رفتن به مطلب

دعوت دوستانه و خیلی هم جدی

fakur1

ارسال های توصیه شده

من امسال مرداد ماه تو ارومیه ام. میخوام از همین حالا از همه نواندیشان دعوت کنم که اگه دوست داشتن مرداد ماه یه قراربذاریم که اگه خواستن بیان و سه روز میهمان من باشن. تا اون موقع اگه برنامه تابستانیتون راه داد , همینجا اعلام کنید که هم روزش رو مشخص کنیم و هم اینکه من تعداد رو بدونم چن تاست تا براشون تدارک لازم رو ببینم.

روز اول میشینیم تو خونه و فقط گپ میزنیم.

روز دوم میریم کنار دریا و چادر میزنیم

روز سوم میریم اثار باستانی رو میبینیم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
:w58::w58::w58:

اخوی داری میری رامسر یا ارومیه؟! :ws3:

ارومیه که یه دریاچه داشت اونم خشک شد :4564:

نه برای چندین نفر هنوز اب داره میشه کنارش چادر زد

• Like 3
لینک به دیدگاه
من امسال مرداد ماه تو ارومیه ام. میخوام از همین حالا از همه نواندیشان دعوت کنم که اگه دوست داشتن مرداد ماه یه قراربذاریم که اگه خواستن بیان و سه روز میهمان من باشن. تا اون موقع اگه برنامه تابستانیتون راه داد , همینجا اعلام کنید که هم روزش رو مشخص کنیم و هم اینکه من تعداد رو بدونم چن تاست تا براشون تدارک لازم رو ببینم.

روز اول میشینیم تو خونه و فقط گپ میزنیم.

روز دوم میریم کنار دریا و چادر میزنیم

روز سوم میریم اثار باستانی رو میبینیم.

چون طبق قوانین انجمن

قانون شماره 26) برگزاری هرگونه میتینگ و قرار دسته جمعی در انجمن و بدون هماهنگی مسئول تور گردشگری ممنوع بوده و تاپیک ها بلافاصله بسته شده و حذف خواهند شد و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

متاسفانه چون در چهارچوب قوانین انجمن این میتینگ غیر قانونی هستش

با اجازه بسته میشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه برای چندین نفر هنوز اب داره میشه کنارش چادر زد

من مشکلم با اون کنار دریا بود :ws3:. دریاچه هست دیگه :w000:(شوخی کلا اومدم این تو که ایراد بگیرم :w02:) اینجا فک کنم هر چی مینویسی باید متذکر بشی شوخیه :4564:

متاسفانه من سعادت نداشتم هنوز ببینم وضعیتش چطور شده یکی دوبار تو رسانه ها عکس گذاشته بودن کاملا خشک بود ... واقعا ناراحت کنندست

کاسپین رو هم که فاضلاب رو ببندن گمانم خشک بشه :hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...