پراکنده کردن شیرهایی شدند که قصد ترک از صحنه و گذشتن از وعده ناهاری خود را نداشتند .

پس از انتقال زن جوان به بیمارستان و تلاش پزشکان برای احیای جان وی به دلیل جراحات زیاد به ویژه پارگی در ناحیه گردن،وی جان باخت.

مسوولین با نصیب علائم هشدار دهنده از بازدید کنندگان خواسته بودند تا نسبت به این رعایت آن بسیار جدی باشند.

به گفته راهنمای این سفر اکتشا فی در طول مسیر از گردشگران خواسته شده بود تا تحت هیچ شرایطی درب و پنجره ها را در طول مسیر باز نکند.

بنا بر گزارش های منتشر شده این سومین حمله گربه سانان بزرگ به گردشگران در چهار ماه گذشته است.

این پارک با بیش از 85 شیر، از جمله شیر سفید نادر، و انواع دیگر حیوانات، از جمله زرافه و شترمرغ است.

به گفته مامور امنیتی همراه گروه به نقل از این خبرگزاری :"شیر با نزدیک شدن از سمت چپ از وسیله نقلیه، سمت مسافر راه می رفت، کاملا نزدیک به ماشین و در یک قدمی زن جوان قرار گرفت".

لینک به دیدگاه

خبر های بد رو اکران نکنید. غیر اینه که تا چشم انسان به حتی تیتر خبر هم می افته منقلب میشه؟ بابا آخه به ما چه ربطی داره که اونور دنیا چه خبر بدی اتفاق افتاده؟ شما برای شادی تلاش کنید بعض اینه که ببخشید خبرنگار عزرائیل بشید. ترو خدا این اخبار رو اینجا نذارید. شاید نتونید حدس بزنید که با این کارتون تا چه حد مشمول ذمّه کاربران میشید. اینا اثرات بدی تو روحیه انسان میذاره. لطفا خبر های بدشگون رو برامون به ارمغان نیارید. مرسی که توجه میکنید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خبر های بد رو اکران نکنید. غیر اینه که تا چشم انسان به حتی تیتر خبر هم می افته منقلب میشه؟ بابا آخه به ما چه ربطی داره که اونور دنیا چه خبر بدی اتفاق افتاده؟ شما برای شادی تلاش کنید بعض اینه که ببخشید خبرنگار عزرائیل بشید. ترو خدا این اخبار رو اینجا نذارید. شاید نتونید حدس بزنید که با این کارتون تا چه حد مشمول ذمّه کاربران میشید. اینا اثرات بدی تو روحیه انسان میذاره. لطفا خبر های بدشگون رو برامون به ارمغان نیارید. مرسی که توجه میکنید. :icon_gol:

دوست عزیزاینهاواقیعتهای اززندگی است.

چرانبایدبه نکته هاش توجه نکنیم که نبایدواردحریم حیوان شدوبه علایم توجه کنیم!

لینک به دیدگاه
دوست عزیزاینهاواقیعتهای اززندگی است.

چرانبایدبه نکته هاش توجه نکنیم که نبایدواردحریم حیوان شدوبه علایم توجه کنیم!

یعنی میمیرم واسه این تز کاریزماتیکت.

من دارم میگم این ها برای اعصاب ضرر داره اونوقت تو میای برام جمعیت دفاع از حقوق حیوانات رو پیش میکشی. چرا متن رو بدقت نمیخونی ؟

اگه واقعیت های زندگی شما همینا باشه حرفی نیست. برو زندگیتو بکن. خوش باشی.

لینک به دیدگاه

شیرکارخودش راانجام داده این مشکل ماانسانهاست که همه جاراگرفتیم وخیال می کنیم همه چیزوهمه جامال ماست.

دم شیرهم گرم ،شیربایدجزبه داشته باشه شیرآب یاپاستوریزه که نیست!

بین نکات زیادی که این متن داشت یه نکته هم جالبه (راهنما و جنگلبان به قصد نجات زن جوان از ماشین خارج و با شلیک چند تیر هوایی موفق به پراکنده کردن شیرهایی شدند که قصد ترک از صحنه و گذشتن از وعده ناهاری خود را نداشتند .) شایداگرمابودیم برای تلافی یه تیرمیزدیم تومخ شیره

لینک به دیدگاه
یعنی میمیرم واسه این تز کاریزماتیکت.

من دارم میگم این ها برای اعصاب ضرر داره اونوقت تو میای برام جمعیت دفاع از حقوق حیوانات رو پیش میکشی. چرا متن رو بدقت نمیخونی ؟

اگه واقعیت های زندگی شما همینا باشه حرفی نیست. برو زندگیتو بکن. خوش باشی.

دقیقترمی شودبگید؟

اینهامگرواقیعتهای زندگی نیست ؟

بعدشم شمامی توانی نخوانی اگرمی بینی اعصابت بهم میریزه !یه چیزی میگم ببینیدمن حوادث روزنامه رایکوقتی نمیخواندم الان هم همینطوره ولی کسانی بودندکه مثل آیینه دق جلوم می خواندندولذت میبردندمن نمی توانم به آنهابگم شمانخونید.

الانهم همینجوری این انجمن 7,039 فقط کاربرفعال داره همه علایقشون یکی نیست باورکنیدبرای تعدادی هم جالب است!

لینک به دیدگاه

من يه چندخطي مينويسم ونميخوام ديگه ادامه پيدا كنه.. بگيد چشم...

اولا كه اينجا تالار اخبار و بخش حوادثه.. :a030:

دوما اگر فكر ميكنيد ناخوشاينده براتون كنجكاو نشيد كه بهتونم بربخوره يا اينكه منقلبتون كنه اين برميگرده به كنجكاوي خودتون نه من نه خبرهاي منقلب كننده

سوما براي خيلي از دوستان جالب نيست.. براي يه سري جالبه .. مثل اين ميمونه كه من خودمو مثال ميزنم بيام بگم اين چه تاپيكهاي بي سرو ته اي كه ميزنيد.. ربطي نداره...

چهارما.. فكر نميكنم بحث برانگيز باشه خبر.. ماها ياد گرفتيم يه چيزي رو تحليل كنيم به من و شماها ربطي نداره.. نه سر پيازيم نه ته پياز.. ميتونستيد مملكتو ميچرخونديد ..اواز دهل از دور خوش است..

پنجمن.. اگر كسي ناراحته.. دليل نداره ناراحتيشو به كسي تحميل كنه..

ششما..

ديگه نبينم تاپيكهاي من به چالش كشيده بشه.. و يا اينكه بخوايد بحث درست كنيد.. هركسي دوست نداره وارد تاپيكها و موضوعات نشه .. كه باعث ناراحتيش بشه.. به اسم تالار توجه كنيد...

كسي كه حرف از اعصاب ميزنه .. پس نبايد بحث كنه.. اينجوري بيشتر اعصاب خورد ميشه .. تا با يه خبر ...

ديگه جدي گفتم نبينم چنين بحثهايي بشه.

من شاهد فقط يه سري حرفا هستم .. كه طرف بخاطر كنجكاوي خودش و اعصاب خورد شدن خودش همه چي رو به چالش ميكشه يعني چي؟خواهشا جنبه نداريد وارد نشيد/

بازم ميگم.. اينجا بخض حوادث.. اين برميگرده به كنجكاوي شما نه كسي ديگه.. خودتون مسئول خودتون هستيد

لینک به دیدگاه
من يه چندخطي مينويسم ونميخوام ديگه ادامه پيدا كنه.. بگيد چشم...

اولا كه اينجا تالار اخبار و بخش حوادثه.. :a030:

دوما اگر فكر ميكنيد ناخوشاينده براتون كنجكاو نشيد كه بهتونم بربخوره يا اينكه منقلبتون كنه اين برميگرده به كنجكاوي خودتون نه من نه خبرهاي منقلب كننده

سوما براي خيلي از دوستان جالب نيست.. براي يه سري جالبه .. مثل اين ميمونه كه من خودمو مثال ميزنم بيام بگم اين چه تاپيكهاي بي سرو ته اي كه ميزنيد.. ربطي نداره...

چهارما.. فكر نميكنم بحث برانگيز باشه خبر.. ماها ياد گرفتيم يه چيزي رو تحليل كنيم به من و شماها ربطي نداره.. نه سر پيازيم نه ته پياز.. ميتونستيد مملكتو ميچرخونديد ..اواز دهل از دور خوش است..

پنجمن.. اگر كسي ناراحته.. دليل نداره ناراحتيشو به كسي تحميل كنه..

ششما..

ديگه نبينم تاپيكهاي من به چالش كشيده بشه.. و يا اينكه بخوايد بحث درست كنيد.. هركسي دوست نداره وارد تاپيكها و موضوعات نشه .. كه باعث ناراحتيش بشه.. به اسم تالار توجه كنيد...

كسي كه حرف از اعصاب ميزنه .. پس نبايد بحث كنه.. اينجوري بيشتر اعصاب خورد ميشه .. تا با يه خبر ...

ديگه جدي گفتم نبينم چنين بحثهايي بشه..بدون هيچ تذكري اخطار ميدم..

من شاهد فقط يه سري حرفا هستم .. كه طرف بخاطر كنجكاوي خودش و اعصاب خورد شدن خودش همه چي رو به چالش ميكشه يعني چي؟خواهشا جنبه نداريد وارد نشيد/

بازم ميگم.. اينجا بخض حوادث.. اين برميگرده به كنجكاوي شما نه كسي ديگه.. خودتون مسئول خودتون هستيد

این که من گفتم نظرات شخصی من بوده. متنشم اینه:

خبر های بد رو اکران نکنید. غیر اینه که تا چشم انسان به حتی تیتر خبر هم می افته منقلب میشه؟ بابا آخه به ما چه ربطی داره که اونور دنیا چه خبر بدی اتفاق افتاده؟ شما برای شادی تلاش کنید بعض اینه که ببخشید خبرنگار عزرائیل بشید. ترو خدا این اخبار رو اینجا نذارید. شاید نتونید حدس بزنید که با این کارتون تا چه حد مشمول ذمّه کاربران میشید. اینا اثرات بدی تو روحیه انسان میذاره. لطفا خبر های بدشگون رو برامون به ارمغان نیارید. مرسی که توجه میکنید.

اینا نظرات شخصی منه. دلیل نداره اینجوری برخورد کنید.

لینک به دیدگاه
این که من گفتم نظرات شخصی من بوده. متنشم اینه:

خبر های بد رو اکران نکنید. غیر اینه که تا چشم انسان به حتی تیتر خبر هم می افته منقلب میشه؟ بابا آخه به ما چه ربطی داره که اونور دنیا چه خبر بدی اتفاق افتاده؟ شما برای شادی تلاش کنید بعض اینه که ببخشید خبرنگار عزرائیل بشید. ترو خدا این اخبار رو اینجا نذارید. شاید نتونید حدس بزنید که با این کارتون تا چه حد مشمول ذمّه کاربران میشید. اینا اثرات بدی تو روحیه انسان میذاره. لطفا خبر های بدشگون رو برامون به ارمغان نیارید. مرسی که توجه میکنید.

اینا نظرات شخصی منه. دلیل نداره اینجوری برخورد کنید.

شما سعي كن نخوني... والا رفتار شما بيشتر ادمو منقلب ميكنه تا موضوع و خبرهاي حوادث برانگيز...ما مشمول ذنبه.. شما نميخواد حرص كسي رو بخوريد.. بازم ميگم اينجا بخش حوادثه.. اسمش روشه..وارد نشو منقلب نميشي/

لینک به دیدگاه
شما سعي كن نخوني... والا رفتار شما بيشتر ادمو منقلب ميكنه تا موضوع و خبرهاي حوادث برانگيز...ما مشمول ذنبه.. شما نميخواد حرص كسي رو بخوريد.. بازم ميگم اينجا بخش حوادثه.. اسمش روشه..وارد نشو منقلب نميشي/

گفتم که این نظر منه که دادم و میدم.

یکی از مهم‌ترین عواملی که سلامت روان افراد را به مخاطره میندازه، استرس (فشار روانی) هستش. وقتی کاربری با فشار روانی مواجه میشه از سه مرحله «هشدار»، «مقاومت» و «فروپاشی» عبور میکنه. پژوهشها نشان میدهد فردی که قادر به رویارویی مناسب با انواع عوامل استرس‌زا نیست، تا سرحد آشفتگی و فروپاشی در سلامتی جسمی و روانی پیش میره .عوامل استرس زا شامل مواردی هستند که باعث ایجاد تغییرات جسمی و روانی ناشی از انواع فشارهای روانی در انسان میشند. عوامل استرس‌زا ممکن است ناچیز و گذرا باشند، مانند: حوادث بد که برای دیگران اتفاق می افته ولی بازم مخرب هست.

هر چه شدت خبر بیشتر باشه، اثرات آن هم بیش‌تر خواهد بود. برداشت ذهنی فرد از وقایع و طرز تلقی وی نسبت به حوادث، روی اثرات ناشی از حوادث بر جسم و روانش اثر میذاره وآسیب‌پذیری فرد را نسبت به عوارض و اثرات ناشی از رویدادهای منفی و حوادث , بیشتر می‌کند. برا همبن من توصیه میکنم که فقط خبر های خوب رو تو صفحه حوادث بذاریم که باعث دلگرمی انسانها بشه. اینم نظر شخصی منه .

لینک به دیدگاه
گفتم که این نظر منه که دادم و میدم.

یکی از مهم‌ترین عواملی که سلامت روان افراد را به مخاطره میندازه، استرس (فشار روانی) هستش. وقتی کاربری با فشار روانی مواجه میشه از سه مرحله «هشدار»، «مقاومت» و «فروپاشی» عبور میکنه. پژوهشها نشان میدهد فردی که قادر به رویارویی مناسب با انواع عوامل استرس‌زا نیست، تا سرحد آشفتگی و فروپاشی در سلامتی جسمی و روانی پیش میره .عوامل استرس زا شامل مواردی هستند که باعث ایجاد تغییرات جسمی و روانی ناشی از انواع فشارهای روانی در انسان میشند. عوامل استرس‌زا ممکن است ناچیز و گذرا باشند، مانند: حوادث بد که برای دیگران اتفاق می افته ولی بازم مخرب هست.

هر چه شدت خبر بیشتر باشه، اثرات آن هم بیش‌تر خواهد بود. برداشت ذهنی فرد از وقایع و طرز تلقی وی نسبت به حوادث، روی اثرات ناشی از حوادث بر جسم و روانش اثر میذاره وآسیب‌پذیری فرد را نسبت به عوارض و اثرات ناشی از رویدادهای منفی و حوادث , بیشتر می‌کند. برا همبن من توصیه میکنم که فقط خبر های خوب رو تو صفحه حوادث بذاریم که باعث دلگرمی انسانها بشه. اینم نظر شخصی منه .

تزهاي روانشناسي تونو تو تالارخودتون انجام بديد و بگيد كه ديگران ازش بهره ببرن.. اگه ميخوايد مطلبي در اين زمينه به كسي عرضه كنيد.. نه وارد تاپيكها بشيد و براي هر موضوعي يه بحث ايجاد كنيد..

نظر شما هم اصلا تو اين تاپيك براي من مهم نيست كه نظرتونو هي اعمال ميكنيد.. بازم ميگم به بخش تالار دقت كنيد..

انقدر بحث كردنو دوست داريد .. يه تايك بحث براي خودتون ايجاد كنيد دور از مخالفت كردن با نظرات ديگران.. و بدون تحميل كردن عقايد خودتون حتمن به ي نتيجه اي ميرسيد...

لینک به دیدگاه
تزهاي روانشناسي تونو تو تالارخودتون انجام بديد و بگيد كه ديگران ازش بهره ببرن.. اگه ميخوايد مطلبي در اين زمينه به كسي عرضه كنيد.. نه وارد تاپيكها بشيد و براي هر موضوعي يه بحث ايجاد كنيد..

نظر شما هم اصلا تو اين تاپيك براي من مهم نيست كه نظرتونو هي اعمال ميكنيد.. بازم ميگم به بخش تالار دقت كنيد..

انقدر بحث كردنو دوست داريد .. يه تايك بحث براي خودتون ايجاد كنيد دور از مخالفت كردن با نظرات ديگران.. و بدون تحميل كردن عقايد خودتون حتمن به ي نتيجه اي ميرسيد...

اگر تحمل نظرات کاربر رو نداری بهتره طرح موضوع نکنی. در ضمن حتما رو انیجوری بنویسید صحیح هست. نظر شما هم برای من همون حالت رو داره. حق شرکت تو تاپیک رو استاتر نمیده.

لینک به دیدگاه

میگم چه پارک باحالیه! همه با ماشین میتونن برن تو؟؟؟؟:ws52:

تقصیر خودش بوده! میخواست پنجره رو باز نکنه:whistle::ws37:

لینک به دیدگاه

اگر تحمل نظرات کاربر رو نداری بهتره طرح موضوع نکنی. در ضمن حتما رو انیجوری بنویسید صحیح هست. نظر شما هم برای من همون حالت رو داره. حق شرکت تو تاپیک رو استاتر نمیده.

بایا از دریدن شیر گرسنه بدتر کل کل این دو تاست(fakur1و*salamat*) کلا حوادث نواندیشانی محسوب میشه:ws3::ws3: من میترسم اینا همدیگرو بکشن آخرسر :vahidrk::vahidrk::w000::w000::ws3::ws3:

من دو روزه می بینم کل کل و دعواست هر دوتا تون راست میگید چرا دعوا می کنید آخه :w02:هر دو راست میگید مثلا من خو دم از خوندن حوادث بدم میاد ولی آدم هایی هستن که وقتی روزنامه دستشون میرسه اول صفحه حوادث رو میخونن خوب شاید دوست دارن این به خورشون مربوط میشه ....ولی کلا به نظرم هر کی حوادث زیاد بخونه عمرش کم میشه مخصوصا صحنه هایی که به صورت تصویری هست نباید دید ولی به هر حال این دوستمون دوست داشته ما رو هم در جریان گذاشته ممنون*salamat*

لینک به دیدگاه

كي به كي ميگه تحمل نظرات رو نداره..والا در تاپيكهاي شما جز بحث و جدل بين كاربرا چيزي به نتيجه نرسيده جز اينكه حرفاتونو به كسي تحميل كنيد و يكسري عقايد نادرستتونو به كسي بگيد چيزي به ارمغان نزاشته.. والا شما تحمل نداري.. درضمن.. شما نميخواد به من بگيد اين درسته يا اون غلطه ..شما احترام خودتو نگه دار.. من هم نگفتم حق شركت نداري.. گفتم عفت كلام داشته باش.. و نظر ميدي نظرتو به كسي تحميل نكن..و همچنين براي من حالت روانشناس منطقي رو بازي نكن..

در ضمن حرف اخر.. خلايق هر چه لايق.

لینک به دیدگاه
بایا از دریدن شیر گرسنه بدتر کل کل این دو تاست(fakur1و*salamat*) کلا حوادث نواندیشانی محسوب میشه:ws3::ws3: من میترسم اینا همدیگرو بکشن آخرسر :vahidrk::vahidrk::w000::w000::ws3::ws3:

من دو روزه می بینم کل کل و دعواست هر دوتا تون راست میگید چرا دعوا می کنید آخه :w02:هر دو راست میگید مثلا من خو دم از خوندن حوادث بدم میاد ولی آدم هایی هستن که وقتی روزنامه دستشون میرسه اول صفحه حوادث رو میخونن خوب شاید دوست دارن این به خورشون مربوط میشه ....ولی کلا به نظرم هر کی حوادث زیاد بخونه عمرش کم میشه مخصوصا صحنه هایی که به صورت تصویری هست نباید دید ولی به هر حال این دوستمون دوست داشته ما رو هم در جریان گذاشته ممنون*salamat*

:ws3:من معذرت ميخوام نسترن جون حق باشماست....

بعضي اوقات ادم بايد يه سري ادمارو سرجاشون نشوند.. تا نظراتشونو به كسي تحميل نكنن.. چون حق اينكاررو ندارن.. وگرنه.. انقدر نظر بدن.. به من چه... ولي نه تو تاپيك هاي من...:a030: يه سري ادما فكر ميكنن خيلي ارههههه.. ولي نهههه:whistle:

لینک به دیدگاه
كي به كي ميگه تحمل نظرات رو نداره..والا در تاپيكهاي شما جز بحث و جدل بين كاربرا چيزي به نتيجه نرسيده جز اينكه حرفاتونو به كسي تحميل كنيد و يكسري عقايد نادرستتونو به كسي بگيد چيزي به ارمغان نزاشته.. والا شما تحمل نداري.. درضمن.. شما نميخواد به من بگيد اين درسته يا اون غلطه ..شما احترام خودتو نگه دار.. من هم نگفتم حق شركت نداري.. گفتم عفت كلام داشته باش.. و نظر ميدي نظرتو به كسي تحميل نكن..و همچنين براي من حالت روانشناس منطقي رو بازي نكن..

در ضمن حرف اخر.. خلايق هر چه لايق.

کلا خبر های بد نفعی به حال کسی نداره. بهتره تو تالار حوادث از خبر های خوب برای نشر استفاده بشه. این نظر منه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...