رفتن به مطلب

بازی خواننده پاپ ایران در سریال پرطرفدار آمریکایی....خاطرات یک خون آشام/عکس

ارسال های توصیه شده

جام جم نوا: خواننده موسیقی پاپ کشورمان از دعوت سازندگان یک سریال معروف و پرطرفدار آمریکایی برای بازی در آن خبر داد.

محمد یاوری گفت: چند روز پیش خبر قطعی شدن حضورم را در سریال «خاطرات یک خون آشام» شنیدم. قرارداد هم بستم و از یک ماه و نیم دیگر فیلمبرداری در آریزونا آغاز خواهد شد. البته من ۱۱ خرداد می‌روم. بخشی از فیلمنامه را خواندم و هنوز فیلمنامه کامل را مطالعه نکرده‌ام.

خواننده آلبوم‌های «گریه نکن» و «نگرانتم» توضیح داد: درباره نقشی که در این سریال بازی می‌کنم، باید بگویم نقش جوانی به نام «جیسون» است که وارد دار و دسته آنها می‌شود.من از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و با زبانشان آشنا هستم.

یادآور می شود سریال خاطرات یک خون‌آشام (The Vampire Diaries) یک مجموعه تلویزیونی فراطبیعی درام است که توسط کوین ویلیامسون و جولی پلک بر اساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام، به نوشتهٔ ال جی اسمیت ساخته شده است. تاکنون پنج فصل از این مجموعه در شبکه سی‌دابلیو پخش شده است.

این سریال به شرح خاطرات و اتفاقاتی که برای یک خون‌آشام به نام استفن سالواتوره و یک دختر به نام الینا گیلبرت روی می دهد می‌پردازد که هر دویشان در پایان هر روز به نوشتن خاطرات خود می‌پردازند.(بانی فیلم)

635661804828664921.jpg635661804811074324.jpg

لینک به دیدگاه
:w58:

این سریال که آخرین قسمت از اخرین فصلش این هفته است پس کی قرار بازی کنه :w58::ws52:

سلام...

با زیرنویسش پیدا میشه اینجا؟؟

ارزش دیدن داره؟؟

لینک به دیدگاه
سلام...

با زیرنویسش پیدا میشه اینجا؟؟

ارزش دیدن داره؟؟

پیدا که میشه خیلی هم راحت . 6 فصل 22 قسمتی هست . از نوع خون آشامی و گرگینه این چیزا اگه از این مدل سریال ها خوشت بیاد اره ارزش داره

لینک به دیدگاه

مینا جونی من عاچق فیلمای تینیجرم.و البته طرفدار محمدیاوری..

از کجا پیدا کردن محمد یاوری رو اینااااا

یعنی امید داشته باشم ک ممکنه منم پیدا کنن:ws3:

لینک به دیدگاه
کی هست اصلا این محمد یاوری؟! :w58::ws28:

نمیشناسم من.

این سریاله هنوز تموم نشدهههههه؟! :w58::w58:

یا خدااااا

:icon_pf (34)::icon_pf (34):

نه مگه تموم میشه :icon_pf (34):

مینا جونی من عاچق فیلمای تینیجرم.و البته طرفدار محمدیاوری..

از کجا پیدا کردن محمد یاوری رو اینااااا

یعنی امید داشته باشم ک ممکنه منم پیدا کنن:ws3:

سوده من تا آخرای فصل اخر ( اگه باشه ) دیدم هنوز محمد یاوری ندیدم درونش :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...