رفتن به مطلب

سرزمین پاورپوینت ها

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان ...بدون مقدمه عرض کنم هدفم از استارت این تاپیک اینه که با به اشتراک گذاری یه سری پاور پوینتهای اخلاقی ..مدیریتی وحتی خلاقانه ورافع ودافع خستگی یه بانک خیلی خوبی تو انجمن برای پاور پوینتهای جذاب ایجاد بشه ..البته لازم به ذکره که خودم تعداد بسیار زیادی از این پاورهارو دارم ومیتونم این تاپیک رو تو بازه های زمانی معین ومشخص شارژ کنم اما دوست دارم دوستان هم توی به اشتراک گذاشتن پاورهای جذاب ومفیدشون همکاری کنن .

ضمنن چون مشوق استارت این تاپیک یه مسابقه ای بود به نام سال نو .ایده نو .حرکت نو ..خواستم به یادگار اولین پست این تاپیک تو همین زمینه باشه ...اونم بارنگ وبوی طنز ..

حالا اولین پاور پوینت رو از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
دانلود کنید

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان ...بدون مقدمه عرض کنم هدفم از استارت این تاپیک اینه که با به اشتراک گذاری یه سری پاور پوینتهای اخلاقی ..مدیریتی وحتی خلاقانه ورافع ودافع خستگی یه بانک خیلی خوبی تو انجمن برای پاور پوینتهای جذاب ایجاد بشه ..البته لازم به ذکره که خودم تعداد بسیار زیادی از این پاورهارو دارم ومیتونم این تاپیک رو تو بازه های زمانی معین ومشخص شارژ کنم اما دوست دارم دوستان هم توی به اشتراک گذاشتن پاورهای جذاب ومفیدشون همکاری کنن .

ضمنن چون مشوق استارت این تاپیک یه مسابقه ای بود به نام سال نو .ایده نو .حرکت نو ..خواستم به یادگار اولین پست این تاپیک تو همین زمینه باشه ...اونم بارنگ وبوی طنز ..

حالا اولین پاور پوینت رو از

دانلود کنید

خیلی بامزه بود...ممنون:ws28:

لینک به دیدگاه

ما خوشبختیم؟

از اینکه اینو گذاشتم عذر میخوام شاید دوستای ناراحت بشن ولی حقیقت باید دید.

لینک به دیدگاه
هر دوش جالب بود، مرسی:icon_gol:

واسه پاورپوینت اولی، همون اول خواستم گزینه no رو انتخاب کنم تا ببینم چی میشه:ws3:

من کلی باهاش بازی کردم :ws28:خیلی جالب بود خوشم اومد:ws3:

لینک به دیدگاه
ما خوشبختیم؟

از اینکه اینو گذاشتم عذر میخوام شاید دوستای ناراحت بشن ولی حقیقت باید دید.

ضمن احترام به تمامی دوستانی که این نظریه رو قبول دارن

اما من کاملا باهاش مخالفم (پاورپوینت ما خوشبختیم منظورمه)

صحبت در این مورد مثل آب در هاون کوبیدنه. چون حرف زدن در این مورد باید بدون داشتنپیش زمینه ذهنی و اعتقادی باشه. و معمولا چون تعصبی برخورد میشه با مسائل هر طور هم بگی باز هم گرایش به سمت همون چیزی هستش که از قبل در فکر آدمی رفته.

اما یه سوال: چرا خدا باید یه سری هارو وسیله عبرت گیری برای سایرین کنه؟

این سوال رو نیاز نیست به من جواب بدید به خودتون جوابش رو بدید کفایت میکنه که موضوع تاپیک هم از روند خودش خارج نشه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

انتخاب سخت.

لطفا قبل از دیدن جواب ها حتما به سوالات پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...