رفتن به مطلب

قصاب داعش: سربریدن کچل ها سخت است+عکس

*atefeh*

ارسال های توصیه شده

قصاب داعش: سربریدن کچل ها سخت است+عکس

پنجشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۶:۴۵

مرجع : اویس

دو تن از تروریست های داعشی در گفتگویی با هم در توییتر سخنانی را بیان کردند که نشان از خباثت بی حد و حصر این تروریست های دارد

n00407513-b.jpg

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، در این گفتگو یکی از تروریست ها به نام “ابوبکر” به قصاب معروف داعش “ابو عبدالرحمن العراقی” اعلام می کند که سخت ترین حالتی که به تو در سربریدن افراد گذشته. سربریدن شخص طاس و کچل است. قصاب داعش در پاسخ نیز اعلام کرده: من چندی پیش یک علوی کچل را سربریدم که بسیار سخت بود

گوشه ای از جنایات قصاب داعش

لینک به دیدگاه
:w58:

اینجوری نگانکن خونم به جوش اومده اینو دیدم یاد اون وهابی های عربستان و ماجرای دوتا نوجوون ایرانی شدم

دست من بود همین الان عربستان رو با خاک یکسان میکردم بجز خونه خدا و مکان های زیارتی

لینک به دیدگاه
اینجوری نگانکن خونم به جوش اومده اینو دیدم یاد اون وهابی های عربستان و ماجرای دوتا نوجوون ایرانی شدم

دست من بود همین الان عربستان رو با خاک یکسان میکردم بجز خونه خدا و مکان های زیارتی

سربریدن در هر صورت محکومه. کشتن آدما محکومه هخامنش!:ws3:

دست منم بود حتما همین کارو میکردم :icon_razz:

لینک به دیدگاه

باباآروم باشید اتفاقی نیفتاده ماسرگوسفندرامی بریم اوناسرانسان راهمین،شمافکرکردین اگراین کشت وکشارهانبودجمعیت چقدرزیادمی شد؟!!!!!!!!!!!!!!:icon_pf (34)::ws52::ws38:

احتمالا کچلهابخاطرلیزبودن سرشونه من پیشنهادمی کنم برای بهترشدن بعدازتیغ زدن کله باروغن هم چرب کنند:ws3:

لینک به دیدگاه
سربریدن در هر صورت محکومه. کشتن آدما محکومه هخامنش!:ws3:

دست منم بود حتما همین کارو میکردم :icon_razz:

واقعا اگر ارتش داشتی حمله می کردی عربستان و باعث مرگ ده ها هزار نفر می شدی؟:w58:

لینک به دیدگاه
تو از کجا میدونی دلشون نسوخته؟؟تو چ میدونی اصلا داستان چی به چیه؟؟

حمایت از یه مشت تروریست کجا بوده؟؟؟ پسر خوب داره میگه سر داعشی.....داعشی میدونی چیه؟؟کیه؟؟

پسر خوب تا حالا رفیقت جلو چشات سر بریدن؟؟؟ تا حالا از نزدیک دیدی چجوری جون هموطناتو همین داعشیا گرفتن؟؟؟ تا حالا از نزدیک دیدیشون؟؟ نمیفهمی دایی ینی نمیتونی درک کنی

-------------

واقعا حق با آقا کوروشه بخدا راست میگه

لینک به دیدگاه
انسان نیستند پس چی هستند؟!

یعنی هر کسی که افکار و عقایدشون با ما یکی نباشه انسان نیست !

حیف یه سری حرفارو نمیشه زد....hanghead.gif

آبجی یکی سر بهترین رفیقتو که سر خدمت باهم هستین رو ببرِ چیکار میکنی؟؟؟خداوکیلی راستشو بگو....

من کاری به عقایدو اینا ندارم....سواد صحبت کردنشم ندارم..... تنها چیزی که میدونم اینه که اون حیوونا سر رفیقمو بریدن پس سرشونو میبرم

لینک به دیدگاه

حمایت از یه مشت تروریست کجا بوده؟؟؟ پسر خوب داره میگه سر داعشی.....داعشی میدونی چیه؟؟کیه؟؟

پسر خوب تا حالا رفیقت جلو چشات سر بریدن؟؟؟ تا حالا از نزدیک دیدی چجوری جون هموطناتو همین داعشیا گرفتن؟؟؟ تا حالا از نزدیک دیدیشون؟؟ نمیفهمی دایی ینی نمیتونی درک کنی

-------------

تجربه ثابت کرده نسوخته اگر سوخته بود که اصلا مسلمون نبود

در مورد تروریست بودن توضیح دقیقش اینجا جاش نیست ولی خودتون یه سرچ بزنید دستتون می آد

کلا اقدامات دو گروه یک جنس داشتن ولی داعش سطح جنایاتش وسیع تر بوده

لینک به دیدگاه

وارد بحث نمیشم از داعشی و هر انسانی با هر دینی بخواد خون بیگناهو پایمال کنه هر کی میخواد باشه بی زارم و معتقدم اون فرد وجدان نداره

اما در مورد افکار و عقاید یه چیزایی تو زندگی هست که دیگه به افکار مربوط نیستی افکار و عقاید یه چی هست که تو ذهنته مال خودته زندگی خودته به کسیم مربوط نیست ضرر هم به کسی نمیرسونی اما وقتی تبدیل بشه به وحشی گری و آزار و اذیت دیگران اینجا دیگه مال خودت نیست که بگی خودم خواستم به خودم مربوطه دنیا هرکی هرکی که نیست هرکی هرکاری دلش خواست بکنه هرچند کم کم داره قانون جنگل حکم فرما میشه

همه ی آدما در یک قالب هستن یعنی یه فرم دارن وقتی نیگاشون میکنی میگی آره این آدمه این انسانه اما آدم بودن به شکل و قیافه که نیست آدمیت به خصلت آدم بودن نیاز داره وقتی همه ی این خصلتارو زیر خاک میبرم فقط قالبش میمونه نمیشه اسم آدم گذاشت رو انسان همون موجود جاندار بهتره اینا به عقیده ربطی نداره ها اینا اصل وجود انسان دین و مذهبم نمیشناسه چیزی هست که باید باشه....

لینک به دیدگاه

-------------

این سید رو من خیلی دوست دارم و برام عزیز و محترمه:a030:

درسته سید اینا کارشون وحشیانه ست ولی نباید حق بدیم که آدم برای یه آدم دیگه آرزوی مرگ کنه

در واقع این رفتار باعث میشه کم کم هر کسی هم مرام و مسلک ما نبود برای از بین بردنش تلاش کنیم.

همه ی اینها نشات گرفته از دیدگاه های بشری و زیاده خواهی هاشه اینکه خودش رو جای حق بذاره و بقیه رو ناحق.

ببین الان تو بیرون از گودی و میبینی که داعشی ها وحشی هستن ولی اگه دیده باشیشون بسیار به افکار و اعتقاداتشون پایبندن یعنی به چیزی که فکر میکنه درست پایبنده. چیزی که اشتباه اما اون بهش پایبنده و فکر مینه درست در افکارش کشتن هم نوع به دلیل مخالف بودن با نظرش آزاده و حتی جهاد دراه خدا میدونه

اون هم عینه بقیه ی افراد گول یه سری حرف هارو خورده.

من طرفدار هیچ گروه افراطی نیستم و ازشون هم بدم میاد اما برای هیچ کس آرزوی مرگ نمیکنن چون اولین نفری که از این آرزو ضرر میبینه من هستم چون قلب خودم رو دارم کثیف میکنم.

کسی که راحت مرگ دیگری رو میخواد معلوم نیست فردا هم مرگ منو نخواد.

بحت دفاع کردن حین تجاوز یه چیزه دیگه ست. اما اون هم اصول داره کسی که بهت حمله میکنه و میخواد بکشتت و به هیچ صراطی مستقیم نیست و از تو میکشه برای دفاع از خودت فوقش بکشی اما اینکه بعدا سرش رو بیای ببری کمتر از جنایت داعشی ها نیست.

من این دور رو در یک درجه میبینم. قصاوت قلب تا چه حد باشه که بتونی سر یه آدم رو ببری حتی اگه آدمی مثل داعشی های وحشی باشه.

همونطور که همه دیدیدم اگه ایشون هم گیر یکی از مواردی که گفتید بیاد با قصاوت تمام سرشو رو به میبره و به خودش افتخار میکنه

این هارو نمیشه با انسانیت یکی دونست .

چراهمش فکر میکنید فقط خودتونید که از جنگ و کشتار و ... خبر دارید. من هم تو فاصله یکی دوکیلومتری ازشون بودم و کسانی رو که میشناختم از دست دادم اما دلیل نمیشه جواب وحشی گری رو با وحشیگری بدم.

اگه شما از خدمت سربازی میگید من جایی خدمت کردم شب و روز خواب نداشتیم هر شب بهمون حمله میشد. 25 تا از دوستان خودم و هم گروهانی هام تو درگیری ها جون دادن. به خاطر سختی کسانی رو داشتیم که خودکشی کردن.

طرف مقابل هم همین حس رو برای خودش داره و تاوقتی این حس جاش رو به صلح و دوستی نده همین وضعیت باقی و اگه این حس از بین نره مطمئنا" قربانیانش تمام جوامع بشری خواهد بود.

من جنازه هایی رو از طرف مقابل دیدم که با کاتیوشا توپ تانک خمپارهایی که خورده بود تیکه تیکه شده بود اگه از دیدن این صحنه لذت ببرم منم وحشیم.

نمیگم کارمون اشتباه بود حمله بود و در حواب حمله شون این اتفاق افتاد اما دیگه قرار نیست خوی انسانیت خودم رو از بین ببرم.

شما میگی من شر، باشه من شر.

ولی بقیه سعی کنن آدم باشن بذار تنها شر و وحشی این دنیا من باشم.:a030:

من راضی هستم همه ی دنیا در صلح و آرامش باشن و همه من رو شر و وحشی بخونن

لینک به دیدگاه
وارد بحث نمیشم از داعشی و هر انسانی با هر دینی بخواد خون بیگناهو پایمال کنه هر کی میخواد باشه بی زارم و معتقدم اون فرد وجدان نداره

اما در مورد افکار و عقاید یه چیزایی تو زندگی هست که دیگه به افکار مربوط نیستی افکار و عقاید یه چی هست که تو ذهنته مال خودته زندگی خودته به کسیم مربوط نیست ضرر هم به کسی نمیرسونی اما وقتی تبدیل بشه به وحشی گری و آزار و اذیت دیگران اینجا دیگه مال خودت نیست که بگی خودم خواستم به خودم مربوطه دنیا هرکی هرکی که نیست هرکی هرکاری دلش خواست بکنه هرچند کم کم داره قانون جنگل حکم فرما میشه

همه ی آدما در یک قالب هستن یعنی یه فرم دارن وقتی نیگاشون میکنی میگی آره این آدمه این انسانه اما آدم بودن به شکل و قیافه که نیست آدمیت به خصلت آدم بودن نیاز داره وقتی همه ی این خصلتارو زیر خاک میبرم فقط قالبش میمونه نمیشه اسم آدم گذاشت رو انسان همون موجود جاندار بهتره اینا به عقیده ربطی نداره ها اینا اصل وجود انسان دین و مذهبم نمیشناسه چیزی هست که باید باشه....

اعتقادات شخصی و اینجا مشکلی نیست.

اگه بخواد پای ضرر و زیان وسط بیاد زمانی اتفاق میوفته که قانون نتونه جلو این نافرمانی رو بگیره.

قانون چه زمانی نمیتونه جلوی نافرمانی رو بگیره؟

قانون بشری فقط یمانی نمیتوه جلوی نافرمانی رو بگیره که همسو با دین و تفکرات دینی باشه که حکومت بر پایه اون بنا گذاشته شده.

اونجا دیگه قانون نیست .

هرچیزی یه سری قوانین داره که باید بهشون عمل بشه. تو فکر خودت رو داری ولی با هر فکری که داری چه درست چه غلط نباید حق کسی رو پایمال کنی و اینجاست که قانون به حمایت از تو میاد.

اما تو جوامع مورد مثال بالا اقلیت حمایت میشن؟

بحث اینجا نیست بحث تمام جوامع بشری هستش. داعش بر اساس فکر خودش حکومت تشکیل میده اقلیت رو نابود میکنه و جاهای دیگر به گونه های دیگه:a030:

لینک به دیدگاه
اعتقادات شخصی و اینجا مشکلی نیست.

اگه بخواد پای ضرر و زیان وسط بیاد زمانی اتفاق میوفته که قانون نتونه جلو این نافرمانی رو بگیره.

قانون چه زمانی نمیتونه جلوی نافرمانی رو بگیره؟

قانون بشری فقط یمانی نمیتوه جلوی نافرمانی رو بگیره که همسو با دین و تفکرات دینی باشه که حکومت بر پایه اون بنا گذاشته شده.

اونجا دیگه قانون نیست .

هرچیزی یه سری قوانین داره که باید بهشون عمل بشه. تو فکر خودت رو داری ولی با هر فکری که داری چه درست چه غلط نباید حق کسی رو پایمال کنی و اینجاست که قانون به حمایت از تو میاد.

اما تو جوامع مورد مثال بالا اقلیت حمایت میشن؟

بحث اینجا نیست بحث تمام جوامع بشری هستش. داعش بر اساس فکر خودش حکومت تشکیل میده اقلیت رو نابود میکنه و جاهای دیگر به گونه های دیگه:a030:

من میگم این چه تفکری هست که میگه بکش برو جلو مگه مورچه میکشه اصا طرف مقابل بد مگه آدم حق داره هر جور که دلش خواست اونو بکشه اصا این چه جور آدمیتی هست

اگه اینجوری باشه هر کی یه گروه میزنه یه دین و مسلک و تفکریم میچسبونه بغلش میره با تفکر خودش به جنگ کفار هرچند که تفکرش غلطه یعنی اینجا هیچ قانونی نباید جلو دارش بشه؟مگه میشه؟آخه کشتن با کشتن هم فرق داره چی بگم آخه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
انسان نیستند پس چی هستند؟!

یعنی هر کسی که افکار و عقایدشون با ما یکی نباشه انسان نیست !

خدایش نیستند

انسان تعریف خاصی داره

دست و پا و گوش و حلق و بینی که نمیشه آدم

هر افکار و عقایدی هم قابل احترام نیست ! افکاری که ناقض حقوق بشر باشه پشیزی ارزش نداره

لینک به دیدگاه
خدایش نیستند

انسان تعریف خاصی داره

دست و پا و گوش و حلق و بینی که نمیشه آدم

هر افکار و عقایدی هم قابل احترام نیست ! افکاری که ناقض حقوق بشر باشه پشیزی ارزش نداره

پوریا جان همین فکری رو که تو در مورد اونها داری دقیقا همین رو اونها در مورد ما دارن و میگن اینا آدم نیستن و به همین دلیل به خودشون اجازه میدن کشتار کنن.

تنها وجه اشتراک هردو در این موضوع حق دونستن خود و باطل دونستن بقیه ست.

تو خود رو حق میدونی اونارو باطل و اونها هم بلعکس.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...