رفتن به مطلب

خواستگار بچه ننه

fakur1

ارسال های توصیه شده

یه خواستگار برا یکی تون بیاد که بچه ننه باشه , جوابتون چیه؟

خصوصیات :برای او تنها زن مثال‌زدنی مادرش است. از کوچک‌ترین فرصتی برای بودن در کنارش استفاده می‌کند و بدون اجازه او آب هم نمی‌خورد. در زندگی یک مرد بچه‌ننه، هیچ تصمیمی بدون حمایت مادر گرفته نمی‌شود و رازی که مادرش از آن بی‌خبر باشد، وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

خصوصیات :برای او تنها زن مثال‌زدنی مادرش است. از کوچک‌ترین فرصتی برای بودن در کنارش استفاده می‌کند و بدون اجازه او آب هم نمی‌خورد. در زندگی یک مرد بچه‌ننه، هیچ تصمیمی بدون حمایت مادر گرفته نمی‌شود و رازی که مادرش از آن بی‌خبر باشد، وجود ندارد.

خودت داری میگی بچه ننه...

زن قداست دارد...برای با او بودن باید مرد بود نه نر

لینک به دیدگاه

دیدم این اتفاق رو....

دارن طلاق میگیرن...

عبرت شد واس ما...

من والا مامانش نمیتونم باشم تر و خشکش کنم....دارم زنش میشم وظیفه هایی دارم ولی نه در حد اینکه جای مادرش باشم آقا ناراحت نشن...کنار مادرش خوشه دیگه کنارش بمونه....

جوابشم محترمانه میگم من عین مادرتون نخواهم بود....

فردا نتونستم کاری کنم بگه مامانم انجام میداد تو نمیدی "طلاقم بده"والا....

لینک به دیدگاه
اکثرا بعد ازدواج معلوم میشه طرف بچه ننه است. icon_pf%20(34).gif

نه اینطورا هم نیست یه نفر با اینطور روحیات خیلی نمیتونه خودشُ پنهان نگه داره همون اوایلش معلوم میشه :ws37:

لینک به دیدگاه
نه اینطورا هم نیست یه نفر با اینطور روحیات خیلی نمیتونه خودشُ پنهان نگه داره همون اوایلش معلوم میشه :ws37:

اتفاقا اولش میگفتن : این پسر چقدر به خانمها و مادرش ارزش قائل میشه. همه که تا اون حد هوشمندی بخرج نمیدن که بتونن هر رفتاری رو درست تحلیل بکنند.

لینک به دیدگاه

باید یک بررسی ای انجام بشه که مشخص بشه مقصر مادره بوده یا پسره و بعد در جهت تغییر پسر اقدام بشه... و اگر نیاز بود مادر رو هم از عملکرد اشتباهش آگاه کرده و او رو هم تغییر داد .

لینک به دیدگاه
اتفاقا اولش میگفتن : این پسر چقدر به خانمها و مادرش ارزش قائل میشه. همه که تا اون حد هوشمندی بخرج نمیدن که بتونن هر رفتاری رو درست تحلیل بکنند.

خب برام تابحال خاستگاری نیامده!

فکرکنم بایدحتمامدتی راباهاش سرکنی

لینک به دیدگاه

اینجوری هم می شه آقاپسرهابرن خاستگاری بچه صورتی بفهمنددختره مغروره ،خودخواه،ازاین نوک بالاهاهس که فقط خودشو مامانشوقبول داره؟

لینک به دیدگاه
اونم میره به مامانش شکایت میکنه . :ws28:

خوب همینش باحاله آی میخندم :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

کاش یکی از این بچه ننه ها بیاد خواستگاری من ینی یه کاری کنم بره قطب جنوب با پنگئونها زندگی کنه:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
خوب همینش باحاله آی میخندم :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

کاش یکی از این بچه ننه ها بیاد خواستگاری من ینی یه کاری کنم بره قطب جنوب با پنگئونها زندگی کنه:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

چه جوری مثلا ؟ یه نمونه شو بگو ببینم بلدی یا نه؟

لینک به دیدگاه
اوهوووووم بلدم:w16: اما باید عملی اجرا بشه تو موقعیتش :hapydancsmil:

مثلا وقتی مامانش بهش زنگ میزنه , پیش شما باهاش صحبت نکنه و بره بیرون بهش زنگ بزنه.

یا : هر چی تو زندگیتونه بره به مادرش بگه.

یا پیش مادرش از آشپزی شما ایراد بگیره و مسخره کنه.

لینک به دیدگاه
مثلا وقتی مامانش بهش زنگ میزنه , پیش شما باهاش صحبت نکنه و بره بیرون بهش زنگ بزنه.

یا : هر چی تو زندگیتونه بره به مادرش بگه.

یا پیش مادرش از آشپزی شما ایراد بگیره و مسخره کنه.

نه به اونجا نمیرسه روز خواستگاری یه کاری میکنم توبه کنه زن بگیره:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...