رفتن به مطلب

اقدام جالب رونی کلمن قبل از خروج از ایران

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

قهرمان پرورش اندام جهان هنگام ترک ایران کمتر از یک سوم مبلغ پیشنهادی اش را دریافت کرد.

به گزارش

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان بر روی حساب اینستاگرام خود پستی در خصوص حضور رونی کلمن در ایران منتشر کرد.

مازیار ناظمی در حساب اینستاگرام خود آورده است:"رونی کلمن را بی محاسبه آوردیم و با هیاهو هم ردش کردیم ولی یک نکته جالب داشت شبی که می خواست برگرده از هفده هزار دستمزدش فقط پنج هزارتا برداشت گفت من برنامه ای اجرا نکردم حق من همین قدر است".

رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات پرورش اندام مستر المپیا چهارشنبه شب هفته گذشته برای برگزاری سه سمینار بدنسازی به ایران آمد اما مجوز برگزاری این سمینارها صادر نشد و کلمن بدون برگزاری سمینار و کلاس جمعه شب ایران را به مقصد کشورش ترک کرد.

انتهای پیام /

لینک به دیدگاه
هر دوش نیاز....

ولی من اولیشو ندیدم که کسی احساس نیاز بکنه. کدوم دانشمند یا سخنران برجسته علمی رو سراغ داری که بیارن دانشگاه و ایشون از تجربه هاش برامون بگه؟ هرکول شدن نیاز ما نیست . پرورش اندام اصن ورزش هم نیست. یه مشت دارو خوردن و بزور هورمون کت و کول پرورش دادن چنگی به دلم نمیزنه. ایران فردا هرکول نمیخواد , اندیشمند میخواد که از اینهمه بدبختی نجات پیدا کنیم.البته این نظر شخصی منه. تن پروری رو باهاش بدم. هر چند مادر زادی عین پهلوونای قدیمم.:ws28:

لینک به دیدگاه
ولی من اولیشو ندیدم که کسی احساس نیاز بکنه. کدوم دانشمند یا سخنران برجسته علمی رو سراغ داری که بیارن دانشگاه و ایشون از تجربه هاش برامون بگه؟ هرکول شدن نیاز ما نیست . پرورش اندام اصن ورزش هم نیست. یه مشت دارو خوردن و بزور هورمون کت و کول پرورش دادن چنگی به دلم نمیزنه. ایران فردا هرکول نمیخواد , اندیشمند میخواد که از اینهمه بدبختی نجات پیدا کنیم.البته این نظر شخصی منه. تن پروری رو باهاش بدم. هر چند مادر زادی عین پهلوونای قدیمم.:ws28:

حرفت قبول ولی دلیل نمیشه آدم به پرورش اندامش نرسه....چه ایراد داره آدم علاوه بر داشتن فکر و اندیشه خوب ظاهر خوب و آراسته ای داشته باشه.....

منم مادر زادی ضعیف و نحیفم:ws3:

لینک به دیدگاه
حرفت قبول ولی دلیل نمیشه آدم به پرورش اندامش نرسه....چه ایراد داره آدم علاوه بر داشتن فکر و اندیشه خوب ظاهر خوب و آراسته ای داشته باشه.....

منم مادر زادی ضعیف و نحیفم:ws3:

ظاهر خوب و آراسته با روش تبلیغ اون فرد که به ایران اومده بود فرق میکنه. منم با نظر شما موافقم ولی با پرورش اندام به اون معنا مشکل دارم. پرورش اندام ورزش نیست , یه حرفه است که تعادل درش تعریف نشده. هر بیسواد کودنی هم میتونه تو اون حرفه به اصطلاح قهرمان بشه ولی قهرمان بودن هادی ساعی کجا , اون کجا. بیشتر شبیه گوریل میشن تا ورزشکار خوش تیپ :ws28:

لینک به دیدگاه

اینهم از روانشناسی این به اصطلاح ورزش

در باشگاه و در حین تمرین :

با حرص و طمع و خشم به تمرین بپردازید !

همانند آرنولد وزنه ها را دشمن خونی خود بدانید . به چشم یک حیوان درنده به آنها نگاه کنید و هر بار با قدرت تمام بطرفشان حمله ور شوید .

2mhfoyu.jpg

هیچ گاه از فشاری که در جلسه قبل آورده اید راضی نباشید . باید فشار را افزایش دهید . اگر توانایی انجام یک حرکت را داشتید و از انجام ان سر باز زدید بدانید که همه زحماتتان بیهوده بوده است و فقط وزنه ها را جابجا کرده اید و بس . با خود حرف بزنید کمی فریاد بزنید! مطمئنا روحیه و قدرت مضاعفی پیدا خواهید کرد .

لینک به دیدگاه
ظاهر خوب و آراسته با روش تبلیغ اون فرد که به ایران اومده بود فرق میکنه. منم با نظر شما موافقم ولی با پرورش اندام به اون معنا مشکل دارم. پرورش اندام ورزش نیست , یه حرفه است که تعادل درش تعریف نشده. هر بیسواد کودنی هم میتونه تو اون حرفه به اصطلاح قهرمان بشه ولی قهرمان بودن هادی ساعی کجا , اون کجا. بیشتر شبیه گوریل میشن تا ورزشکار خوش تیپ :ws28:

شما تو رشته تحصیلیت چه موفقیتی کسب کردی؟؟ مقام ورزشی چی داری؟؟ تا حالا باشگاه بدنسازی از نزدیک دیدی که میگی هر بیسواد فلانی توش قهرمان میشه؟؟

خب شما برو فیتنس کار کن.... زیبایی اندام....خیلیم خوبه:w02:

لینک به دیدگاه
شما تو رشته تحصیلیت چه موفقیتی کسب کردی؟؟ مقام ورزشی چی داری؟؟ تا حالا باشگاه بدنسازی از نزدیک دیدی که میگی هر بیسواد فلانی توش قهرمان میشه؟؟

خب شما برو فیتنس کار کن.... زیبایی اندام....خیلیم خوبه:w02:

در مورد موفقیت خودم سنگ تموم گذاشتم. همه چیم جوره . بدنسازی ها رو هم دیدم. عرض کردم خوش تیپ خدائی و مادرزادی ام.

اگه نظرات من شما رو اقناع نمیکنه , من بهتون حق میدم. ( من حرف خودمو میزنم و به همه عقاید و نظرات هم احترام میذارم)

در ضمن من نگفتم :هر بیسواد فلانی . . . .

عرض کردم بیسواد کودن هم میتونه.

لینک به دیدگاه
در مورد موفقیت خودم سنگ تموم گذاشتم. همه چیم جوره . بدنسازی ها رو هم دیدم. عرض کردم خوش تیپ خدائی و مادرزادی ام.

اگه نظرات من شما رو اقناع نمیکنه , من بهتون حق میدم. ( من حرف خودمو میزنم و به همه عقاید و نظرات هم احترام میذارم)

در ضمن من نگفتم :هر بیسواد فلانی . . . .

عرض کردم بیسواد کودن هم میتونه.

این بیسواد کودنی که میگید آیا بی احترامی محسوب نمیشه؟

لینک به دیدگاه
این بیسواد کودنی که میگید آیا بی احترامی محسوب نمیشه؟

زرنگی نکن عزیز. معنیش اینه که حتی یه نفر بیسواد با کمترین هوش بهر هم میتونه بره و کار کنه. این حرف به این معنی نیست که هر کسی میره کار میکنه فلان و بیسار هست. معنیش اینه که برای ورود به این حیطه هیچ صلاحیت خاصی نمیخواد.

لینک به دیدگاه

محمدحسین جعفریان

[h=1]بار آخرتان باشداجازه سوءاستفاده از شهدا را می‌دهید[/h]

[h=3][/h]

در این کشور گل و بلبل، گاه آدم چیزهایی می‌شنود که به قول مشهدی‌ها، آب توی کله‌اش خشک می‌شود. تا مدتها حیران می‌مانی که چطور چنین چیزی ممکن است؟ با کدام عقل، توسط چه کسانی و چرا چنین شده؟ چطور کسی مانع نشده و... . از این دست شنیده‌ها متأسفانه این روزها کم نیستند و عجیب ترینش، قصه دعوت از یک قهرمان سابق پرورش اندام آمریکایی به نام «رونی کلمن» به ایران است. بعد از اعلام این خبر حرفهای زیادی گفته شد از اینکه برای شرکت در کلاس دو ساعته او هر نفر باید حدود 2 میلیون تومان و برای عکس گرفتن با وی حدود 700 هزار تومان بدهد، تا اینکه ایشان قرار است برای خانمهای ایرانی هم کلاس پرورش اندام بگذارد و آنها هم می‌توانند پولش را بدهند و با وی از آن عکسهای 700 هزار تومانی بگیرند!

این اخبار، حواشی زیادی درست کرد. به طوری که جو منفی سنگینی علیه حامیان مالی این برنامه، مدیر آن که یک هنرپیشه خانم ایرانی است و خلاصه شرکت مربوطه ایجاد شد. حتی اخباری مبنی بر لغو برنامه این بابا منتشر شد و شاید هم لغو شده باشد. اما من کاری به این حواشی ندارم. حتی به اینکه این رونی خان آمریکایی در حمایت از تروریستهای سوریه با پرچم آنها عکس گرفته یا در سرزمین‌های اشغالی و کنار دیوار حایل و با سربازان صهیونیست هم عکس گرفته و اینکه چه مواضعی داشته. در اخبار مربوط به این قصه، سه نکته خیلی آزارم داد. اول اینکه شرکت مربوطه که پس از اعلام قیمت کلاسها و بقیه موارد با موج منفی رسانه‌ای روبه‌رو شده بود، در برنامه رونی خان یک تغییر کوچک داد و ایشان را به بهشت زهرا و سر مزار شهدا هم برد و چند تا عکس هم آنجا از او گرفته و برای رسانه‌ها فرستاد. براستی این بی‌حیایی و ریاکاری علنی که توهینی آشکار به شهدا و باورهای این مردم بود، خیلی مرا متأثر کرد.پدرجان! می‌خواهید با استفاده از حماقت عده‌ای که پولهای باد آورده در جیبهایشان باد کرده و عقده عکس گرفتن با مشاهیر آن هم از نوع اینچنینی و غربی‌اش را دارند، به اسم کلاس کوفت و زهرمار صدها میلیون به جیب بزنید، ایرادی ندارد. این همه دارند می‌خورند، شما هم روش. چرا برای حراست از تجارت کثیفتان پای شهدای ما را وسط می‌کشید. از روی پدر و مادر این شهدا شرم نمی‌کنید؟

باری این از نکته اول، نکته دیگر آزاردهنده آن بود که، مگر این کشور فدراسیون و وزارتخانه و نهادی ندارد که متولی این امور باشد؟ خلاصه اینها از یک قبرستانی مجوز این برنامه شاهکارشان را گرفته‌اند یا نه؟ حضراتی که آنجا نشسته اند و چنین مجوزی داده‌اند، با کدام عقل چنین کاری کرده‌اند؟ آیا سوابق این جناب را ندیده‌اند؟ اصلاً می‌پذیریم نگاه ورزشی داشته‌اند و مجوز داده‌اند و برای رشد ورزش پرورش اندام در کشور، اما این بابا که ده سال است در رقابتهای حرفه‌ای پرورش اندام جهان شرکت نمی‌کند و عملاً بازنشسته شده و در این ورزش بسیار بدنام است چون تبلیغ کننده اصلی شرکتهایی که داروهای مضر و دوپینگی پرورش عضله را تولید می‌کنند است. همان داروهایی که در ایران هم قاچاق است و هر از چندی صدا و سیما به جوانها هشدار می‌دهد سراغ آنها نروند و خطرهای هولناک آنها را گوشزد می‌کند. بعد چطور مجوز می‌دهید بابایی که اصولاً چهره تبلیغاتی این داروهاست را به عنوان قهرمان پرورش اندام بیاورند اینجا تا عملاً همان محصولات را تبلیغ کند و چطور اجازه می‌دهید یک عده- ان‌شاا... به خاطر پول و نه به نیت الگوسازی فرنگی- برای جوان ایرانی، چنین موجودی را بیاورند اینجا تا برای دختر و پسر ما کلاس بگذارد؟

بگذریم و اما نکته سوم و آخر که دل مرا سوزاند آن بود که؛ مگر ما خودمان کم در این کشور قهرمانهای بزرگ پرورش اندام، حتی در سطح جهانی داریم؟ اگر هدف حضرات پشت پرده این نمایش مرموز رشد این ورزش است و شما هم با این بهانه به ابزار دست آنها تبدیل شده‌اید، چرا کسی سال به سال، سراغ آنها نمی‌رود؟ حرف من این است که تمام زوایای این بازی روشن است. چطور مسؤولان پیشگیری نکرده‌اند و گذاشته‌اند کار به اینجا برسد و طرف هم بیاید و... یک کودک چند ساله و بدون هیچ تخصصی در ورزش پرورش اندام، وقتی با درخواست صدور مجوز برای چنین برنامه‌ای روبه رو شود، دو تا دکمه را که فشار دهد، تمام زیر و روی این به اصطلاح قهرمان دستش می‌آید و هر چقدر هم کودن باشد می‌تواند به نیات واقعی آنهایی که دنبال این برنامه بوده‌اند پی ببرد. با این حال حضرات متخصص در فدراسیونهای مربوطه یا نهادهای دیگری که باید بر خیلی برنامه‌هایی نظارت و اشراف داشته باشند، چطور فریب خورده‌اند و عقلشان نرسیده که پشت پرده این بازی چیست؟ دلم خیلی پر است، اما حوصله بیشتر نوشتن در این باره را ندارم. فقط همین قدر بگویم که پس از این و در حوزه‌های بسیار دیگر، خیلی‌ها به دلایل مختلف به دنبال آوردن خیلی‌ها(!) به ایران و نمایش آنها برای کسب سودهای یکشبه و بادآورده و البته مهمتر از آن نیات فرنگی و عرضه عملی آنچه سالهاست ماهواره‌ها به خانه‌های مردم برده‌اند خواهند بود. از اکنون تکلیف خودمان را معلوم کنیم یا جلوی این رفتارها و آسیبهای پیامد آن را از همین اکنون بگیرید و یا در سکوت و بی‌خیالی مثل خیلی امور دیگر از این مرزها هم عقب نشینی کنید! اما بار آخرتان باشد که اجازه سوءاستفاده از شهدا را می‌دهید.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

اگربعضا توی تمرینات (حرفه ای نه آماتور)میگن وزنه دشمنه برای اینکه روی تصورات شماتاثیربگذار(تلقین کردن) وتمام زورت روبزنی درحالت خشم البته به نظرم دارای زورچندبرابرمی شوی.

بعدش

رابخون- بعدبه نظرمن خیلی این ورزشهاروی کاهش خشم تاثیرمی گذارد. مردم راازبی حالی وکسالت خارج می کند(اگردست من بودبه همه یک دمبل می دادم ومجبورشون می کردم هرروزورزش سنگین کنند).ببین ورزش یک نشاط دارد که تاثیراتش روی جامعه می گذارد.روی ذهن می گذارد.امتحان کنید

الان خوبه بعضی ازمردم دوکلمه که حرف میزنندباطریشون تمام می شو.

بعضی هاشون آمپول نمی زنندرژیم می گیرند اینهاسعی می کنند اینقدرتمرین درحالتهای مختلف مثلاابتداباحداکثروزنه شروع کنندواینقدتمرین می کنندتاماهیچه خسته بشه دوباره بایه وزنه پایین تراینکاررامی کننداینواینقدانجام می دهندتابرسندحداقل وزنه .به اصطلاح خودشون حرکت ماهچه پیداباشدیا بدن رگی شود.

البته که اگربخواهی حرفه ای مثل آقای آرنولدانجام بدی بایددانش داشته باشی پس اینها بی دانش نیستند منتهادرتخصص خودشان .( دایره المعارف بدنسازی)

عقیده اینهااینست که بدن بایدهمچویک مجسمه تراش خورده باشدپس ضاهراهنرمندهم هستند.

علم خوبست ولی ورزشهم علم است .اگرتمام دانشمندبودیم کی رضازاده،حسین توکلی ،علیرضادبیر،جدیدی و..می شد

بیایم حکایت کسی نباشیم که یاازاین ورپشت بام می افتدیااونورپشت بام .زیادحرف زدم :w16:ببخشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...