رفتن به مطلب

قرائتی: کمال زن خانه ​داری و استتار است

ارسال های توصیه شده

ro1otdc6scirmx2wj0g.jpg

گروه جامعه: محسن قرائتی درهفتمین گردهمایی دانش آموختگان دختر جامعه ‏المصطفی العالمیه که در مدرسه بنت‏ الهدی قم برگزار شد، گفت: اسلام نه طرفدار زن سالاری و نه مرد سالاری است زیرا که خود در قرآن اشاره می‏‌کند که شما را از نفس واحد خلق کردیم. وی در ادامه افزود: قرآن کریم بهترین پوشش را برای زن و مرد پوششی می‌‏داند که قلب انسان را اطهر و پاکیزه‌‏تر نگه دارد با این تعریف دیگر مدل و رنگ آن را باید با این ملاک تشخیص داد. وی اصل در کمال زن را «خانه داری و استتار» دانست و ابراز داشت: وظیفه اصلی زن خانه داری، همسر داری، فرزندآوری و تربیت آن است و اگر می‏‌خواهد درعرصه اجتماع ظاهر شود با شرط پوشش و عدم تبرج در جامعه می‏‌تواند مانند مرد به عرصه اجتماع وارد شود.

بهارنیوز

لینک به دیدگاه

یعنی به نظرم چندتا بمب اتم یا بمب هیدروژنی رو صاف بزنن تو چهارگوشه ایران و با خاک یکسانش کنن کل دنیا نفس آرومی میکشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حالا واقعیه یا فوتوشاپه:whistle:

به نظر من که فوتوشاپه ، درسته مرزی برای حماقت این جماعت نیس ولی این دیگه واقعا اوج حماقته:ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من که فوتوشاپه ، درسته مرزی برای حماقت این جماعت نیس ولی این دیگه واقعا اوج حماقته:ws3:

البته اگه این دو شخصیت ایرانی یا روسی یا چینی بودند بعید نبود بزارن این جملاتو:ws3:

لینک به دیدگاه
اولی سوالی که از خدا خواهم پرسید اینه که چرا منو تو ایران و تو این دوران افرید

بی زحمت بخش اول سوالت رو از طرف منم بپرس:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
منفجر شدم از خنده :ws28::ws28::ws28:

مغزتون رو شکر

اینا رو از کجا پیدا میکنی ؟؟؟:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

نکنه دستی در این نبوغ ها داری کلک :ws3:

هاع قبلنا داشتم:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...