رفتن به مطلب

♀رابطه جنسی را تا چه حدی باید انجام داد؟ ♂

ارسال های توصیه شده

p8zt6ym9pjsqb9jam5ja.jpg

باید گفت که در افراد مختلف فرق می کند. اگر لازم شود که مقیاس و قاعده ای بیان کنیم باید چنین بگوئیم: چه شما و چه زنتان فقط باید وقتی عمل جنسی انجام دهید که احساس کنید به آن احتیاج دارید و از آن لذت خواهید برد.

مرد اگر رابطه جنسی را طوری تنظیم کند که هر وقت زن آرزو کند، او با میل و علاقه بتواند انجام دهد خیلی بهتر خواهد بود. والا اگر فقط درمواردی که خودش آرزو می کند عمل انجام دهد و در مواردی که زن اظهار تمایل می کند، خودداری کند و یا با بی میلی عمل کند، فوائد روحی و جسمی رابطه جنسی از میان می رود.

البته گاهی پس از اینکه مدتی از هم دور بوده اند، اگر به فاصله های کوتاهی چند بار عمل جنسی انجام دهند برای هر دویشان لذت بخش است و مانعی ندارد. خلاصه رابطه جنسی چیزی است که باید زن و شوهر به تناسب تمایلاتشان آنرا تنظیم کنند.

بکوشید که در هنر عشق متخصص شوید ولی در اثنای این کوشش سرمایه مردی شانرا نیز افزایش دهید. روح نیز مانند جسم احتیاج به دیسیپلین و غذاهای فراوان دارد.

چه روح و چه جسم اگر فقط یک نوع غذا بخورد نمی تواند به قدر کافی رشد کند. هیچ زنی فقط اظهار قدرت جنسی را برای مرد کافی نمی شمارد. گذشته از آن متمرکز کردن تمام نیرو و انرژی فقط در یک نقطه روح را بی حاصل می سازد و وجود را دچار فساد می کند. فقط در فکر قدرت جنسی بودن و از سایر مسائل صرفنظر کردن، مثل اینست که یک چرخ تنها فقط روی یک خط مستقیم راه برود، و اغلب بیماریهای روحی از اینجا سرچشمه می گیرد. غذاهای روح، هر قدر که متنوع تر باشد منبع نیروی روحی مانبی پایانتر می شود افق فکری مان بازتر می گردد و شانس ناتوان شدنمان بیشتر و توانائی و جذبه همسری مان زیادتر می گردد.

جسم نیز برای خود حقوقی دارد. بنا کردن روح به قیمت تضییع جسم امکان ندارد. گذشته از آن اگر روح کورکورانه تحریک شود جسم خسته می گردد و حال آنکه نیروی انسان بسته به موازنه موجود بین روح و جسم است. ممکن است فردی از لحاظ فکر به درجات فوق العاده ای برسد ولی وقتی که جسم او ناتوان بود، چه فایده ای دارد؟

«ناپلئون» در یکی از حساسترین روزهای زندگیش از درد مرضی بخود می پیچید و او آنروز گفت: «انسان برای اینکه ژنرال خوبی شود باید سالم باشد». صحت و سلامت در عین حال یکی از شرائط اساسی زندگانی جنسی موفقیت آمیز است. مردی که از لحاظ جسم و روح سالم باشد اشکالات جنسی را که گهگاه روبرو می شود به آسانی می تواند رفع کند.

برای اینکه جسم و روح بتواند چه اشکالات جنسی و چه اشکالات روحی را به آسانی شکست دهد باید گذشته از کار و کوشش، بازی و تفریح نیز داشته باشد.

حتی اگر جسممان تاب تحمل داشته باشد، صرف تمام نیرومان برای کار و کوشش کار عاقلانه ای نیست. هیچ ماشینی تاب چنین معامله ای را نمی تواند داشته باشد و بدن ایشان نیز که ماشینی بسیار حساس و ظریفی است اگر با دقت و مواظبت بکار نرود، چگونه می تواند بکار خود ادامه دهد، فقط با دقت و مواظبت در طرز کار آنست که می توانیم انرژی مان را جمع کنیم و با راحتی، نشاط و شوق بکارمان ادامه دهیم و سرمایه ذخیره شده ای از نیروی جسمی و روحی داشته باشیم که در موارد فوق العاده بتوانیم به مصرف برسانیم. پس از روح و جسم سالم، انتخاب همسر نیز در حفظ قدرت، اهمیت فوق العاده ای دارد. و باید گفت که در ناتوان شدن نیز نقش مهمی دارد. اگر عشق یگانه سبب هر رابطه جنسی و یگانه عامل ادامه زندگی زناشوئی بود چنین حوادث ناتوانی چندان زیاد پیش نمی آمد و حال آنکه اغلب ازدواجهای کنونی نتیجه یک سری عوامل اجتماعی و اقتصادی و خرج از محیط عشق می باشد. در اینجا باید بگوئیم که امروزه هنر عشق عبارت از همان هنر راضی نگاهداشتن زن است. هر چند که امروز موفقیت در آن چندان کار آسانی نیست.

خارج از رابطه جنسی نیز مسائل دیگری وجود دارد که اهمال در آنها بین زن و شوهر، سردی و بدبختی بوجود می آورد یک شوهر بجای اینکه مثل بچه چهارساله ای اخمهایش را درهم کند و بنشیند بهتر ات برای رفع اشکالات و تولید توافق بین خود و زنش بکوشد. باید به ساختمان مزاجی و روحی زنش اشنا باشد و درباره اختلاف ذوق و سلیقه هائی که با هم دارند گذشت به خرج دهد.

اگر آنها این حساب را بکنند که هر شخصی حق استفاده از آزادی را دارد و داشتن نقصها و نقاط ضعفی برای هر کس طبیعی است و همچنین اگر هر دو نسبت بهم احترام متقابل داشته باشند زندگانی شان پرحاصل تر می شود و از نعمت های زندگانی زناشوئی بیشتر بهره مند می شوند.

منبع : پاسخ به مسائل ، ناگفته های جنسی و زناشویی - مترجم : محمدرضا دژکام

• Like 40
لینک به دیدگاه

اطلاعات جنسی خیلی نقش دارن تو رابطه جنسی

توصیه به تازه دامادها:

1. سعی کنید کاری کنید که طرفتان لذت ببرد در اینصورت شما لذت بالاتری را تجربه خواهید کرد.
  2. باید شریک جنسی شما با شما بی حیا شود حیا بین زوجین خوب نیست.
  3. همه دختران خودارضایی را تجربه کرده اند با کنکاش از روش انها در این عمل میتوانید پوزیشنی را که منجر به ارگاسم انها میشود کشف کنید
  4. اگر چشمه نباشید مرداب میشوید نترسید از زیاد انجام دادن عمل جنسی
  5. اگر بعد از 3 ماه عمل جنسی منظم هنوز بر ارگاسم خود کنترل ندارید حتما از یک دکتر خوب مشاوره بگیرید
  6. انسان سالم هیچ نیازی به قرصها و اسپری ها ندارد اگر احساس میکنید نیاز هست حتما با دکتر مشورت کنید
  7. سریعا وارد اعمال نشوید معاشقه درست باعث میشه که هورمون هایی در بدن شما و شریک جنسی تون ترشح بشه که رابطه جنسی رو کامل میکنه
  8. اناتومی خودتونو بشناسین و طرفتون رو مثلا چند نفرتون راجع به g-spot و روش تحریک اون میدونید؟
  9. ................بیاین خصوصی بقیه شو:icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه

توصیه به تازه دامادها:

1. سعی کنید کاری کنید که طرفتان لذت ببرد در اینصورت شما لذت بالاتری را تجربه خواهید کرد.
  3. همه دختران خودارضایی را تجربه کرده اند با کنکاش از روش انها در این عمل میتوانید پوزیشنی را که منجر به ارگاسم انها میشود کشف کنید
  5. اگر بعد از 3 ماه عمل جنسی منظم هنوز بر ارگاسم خود کنترل ندارید حتما از یک دکتر خوب مشاوره بگیرید
  6. انسان سالم هیچ نیازی به قرصها و اسپری ها ندارد اگر احساس میکنید نیاز هست حتما با دکتر مشورت کنید
  7. سریعا وارد اعمال نشوید معاشقه درست باعث میشه که هورمون هایی در بدن شما و شریک جنسی تون ترشح بشه که رابطه جنسی رو کامل میکنه
  8. اناتومی خودتونو بشناسین و طرفتون رو مثلا چند نفرتون راجع به g-spot و روش تحریک اون میدونید؟

:Ghelyon: عججججججججججججججب چیزایی!!

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

توصیه به تازه دامادها:

همه دختران خودارضایی را تجربه کرده اند

کی گفته؟:ws52:

• Like 6
لینک به دیدگاه
من میگم.............

اگه نکردن.............برن دکتر احتمالا سرد مزاجن

تایید میشه هوتن جون.

امیدوارم به کسی برنخوره ولی هرکی میگه .......... دلوخ میگه

• Like 2
لینک به دیدگاه
تایید میشه هوتن جون.

امیدوارم به کسی برنخوره ولی هرکی میگه .......... دلوخ میگه

ممنون

اصلا موضوع چیز دیگه هست.........حالا کسی اینکارو نمیکنه..........خوب خوبه............ولی ایا یک زن یا یک مرد چه پاسخی در برابر هورمونهایی که بدنشو پر کردن میتونه بده؟..............حتما باید سکس کرد؟............با هر شرایطی؟.............یا به درون ریخت و خودمونو از بین ببریم؟..........نه سکس مثل ابه ..........اگه بمونه تو بدن مرداب میشه میگنده..........ادم باید چشمه باشه............نه مرداب..............هر عضوی از اعضای بدن که ازش استفاده نشه بعد یه مدت به شدت ضعیف میشه.............من کار به دکترای ایرانی هم ندارن که جرات ندارن مطلب بنویسن تو این موارد.............فقط و فقط نتایج علمی سایتهای معتبر پزشکی دنیا .....رو قبول دارم.............اونم فقط اروپا و امریکا نه کشورهایی که مجبورن برای ارضاء خرافات مردمش چیز بنویسن............تحقیق کنید...........

• Like 10
لینک به دیدگاه

به نظر من چون اکثر دخترها این خصلت رو دارن که در مورد روابطشون با کسی صحبت نمیکنن نمیشه قطعی نظر داد،پسرها خیلی راحتتر راجب روابطشون صحبت میکنن

• Like 6
لینک به دیدگاه
مخالفم با صحبتتون

چرا تو این مورد همچین نظری دارین راجع به خانوما؟

بهتره خود خانوما بیان نظرشونو بگن:icon_gol:

خواهرم دعوا که نداریم ................اون تشکر رو بزن تا من متوجه شم شما جواب منو دادی بیام جواب بدم...............بعد برو حذفش کن.........این یک

ثانین..........بنده 8 مورد برای اقایون گفتم تو پست اول که کمکشون کنه پسرای بی تجربه طول میکشه تا راه و روش درست س کص رو یاد بگیرن.....شما اومدی زوم کردی رو همین مطلب؟..........بنده اینو تو یه سایت پزشکی خوندم به زبان اصلی..........و الانم یادم نمیاد چه سایتی بود..........چند سال پیش هوندم.............80 درصد خانوما توسط مرداشون به ارگاسم نمیرسن.........متوجه میشید یعنی چی ...............حالا شما میخوای جانماز اب بکشی که نه من نیستم..........خوب عیبی نداره .............بنده میرم ویرایش میکنم میزنم اکثر دخترا خود ارضایی دارن..............ولی شما بدون همه پسرا اینو تجربه کردن........

بحث محم دیگه بنده گفتم تجربه اینکارو دارن................شما تجربه شو نداری؟

یعنی تا حالا اصلا ارضاء جنسی نشدین؟...............میشه ادم چندین سال بالغ شده باشه ولی ارضاء نشده باشه...............اگه اینجوریه واقعا با یه دکتر مشورت کنین............به این میگن سرد مزاجی

ببخشین اینا رو اینجا مینویسم...................نوشته بودم خصوصی مطرح بشه............شما اینجا مطرحش کردین..................

یه چیزی گفتید اونم اینکه خانما بیان خودشون بگن.............خیر اینجوری نیست ...........این از وظایف و تخصص ما مردهاست که اینکار رو انجام بدیم..........وگرنه اگه خانما مشکلشون حل بود زن مردا نمیشدن.................حالا تو این کشور که همه چی تابو شده .............اینجا در پستوی بحث خانواده ما یه چیزی گفتیم.................. .................این موارد تو خصوصی مطرح بشه بهتره..........

• Like 5
لینک به دیدگاه
درسته

اما شما حرف آقا هوتن رو تایید میکنین یا رد؟

تا جایی که من تو اطرافم دیدم نه،البته این رو هم با استناد به اینکه روابط شون با جنس مخالف رو بیان کردند میگم،شاید بین اونها هم بوده که به هر دلیل،شاید به خاطر ذهنیت بدی که وجود داره به این مسئله نگفته باشن که خودارضائی داشتن یا دارن

اما با فرض اینکه وقتی صحبت میکنن راجب مسائل جنسی پس دلیلی نداره که این مورد رو پنهان کنن نظر من نه هست

• Like 3
لینک به دیدگاه
خواهرم دعوا که نداریم ................اون تشکر رو بزن تا من متوجه شم شما جواب منو دادی بیام جواب بدم...............بعد برو حذفش کن.........این یک

ثانین..........بنده 8 مورد برای اقایون گفتم تو پست اول که کمکشون کنه پسرای بی تجربه طول میکشه تا راه و روش درست سکس رو یاد بگیرن.....شما اومدی زوم کردی رو همین مطلب؟..........بنده اینو تو یه سایت پزشکی خوندم به زبان اصلی..........و الانم یادم نمیاد چه سایتی بود..........چند سال پیش هوندم.............80 درصد خانوما توسط مرداشون به ارگاسم نمیرسن.........متوجه میشید یعنی چی ...............حالا شما میخوای جانماز اب بکشی که نه من نیستم..........خوب عیبی نداره .............بنده میرم ویرایش میکنم میزنم اکثر دخترا خود ارضایی دارن..............ولی شما بدون همه پسرا اینو تجربه کردن........

بحث محم دیگه بنده گفتم تجربه اینکارو دارن................شما تجربه شو نداری؟

یعنی تا حالا اصلا ارضاء جنسی نشدین؟...............میشه ادم چندین سال بالغ شده باشه ولی ارضاء نشده باشه...............اگه اینجوریه واقعا با یه دکتر مشورت کنین............به این میگن سرد مزاجی

ببخشین اینا رو اینجا مینویسم...................نوشته بودم خصوصی مطرح بشه............شما اینجا مطرحش کردین..................

یه چیزی گفتید اونم اینکه خانما بیان خودشون بگن.............خیر اینجوری نیست ...........این از وظایف و تخصص ما مردهاست که اینکار رو انجام بدیم..........وگرنه اگه خانما مشکلشون حل بود زن مردا نمیشدن.................حالا تو این کشور که همه چی تابو شده .............اینجا در پستوی بحث خانواده ما یه چیزی گفتیم.................. .................این موارد تو خصوصی مطرح بشه بهتره..........

با هم دعوا که نداریم

داریم راجع به موضوع بحث میکنیم:ws52:

شما گفتین دخترا نه خانوما.در نتیجه منظورتون دوران مجردی بود.من میدونم که حداقل نیمی از دخترا در دوران مجردی خود ارضایی نمیکنن

خودم دختر بودم و بین دخترا هم بودم و میدونم دور و برم چی میگذره:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

خوشبختانه افا اینجاست .................افا جان اگه میدونید لازمه............کل پستای بنده رو حذف کنین.........به من چه که مردای ایران نصفشون اطلاعات جنسی شون در حد هیچیه.....میدونید چقدر زنا در بین زنان شوهر دار زیاد شده تو کشور؟...........علت چیه؟........این مسئله یه دانشه...........تدریس میشه تو خارج.......میدونستید خانمه انزال دارن؟....خیلی شدید تر از مردا تو ایران از هر هزارتا زن یکیشونم تا اخر عمر تجربه نمیکنه...........منظورم از انزال ارگاسم نیست scurit هست............سرچ کنید.........

بنده یه فیلمی دیدم..............که در اون یه دکتر با لباس کامل ..........یک خانم رو روی تخت خوابونده بود............و بطور دقیق داشت تو صیح میداد...........

این پست بنده رو حذف کنید در صورت صلاحدید

متاسفانه این عدم اشنایی با بدن خود و شریک جنسی باعث میشه تا خانواده های ما دچار مشکل بشن.........حالا هی سرپوش بزارین.........رو همه مسائل

• Like 8
لینک به دیدگاه
خوشبختانه افا اینجاست .................افا جان اگه میدونید لازمه............کل پستای بنده رو حذف کنین.........به من چه که مردای ایران نصفشون اطلاعات جنسی شون در حد هیچیه.....میدونید چقدر زنا در بین زنان شوهر دار زیاد شده تو کشور؟...........علت چیه؟........این مسئله یه دانشه...........تدریس میشه تو خارج.......میدونستید خانمه انزال دارن؟....خیلی شدید تر از مردا تو ایران از هر هزارتا زن یکیشونم تا اخر عمر تجربه نمیکنه...........منظورم از انزال ارگاسم نیست scurit هست............سرچ کنید.........

بنده یه فیلمی دیدم..............که در اون یه دکتر با لباس کامل ..........یک خانم رو روی تخت خوابونده بود............و بطور دقیق داشت تو صیح میداد...........

این پست بنده رو حذف کنید در صورت صلاحدید

متاسفانه این عدم اشنایی با بدن خود و شریک جنسی باعث میشه تا خانواده های ما دچار مشکل بشن.........حالا هی سرپوش بزارین.........رو همه مسائل

ممنون دوست عزیز ................

بحث سرپوش گذاشتن نیس ، گاهی کش دادن اینگونه مسائل به صلاحه ..........

منم با نظر شما موافقم در مورد زنای زنان شوهر دار .... و این باعث تاسفه !!!!

مهمترین عامل عدم وجود عشق واقعی بین همسران است .....

• Like 6
لینک به دیدگاه
:a030:

ولی منطقی باشید.....

من اصلا جبه نمیگیرم، دارم اونچه نظرم هست رو میگم ،واقعیت اینه که خیلی ها این رو جزو موضوعات خیلی شخصی میدونن و راجبش صحبت هم نمیکنن.من تو یه جمعی بودم که راجب این قضیه کلی بحث شد اما آیا کسی جرئت این رو داشت از دیگری بپرسه که درمورد خودت چی!!واسه همین من واقعا نمیتونم نظرمند باشم که واسه چه تعداد هست یا نیست

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...