رفتن به مطلب

صندلی بانوی خوب و مهربون و روانشناسمون( Dreamy girl)

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

دوستان شرمنده من بیش از این نمیتونم اینجا باشم.دستتون دارم.مریم جان ببخشید اگه نمیتونم فعلا باشم.فردا جبران میکنم.خوش باشید شبتون بخیر.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 99
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام:ws3:

مرسی از دعوتت.

آماده ای؟؟؟:w02:

.

.

.

:ws3:اینا دور اول سوالا بود.منتظر پاتک های بعدی ما باشید:ws3:

شروع:

1- بزرگ ترین آرزوت چیه؟سفر به دور دنیا رو که گفتم،بعدش یه بار بتونم سوار ترن هوایی بشم

2- از کی متنفری؟ از هیچ کس، شاید بعضیا رو دوست نداشته باشم ولی از کسی متنفر نیستم

3- از کی خوشت میاد؟ از خیلیا :ws3:

4- علم بهتر است یا ثروت؟هر دو لازمن

5- خوشبختی رو تو چی میبینی؟ اینکه دلت خوش باشه

6- از دست دادن کی تو زندگیت برات سخت ترینه؟(ایشالا ک عزیزات همیشه سالم و سرحال باشن) مادرم، نمیتونم بهش فکر کنم حتی

7- دوس داری تو چه سنی ازدواج کنی؟ 25 به یعد

8- به نظرت نتیجه مذاکرات هسته ای چی میشه؟اصن به نفع ایرانه یا نه؟ امیدوارم توافق کنن. خسته شدیم از این همه تحریم و ...

9- گفتی بهترین غذایی که دوس داری ماکارونیه.دوس داری بهترین ماکارونی دنیارو با کی بخوری؟(فقد یه نفر) با همسر آیندم :ws3:

10 - آخ رین باری که خودتو سرزنش کردی کی بود؟براچی؟ یه هفته پیش، با خواهرم دعوام شد عذاب وجدان گرفتم :hanghead:

11- بهترین جایی که آرامشتو اونجا حس میکنی کجاس؟ اتاقم

12- تو یه خیابونی،باید یه مسیری رو با تاکسی بری(مسیرت جوریه که امکان پیاده رفتن هس اما طولانی و خسته کنندس).پولی که همراهته فقد اندازه کرایه تاکسیه.دختربچه ای تنگدست میاد و ازت درخواست کمک میکنه.با توجه به سنش و شرایط بدی که داره مطمعأ میشی که واقعأ فقیره...

آیا حاضری پول تاکسی رو به دخترک بدی و مسیرتو پیاده بری؟ آره حتما

13- بنظرت صادق بودن بهتر از رعایت جنبه های ادبه؟ نه همیشه، صداقت بدون ادب باعث رنجش میشه

1 4- ا ینکه مورد تعریف و تمجید دیگران واقع شی رو دوس داری؟ آره دوست دارم:ws3:

15- تا به حال شده بخاطر نداشتن توان و یا ضعف از حق خودت بگذری؟ بله متاسفانه

خسته نباشی مجتبی :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اینو همین الان کشیدی:ws3:اصن این شلکی نیست آخه:a030:

آره ... خو من تصورم این بود :sigh:

دوستان شرمنده من بیش از این نمیتونم اینجا باشم.دستتون دارم.مریم جان ببخشید اگه نمیتونم فعلا باشم.فردا جبران میکنم.خوش باشید شبتون بخیر.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خواهش میکنم لطف کردی شبت بخیر :icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

خوبی؟

چه خبر؟

تانژانت سینوس7 درجه چند میشه؟

چند متر می تونی بپری؟ طول و ارتفاع؟

لیوانت چه رنگیه؟

راسته که روانشناسا خودشون روانی هستن؟:w02:

چند تا تمرین بگو تمرکزمون بالا بره:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

خوبی؟ سلام مرسی خوبم شما خوبی؟

چه خبر؟ سلامتی

تانژانت سینوس7 درجه چند میشه؟ من رشتم انسانیه :hanghead: 0.002 ؟

چند متر می تونی بپری؟ طول و ارتفاع؟ فکر کنم یه متر طول نیم متر ارتفاع :shad:

لیوانت چه رنگیه؟ زرد

راسته که روانشناسا خودشون روانی هستن؟:w02: اینا حرفه باور نکن :ws3:

چند تا تمرین بگو تمرکزمون بالا بره:banel_smiley_4:

تمرین اول

طرحی را در ذهن خود روشن و واضح کنید و ببینید که چقدر می توانید ذهن خود را بر آن متمرکز نگاه دارید. خوب است که در ابتدای کار ساعتی داشته باشید و زمان را پیگیری کنید.

فرض کنید که می خواهید سلامتی را به عنوان یکی از بهترین نعمتهای این دنیا به تصور در آورید. اجازه ندهید که هیچ طرح دیگری به ذهنتان سرک بشکد. اگر در لحظه ای، طرح دیگری مزاحمت ایجاد کرد، آن را از ذهن خود دور کنید. عادت کنید که بر این طرح به مدت ده دقیقه در روز تمرکز کنید. آنقدر تمرین کنید تا بتوانید در هنگام تمرکز، فکر چیزهای دیگر را از ذهن حذف کنید. ممکن است نیاز داشته باشید که این تمرین را مرتباً در ده روز یا بیشتر اجرا کنید تا بتوانید مهارتهای تمرکزی را کم کم ملکه ذهن خود کنید.

تمرین دوم

کتابی را بر دارید و کلمات هر پاراگراف را بشمارید. برای بار دوم کلمات را بشمارید تا مطمئن شوید که تعداد آن را درست شمرده اید. اول با شمردن کلمات یک پاراگراف شروع کنید و وقتی که آسان تر شد، همه کلمات صفحه را بشمارید. این کار را بطور همزمان بصورت ذهنی و فقط با چشمانتان انجام دهید.

جسم ساده ای مانند قاشق، چنگال و یا لیوانی را بر دارید. به آن تمرکز کنید و شی را از هر طرف بدون بیان توصیفی از آن، نگاه کنید؛ یعنی هیچ کلمه ای در ذهنتان نباشد. فقط به شی بدون فکر کردن به کلمات نگاه کنید.

تمرین سوم

یک نقشه هندسی کوچک بکشید که سایزی حدود سه اینچ (7.6 سانتی متر) داشته باشد و به شکل یک مثلث، مربع یا دایره باشد. آن را با هر رنگی که دوست دارید بکشید و بر آن تمرکز کنید. فقط به نقشه نگاه کنید. هیچ کلمه ای را در ذهن نیاورید، انگار فقط نقشه وجود دارد. نقشه روبروی خود را نگاه کنید و سعی کنید که چشمانتان را خسته نکنید.

تمرین چهارم

به درون خود تمرکز کنید. دراز بکشید و مصرانه ماهیچه های خود را شل کنید. به ضربان قلب خود تمرکز کنید. به چیز دیگری توجه نکنید. تصور کنید که این عضو فوق العاده بدن شما چگونه خون را به دیگر بخشهای بدنتان پمپاژ می کند. سعی کنید بطور واقعی تجسم کنید که خون چگونه مخزن فوق العاده خود را ترک کرده وبه داخل جریانی که مستقیماً به سوی انگشتهای پای شما پایین می رود، جاری می شود. باز هم جاری شدن خون را از بازوها به نوک انگشتان خود تصور کنید. بعد از کمی تمرین، می توانید واقعاً بوسیله فکر خود، عبور خون را احساس کنید.

تمرین پنجم

تمرکز خود را مشاهده کنید. بر روی صندلی بنشینید و ساعتی را که ثانیه شمار دارد، بر روی میز قرار دهید. در حین اینکه ثانیه شمار نزدیک می شود، آن را با چشمان خود دنبال کنید. این کار را حدود پنج دقیقه انجام دهید و به هیچ چیز جز ثانیه شمار ساعت فکر نکنید؛ اگر بتوانید هر فکر یا طرح دیگری را که در جریان آگاهی شما قرار می گیرد تابع این تصور کنید، می تواند تمرین بسیار خوبی برای زمانهایی باشد که فقط چند دقیقه برای سپری کردن دارید. انجام این کار خصوصاً با عقربه ثانیه شمار، دشوار است اما با افزایش قدرت خواستن که برای موفقیت در این کار لازم است، به ارزش آن دست می یابید. سعی کنید که تا جایی که می توانید در طی این تمرینها آرام بمانید.

تمرین ششم

چشمهای خود را ببندید و رقم یک را در جلوی خود تصور کنید و وقتی که توانستید آن را واضحاً ببینید، در ذهن خود بگویید "یک". اجازه دهید که یک ناپدید شود و شروع به تصویرسازی رقم دو کرده و وقتی آن را دیدید، در ذهن خود بلند بگویید "دو". اگر می توانید، این پروسه را تا عدد صد ادامه دهید.

تمرین هفتم

یک شی مانند یک شیرینی نیمه خورده شده ، سکه یا خودکاری را در روشنی نگه دارید و سعی کنید که هر یک از ماهیچه های بدن خود را شل کرده و بر جسم تمرکز کنید. سعی کنید که به شکل، رنگ و جنس آن فکر کنید و فرم آن را بخاطر بسپارید. سپس چشمان خود را ببندید و سعی کنید که آن را در ذهن خود تصویرسازی کنید. اگر نتوانستید، چشمانتان را دوباره باز کنید و از اول شروع کنید.

تمرین هشتم

هر صبح وقتی که تلاش می کنید خواب خود را بخاطر بیاورید، گزارشی از خواب خود بنویسید و در شب، قبل از اینکه بخواب بروید، روزی که بر شما گذاشته را ارزیابی کنید. این تمرین در بخاطر آوردن و وضوح رویاهایتان به شما کمک می کند.

تمرین نهم

نقطه ای را بر روی دیوار اتخاب کنید و به آن نگاه کنید، البته خیلی روی آن متمرکز نشوید. همه افکار را از ذهنتان پاک کنید و با تمام تلاش خود بر تنفستان تمرکز کنید. تا جایی که می توانید ادامه دهید.

تمرین دهم

در هنگام مطالعه، کسی فکر نمی کند که بتواند در آن لحظه افکارش را بر موضوع متمرکز کند. هر کسی باید خود را طوری آموزش دهد که بتواند واضحانه تصور کند. یک تمرین استثنایی برای این منظور، این است که موضوعی را در روزنامه خوانده و ببینید که تا چند کلمه می توانید ادامه دهید. خواندن موضوعی در روزنامه به منظور گرفتن مطلب اساسی، نیازمند به تمرکز مرزی است. اگر توانایی نوشتن آنچه را که خوانده اید ندارید، می توانید بفهمید که تمرکزتان ضعیف است. اگر مایل باشید می توانید بجای اینکه آن را بنویسید، سعی کنید آن را بصورت ذهنی حفظ کنید. به اتاق بروید و اگر در حال صحبت با کسی بوده اید، صحبت خود را قطع کنید. شما خود خواهید توانست که از تمرینهای با ارزشی مانند این تمرینها، در توسعه تمرکز و پرورش قدرت تصور استفاده کنید.

نتایج پرورش تمرکز:

تسلط بر افکار

آرامش فکر

اعتماد به نفس

قدرت درونی

قدرت خواستن

مهارت متمرکز کردن فکر

حافظه بهتر

مهارت انتخاب تصمیمات و ادامه دادن آنها

عملکرد بهتر در زندگی روزانه، چه در خانه و چه در کار

مهارت در مطالعه کردن و درک بی درنگ

جلوگیری از متوقف شدن با افکار وطرحهای گذرا از ذهن

رهایی از افکار غیرضروری و آزاردهنده

توانایی اینکه هر وقت مایلید بتوانید چیزی را که می خواهید تصور کنید

شادی درونی

کمک به پیشرفت توانایی های ذهنی

تصویرسازی و تخیل هدایت یافته ی خلاقانه تر، موثرتر و قدرتمندتر

تعمق صحیح

روشن بینی معنوی

• Like 4
لینک به دیدگاه

ما نیز آمدیم:ws3:

بزرگترین توانایی که داری چیه؟:w02:

قناعت یعنی چی؟:ws38:

چرا بچه های امروزی قانع نیستن؟:ws38:

تاحالا چیزی خواستی که بخاطر دیگری ازش صرف نظر کنی؟:ws38:

این جمله ای که اکثر خانما میگن که ثروت برام مهم نیست چقدر صحت داره؟:whistle:

چقدر ظاهرت با باطنت یکیه؟:ws38:

به نظرت سیاست با دورویی مترادفه؟:ws38:

موافقی آدم های شاد در باطن غمگین ترن؟:ws38:

تو به رفتارت مسلطی یا رفتارت به تو؟:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه

نقاشیت خوبه؟

به نظرت من چه شکلیم؟

اگه با یه نفر حال نکنی و هر روز مجبور باشی ببینیش چی کار میکنی؟

چه حیوونی دوست داری؟

شنا بلدی؟

حیوونه سال تولدت چیههههههههه؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
ما نیز آمدیم:ws3:

مرسی از حضورتون :w72:

بزرگترین توانایی که داری چیه؟:w02: توانایی خدمت به مردم :ws3: تو دانشگاه که خیلی خدمت کردم :4chsmu1:

قناعت یعنی چی؟:ws38: یعنی حریص نبودن

چرا بچه های امروزی قانع نیستن؟:ws38: چون هرچی خواستن والدینشون بهشون نه نگفتن یواش یواش خواسته هاشون بزرگتر میشه

تاحالا چیزی خواستی که بخاطر دیگری ازش صرف نظر کنی؟:ws38: آره :ws37:

این جمله ای که اکثر خانما میگن که ثروت برام مهم نیست چقدر صحت داره؟:whistle: به نظرم گفتنش آسونه اگر وارد بطن زندگی بشن و سر حرفشون بمونن مردن

چقدر ظاهرت با باطنت یکیه؟:ws38: 90 درصد

به نظرت سیاست با دورویی مترادفه؟:ws38: هر سیاستمداری دو رو نیست ولی هر دو رویی سیاست مداره :4chsmu1:

موافقی آدم های شاد در باطن غمگین ترن؟:ws38: البته نه همشون ولی موافقم

تو به رفتارت مسلطی یا رفتارت به تو؟:ws38: وقتی عصبانیم رفتارم بهم مسلط میشه متاسفانه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
ن

نقاشیت خوبه؟ نه اصلا فقط میتونم درخت بکشم :4chsmu1:

به نظرت من چه شکلیم؟ این شکلی :ws3:

87pde4nif2y2dtv8zfj1.png

اگه با یه نفر حال نکنی و هر روز مجبور باشی ببینیش چی کار میکنی؟ ناخودآگاه اخمام میره تو هم

چه حیوونی دوست داری؟ همستر دوست دارم :ag2f893eg0ja83qr8q:

شنا بلدی؟ نچ :w768:

حیوونه سال تولدت چیههههههههه؟ میمون :hrqr6zeqheyjho1f9mx

• Like 3
لینک به دیدگاه

ن گفتن برات سخته.....اگر هست کجاها.......

تاحالا شده ندید چیزی و قبول کنی.......چی رو........

بهترین خاطرت چیه.........بدترینش چیه......

اتفاق مهم زندگیت تا الان چی بوده.......

تا حالا نامردی از کسی دیدی.....ازکی.....

• Like 3
لینک به دیدگاه
..

ن گفتن برات سخته.....اگر هست کجاها....... تو مسایل مهم نه سخت نیست با کسی تعارف ندارم ولی سر چیزای کوچولو آره یکم، مثلا دوستام بگن بریم بیرون حوصله نداشته باشمم ن نمیگم

تاحالا شده ندید چیزی و قبول کنی.......چی رو........ خرید لباس بود مامانم از یه لباسی خیلی تعریف میکرد منم ندید گفتم اوکی بخر

بهترین خاطرت چیه.........بدترینش چیه...... بهترین خاطرم واسه دو سال پیش بود بابا یه ماشین برام خرید ... بدترینشم تصادفی بود که کردم و دیگه اجازه رانندگی ندارم :sad0:

اتفاق مهم زندگیت تا الان چی بوده....... فوت خالم

تا حالا نامردی از کسی دیدی.....ازکی..... آره به خاطر اعتماد به دوستی ریسک بزرگی کردم ولی طرف بی معرفت از اب دراومد کلی ضرر کردم :sigh:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نقاشیت خوبه؟ نه اصلا فقط میتونم درخت بکشم :4chsmu1:

به نظرت من چه شکلیم؟ این شکلی :ws3:

87pde4nif2y2dtv8zfj1.png

اگه با یه نفر حال نکنی و هر روز مجبور باشی ببینیش چی کار میکنی؟ ناخودآگاه اخمام میره تو هم

چه حیوونی دوست داری؟ همستر دوست دارم :ag2f893eg0ja83qr8q:

شنا بلدی؟ نچ :w768:

حیوونه سال تولدت چیههههههههه؟ میمون :hrqr6zeqheyjho1f9mx

:ws28::ws28::ws28:سیبیلاشو ور داری زدی تو خال:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...