رفتن به مطلب

قبل و بعد ازدواج متوجه اینا نباشیم , زندگیمون جهنم میشه. گفته باشم.

fakur1

ارسال های توصیه شده

زنان و مردان در پاره ای از صفت های اصلی به صورت ذاتی، با هم فرق داشته و تحت تاثیر جنسیت، به گونه ای متفاوت از یکدیگر، عمل می کنند.

نمیخوای نظر بدی ؟

لینک به دیدگاه

* زنان تشریفات را دوست دارند.

* مردان کمتر تشریفاتی هستند.

* زنان در هنگام گفت و گو، جروبحث و بگومگوهای مختلف، مسایل منطقی را با عواطف و احساسات خود در هم می آمیزند و از رفتارهای کلامی و غیرکلامی خود، بیشتر و قوی تر استفاده می کنند.

* مردان در هنگام گفت و شنود، جروبحث و بگومگوها، بدون اینکه عواطف و احساسات خود را بروز دهند، می توانند خویشتن دار باشند، منطقی سخن بگویند و مستقل از احساسات خود عمل کنند.

لینک به دیدگاه

* زنان به گفت و گو علاقه مندند و با بیان مسایل، از فشار ناراحتی خود می کاهند.

* مردان سکوت را دوست دارند و به تنهایی به حل مسایل خود می پردازند.

* زنان شنونده خوبی هستند.

* مردان شنونده خوبی نیستند.

لینک به دیدگاه

* مرکز گویش زنان در دو نیم کره مغز قرار دارد و آنان برای صحبت کردن، هم زمان از دو نیم کره خود استفاده می کنند.

* مرکز گویش مردان فقط در نیم کره چپ مغز قرار دارد و نسبت به مرکز گویش زنان، کوچک تر است.

لینک به دیدگاه

زندگی چون گل سرخی است پر از خار و پر از برگ و پر از عطر لطیف،

یادمان باشد اگر گل چیدیم،

عطر و برگ و گل و خار،همه ی همسایه ی دیوار به دیوار همند

سهراب سپهری

لینک به دیدگاه
مردم میرن دنبال چیزی که ندارند و خیلی وقتها تضادها هستن که در کنار هم زیبا دیده میشند ولی نه دیگه غیر قابل تحمل باشه

منم همینو گفتم. یعنی باید شناخت و باهش کناراومد.

لینک به دیدگاه
فکور عزیز ممنون که هستی

دوست خوب و استاد بنده

ممنونم . من خیلی از آموخته هایم را مدیون انجمن و مخصوصا تالار گفتگوی آزاد هستم. و به مدیریت شما افتخار میکنم. موفق باشید و پایدار:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
* زنان تشریفات را دوست دارند.

* مردان کمتر تشریفاتی هستند.

* زنان در هنگام گفت و گو، جروبحث و بگومگوهای مختلف، مسایل منطقی را با عواطف و احساسات خود در هم می آمیزند و از رفتارهای کلامی و غیرکلامی خود، بیشتر و قوی تر استفاده می کنند.

* مردان در هنگام گفت و شنود، جروبحث و بگومگوها، بدون اینکه عواطف و احساسات خود را بروز دهند، می توانند خویشتن دار باشند، منطقی سخن بگویند و مستقل از احساسات خود عمل کنند.

* زنان به گفت و گو علاقه مندند و با بیان مسایل، از فشار ناراحتی خود می کاهند.

* مردان سکوت را دوست دارند و به تنهایی به حل مسایل خود می پردازند.

* زنان شنونده خوبی هستند.

* مردان شنونده خوبی نیستند.

* مرکز گویش زنان در دو نیم کره مغز قرار دارد و آنان برای صحبت کردن، هم زمان از دو نیم کره خود استفاده می کنند.

* مرکز گویش مردان فقط در نیم کره چپ مغز قرار دارد و نسبت به مرکز گویش زنان، کوچک تر است.

صفر و یک نمیشه نظر داد اینا همیشه هم درست نیستند:ws52:

لینک به دیدگاه
صفر و یک نمیشه نظر داد اینا همیشه هم درست نیستند:ws52:

اینا نظریه یه عده متخصصه . برای ردش باید دلیل بیاریم. همینطوری نمیشه گفت چی درسته چی غلط. :w16:

لینک به دیدگاه
اینا نظریه یه عده متخصصه . برای ردش باید دلیل بیاریم. همینطوری نمیشه گفت چی درسته چی غلط. :w16:

متخصص میاد چند نفرو جامعه ی اماری خودش قرار میده نه همه رو پس همه گیر نیست این بحث......مهمترین دلیل خودم:w16:و برا بعضیاش اطرافیان:w16:

لینک به دیدگاه
متخصص میاد چند نفرو جامعه ی اماری خودش قرار میده نه همه رو پس همه گیر نیست این بحث......مهمترین دلیل خودمو برا بعضیاش اطرافیان

آمارهاتقریبی هستندوقتی میخاهندتحقیق کنندنمی آیندروی همه آزمایش کنن،روی تعدادی ازافرادجامعه بانگرشها و...مختلف آزمایش می کنندوجوابی هم که درمی ایدتقریبادرسته.

حالادراین بین افرادی هم هستندکه خاص هستندورفتارشون درهیچ آماری نمی گنجد.

برای مثال می گم زنا همونجوری که فکور1گفت دوست دارند زیادحرف بزنند چون خوودشونواینجوری خالی می کنند.ولی مرداوقتی خسته اندو.. برای مثال میرن کنترل تلوزیون رابرمی دارندوبیشترفوتبال می بینندمثل یک آماری که برسی می کردچرامردهاقیافه ای خشن تروکج و کوله تراززنهادارندنتیجه این شدکه مرداهاچون خشن ترندودعوایی اندبراثرمشت جمجمه شکسته وبه مرورقیافه ای امروزی گرفتند دراصل هردویجوربودند.

حالاامروزه مردزیبانداریم ؟چراداریم داخل جمعیت مردهااین موارداستثناهست.

ببین من هم دوست دارم زیادحرف بزنم(من زنم!؟) پس این آمارحرف زدن درموردمن قلطه ولی کلادرسته.منم دانشمندبودم نمی دونستم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
آمارهاتقریبی هستندوقتی میخاهندتحقیق کنندنمی آیندروی همه آزمایش کنن،روی تعدادی ازافرادجامعه بانگرشها و...مختلف آزمایش می کنندوجوابی هم که درمی ایدتقریبادرسته.

حالادراین بین افرادی هم هستندکه خاص هستندورفتارشون درهیچ آماری نمی گنجد.

برای مثال می گم زنا همونجوری که فکور1گفت دوست دارند زیادحرف بزنند چون خوودشونواینجوری خالی می کنند.ولی مرداوقتی خسته اندو.. برای مثال میرن کنترل تلوزیون رابرمی دارندوبیشترفوتبال می بینندمثل یک آماری که برسی می کردچرامردهاقیافه ای خشن تروکج و کوله تراززنهادارندنتیجه این شدکه مرداهاچون خشن ترندودعوایی اندبراثرمشت جمجمه شکسته وبه مرورقیافه ای امروزی گرفتند دراصل هردویجوربودند.

حالاامروزه مردزیبانداریم ؟چراداریم داخل جمعیت مردهااین موارداستثناهست.

ببین من هم دوست دارم زیادحرف بزنم(من زنم!؟) پس این آمارحرف زدن درموردمن قلطه ولی کلادرسته.منم دانشمندبودم نمی دونستم:hapydancsmil:

درود بر شما

با نظر شما موافقم . :icon_gol:

کلا اگه تفاوت ها رو در نظر نگیریم و یا قائل به تفاوت ها نباشیم , کار مشکل میشه و زندگی مشترک یا به مخاطره می افته یا سرد میشه .

لینک به دیدگاه
متخصص میاد چند نفرو جامعه ی اماری خودش قرار میده نه همه رو پس همه گیر نیست این بحث......مهمترین دلیل خودم:w16:و برا بعضیاش اطرافیان:w16:

بعد از اینهمه سال که تو تالار گفتگو فعال هستم , بخوبی تشخیص میدم که نظرات یه شرکت کننده متوجه موضوع هست یا علت دیگه ای ممکنه داشته باشه. بقول شما استثناء هم داریم. :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...