رفتن به مطلب

شماهم کاندیدشورامحل خودشده اید؟

Mohammad-Ali

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

راستش رابخواهیددارم از این دوروی هامنفجرمی شوم:w74: وبایدیه جایی می گفتم.

قضیه مربوط به چندین وقت پیش زمانی که بایکی ازاین کاندیدایی شوراصحبت شدوگفت حقوقی که نداره وجزدردسرچیزی نداره(فقط برای رضای خدا)توی محل هراتفاقی بیفته مردم به مافحش میدن کارانجامم بدیی یه دست درنکنی نمی گن و...درآخرهم گفت می خواهم انصراف بدم ودیگرکاندیدنشم. ولی امروزدیدم عکسش (یه لباس یقه آخوندی هم هست)روی دیواره.

لازم بگم یه لیسانس روانشناسی داره .یک مغازه لوازم خانگی داره .کاروان کربلاهم راه می اندازه کلایکم استعداد...داره.

یکی دیگش که برای باردوم عموی خودم هست بنگاه دار جزوهیت امنای مسجد بی سواد ولی حاجی!(تلفنی رای جمع می کند)من درباره عموم نظربدم اصلالیاقت نداره

یکی دیگه که این شایددیپلم یازیادچک وچونه بزنیم فوق ولی فک نکنم. راننده آژانس بود.باچرب زبانی راننده یکی ازاین ریس های شهرداری شدبعدرفت دردفتروولش کن!اینیکی خیلی پاچه خوارهست نه!ادای پسیج می کنه !

داخل ایناافرادجالبی هم هست مثل مرغ فروش!

اینهمه کاربرای رضای خدا!

یکم نه خیلی راحت شدم.

اینهمه حرف زدم یه سوالهم بکنم شماهم کاندیدشدید؟

کلانظرتون چیست؟

لینک به دیدگاه

خب من نشدم ولی با خیلی از اعضای شورا سروکار دارم و میشناسمشون از بینشون تنها یک نفر هست که به معنای واقعی برای مردم زحمت میکشه بدون هیچ چشمداشتی:ws37:

لینک به دیدگاه
خب من نشدم ولی با خیلی از اعضای شورا سروکار دارم و میشناسمشون از بینشون تنها یک نفر هست که به معنای واقعی برای مردم زحمت میکشه بدون هیچ چشمداشتی:ws37:

می توانم دلیلش رابپرسم؟

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

راستش رابخواهیددارم از این دوروی هامنفجرمی شوم:w74: وبایدیه جایی می گفتم.

قضیه مربوط به چندین وقت پیش زمانی که بایکی ازاین کاندیدایی شوراصحبت شدوگفت حقوقی که نداره وجزدردسرچیزی نداره(فقط برای رضای خدا)توی محل هراتفاقی بیفته مردم به مافحش میدن کارانجامم بدیی یه دست درنکنی نمی گن و...درآخرهم گفت می خواهم انصراف بدم ودیگرکاندیدنشم. ولی امروزدیدم عکسش (یه لباس یقه آخوندی هم هست)روی دیواره.

لازم بگم یه لیسانس روانشناسی داره .یک مغازه لوازم خانگی داره .کاروان کربلاهم راه می اندازه کلایکم استعداد...داره.

یکی دیگش که برای باردوم عموی خودم هست بنگاه دار جزوهیت امنای مسجد بی سواد ولی حاجی!(تلفنی رای جمع می کند)من درباره عموم نظربدم اصلالیاقت نداره

یکی دیگه که این شایددیپلم یازیادچک وچونه بزنیم فوق ولی فک نکنم. راننده آژانس بود.باچرب زبانی راننده یکی ازاین ریس های شهرداری شدبعدرفت دردفتروولش کن!اینیکی خیلی پاچه خوارهست نه!ادای پسیج می کنه !

داخل ایناافرادجالبی هم هست مثل مرغ فروش!

اینهمه کاربرای رضای خدا!

یکم نه خیلی راحت شدم.

اینهمه حرف زدم یه سوالهم بکنم شماهم کاندیدشدید؟

کلانظرتون چیست؟

با این تعریف هایی که از کاندیدا ها کردی , من اگه کاندید هم بشم , اینجا نمیگم. :ws28:

ولی در کل بنظر من بضاعت خیلی هاشون بپای همون مرغ فروش هم نمیرسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...