رفتن به مطلب

بیا تو دوست عزیز

Astraea

ارسال های توصیه شده

با درود. خوبید؟

64.gif

با کورنومتر گوشیم زمان گرفتم.1 دقیقه و 1ثانیه و 5صدم ثانیه طول کشید خوندن این تاپیک!!!!146fs495919.gif

یه راست میرم سراصل مطلب.

نساجی و بخصوص مد و پوشاک مگه یه مسئله همگانی نیست؟

پس چرا توی تاپیکاش شرکت ندارید؟New%20(6).gif

چرا اخبار نساجی رو نمیخونید؟Laie_100.gif

مثل برق و مکانیک و معماری و کشاورزی و پزشکی و و و و ... تخصصی نیست که(کی گفته نساجی تخصصی نیست..فکر کردید کت و شلوار با جوراب یه جور تولید میشه!!!!!نه عاااااااااامو فرق فوکولند!!!!)bokmal.gif

اخبارش، مربوط به هممونه

راجع به آینده و زندگی و پیشرفت کشورمونهauizz3ffy9vla57584xq.gif

خود ما به مد و نساجی توجه نداریم،حتی 2دقیقه وقت نمیذاریم اخبارش رو بخونیم

که ببینیم چی داره میگذره و چه اتفاقی داره توی صنعت نساجی و مد میفته

اونوقت هی میگیم مسئولین کاری نمیکنن. کسی به صنعت اهمیت نمیده . ما مد و برندنداریم.هرجا میریم یا ترکه یا چینی!!!!بعد میریم بازار جنسای از مد افتاده و بنجل رو میندازن بهمون!!!!231.gif

عکس از زیبایی مدلها و نساجی کم نیس تو تالارdancegirl2.gif

آگاه شدن افرادی که توی این سایت هستن خودش میتونه کمک بزرگی باشه برای آگاهی ازوضعیت نساجی!!!!

فقط هم نمیشه از مدلا گفت که و یه عده برای خودشون برن جنس از چین و ترکیه قاچاق کنن و با خیال راحت کارخانه ها رو خراب کنن و درشون تخته بشهmotat.gif

من مدام دارم اخبار وضعیت نساجی کشورمون و جهانو لااقل مسائل جوان پسندانه تر مثل مد رو میذارم

تاپیکایی که میزارم خیلی خوب و پرفکت و عالین!!!!JC_cupidgirl.gif

اما کی میاد میخونه؟

بیشتر آقا ایمان،آقا سجاد و آقا سهند!!!!Laie_94.gif

یعنی فقط این سه تا دوست عزیز مباحث نساجی بهدردشون میخوره؟؟؟؟a54d65a.gif

فقط این 3 نفر لباس میپوشن و بقیه......لا اله الا الله نزارید دهنم باز بشه!!!!!image170.gif

همکاری بکنید،نظر بدید،ایده بدید!!!!

سپاس که وقت گذاشتید و خوندید و همکاری خواهید کرد25.gif

در راستای تاپیک دوست بسیار عزیزمون بی نام riz304.gif

http://www.noandishaan.com/forums/thread143449-2.html

لینک به دیدگاه

حرف حساب که جواب نداره :ws3:

کاملاً درست میگی. شاید یکی از دلیلاش اینه که به صورت زیربخش داره فعالیت میکنه و شاید اون آخرین ارسالش بعضی وقتا دیده نشه که البته با توجه به اومدنت و خب فعال بودن تالار میتونه الان تالار جدایی باشه :ws38:

ولی خب یه دلیل جانبی هستش کنار دلیل اصلی که کوتاهی خودمونمه :icon_pf (34):

همونطور که گفتی مطالب تالار مطالب خوب و عمومی هستش که اتفاقاً با استفاده از مطالب همین تالار کاربر هم جذب انجمن کردم :ws3: هرچند فعالیتی نکرد. ولی چون خوشش اومده بود یه مدت میومد.

لینک به دیدگاه

اون روز رفته بودم خرید لباس هرجا می رفتم هی فروشنده میگفت ترکه ترکه ترکه با قیمتای انچنانی آخرش به یارو گفتم آقا من ایرانی میخوام اصلا چه گیری دادی به ترک یارو گفت حالا ترک ترکم نیست:ws3:

فعلا بحث رو اسمه نه کیفیت:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حرف حساب که جواب نداره :ws3:

کاملاً درست میگی. شاید یکی از دلیلاش اینه که به صورت زیربخش داره فعالیت میکنه و شاید اون آخرین ارسالش بعضی وقتا دیده نشه که البته با توجه به اومدنت و خب فعال بودن تالار میتونه الان تالار جدایی باشه :ws38:

ولی خب یه دلیل جانبی هستش کنار دلیل اصلی که کوتاهی خودمونمه :icon_pf (34):

همونطور که گفتی مطالب تالار مطالب خوب و عمومی هستش که اتفاقاً با استفاده از مطالب همین تالار کاربر هم جذب انجمن کردم :ws3: هرچند فعالیتی نکرد. ولی چون خوشش اومده بود یه مدت میومد.

ممنون مدیر گرامی

ds6a5d.gif

دلیل عمده اش جذب کسایی هست که رشتشون نساجی باشه.....من کاملا تنهام....w821.gifخود من مگه چقدر مطلب بلدم که بخوام بزارم..نساجی خیلی گسترده است و من یا هرکس دیگه از خیلی جنبه هاش بیخبره....

خودم زیاد دوست ندارم کپی پیست بکنم..بیشتردوست دارم مطالب جدید بنویسم..ولی مگه چقدر میشه نوشت....

دوسال که نبودم وقتی اومدم دیدم مطالب انگشت شماری(به اندازه انگشتای دستها و پاها) اضافه شده!!!!w58.gif

اما دوست دارم توی جنبه های عمومی بچه ها فعالب اشن و برای سرپا نگهداشتن تالار مهندسی نساجی به من کمک کنن....:ws37:

یه کار دیگه هم شاید کمک کنه گذاشتن مطالب توی صفحه اصلیه که من بهش بی توجه بودم sigh.gif

لینک به دیدگاه

آقانامردی من دوم بودم تاآمدم ارسال کنم همه نوشتن آخه اینا کجابودن.

خواندم شرمنده شدم .آیاازالکترونیک هم بدتره؟نساجی یخورده اسمش قدیمی (البته به نظرمن).ولی فکرکنم مردم کمتربه مدبها می دن مافکرمی کنیم اگرانسان بامدبگرده بهش میگن بچه قرتی ...من خودم دوست دارم لباس آسین کوتاه تن کنم لباسم اندازه باشه (فیکس بدنم)ولی چون خانواده قدیمی خیال می کننداین لباسهاعیبه وبایدلباس مثل گونی باشه !:banel_smiley_4:

اخه این درسته!

لینک به دیدگاه
اون روز رفته بودم خرید لباس هرجا می رفتم هی فروشنده میگفت ترکه ترکه ترکه با قیمتای انچنانی آخرش به یارو گفتم آقا من ایرانی میخوام اصلا چه گیری دادی به ترک یارو گفت حالا ترک ترکم نیست:ws3:

دروغ نگفته بنده خدا ترک اند فقط ترک زنجان مثلاً:ws3:

لینک به دیدگاه

میتونید تصور کنید وقتی میرم خرید و وقتی فروشنده میگه ماجنس بنجل ایرانی نداریم.همه جنسامون خارجیه....من بعنوان کسی که زحمت کشیده ام ونساجی خونده ام و از صبح تا شب دارم توی کارخانه نساجی کار میکنم چقدر برام ناراحت کننده است....نه فقط لباس هرچیزی که وقتی میگن ایرانیه دست کمش میگیرن برام خیلی ناراحت کننده است...چون من و خیلی از شماها و همه خانواده و پدرانمون توی صنعت این کشور سهیم هستیم

sigh.gif

منم دنبال میکنما:ws3:

hapydancsmil.gif

پس تاپیک بزن...نظر هم بده مهندس

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

الان من ک فعالم، ی کادو بدین بهم. ازین مدال ها. شارژ :ws3: و هزاران جوایز نقدی دیگر :ws3:

میدونی، جدا از شوخی. محیط زیست رو ک در تاپیک خودش علوم گسترده و حکمت های بی انتها خودم رو مطرح می کنم :ws3:

اما درباره نساجی باید بگم، فقط اینجا نیست ستاره. خیلی از تاپیک های آس هستند ک خوب بازدید کننده ندارن.تو همه رشته ها. لین. سامیار.اسپاو. خیلی دیگه از بچه ها هستن تاپیک جالبی می زنن. البته نه همیشه :whistle:

ولی خوب. دقیقا همونا ک اسپم نیست و بحث خوبی توش داره کم بررسی میشه. یا طرف میخونه تشکر نمیزنه !!

بارها شده ی چیز خفن گذاشتم. دانلود شده زده 15 بار مثلا. تشکر زده 2 بار :ws3:

پس ی بعد عمومی داره. ک بحث ش زیاده و خارج از حوصله جمع، بازم اگ تو حالتون بود بگین بگم :ws3:

مورد بعدی خود نساجی ه. ببین من دنبال چیزهای کاربردی ام. مثلا کت و شلوار میخام بخرم، ب چ چیزهایی دقت کنم؟ چ مارک های ایرانی هستن ک خوبن و غیره.

اینکه مد روز دنیا رو ببینم خوبه.فان ه. ولی فعالیت رو تحریک نمکنه.

و همین طور نظر سنجی ها، ک این هم باعث فعالیت بیشتر کاربرا میشه و همین خودش باعث ایجاد علاقه.

فلا همینا.:w02:

لینک به دیدگاه

بیا سپاس از دوست خوب باغیرت و خوش تیپ بین خودم

میدونی حق کاملا باشماست الان ترکیه برنامه های زیادی میزاره و پول خرج میکنه برای تغییر دیدگاه مردم چه درمورد پوشاک چه در مورد سایر سبک های زندگی و داره به اصطلاح آپدیتشون میکنه و و و

چرا ما اینکارو نکنیم چرا مردم به این خشگلی و خوشتیپی و یدونه ای شیک پوش نباشن چرا از محصولات خودشون استفاده نکنن؟؟؟

کاملا حق با شماست و دوستان منم همگی بیشتر مواقع سر میزنن و تاپیکهای خوبتونو دنبال میکنن و خود من که شدیدا به مد و لباس و شیک پوشی علاقه وافر دارم ..

ادامه بده و سعی میکنم منم در این مورد فعالیت بکنم

مرسی و خسته نباشی

لینک به دیدگاه
الان من ک فعالم، ی کادو بدین بهم. ازین مدال ها. شارژ :ws3: و هزاران جوایز نقدی دیگر :ws3:

میدونی، جدا از شوخی. محیط زیست رو ک در تاپیک خودش علوم گسترده و حکمت های بی انتها خودم رو مطرح می کنم :ws3:

اما درباره نساجی باید بگم، فقط اینجا نیست ستاره. خیلی از تاپیک های آس هستند ک خوب بازدید کننده ندارن.تو همه رشته ها. لین. سامیار.اسپاو. خیلی دیگه از بچه ها هستن تاپیک جالبی می زنن. البته نه همیشه :whistle:

ولی خوب. دقیقا همونا ک اسپم نیست و بحث خوبی توش داره کم بررسی میشه. یا طرف میخونه تشکر نمیزنه !!

بارها شده ی چیز خفن گذاشتم. دانلود شده زده 15 بار مثلا. تشکر زده 2 بار :ws3:

پس ی بعد عمومی داره. ک بحث ش زیاده و خارج از حوصله جمع، بازم اگ تو حالتون بود بگین بگم :ws3:

مورد بعدی خود نساجی ه. ببین من دنبال چیزهای کاربردی ام. مثلا کت و شلوار میخام بخرم، ب چ چیزهایی دقت کنم؟ چ مارک های ایرانی هستن ک خوبن و غیره.

اینکه مد روز دنیا رو ببینم خوبه.فان ه. ولی فعالیت رو تحریک نمکنه.

و همین طور نظر سنجی ها، ک این هم باعث فعالیت بیشتر کاربرا میشه و همین خودش باعث ایجاد علاقه.

فلا همینا.:w02:

ممنون...اینقدر چشمت دنبال مال و منال نباشه،دیگه بازنشسته شدی این حرفا خوبیت نداره!!!!

:w02:

بحثهای تخصصی رو اکثرا فقط افرادی که مربوط به رشته خودشون هست به دردشون میخوره...همه تالارها هم همینه..خیلیا برا دانلود یه مقاله یا دیدن یه لینک عضومیشن و بعد میرن!!!

بحثهای عمومی نیاز به مشارکت افراد داره...بقول مادرم هرسری یه عقلی داره....آخه من که چه میدونم نیازهای افراد متفاوت چیه...سعی میکنم از همه مباحث مطلب بزارم اما دوستان هم باید درخواست بدن تا منم بیشتر ایده بگیرم....

تو فکر این هستم که تاپیکای بحث بزارم..چون فک میکنم دیگه بحث لباس و منسوجات رو همه باهاش بشدت درگیرن!!!!

بازم بهم سر بزن مهندس....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
بیا سپاس از دوست خوب باغیرت و خوش تیپ بین خودم

میدونی حق کاملا باشماست الان ترکیه برنامه های زیادی میزاره و پول خرج میکنه برای تغییر دیدگاه مردم چه درمورد پوشاک چه در مورد سایر سبک های زندگی و داره به اصطلاح آپدیتشون میکنه و و و

چرا ما اینکارو نکنیم چرا مردم به این خشگلی و خوشتیپی و یدونه ای شیک پوش نباشن چرا از محصولات خودشون استفاده نکنن؟؟؟

کاملا حق با شماست و دوستان منم همگی بیشتر مواقع سر میزنن و تاپیکهای خوبتونو دنبال میکنن و خود من که شدیدا به مد و لباس و شیک پوشی علاقه وافر دارم ..

ادامه بده و سعی میکنم منم در این مورد فعالیت بکنم

مرسی و خسته نباشی

حرف خیلی خوبی زدی مهندس عزیز...

تغییر دیدگاه!!!!اینکه به صنعت کشور خودمون هم اهمیت بدیم...بله دست دولته،قاچاق و هزار برنامه دیگه.اما من و شما و دیگران هم در ایجاد این اوضاع خواسته وناخواسته دخیلیم...

یه مثال بزنم....ما قبلنا فقط و فقط برنج ایرانی میخوردیم....اسمش هم فلاح بود....بعد گفتن تقلبیه و خیلی کمیاب شد و ما هم روی اوردیم به برنج پاکستانی!!!!یه مدت برنج کم شد..باز برگشتیم به برنج ایرانی...الان چندسالی هست اصلا برنج غیر ایرانی نمیخوریم..حتی چندبار سوال داشتیم زنگ زدیم به شرکتشون وخیلی خوب بخصوص که متوجه شدن از شهر دیگه ایرانه جوابمونو دادن و خیلی تشکر کردن که از برنج ایرانی استفاده میکنیم....حالا ما میدونیم با مصرف محصول کشاورزی خودمون یه گام هرچند بسیار کوچیک اما روبه جلو برداشته ایم.....

وقتی من لباس ایرانی رو به خارجی ترجیح بدم خواهی نخواهی تولید کننده دلگرم وتشویق میشه...من خودم توی تولید پارچه سهیمم...وقتی متوجه میشم از یه پارچه راضی بوده اند انرژی 100برابر میگیرم که کالام بهتر و مرغوب تر بشه....

همچین بحثهای خوبی رو میتونیم استارتشو توی تاپیکای جداگانه بزنیم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
آقانامردی من دوم بودم تاآمدم ارسال کنم همه نوشتن آخه اینا کجابودن.

خواندم شرمنده شدم .آیاازالکترونیک هم بدتره؟نساجی یخورده اسمش قدیمی (البته به نظرمن).ولی فکرکنم مردم کمتربه مدبها می دن مافکرمی کنیم اگرانسان بامدبگرده بهش میگن بچه قرتی ...من خودم دوست دارم لباس آسین کوتاه تن کنم لباسم اندازه باشه (فیکس بدنم)ولی چون خانواده قدیمی خیال می کننداین لباسهاعیبه وبایدلباس مثل گونی باشه !:banel_smiley_4:

اخه این درسته!

خیلی خوش اومدی....

بحث پیروی از مد روز بسته به شرایط فرهنگی،خانوادگی،محیطی و تحصیلی و 100البتهبودجه افراده....منظورم از مد شکل و پوششهای عجیب غریب نیست...چیزی که انسان توشاحساس راحتی،برازندگی و شادی بکنه.کلا ما یه فاکتور داریم بعنوان راحتیپوشش...یعنی لباس باید از لحاظ ساختاری و مهندسی 100%اوکی باشه بسته به شرایطاستفاده و انسان هم توش احساس راحتی و شادی بکنه و معذب نباشه.

به نظر من لباس خیلی مهمه...یعنی تاثیر روانیه که میتونه روی افراد بزارهغیرقابل چشم پوشیه...لباس رو حتما با سلیقه خودتون و البته احترام به حرفنزدیکترین کسانتون انتخاب بکنید.ولی انسان اول باید به خودش احترام بزاره....

lppsvl0s907uvluev4v.jpg

لینک به دیدگاه

خیلی خوش اومدی....

بحث پیروی از مد روز بسته به شرایط فرهنگی،خانوادگی،محیطی و تحصیلی و 100البتهبودجه افراده....منظورم از مد شکل و پوششهای عجیب غریب نیست...چیزی که انسان توشاحساس راحتی،برازندگی و شادی بکنه.کلا ما یه فاکتور داریم بعنوان راحتیپوشش...یعنی لباس باید از لحاظ ساختاری و مهندسی 100%اوکی باشه بسته به شرایطاستفاده و انسان هم توش احساس راحتی و شادی بکنه و معذب نباشه.

به نظر من لباس خیلی مهمه...یعنی تاثیر روانیه که میتونه روی افراد بزارهغیرقابل چشم پوشیه...لباس رو حتما با سلیقه خودتون و البته احترام به حرفنزدیکترین کسانتون انتخاب بکنید.ولی انسان اول باید به خودش احترام بزاره....:icon_gol:

lppsvl0s907uvluev4v.jpg

کاملاحرفه شمادرسته،اول بایدتعریفی داشته باشیم ازمدکه شمابه به اون اشاره کردید.

بعضی ازافرادرادیدیدشلوارلی یالباس خیلی جذب می پوشن یه خاطره بگم یه همکلاسی داشتم یروزامدمدرسه یه شلوارلی پاکرده بوداین شلواراینقدرجذب وتنگ بودکه فکرکنم خونه که می رفت پاش کبودشده بوداصلانمی دونم چی جوری پامی کردآخه...حالابگذریم:ws28: واقعامن چراازخودش نپرسیدم!؟

من اصلاایجورلباس منظورم نبودونیست.

یکی دیگه اینکه من خودم لباس یکدست سفیددوست دارم ولی بعضی هاخیال می کنندلباس سفیدپوشیدن یعنی بسیجی و...اگراینطوره یورگن_کلینزمن مربی آلمان هم بسیجی!

یه موضوع دیگرهم اینه که هرمدجای خودش راداره فرض کنیدشماجلسه ای اداری داریدمی توانیدباتی شرتموهای برق گرفته و...بروید.

یامی توانیدکت شلوار کروات زده برویدکوه پیمایی و...هرمدجای خودش زیباست.

بله من هم می گوییم

لباس خیلی مهمه...یعنی تاثیر روانیه که میتونه روی افراد بزارهغیرقابل چشم پوشیه...لباس رو حتما با سلیقه خودتون و البته احترام به حرفنزدیکترین کسانتون انتخاب بکنید.ولی انسان اول باید به خودش احترام بزاره

واینهم اضافه کنم لباس جزوی ازشخصیت یک انسان راتشکیل می دهد.

میگم جدی جدی داره بحثه داغ می شه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...