رفتن به مطلب

بررسی یک معیار جا افتاده

fakur1

ارسال های توصیه شده

سولتونو با یک سوال دیگه جواب میدم

به نظرتون رنگ قرمز خوبه یا ابی حالا بدون موقعیت جغرافیایی جواب بدین چه اینجا چه انجا؟؟؟

لینک به دیدگاه

در کشورهای مختلف علاوه بر اون تو ایران خودمون هم در فرهنگ های مختلف این ارزش متفاوته در خونواده و حتی در افراد یک خونواده هم متفاوته

اما اینو میدونم که در حال حاضر تو ایران به تنها چیزی که توجه نمیشه و ارزشی قدر یک اپسیلون براش قائل نیستن همین انسان بودنه :w16:

دور ، دوره نامرد و نامردیه

از نظر شخص من انسان کسیه که وجدانش بیدار باشه ... حداقل ها ابرای ینکه اسم انسان روت باشه اینه که به کسی آسیب نزنی یه بزرگی که اسمش الان یادم رفته !! میگفت چیزی به عنوان گناه در برابر پروردگار وجود نداره گناه همون بدی هایی هست که در حق دیگران میکنی . سه اصل جالب در دین زردشت (البته همین سه اصل با بقیه دینشون کار ندارم و اصلا نمیشناسم که بخوام کار داشته باشم) گفتار نیک پندار نیک کردار نیک هست خیلی جالبه که اگر واقعا این سه تا رو در مود خود، سایرین و طبیعت رعایت کنی طوری که در مقابل خودت ، دیگران ، طبیعت شرمنده نشی از نظر من انسانی

اوج انسانیت از نظر من خدمت های بزرگ به مخلوقات هست که گاهی شامل گذشت از خود هم میشه که ستونیه

لینک به دیدگاه
سولتونو با یک سوال دیگه جواب میدم

به نظرتون رنگ قرمز خوبه یا ابی حالا بدون موقعیت جغرافیایی جواب بدین چه اینجا چه انجا؟؟؟

سئوال من با موقعیت جغرافیائی هستش.

لینک به دیدگاه

درود.اول اینکه دلسوزی کارداده دست ماایرانی جماعت.بعد میریم سراغ اعتقادات که خودتون میدونید جریان رو.....انسان خوب بنظرم حرفش باذاتش یکی باشه,رک باشه,بی رودرواسی حرف بزنه,و یک کلام دردکشیده باشه...تا حس کنه .......سپید باشه,نه خاکستری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...