رفتن به مطلب

مجسمه‌های بی‌نظیر از جنس سیم +عکس

saba mn

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

کنذرا هیست هنرمندی از انگلستان که به خاطر مجسمه های حیواناتش که در اندازه های واقعی ساخته شده اند مشهور است.

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کنذرا هیست فارغ التحصیل کالج سلطنتی هنر است که با استفاده از سیم های گالوانیزه که روی آرماتور می بندد بازنمودهایی از حیوانات وحشی را خلق می کند.

3167106_967.jpg

او می گوید بیشترین چیزی که در کارش به آن علاقمند است این است که چطور یک سیم مرغی پیش پا افتاده می تواند دستکاری شود و تبدیل به نمایه ای از حس حرکت و زندگی، حجم، تضاد بین سبکی و سنگینی و استحکام، و شفافیت شود.

3167114_797.jpg

وی گفت:علاقه شخصی اش مطالعه درباره حیوانات و شناخت روحیات و مشخصه های فردی آنهاست.من تلاش می کنم حس زندگی و تنفس و جوهر احساسی موجودات را در فرم های سه بعدی ام پیاده می کنم بدون اینکه در احساسات و مشخصه های انسان گونه غرق شوم.

گفتنی است؛او سیزده مجسمه ساخته که در اطراف برنج لندن مستقر شده و تا 2021 در آنجا باقی خواهند ماند.

3167116_128.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...