رفتن به مطلب

حریم خصوصی

fakur1

ارسال های توصیه شده

هرچیزی که خصوصی باشه بهش میگن حریم خصوصی

اسمش روشه خصوصیه یعنی به دیگران ربطی نداره وقتی ربطی نداره یعنی نباید کنجکاوی بی جا دخالت بی جا سوال بی جا سرک کشیدن بی جا صورت بگیره

اگه این کارو یکی انجام بده اول باید براش شفاف ساری کرد چون نمیدونه خصوصی و عمومی یعنی چی عین مساله ی دست چپ و راسته

لینک به دیدگاه

حریم خصوصی تعریفش از نظر من : حصاری است متحرک و فرضی که به دور هر بخشی از زندگی خود در مقابل افراد مختلف میکشیم :ws3: . تعریفش فکر میکنم برای هر فرد با فرد دیگه فرق کنه ... اینایی که شما نام بردید هم میتونه بخش خصوصی داشته باشه هم عمومی و یه این بستگی داره که اون عموم کی باشن ؟ و در ذهن شما چقدر به شما نزدیک باشن ...مثلا در مورد منزل من تنها چیزی که در جامعه مجازی نو اندیشان بتونم در میان بذارم شهر محل زندگیم هست تمایلی ندارم و نیازی نمیبینم اسم خیابون کوچه و ساختمونمون رو بیارم ولی به یه دوست حقیقی که میشناسمش به راحتی میگم ... اما شمای نوعی ممکنه مثل من فکر نکنی بگی آره من فلان شهرم فلان خیابون خونمونه اسم کوچمون فلانه اسم ساختمونمون فلانه و حتی کسانیم هستن که صحبت های داخل منزل هم بیان راحت بیان کنن ... هر کسی یه طوره اینا هم تعریفش از نظر من بود

لینک به دیدگاه
حریم خصوصی تعریفش از نظر من : حصاری است متحرک و فرضی که به دور هر بخشی از زندگی خود در مقابل افراد مختلف میکشیم :ws3: . تعریفش فکر میکنم برای هر فرد با فرد دیگه فرق کنه ... اینایی که شما نام بردید هم میتونه بخش خصوصی داشته باشه هم عمومی و یه این بستگی داره که اون عموم کی باشن ؟ و در ذهن شما چقدر به شما نزدیک باشن ...مثلا در مورد منزل من تنها چیزی که در جامعه مجازی نو اندیشان بتونم در میان بذارم شهر محل زندگیم هست تمایلی ندارم و نیازی نمیبینم اسم خیابون کوچه و ساختمونمون رو بیارم ولی به یه دوست حقیقی که میشناسمش به راحتی میگم ... اما شمای نوعی ممکنه مثل من فکر نکنی بگی آره من فلان شهرم فلان خیابون خونمونه اسم کوچمون فلانه اسم ساختمونمون فلانه و حتی کسانیم هستن که صحبت های داخل منزل هم بیان راحت بیان کنن ... هر کسی یه طوره اینا هم تعریفش از نظر من بود

خیلی مایل هستم در مورد کسانی که بنام قانون به خودشون حق میدن که شعاع حریم خصوصی مردم رو تا اونجا کوچیک فرض کنند که چیزی از زندگی کسی تو اون شعاع قرار نگیره صحبت کنیم. که چرا و چه میشه کرد.

لینک به دیدگاه
هرچیزی که خصوصی باشه بهش میگن حریم خصوصی

اسمش روشه خصوصیه یعنی به دیگران ربطی نداره وقتی ربطی نداره یعنی نباید کنجکاوی بی جا دخالت بی جا سوال بی جا سرک کشیدن بی جا صورت بگیره

اگه این کارو یکی انجام بده اول باید براش شفاف ساری کرد چون نمیدونه خصوصی و عمومی یعنی چی عین مساله ی دست چپ و راسته

آیا اون دیگران هم به این مطلبی که شما گفتید اعتقاد دارن؟ که به خودشون اجازه میدن که چپ و راست تو زندگی خصوصی دیگران سرک بکشند؟

لینک به دیدگاه
آیا اون دیگران هم به این مطلبی که شما گفتید اعتقاد دارن؟ که به خودشون اجازه میدن که چپ و راست تو زندگی خصوصی دیگران سرک بکشند؟

منظور از دیگران کیا هستن؟شفاف سازی کنید

اجازه که ندارن مگر خودشونو صاحب خونه زندگی مردم بدونن:whistle:

لینک به دیدگاه
خیلی مایل هستم در مورد کسانی که بنام قانون به خودشون حق میدن که شعاع حریم خصوصی مردم رو تا اونجا کوچیک فرض کنند که چیزی از زندگی کسی تو اون شعاع قرار نگیره صحبت کنیم. که چرا و چه میشه کرد.

خیلی بجا و به موقع بود فکر کنم همین دیروز بود در مورد این میخوندم که بعضی کشورها هستند ...بعضی ها!!!!!!!!!!... خیلی جاهارو فیلتر میکنن و خیلی جاهارو هم به نفعشونه نگه میدارن چون براشون سودمنده !! این کشورها از طریق سیم کارت به اطلاعات شخصیه افراد به طور کامل میتونن دسترسی پیدا کنن به راحتی شنود کنند حتی میتونن اطلاعات خیلی شخصی رو از طریق بعضی گوشی های همراه یا حتی اپلکیشن ها و... به راحتی بدست بیارن ... واقعا حس بدی بهم دست داد وقتی من با خونوادم یا دوستای صمیمیم یا هر شخص دیگه ای دارم افکارم رو رد و بدل میکنم چه به صورت کلامی چه نوشتاری و چه تصویری اصلا تمایلی ندارم شخص دیگری متوجه اون باشه .... این میتونه جزو خصوصیترین بخش های حریم یک فرد باشه که قانون با سو استفاده از قدرت داره توش دخالت میکنه

کم کم آدم حس میکنه یه سری موجود تحت نظارت از راه دور هست ! کم مونده بیان برای هر کدوممون یه بار کد تعیین کنن !!

حریم خصوصی من میتونه حتی نوع لباس پوشیدن من باشه که به نام قانون میتونن تو نوع پوششم به راحتی و با پررویی تمام دخالت کنن...

حریم خصوصی میتونه افکار یک نوجوان باشه که تو مدرسه با کتابهای درسی و ایحاد جو شوونیسم و شعارهای چرت و پرت شست و شو داده بشه ...

حریم خصوصی میتونه سوالاتی باشه که هیچ ربطی به رشته من نداره بلکه به زندگی شخصی و افکار و ایدئولوژی های شخصی من مربوطه ولی برای مصاحبه استخدام از من سوال میشه!

حریم خصوصی میتونه مجلس عروسی عزیزان من باشه که فردای روز عروسی حراست اداره خواستشون ! که چرا تو مجلس عروسیت فلان نوشیدنی سرو شد!!!!!!! چرا فلانکسک دلش خواست خودشو تو عروسی تو تکون بده!!!!!!!!!!(به قول طناز عزیز کشورمون حامد آهنگی : "دارم خودمو تکون میدم تورو تکون نمیدم که!! یکی دو تا سره خر نداریم که!! ")

چراش رو نمیدونم... ینی میدونم ولی نمیتونم اینجا راجع بهش بحث کنم چون وارد حریم تفکرات و آزادی بیانم هم شدند!! اینکه کشورهایی که توش به نام قانون در حریم خصوصیت مداخله میکنن کشورهایی هستند که همیشه از داخل و خارج بهشون دست درازی میشده و رژیم های ملیگرا در ادارش هرگز نقش نداشتند که برای مردم ارزشی قائل بشن ...بلکه یک عده فاشیست بر مردم حکومت میکردند و میکنند.

د رمورده اینکه چه میشه کرد باید بگم تا اون کشور همون منابع و همون سرمایه هارو داراست همین وضع ادامه داره تا زالوها تمام خونشون رو نمکن و بدن بیجان رو به حال خود رها نکنن همین وضع هست .

لینک به دیدگاه
منظور از دیگران کیا هستن؟شفاف سازی کنید

اجازه که ندارن مگر خودشونو صاحب خونه زندگی مردم بدونن:whistle:

بگو کیا نیستن. چون هر کسی یه جورائی به خودش حق میده که وارد هر حریمی که دلش خواست بشه.

لینک به دیدگاه
بگو کیا نیستن. چون هر کسی یه جورائی به خودش حق میده که وارد هر حریمی که دلش خواست بشه.

قیچی واسه همینجور وقتها هستش :w16:

ولی اینم توجه کنید خیلی وقتا ما خودمون شرایط دخالت دیگرانو تو کارامون فراهم میکنیم خواسته یا ناخواسته

لینک به دیدگاه

حریم خصوصی : چیزیه که آدم دوست نداره بقیه بدونن پس برای هر کسی متفاوته ممکنه چیزی که برای یکی حریم خصوصی باشه ولی یکی دیگه مدام دوست داشته باشه افراد در اون مورد باهاش حرف بزنن برای همین یه کم سخت میشه درک اینکه چی برای کی حریم خصوصیه

این حریم خصوصی قاعدتا لایه لایه اس و هر کس تا یه حدی می تونه وارد شه

خب درمورد حریم خصوصی و حکومت ها متاسفانه در آینده با پیشرفت هوش مصنوعی تمام افراد جامعه تحت نظارت قرار گرفته و جهان به سمت دیکتاتوری حرکت خواهد کرد (این نظر من هست)

لینک به دیدگاه

خب درمورد حریم خصوصی و حکومت ها متاسفانه در آینده با پیشرفت هوش مصنوعی تمام افراد جامعه تحت نظارت قرار گرفته و جهان به سمت دیکتاتوری حرکت خواهد کرد (این نظر من هست)

می توانیدبیشترتوضیح بدهید.

لینک به دیدگاه
می توانیدبیشترتوضیح بدهید.

خیلی چیز خاصی نداره تمام رفتار ها آدم رو کامپیوتر تحلیل می کنه در صورت مشکوک بودن هر فعالیتی فوری مچت رو می گیره

یا خوندن مغز که این آینده اش نزدیک نیست ولی امکان پذیره

لینک به دیدگاه

سلام.حریم خصوصی یعنی امنیت من وما....وقتی دگری واردشد,حریم شکسته میشه.....چه غریبه,چه آشنا.....حریم اجتماعی که نداریم دیگه...... .. .... ... .. . ... . . ... ... ... تموم!!

لینک به دیدگاه
خیلی چیز خاصی نداره تمام رفتار ها آدم رو کامپیوتر تحلیل می کنه در صورت مشکوک بودن هر فعالیتی فوری مچت رو می گیره

یا خوندن مغز که این آینده اش نزدیک نیست ولی امکان پذیره

بله،به تازگی رباتهای طراحی شده برای همین کارهاودرآینده ای نزدیک جای اکثرشغلهارامی گیرند مانندپلیس،فروشندها و..البته این پروژه هم بامخالفت های روبروهست (ولی به نظراین فناوری مثل فناوریهای دیگرخوبست(نظم کامپیتری))

بایدبگم اینهم آیندنزدیک است.

نگران نباشیدحداقل این ربات ها برای ماایرانیهاخیلی بهترازخودایرانیهاهستند!

لینک به دیدگاه
بله،به تازگی رباتهای طراحی شده برای همین کارهاودرآینده ای نزدیک جای اکثرشغلهارامی گیرند مانندپلیس،فروشندها و..البته این پروژه هم بامخالفت های روبروهست (ولی به نظراین فناوری مثل فناوریهای دیگرخوبست(نظم کامپیتری))

بایدبگم اینهم آیندنزدیک است.

نگران نباشیدحداقل این ربات ها برای ماایرانیهاخیلی بهترازخودایرانیهاهستند!

این که جای شغل ها رو بگیرند عالی میشه انسان فقط به فکر کردن می پردازه چیزی شبیه یونان باستان که مردم یونان به فکر و تفریح بودند برده ها براشون کار می کردن

آینده ی نزدیک نیست چون کار بسیار سختی هست!

نه نیستن چون ربات توسط انسان کنترل میشه پس هر کاری می تونن انجام بدن به دستور انسان(البته ربات فقط برای موارد خاص هست و اصلا هوش مصنوعی لازم نیست در قالب ریات باشه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...